Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Detská liga Adriána Babiča 2024
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024 - Výsledky
Pretekaj.sk
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024
Výsledky
Detská liga Adriána Babiča 2024
Preteky:
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024
1. kolo - BACHUREŇSKÁ SEDMIČKA
2. kolo - Prešov - PREŠOVSKÉ DNI CYKLISTIKY
3. kolo - Renčišov – horská chata Buče
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024
4. kolo - Lučivná – Stále medzi nami
Kategórie:
BCH - BABY Chlapci
BD - BABY Dievčatá
MIKCH - MIKRO Chlapci
MIKD - MIKRO Dievčatá
MILICH - MILI Chlapci
MILID - MILI Dievčatá
MINICH - MINI Chlapci
MINID - MINI Dievčatá
MLZ - Mladší žiaci
MLD - Mladšie žiačky
STZ - Starší žiaci
STD - Staršie žiačky
MIKRO Chlapci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
Spolu
1.
1
PUŠKÁR Jozef
30
30
30
90
2.
3
SLIVA Oliver
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
20
22
25
67
3.
2
Gašpierik Samuel
25
25
50
4.
6
LITVIN Levon
16
22
38
5.
5
ŽIVČÁK Juraj
pro-body sport team
20
16
36
6.
9
Jurko Dávid
14
14
28
7.
8
Fila Štefan
(Beniakovce)
12
12
24
8.
5
KYSEĽ Radovan
22
22
9.
10
Kandala Alan
20
20
10.
7
FRANKOVIČ Jonáš
CKM Poprad
18
18
10.
11
Menkyna Filip
18
18
10.
13
Guľaši Timotej
18
18
13.
8
SMOLKA Sebastian
MŠ Štvorlístok Bukovec
10
10
14.
14
URDA Dávid
8
8
MIKRO Dievčatá
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
Spolu
1.
32
KOVÁČOVÁ Olívia
25
30
30
85
2.
33
MULAČ Olívia
ŠK KOMPAS
22
16
20
58
2.
34
MULAČ Kristína
ŠK KOMPAS
16
20
22
58
4.
31
LUKÁČOVÁ Linda
30
25
55
5.
35
ŠIŠKOVÁ Katarína
22
25
47
6.
39
RASI Ráchel
MŠ Turňa nad Bodvou
20
20
7.
38
KOZELOVÁ Kristína
18
18
7.
40
NEHILOVÁ Mariannka
18
18
9.
41
HAVRILOVÁ Timejka
14
14
MILI Chlapci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
Spolu
1.
51
KOŇÁK Matej
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
22
30
30
82
2.
51
ŠARNIK Jakub
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
30
16
20
66
3.
51
KOVÁČ Matias
PROefekt Košice
18
20
22
60
4.
55
ZAMIŠKA David
16
18
18
52
5.
52
Gašpierik Július
Cys-Akadémia Petra Sagana
25
25
50
6.
63
ŽIVČÁK Mirko
PROefekt KOŠICE
22
25
47
7.
55
MULAČ Patrik
PROefekt KOŠICE
14
14
16
44
8.
58
KYSEĽ Norbert
20
20
8.
58
NOVOTNÝ Dávid
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
12
8
20
10.
68
KATRIŇÁK Lukáš
CYKLO SPIŠ
14
14
11.
64
Guľaši Tomáš
12
12
11.
66
Hrubý Jozef
12
12
13.
60
FRANKOVIČ Šimon
CKM Poprad
10
10
13.
61
FIFFIK Denis
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
10
10
13.
66
KRESCANKO Richard
10
10
16.
65
MOZDEN Matej
8
8
16.
65
KUŠNÍR Martin
8
8
18.
64
FEDOR Peter
6
6
18.
66
URDA Matúš
6
6
18.
67
Košara Peter
6
6
21.
65
Košara Michal
5
5
MILI Dievčatá
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
Spolu
1.
71
CIRJÁKOVÁ Lujza
30
25
25
80
2.
72
JANNOVÁ Katarína
CKM Poprad
30
30
60
3.
75
ČIŽMÁRIKOVÁ Kamila
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
22
22
44
4.
72
PORÁČOVÁ Adela
Cyklo Čajka Racing
25
25
5.
78
ONDREJOVÁ Anna
22
22
6.
79
KANDALOVÁ Amelia
20
20
6.
80
PČOLOVÁ Gréta
PRO Efekt Košice
20
20
8.
77
VARGOVÁ Agáta
PetistBike Humenné
18
18
MINI Chlapci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
Spolu
1.
81
ŠARNIK Michal
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
30
30
30
90
2.
82
Leščinský Matej
Cyklo Čajka Racing
18
25
25
68
3.
83
SAKMÁR Tobias
CYKLO SPIŠ Levoča
22
20
18
60
4.
84
SLIVKA Jakub
Petist Bike Humenné
20
18
16
54
5.
85
Cmorej Andrej
16
16
20
52
6.
90
Skopalik Simon
PROEFFECT
22
22
44
7.
82
Dobiáš Branislav
Cyklo Čajka Racing
25
12
37
8.
85
Čakurda Daniel
Cyklo Čajka Racing
10
5
14
29
9.
92
MILAN Wiktor
MTB MOSiR Dukla
14
6
20
10.
96
DUFALA Dalibor
CK MŠK Kežmarok
14
14
11.
94
Fila Jozef
(Beniakovce)
3
10
13
12.
88
MARCINČIN Viktor
PetistBike Humenné
12
12
12.
88
Sliva Dávid
12
12
14.
92
Žingor Marek
PROefekt KOŠICE
10
10
15.
93
OKRUHĽANSKÝ Stanislav
8
8
15.
97
Korytiak Ondrej
8
8
17.
94
TVAROVSKÝ Artur
6
6
18.
98
ZAHRADNÍK Lukáš
4
4
MINI Dievčatá
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
Spolu
1.
101
JANNOVÁ Zuzana
CKM Poprad
30
30
30
90
2.
102
RUŽBASKÁ Ninka
CKM Poprad
25
20
22
67
3.
103
PUŠKÁROVÁ Mária
22
12
16
50
3.
104
VANDLÍKOVÁ Tereza
PRO Efekt Košice
25
25
50
5.
105
VRBOVSKÁ Karolína
PRO Efekt Košice
22
20
42
6.
109
KUŠNÍROVÁ Ema
20
20
7.
106
ČUNDERLÍKOVÁ Adriana
Jakasport
18
18
7.
106
NOVÁKOVÁ Simonka
CKM Poprad
18
18
9.
109
Kaňuková Veronika
16
16
10.
110
MINDÁŠOVÁ Tilly
Akademik Prešov
14
14
Mladší žiaci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
Spolu
1.
121
SLIVA Tomáš
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
30
30
30
90
2.
122
BUČKO Maximilián
Cyklo Čajka Racing
25
22
22
69
3.
123
ČORBA Aleš
Cyklo Čajka Racing
18
25
20
63
4.
123
KARNIŠ Jakub
Cyklo Čajka Racing
22
18
16
56
5.
126
Scherfel Fabián
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
20
25
45
6.
124
NOVOTNÝ Filip
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
20
16
36
7.
128
ČIŽMÁRIK Šimon
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
12
18
30
8.
127
NIEDOBA Dávid
CK Energia Svit
14
4
8
26
9.
127
VARGA Ján
Petist Bike Humenné
5
12
17
10.
128
Tej Patrik
16
16
11.
135
KAŠČÁK Markus
14
14
11.
136
PROKOPOVIČ Michal
CK Energia Svit
14
14
13.
130
Nemčík Matej
10
10
13.
131
SMOLKA Simon
PRO Efekt Košice
10
10
15.
135
Králik Juraj
PROefekt KOŠICE
8
8
16.
134
NOVÁK Lukáš
CKM Poprad
6
6
17.
176
VADINA Viktor
3
3
18.
128
TURČAN Andrej
Cyklo Čajka Racing
2
2
Mladšie žiačky
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
Spolu
1.
141
LEŠČINSKÁ Barbora
Cyklo Čajka Racing
30
22
30
82
2.
142
Čakurdová Stela
Cyklo Čajka Racing
25
20
25
70
3.
146
PČOLOVÁ Patrícia
PRO Efekt Košice
30
30
4.
147
DOMITEROVÁ Sarah
PRO Efekt Košice
25
25
5.
148
MIKOLAJOVÁ Simona
18
18
Starší žiaci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
Spolu
1.
151
HOZA Maxim
CYKLO SPIŠ Levoča
25
30
30
85
2.
153
SAKMÁR Denis
CYKLO SPIŠ Levoča
22
18
25
65
3.
151
KAMENICKÝ Filip
Cyklo Čajka Racing
18
22
22
62
4.
154
SLIVA Jakub
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
20
16
18
54
5.
151
PORÁČ Samuel
Cyklo Čajka Racing
30
20
50
6.
160
KNAPÍK Krištof
Cyklo Čajka Racing
16
8
6
30
6.
160
GALLIK Tomáš
Cyklistická tour
14
16
30
8.
160
CIBULA Roman
PRO Efekt Košice
25
25
9.
156
SCHERFEL Vratko
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
12
10
22
10.
159
HUMEŇANSKÝ Felix
CYKLO SPIŠ Levoča
20
20
11.
157
LEPÓT Martin
Petist Bike Humenné
10
8
18
12.
173
TUNKEL Alan
PRO Efekt Košice
14
14
13.
172
TUNKEL Nikolas
PRO Efekt Košice
12
12
Staršie žiačky
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
Spolu
1.
161
VÁGNEROVÁ Júlia
CYKLO SPIŠ Levoča
30
30
30
90
2.
162
SLIVKOVÁ Adela
Petist Bike Humenné
25
25
25
75
3.
164
IŠTVAN Sarah
Petist Bike Humenné
22
22
44
4.
163
ČAJKOVÁ Ema
Cyklo Čajka Racing
22
16
38
4.
166
VARGOVÁ Anna
Petist Bike Humenné
18
20
38
6.
167
DOMITEROVÁ Sofia
20
20