Moje konto a preteky
Toggle navigation
Kalendár pretekov
Výsledky
Pretekári
Trate
O projekte
Hľadaj
Pretekári
Pretekaj.sk
Pretekári
Tím / Klub:
Zoznam pretekárov
Preteky
Dátum
Por.
Kategória
BIB
Meno
Klub
Čas
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
127
ZM
(19.)
13
BELIAN Marek
M 2012
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
127
M
(41.)
83
CINGEĽ Ján
M 1983
3klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
129
ZM
(20.)
70
JANEČEK Jakub
M 2014
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
114
M
(36.)
50
KAMENISTÝ Viliam
M 1969
Run For Fun
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
108
M
(31.)
84
Krajčovič Ladislav
M 1973
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
105
ZM
(9.)
27
OCEL Juraj
M 2016
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
119
ZM
(13.)
49
KAMENISTÝ Viliam
M 2016
Run For Fun
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
124
M
(40.)
57
Kulik Ján
M 1985
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
125
ZM
(17.)
31
NAGY Gabriel
M 2016
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
121
M
(39.)
43
NAGY Ákos
M 1987
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
134
M
(44.)
91
CZINGEĽ Dávid
M 1986
Šveháci
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
134
ZM
(23.)
7
GOTTLIEBER Max
M 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
138
M
(46.)
44
DUBAŠÁK Branislav
M 1978
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
138
ZM
(25.)
82
CINGEĽ Ján
M 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
141
ZM
(27.)
22
PIPAŠ Peter
M 2015
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
141
M
(47.)
59
MESZÁROŠ Vojtech
M 1983
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
143
ZM
(28.)
45
MRKVA Filip
M 2016
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
133
M
(43.)
60
GROŠAFT Oto
M 1986
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
9
ZF
(8.)
93
KOHÚTOVÁ Simona
F 2014
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
12
ZF
(10.)
73
SEDLÁČEK Rebecca
F 2016
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
14
ZF
(11.)
29
HRAŠNOVÁ Sophia
F 2010
VK Dunajské vydry Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
15
ZF
(12.)
44
Daniel Tamara
F 2011
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
17
ZF
(13.)
8
CHRAPČIAKOVÁ Tamara
F 2016
ZŠ Dunajská Lužná
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
18
ZF
(14.)
21
BELICOVÁ Alžbeta
F 2014
T2F
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
21
ZF
(16.)
12
RAJCI Dorota
F 2016
ZŠ Dunajská Lužná
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
23
ZF
(18.)
24
GUOTH Emma
F 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
25
ZF
(20.)
6
Porázik Anna
F 2010
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
27
ZF
(22.)
67
Slivková Sára
F 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
29
ZF
(23.)
18
ČÁPOVÁ Tamara
F 2010
VK Dunajské vydry Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
31
ZF
(24.)
10
GUOTH Sara
F 2016
ZŠ Dunajská Lužná
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
35
ZF
(27.)
31
CSÁPAIOVÁ Laura
F 2011
VK Dunajské vydry Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
37
F
(10.)
99
ONDREJČÁKOVÁ Karin
F 2000
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
40
ZF
(30.)
17
ČÁPOVÁ Viktória
F 2010
VK Dunajské vydry Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
43
ZF
(32.)
25
BUKOVINOVA Klara
F 2011
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
43
F
(12.)
23
BELICOVÁ Lucia
F 1984
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
45
ZF
(33.)
30
CHORNA Kira
F 2009
VK Dunajské vydry Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
45
F
(13.)
66
Slivková Linda
F 1980
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
50
ZF
(35.)
9
LEHMANOVÁ Laura
F 2017
ZŠ Dunajská Lužná
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
50
F
(16.)
98
KEDŽUCHOVÁ Žofia
F 1993
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
53
ZF
(37.)
102
Peterská Terézia
F 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
55
ZF
(38.)
79
ČIBOVÁ Natália
F 2010
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
57
F
(19.)
39
NAGY-KOCSIS Boglárka
F 1983
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
57
ZF
(39.)
35
PETERSKÁ Martina
F 2012
Pacienti s pľúcnou hypertenziou
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
61
F
(21.)
64
Marková Nela
F 2008
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
61
ZF
(41.)
101
Peterská Emília
F 2016
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
99
M
(25.)
48
Sasinek Michal
M 1980
Kamzík 1000+
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
103
M
(27.)
87
Žačik Marek
M 1979
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
110
M
(33.)
63
Marko Peter
M 1979
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
114
ZM
(11.)
16
LEDVENYI Michal
M 2009
VK Dunajské vydry Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
117
M
(38.)
14
JÁCHIM Lukáš
M 1989
VK Dunajské vydry Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
119
ZM
(13.)
13
Nevidiamsky Matúš
M 2010
3klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
122
ZM
(15.)
28
Temša Samuel
M 2012
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
125
ZM
(17.)
74
KAMAS Michal
M 2014
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
130
ZM
(21.)
65
Marko Peter
M 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
131
ZM
(22.)
22
BELICA Štefan
M 2012
T2F
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
131
M
(42.)
5
Gombárik Ondrej
M 2007
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
134
M
(44.)
69
Slivka Marek
M 2008
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
134
ZM
(23.)
1
FEHÉR Oliver
M 2017
Sigajaga
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
138
ZM
(25.)
15
RAJCI Alfréd
M 2015
ZŠ Dunajská Lužná
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
21.04.2024
143
ZM
(28.)
85
KOVÁČ Jakub
M 2017
Stars Run Prešov
27.04.2024
1
5M
(1.)
418
ZIMMERMANN Marian
M 1985
Športový klub Jaklovce
00:17:00
Stars Run Prešov
27.04.2024
2
5M
(2.)
329
JURKO Ján
M 2002
TJ Obal Servis Košice
00:18:13
Stars Run Prešov
27.04.2024
3
5M
(3.)
810
REVAJ Erik
M 2001
00:18:15
Stars Run Prešov
27.04.2024
4
5M
(4.)
392
REPČÍK Samuel
M 2007
AC Run is fun Prešov
00:18:24
Stars Run Prešov
27.04.2024
5
5M
(5.)
281
BARAN Matúš
M 2004
AC Run is Fun Prešov
00:18:26
Stars Run Prešov
27.04.2024
6
5M
(6.)
391
REĽOVSKÝ František
M 1994
00:18:36
Stars Run Prešov
27.04.2024
7
5M
(7.)
309
GRIVALSKÝ Martin
M 1994
00:19:31
Stars Run Prešov
27.04.2024
8
5M
(8.)
81
GUBAČ Samuel
M 2003
00:19:52
Stars Run Prešov
27.04.2024
9
5M
(9.)
303
FEDUNOVYCH Artem
M 1998
00:19:53
Stars Run Prešov
27.04.2024
10
5M
(10.)
163
MAŤAŠ Miroslav
M 1991
00:20:05
Stars Run Prešov
27.04.2024
11
5M
(11.)
141
KROMPAŠČÍK Šimon
M 2008
Šport hrou Prešov
00:20:11
Stars Run Prešov
27.04.2024
12
5M
(12.)
54
ĎURÍČEK Martin
M 1986
00:20:15
Stars Run Prešov
27.04.2024
13
5M
(13.)
77
GRISÁK Andrej
M 1984
00:20:18
Stars Run Prešov
27.04.2024
14
5F
(1.)
67
FRITZ Simona
F 1987
Presov Running Team
00:20:43
Stars Run Prešov
27.04.2024
15
5M
(14.)
817
CINA Adam
M 1992
00:21:02
Stars Run Prešov
27.04.2024
16
5M
(15.)
165
TUTKA Peter
M 1982
00:21:02
Stars Run Prešov
27.04.2024
17
5M
(16.)
266
VRABEĽ Ľubomír
M 1997
ŠK Taekwon-Do GE-BAEK Prešov
00:21:02
Stars Run Prešov
27.04.2024
18
5M
(17.)
234
ŠINGLÁR Patrik
M 1996
00:21:03
Stars Run Prešov
27.04.2024
19
5F
(2.)
195
PILIAROVÁ Laura
F 1999
Prešov Running Klub
00:21:10
Stars Run Prešov
27.04.2024
20
5M
(18.)
182
OLIJAR Stanislav
M 1982
ANTIC sociálny dom Bardejov
00:21:26
Stars Run Prešov
27.04.2024
21
5M
(19.)
259
VENGRIN Tomas
M 1979
00:21:44
Stars Run Prešov
27.04.2024
22
5M
(20.)
128
KOPKÁŠ Peter
M 1982
Prešov Running Team
00:21:57
Stars Run Prešov
27.04.2024
23
5M
(21.)
351
KUZMIAK Peter
M 1990
00:22:02
Stars Run Prešov
27.04.2024
24
5M
(22.)
61
FEČO Martin
M 1991
Prešov Running Team
00:22:04
Stars Run Prešov
27.04.2024
25
5M
(23.)
435
Želinský Pavol
M 2007
00:22:05
Stars Run Prešov
27.04.2024
26
5F
(3.)
236
ŠTOFANOVÁ Sofia
F 2011
Prešov Running Team
00:22:12
Stars Run Prešov
27.04.2024
27
5M
(24.)
410
ŠTOFANÍK Filip
M 1993
LA TEAM
00:22:18
Stars Run Prešov
27.04.2024
28
5M
(25.)
16
BOHÁČ Alexander
M 2003
Active life team Košice
00:22:25
Stars Run Prešov
27.04.2024
29
5M
(26.)
76
GONDA Lukas
M 1983
00:22:35
Stars Run Prešov
27.04.2024
30
5F
(4.)
84
GUTTEKOVÁ Klára
F 2008
Šport hrou Prešov
00:22:54
Stars Run Prešov
27.04.2024
31
5F
(5.)
175
NEUPAUEROVÁ Viktória
F 2010
00:22:56
Stars Run Prešov
27.04.2024
32
5M
(27.)
196
POKLEMBA Martin
M 1985
Vrtuľníkove krídlo Prešov
00:23:21
Stars Run Prešov
27.04.2024
33
5M
(28.)
803
DZIVÝ Samuel
M 2000
00:23:36
Stars Run Prešov
27.04.2024
34
5M
(29.)
328
JUHÁSZ Michal
M 1996
Čaňa
00:23:39
Stars Run Prešov
27.04.2024
35
5M
(30.)
34
ČERVEŇÁK Peter
M 2006
Dubovica
00:23:43
Stars Run Prešov
27.04.2024
36
5M
(31.)
341
KOVAĽ Matej
M 2006
00:23:48
Stars Run Prešov
27.04.2024
37
5M
(32.)
150
LEŠKO Pavol
M 1991
00:23:49
Stars Run Prešov
27.04.2024
38
5M
(33.)
75
GOMOLA Peter
M 1989
00:24:25
Stars Run Prešov
27.04.2024
39
5M
(34.)
47
DUBOVICKÝ Samuel
M 2009
00:24:27
Stars Run Prešov
27.04.2024
40
5F
(6.)
310
GUTISOVA Natalia
F 2008
ASHPO
00:24:31
Zobrazené: 99301 - 99400 z 100973
Na stranu:
10
20
50
100
Strana 994 z 1010
<<
<
991
992
993
994
995
996
997
>
>>