Preteky | Dátum | Por. | Kategória | BIB | Meno | | Klub | Čas |
---|
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie | 10.11.2019 | 94 | MM (3.) | 1 | NAGY Michal | M 2010 | 3klub Šamorín | |
Tatry Running Tour - Interski Run | 16.06.2019 | 2 | M (1.) | 1 | OROLIN Pavol | M 1995 | RaidLight/Bežecký klub Poprad | 30:20,52 |
Obrovský slalom - 3. kolo | 15.02.2024 | 70 | N1D (1.) | 1 | BEKEŠOVÁ Ema | F 2016 | ZŠ s MŠ Ždiar | 00:56,87 |
Celkové poradie | 29.08.2023 | 424 | A (84.) | 1 | PIHULIČ Pavol | M 1988 | Prešov | |
Šamorínska bežecká liga, 5.kolo | 13.09.2020 | 19 | MM (11.) | 1 | Podolský Benjamín | M 2012 | | 03:36,35 |
2. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2023 | 05.08.2023 | 100 | Dy (1.) | 1 | Kováčiková Bianka | F 2008 | KB Čierny Balog | 13:00,1 |
Pohár ZSL - 2. deň | 29.01.2023 | 82 | L_SZ10 (8.) | 1 | HÚSENICOVÁ Natália | F 2010 | KBL Jasná Lipt. Mikuláš | 06:04,30 |
Beh Soviou Poľanou - detské behy | 20.05.2023 | 4 | 1F (3.) | 1 | MERČÁKOVÁ Alica | F 2018 | | 00:48,57 |
Prešovský pohár v Nordic Walking - 10 km | 03.06.2023 | 55 | MB (9.) | 1 | ULIČNÝ Pavol | M 1976 | MARAS team | 01:36:15 |
Pohár ZSL v behu na lyžiach, 3. kolo, MSR v behu na lyžiach | 18.02.2024 | 527 | | 1 | | | | 31:30,30 |
Beh na Chatu pri Zelenom Plese | 15.06.2021 | 17 | MC (4.) | 1 | ŠALATA Martin | M 1969 | | 57:49 |
Sereďský beh | 04.05.2019 | 39 | M (13.) | 1 | BÁNI Adam | M 1987 | | 46:42,30 |
Obrovský slalom - 1. kolo | 11.01.2024 | 82 | N1D (1.) | 1 | VALOSOVÁ Sára | F 2016 | | 01:41,85 |
Pohár ZSL v behu na lyžiach, 3. kolo, MSR v behu na lyžiach | 18.02.2024 | 209 | | 1 | | | | 04:50,20 |
Šamorínska bežecká liga 2022 - celkové poradie | 22.10.2022 | 57 | ZF (36.) | 1 | KOPRIVOVÁ Bibiana | F 2009 | Rodinkovci | |
Beh Olšavskou dolinou 16 km | 20.06.2021 | 80 | G (6.) | 1 | VRBIAKOVÁ Edita | F 1978 | HONEY FOREVER | 01:34:45 |
MTBIKER Sliezsky kráľ 2023 | 11.06.2023 | 17 | M40 (6.) | 1 | Imrich Martin | M 1986 | MTB / MTBIKER | 32:04,71 |
Beh na Kráľovú studňu | 20.08.2023 | 8 | G (1.) | 1 | PASTOROVÁ Petra | F 1977 | MARAS team | 00:42:19 |
1. kolo VSLL 2022 | 29.01.2022 | 152 | MPY (20.) | 1 | SOLÁROVÁ Ella | F 2013 | LK SKI Jezersko | 01:14,77 |
4. kolo VSLL 2024 | 18.02.2024 | 0 | MPY | 1 | HANEČÁKOVÁ Zara | F 2015 | SnowSports Club | |
Pohár ZSL - Štrbské Pleso / Gerlachov | 25.02.2023 | 135 | L_SE (14.) | 1 | CIESLAR Anna | F 2007 | WSS Wisla | 39:49,80 |
5. kolo VSLL 2022 | 13.03.2022 | 0 | MPY | 1 | CUDRÁKOVÁ Andrea | F 2014 | Lyžiarsky klub Štart Bardejov | |
Beh na lyžiach - 4.kolo | 13.03.2024 | 11 | 1CH (2.) | 1 | BARABAŠ Tomaš | M 2016 | LK Tatranská Lomnica | 00:02,00 |
Beh na lyžiach - 1.kolo | 26.01.2023 | 2 | CH1 (1.) | 1 | Kováčik Adam | M 2015 | ZŠ Tatranská Lomnica | 03:48,86 |
Beh v raji 2016 - 10 km | 26.05.2016 | 101 | MB (24.) | 1 | MACHÁŇ Richard | M 1975 | LKVD Dobšiná | 45:31,60 |
Šamorínska bežecká liga, 7.kolo | 04.10.2020 | 0 | V | 1 | Dupač Peter | M 1975 | | |
Hlavný silvestrovský beh 6,8 km | 31.12.2023 | 107 | A (54.) | 1 | ALEXI Alan | M 2000 | Fričovce | 32:12 |
Čečehovský polmaratón - 26. ročník | 24.04.2022 | 84 | E (3.) | 1 | IMRICH Peter | M 1950 | Soľ | 02:00:00 |
Vertical Grand Tour - Beh | 20.01.2018 | 8 | MB (8.) | 1 | POTOČNÝ Laco | M 1970 | AOSVIT | 38:15,56 |
Horovská desiatka - silvestrovský beh | 31.12.2022 | 154 | B (40.) | 1 | BABIN Marek | M 1978 | Krasnovce | 00:59:17 |
Beh Vyšnou Myšľou - 17. ročník | 03.06.2023 | 4 | A (3.) | 1 | MOŇOK Tomáš | M 2005 | BKO V. Myšľa | 00:26:43 |
Štrbské bežky - 5 km | 11.02.2024 | 66 | M40 (18.) | 1 | TIMKO Igor | M 1978 | No Name | 35:31,69 |
Závadský štvanec 10 km | 23.09.2023 | 38 | M (23.) | 1 | STRAPKO Michal | M 1985 | Závadka nad Hronom | 55:25,26 |
City Trail Vysoké Tatry | 08.05.2021 | 60 | M40 (15.) | 1 | Korytko Dušan | M 1977 | HK JAMES Tatranská Polianka | 57:24,23 |
Beh do Choča - 7. ročník | 28.05.2016 | 22 | MB (9.) | 1 | MADAJ Milan | M 1970 | HO James Bobrovec | 00:57:31 |
BJTL 2. kolo Tatranská Polianka | 20.10.2022 | 5 | CH1 (3.) | 1 | KOŠČÁK Tomáš | M 2016 | | 01:00,58 |
Harhovská desiatka | 20.08.2016 | 10 | B (5.) | 1 | HORNÝ Vlastimil | M 1971 | Spišský Hrhov | 00:40:02 |
Celkové poradie | 29.08.2023 | 42 | G (5.) | 1 | ANDRÁŠOVÁ Martina | F 1983 | Sabinov | |
1. kolo VSLL 2020 | 01.02.2020 | 0 | MPY | 1 | GRUSOVÁ Ella | F 2010 | ŠK Junior Ski Poprad | |
Šamorínska bežecká liga 2022 - celkové poradie | 22.10.2022 | 21 | ZF (13.) | 1 | Juríková Sofia | F 2015 | | |
Dobšinská desiatka 2023 - 7 km | 16.09.2023 | 7 | F7 (2.) | 1 | BALGOVÁ Alena | F 2002 | Speed4dogs | 40:03,71 |
BJTS 1. kolo Starý Smokovec | 04.05.2024 | 50 | CH2 (9.) | 1 | KOVÁČIK Adam | M 2015 | TJ Vysoké Tatry | 01:30,59 |
Bež, kto môžeš - 500 m | 17.10.2023 | 21 | F (2.) | 1 | GAZSÍKOVÁ Monika | F 1991 | OÁZA - Nádej pre nový život, n.o. | 04:04,00 |
MJS - Detské a mládežnícke preteky | 15.07.2023 | 13 | 2CH (7.) | 1 | MONKA Vladimír | M 2017 | ZŠ s MŠ Ždiar | 00:46,76 |
Slovak Virtual Run - 10 km | 30.05.2021 | 63 | F (35.) | 1 | BERNADIČOVÁ Katarína | F 1978 | | 01:13:46 |
2. kolo DVRL - Prešov - PREŠOVSKÉ DNI CYKLISTIKY | 01.05.2024 | 1 | MIKCH (1.) | 1 | PUŠKÁR Jozef | M 2018 | | 04:07,72 |
Beháme srdcom - 5 km | 11.05.2024 | 41 | M (28.) | 1 | LAZOVÝ Miroslav | M 1979 | | 31:01,24 |
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie | 10.11.2019 | 2 | MF (1.) | 1 | RONČKEVIČOVÁ Radka | F 2008 | Deti v pohybe Samorin | |
Sačurovská pätnástka - 15 km | 19.09.2021 | 50 | B (17.) | 1 | KUĽHA Ján | M 1977 | Michalovce | 01:14:07 |
11. kolo Detskej Východ MTB ligy | 04.09.2022 | 1 | MIKCH (1.) | 1 | KOVÁČ Matias | M 2016 | SB Seňa Bikers | 03:00,17 |
Zamagurská deviatka | 02.08.2020 | 42 | F (12.) | 1 | PAZEROVÁ Katarína | F 1987 | Zamagurskí bežci | 01:05:45,78 |
Beh na Zelené Pleso | 10.06.2023 | 141 | F (19.) | 1 | WAKSMUNDZKA Kinga | F 1988 | | 01:02:52,80 |
2. kolo VSLL 2020 | 02.02.2020 | 0 | MPY | 1 | HADIDOMOVÁ Lenka | F 2010 | LK Ski Jezersko | |
Malý štrbský maratón - 8. ročník | 08.07.1984 | 106 | M (100.) | 1 | Dunaj Ján | M 0 | Chemosvit Svit | 02:31:57,9 |
Beh údolím Idy - 10 km | 19.06.2022 | 1 | A (1.) | 1 | SAHAJDA Tibor | M 1990 | Cassovia running team Košice | 00:31:59 |
Sačurovská pätnástka - 15 km | 28.04.2024 | 34 | A (8.) | 1 | NAGY Ján | M 1991 | Sačurov | 01:16:23 |
Podtatranský polmaratón | 01.09.2019 | 11 | M40 (3.) | 1 | Wadas Grzegorz | M 1978 | | 01:28:15,73 |
Beh pre labky 2024 | 18.05.2024 | 69 | PZ (15.) | 1 | DŽUBEROVÁ Marianna | F 1974 | Šemša v pohybe | 00:35:38 |
1. kolo VSLL 2023 | 21.01.2023 | 150 | MPY (16.) | 1 | CUDRÁKOVÁ Andrea | F 2014 | LK Štart Bardejov | 00:49,46 |
Podtatranský polmaratón | 01.09.2018 | 152 | M40 (36.) | 1 | KORYTKO Dušan | M 1977 | HK JAMES Tatranská Polianka | 02:11:21,56 |
Plesnivec Run | 20.05.2023 | 1 | M (1.) | 1 | HLAVČO Jozef | M 1985 | SALOMON/SPORTBY/SUUNTO | 25:45,00 |
3. kolo VSLL 2024 | 17.02.2024 | 0 | MPY | 1 | BUDZÁKOVÁ Stela | F 2014 | LO MŠK Kežmarok | |
Obrovský slalom - 2. kolo | 01.02.2024 | 88 | N1D (2.) | 1 | GRECHOVÁ Ester | F 2016 | | 00:42,51 |
2. kolo VSLL 2024 | 04.02.2024 | 0 | MPY | 1 | OVŠONKOVÁ Tamara | F 2015 | LK SKI JEZERSKO | |
BJTS 3. kolo Ždiar | 16.06.2023 | 35 | 1CH (11.) | 1 | Pitoňák Samuel | M 2015 | ZŠ s MŠ Ždiar | 03:02,41 |
Beh do Choča - 3. ročník | 12.05.2012 | 5 | MA (5.) | 1 | HÝL Lukáš | M 1990 | MAC REDOX Lučenec | 00:50:42 |
Horský kros Gerlach - XII. ročník | 27.08.2005 | 58 | MA (26.) | 1 | PEREGRIM Štefan | M 1968 | ZP-SOFTBASE HUMENNÉ | 0:59:22,10 |
Jazerný maratón - 13. ročník | 29.08.2023 | 41 | 15F (8.) | 1 | ZÁBOJOVÁ Zuzana | F 1970 | Active life team Košice | 01:45:22 |
12. kolo Detskej Východ MTB ligy | 24.09.2022 | 1 | MIKCH (1.) | 1 | KOVÁČ Matias | M 2016 | SB Seňa Bikers | 01:14,81 |
4. kolo VSLL 2020 | 16.02.2020 | 0 | MPY | 1 | TKÁČOVÁ Veronika | F 2011 | FabianSKI Spišská Nová Ves | |
Malý štrbský maratón - 18. ročník | 10.07.1994 | 9 | M (7.) | 1 | Plešivka Miroslav | M 0 | AVO Ružindol | 01:49:08,3 |
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie | 10.11.2019 | 140 | MM (23.) | 1 | DURUTTYA Simon | M 2012 | | |
Beh v raji 2017 - 10 km | 27.05.2017 | 110 | MB (26.) | 1 | MACHÁŇ Richard | M 1975 | LKVD Dobšiná | 45:50,40 |
Šamorínska bežecká liga, 5.kolo | 22.09.2019 | 25 | MF (7.) | 1 | GYOMBER Nina | F 2010 | | 03:35,89 |
SP Štrbské Pleso 21 km | 16.09.2023 | 9 | FNW (1.) | 1 | BUDINSKÁ Zuzana | F 1984 | Tatranky | 02:56:47,21 |
Domašská desiatka - 10 km | 05.07.2021 | 26 | B (8.) | 1 | PODSTAVSKÝ Ján | M 1978 | Olympijsky klub Michalovce | 00:42:59 |
Horský kros Gerlach | 02.09.2023 | 1 | M (1.) | 1 | KIMAIYO Hillary Kiptum Maiyo | M 1994 | Benedek-Team | 41:09,49 |
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie | 10.11.2019 | 65 | MF (40.) | 1 | RAVAS Reka | F 2007 | | |
Z Ľubotína na Plaveč - hobby 4 km | 03.09.2021 | 6 | HM (6.) | 1 | MARAS Ladislav | M 1965 | MARAS team | 00:28:14 |
Lesný beh okolo Poludnice - 17,67 km | 26.09.2021 | 2 | MA (2.) | 1 | OROLIN Pavol | M 1995 | RaidLight CZ/SK | 01:23:19,73 |
5. kolo VSLL 2022 | 13.03.2022 | 0 | MPY | 1 | CUDRÁKOVÁ Andrea | F 2014 | Lyžiarsky klub Štart Bardejov | |
4. kolo VSLL 2019 | 24.02.2019 | 0 | MPY | 1 | LEVARSKÁ Lujza | F 2010 | SnowSports Club | |
Lesný beh okolo Poludnice - 17,67 km | 29.09.2019 | 8 | MB (2.) | 1 | NINAJ Milan | M 1974 | bk opalisko zavazna poruba | 01:36:24,11 |
Šamorínska bežecká liga, 7.kolo | 10.11.2019 | 35 | M (1.) | 1 | KAŠŠA Ladislav | M 1998 | KĽŠ Kryha Bratislava | 16:18,89 |
Obrovský slalom - 2. kolo | 08.02.2023 | 43 | A1D (1.) | 1 | Bartoňová Veronika | F 2015 | ZŠ Tatranská Lomnica | 01:06,89 |
Mary’s Meals Run 8 km | 19.09.2020 | 41 | F (13.) | 1 | VALEKOVÁ Paulína | F 1996 | | 46:38,93 |
Andrejcová Vertikal 2020 | 10.10.2020 | 26 | MA (16.) | 1 | TEREK Radoslav | M 1997 | Pohorela | 00:51:04 |
Heľpiansky kros - 8,2 km | 02.09.2023 | 76 | M (35.) | 1 | ORAVKIN František | M 1984 | Behám si len tak pre radosť | 01:00:43,75 |
11. kolo - Košice | 09.09.2023 | 1 | MIKCH (1.) | 1 | ŠARNIK Jakub | M 2017 | ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov | 03:07,43 |
Šamorínska bežecká liga, 5.kolo | 17.10.2021 | 90 | M (14.) | 1 | KOCSIS Alexander | M 1975 | Šamorín | 14:00,20 |
Beh Olšavskou dolinou 16 km | 12.03.2023 | 102 | E (3.) | 1 | MADÁR Pavol | M 1951 | TJ Obal servis Košice | 01:16:38 |
BJTS 5. kolo Tatranská Polianka | 11.08.2023 | 36 | 2D (9.) | 1 | PAVLECHOVÁ Jessika | F 2014 | SnowSports Club Vysoké Tatry | 02:24,37 |
City Trail Mini 4km | 04.05.2019 | 67 | MTM (13.) | 1 | HUDAK František | M 1956 | | 29:49,55 |
Ružínska desiatka - 10 km | 22.10.2022 | 1 | M (1.) | 1 | ZIMMERMANN Marián | M 1985 | Pro-body sport team | 33:26,00 |
Domašská desiatka - 10 km | 05.07.2023 | 2 | A (2.) | 1 | MIHALOV Adam | M 1992 | AK ZVP Lučatín | 00:33:56 |
Z Ľubotína na hrad Plaveč - 7 km beh | 08.09.2023 | 14 | A (8.) | 1 | LEŠKOVSKÝ Michal | M 1992 | Ľubotín | 00:34:44 |
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie | 10.11.2019 | 79 | M (2.) | 1 | KAŠŠA Ladislav | M 1998 | KLŠ Kryha | |
Celkové poradie | 12.11.2023 | 232 | 1CH (34.) | 1 | MONKA Vladimír | M 2017 | ZŠ s MŠ Ždiar | |
Kubašská 10° - žiaci a dorast | 06.10.2018 | 2 | ZB (2.) | 1 | OROLÍNOVÁ Michael | F 2006 | 6.A | 04:06,00 |
Dobšinská desiatka 2019 - 10 km | 28.09.2019 | 71 | FB (8.) | 1 | VARGOVÁ Katka | F 1977 | ŠK DOBŠINÁ / RV | 55:36,95 |