Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Detská liga Adriána Babiča 2024
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024 - Výsledky
Pretekaj.sk
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024
Výsledky
Detská liga Adriána Babiča 2024
Preteky:
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024
1. kolo - BACHUREŇSKÁ SEDMIČKA
2. kolo - Prešov - PREŠOVSKÉ DNI CYKLISTIKY
3. kolo - Renčišov – horská chata Buče
4. kolo - Lučivná – Stále medzi nami
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024
5. kolo - Hrabušice
Kategórie:
BCH - BABY Chlapci
BD - BABY Dievčatá
MIKCH - MIKRO Chlapci
MIKD - MIKRO Dievčatá
MILICH - MILI Chlapci
MILID - MILI Dievčatá
MINICH - MINI Chlapci
MINID - MINI Dievčatá
MLZ - Mladší žiaci
MLD - Mladšie žiačky
STZ - Starší žiaci
STD - Staršie žiačky
MIKRO Chlapci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
1
PUŠKÁR Jozef
30
30
30
30
120
2.
2
SLIVA Oliver
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
20
22
25
25
92
3.
5
ŽIVČÁK Juraj
pro-body sport team
20
16
20
56
4.
2
Gašpierik Samuel
25
25
50
4.
4
LITVIN Levon
16
22
12
50
6.
7
FRANKOVIČ Jonáš
CKM Poprad
18
22
40
7.
5
KYSEĽ Radovan
22
14
36
8.
9
JURKO Dávid
14
14
28
9.
8
FILA Štefan
(Beniakovce)
12
12
24
10.
6
SMOLKA Sebastian
MŠ Štvorlístok Bukovec
10
10
20
10.
10
Kandala Alan
20
20
12.
11
Pálka Alex
18
18
12.
11
Menkyna Filip
18
18
12.
13
Guľaši Timotej
18
18
15.
9
KISAK Tobias
(Košice)
16
16
16.
14
URDA Dávid
8
8
16.
16
Griglak Tadeas
8
8
18.
8
Šebest Juraj
6
6
19.
17
Čekovský Matej
MSŠ Stella
5
5
20.
13
Klima Ondrej
4
4
21.
12
Repaský Ján
3
3
22.
19
Vytykáč Nikolas
2
2
MIKRO Dievčatá
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
31
KOVÁČOVÁ Olívia
25
30
30
30
115
2.
33
MULAČ Kristína
ŠK KOMPAS
16
20
22
22
80
3.
32
MULAČ Olívia
ŠK KOMPAS
22
16
20
16
74
4.
35
ŠIŠKOVÁ Katarína
22
25
25
72
5.
31
LUKÁČOVÁ Linda
30
25
55
6.
36
RASI Ráchel
MŠ Turňa nad Bodvou
20
18
38
6.
38
Kozelová Kristína
18
20
38
8.
40
NEHILOVÁ Mariannka
18
18
9.
41
HAVRILOVÁ Timejka
14
14
MILI Chlapci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
51
KOŇÁK Matej
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
22
30
30
30
112
2.
51
ŠARNIK Jakub
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
30
16
20
20
86
3.
51
KOVÁČ Matias
PROefekt Košice
18
20
22
22
82
4.
60
Živčák Mirko
PROefekt KOŠICE
22
25
25
72
5.
54
ZAMIŠKA David
16
18
18
18
70
6.
55
MULAČ Patrik
PROefekt KOŠICE
14
14
16
14
58
7.
52
Gašpierik Július
Cys-Akadémia Petra Sagana
25
25
50
8.
58
KYSEĽ Norbert
20
16
36
9.
67
Katriňák Lukáš
CYKLO SPIŠ
14
10
24
10.
58
NOVOTNÝ Dávid
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
12
8
3
23
11.
57
FIFFIK Denis
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
10
6
16
12.
64
SOPKO Jakub
Cyklistická Tour
12
12
12.
64
Guľaši Tomáš
12
12
12.
66
Hrubý Jozef
12
12
15.
60
FRANKOVIČ Šimon
CKM Poprad
10
10
15.
66
KRESCANKO Richard
10
10
17.
63
Boško Patrik
PetistBike Humenné
8
8
17.
65
MOZDEN Matej
8
8
17.
65
KUŠNÍR Martin
8
8
20.
64
FEDOR Peter
6
6
20.
66
URDA Matúš
6
6
20.
67
Košara Peter
6
6
23.
59
WEISS Michal
5
5
23.
65
Košara Michal
5
5
25.
65
SOPKO Richard
Cyklistická Tour
4
4
26.
61
Gajdoš Adam
2
2
MILI Dievčatá
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
71
CIRJÁKOVÁ Lujza
30
25
25
25
105
2.
72
JANNOVÁ Katarína
CKM Poprad
30
30
30
90
3.
73
ČIŽMÁRIKOVÁ Kamila
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
22
22
22
66
4.
72
PORÁČOVÁ Adela
Cyklo Čajka Racing
25
25
5.
78
ONDREJOVÁ Anna
22
22
6.
77
Pálková Ela
20
20
6.
79
KANDALOVÁ Amelia
20
20
6.
80
PČOLOVÁ Gréta
PRO Efekt Košice
20
20
9.
77
VARGOVÁ Agáta
PetistBike Humenné
18
18
9.
78
Furová Hana
18
18
MINI Chlapci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
81
ŠARNIK Michal
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
30
30
30
22
112
2.
82
LEŠČINSKÝ Matej
Cyklo Čajka Racing
18
25
25
20
88
3.
85
Cmorej Andrej
16
16
20
25
77
4.
83
SAKMÁR Tobias
CYKLO SPIŠ Levoča
22
20
18
14
74
4.
88
SKOPALIK Simon
PROEFFECT
22
22
30
74
6.
84
SLIVKA Jakub
Petist Bike Humenné
20
18
16
16
70
7.
82
Dobiáš Branislav
Cyklo Čajka Racing
25
12
18
55
8.
85
ČAKURDA Daniel
Cyklo Čajka Racing
10
5
14
10
39
9.
92
DUFALA Dalibor
CK MŠK Kežmarok
14
12
26
10.
92
MILAN Wiktor
MTB MOSiR Dukla
14
6
20
11.
94
FILA Jozef
(Beniakovce)
3
10
13
12.
88
MARCINČIN Viktor
PetistBike Humenné
12
12
12.
88
Sliva Dávid
12
12
14.
92
Žingor Marek
PROefekt KOŠICE
10
10
15.
93
ŽILKA Filip
Cyklistický klub Spišský Štvrtok
8
8
15.
93
OKRUHĽANSKÝ Stanislav
8
8
15.
97
Korytiak Ondrej
8
8
18.
90
DIČA Leonard
(Vysoké Tatry)
6
6
18.
94
TVAROVSKÝ Artur
6
6
20.
98
ZAHRADNÍK Lukáš
4
4
MINI Dievčatá
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
101
JANNOVÁ Zuzana
CKM Poprad
30
30
30
30
120
2.
102
RUŽBASKÁ Ninka
CKM Poprad
25
20
22
25
92
3.
104
Vandlíková Tereza
PRO Efekt Košice
25
25
20
70
4.
105
VRBOVSKÁ Karolína
PRO Efekt Košice
22
20
22
64
5.
103
PUŠKÁROVÁ Mária
22
12
16
50
6.
106
NOVÁKOVÁ Simonka
CKM Poprad
18
14
32
7.
109
KUŠNÍROVÁ Ema
20
20
8.
106
ČUNDERLÍKOVÁ Adriana
Jakasport
18
18
8.
108
SOPKOVÁ Tatiana
Cyklistická Tour
18
18
10.
107
Pálková Ema
SŠDM Poprad-Tatry
16
16
10.
109
Kaňuková Veronika
16
16
12.
110
MINDÁŠOVÁ Tilly
Akademik Prešov
14
14
Mladší žiaci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
122
BUČKO Maximilián
Cyklo Čajka Racing
25
22
22
25
94
2.
121
SLIVA Tomáš
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
30
30
30
90
3.
125
SCHERFEL Fabián
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
20
25
30
75
4.
123
KARNIŠ Jakub
Cyklo Čajka Racing
22
18
16
18
74
5.
123
ČORBA Aleš
Cyklo Čajka Racing
18
25
20
63
6.
124
NOVOTNÝ Filip
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
20
16
16
52
6.
127
ČIŽMÁRIK Šimon
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
12
18
22
52
8.
126
SMOLKA Simon
PRO Efekt Košice
10
20
30
9.
133
KAŠČÁK Markus
14
14
28
10.
127
NIEDOBA Dávid
CK Energia Svit
14
4
8
26
11.
127
VARGA Ján
Petist Bike Humenné
5
12
17
12.
128
Tej Patrik
16
16
13.
136
PROKOPOVIČ Michal
CK Energia Svit
14
14
14.
134
DIČA Teodor
(Vysoké Tatry)
12
12
15.
128
TURČAN Andrej
Cyklo Čajka Racing
2
8
10
15.
128
Kačmarčík Marek
Horalka
10
10
15.
130
Nemčík Matej
10
10
18.
135
Králik Juraj
PROefekt KOŠICE
8
8
19.
134
NOVÁK Lukáš
CKM Poprad
6
6
20.
176
VADINA Viktor
3
3
Mladšie žiačky
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
141
LEŠČINSKÁ Barbora
Cyklo Čajka Racing
30
22
30
30
112
2.
142
ČAKURDOVÁ Stela
Cyklo Čajka Racing
25
20
25
25
95
3.
146
PČOLOVÁ Patrícia
PRO Efekt Košice
30
30
4.
147
DOMITEROVÁ Sarah
PRO Efekt Košice
25
25
5.
148
MIKOLAJOVÁ Simona
18
18
Starší žiaci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
151
HOZA Maxim
CYKLO SPIŠ Levoča
25
30
30
30
115
2.
152
SAKMÁR Denis
CYKLO SPIŠ Levoča
22
18
25
22
87
3.
151
KAMENICKÝ Filip
Cyklo Čajka Racing
18
22
22
20
82
4.
154
SLIVA Jakub
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
20
16
18
54
5.
151
PORÁČ Samuel
Cyklo Čajka Racing
30
20
50
6.
160
KNAPÍK Krištof
Cyklo Čajka Racing
16
8
6
10
40
7.
158
HUMEŇANSKÝ Felix
CYKLO SPIŠ Levoča
20
18
38
8.
156
SCHERFEL Vratko
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
12
10
14
36
9.
157
LEPÓT Martin
Petist Bike Humenné
10
8
12
30
9.
160
GALLIK Tomáš
Cyklistická tour
14
16
30
11.
160
CIBULA Roman
PRO Efekt Košice
25
25
11.
174
Šulc Ján Hubert
Cyklistická tour
25
25
13.
172
KLIMO Matúš
Discover cycling
16
16
14.
173
TUNKEL Alan
PRO Efekt Košice
14
14
15.
172
TUNKEL Nikolas
PRO Efekt Košice
12
12
16.
175
BENKO Mathias
CK Energia Svit
8
8
Staršie žiačky
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
161
VÁGNEROVÁ Júlia
CYKLO SPIŠ Levoča
30
30
30
22
112
2.
162
SLIVKOVÁ Adela
Petist Bike Humenné
25
25
25
30
105
3.
163
IŠTVAN Sarah
Petist Bike Humenné
22
22
25
69
4.
163
ČAJKOVÁ Ema
Cyklo Čajka Racing
22
16
38
4.
166
VARGOVÁ Anna
Petist Bike Humenné
18
20
38
6.
167
DOMITEROVÁ Sofia
20
20