Moje konto a preteky
Toggle navigation
Kalendár pretekov
Výsledky
Pretekári
Trate
O projekte
Hľadaj
Pretekári
Pretekaj.sk
Pretekári
Tím / Klub:
Zoznam pretekárov
Preteky
Dátum
Por.
Kategória
BIB
Meno
Klub
Čas
8. kolo Detskej Východ MTB ligy
14.08.2022
0
MILICH
61
BARTOŠ Matúš
M 2015
ŠK Štrba
DNS
1. kolo VSLL 2020
01.02.2020
0
MPY
8
TKÁČOVÁ Veronika
F 2011
FabianSKI Spišská Nová Ves
2. kolo VSLL 2020
02.02.2020
0
SPY
76
ČERMÁKOVÁ Šarlotka
F 2009
LO Spišské Hanušovce
2. kolo VSLL 2020
02.02.2020
0
MPY
8
ŠOLTYSOVÁ Martina
F 2010
LO MŠK Kežmarok
3. kolo VSLL 2020
09.02.2020
0
MZI
129
SAKSUN Richard
M 2006
RS sport Club Košice
Pohár primátora Vysokých Tatier v obrovskom slalome 2. kolo
12.02.2020
0
SZY
166
Hudinová Berta
F 2020
ZŠ Grundschule Kežmarok
DNF
Pohár primátora Vysokých Tatier v obrovskom slalome 2. kolo
12.02.2020
0
SZY
166
Hudinová Berta
F 2020
ZŠ Grundschule Kežmarok
DNF
4. kolo VSLL 2020
16.02.2020
0
MZI
152
BUDZÁK Tomáš
M 2007
LK Ski Jezersko
4. kolo VSLL 2020
16.02.2020
0
SPI
85
GAĽA Matúš
M 2008
SnowSports Club
3. kolo ZBS Starý Smokovec
14.01.2023
0
F
108
ŠIMIKOVÁ Katarína
F 1994
DNS
5. kolo VSLL 2020
08.03.2020
0
SPY
45
CHMUROVÁ Soňa
F 2009
Bendik Racing Team
Pohár ZSL - 1. deň
28.01.2023
0
L_MD
77
STRAKOVÁ Michaela
F 2007
ŠKP Banská Bystrica
DNF
Sačurovská pätnástka - 15 km
13.09.2020
0
C
105
SABO Gabriel
M 1961
VVS Michalovce
DNF
Šamorínska bežecká liga, virtuálna časť
22.03.2020
0
18
Majzlanová Zuzana
F 1986
3klubSamorin
City Trail Mini
05.05.2023
0
D2
62
NIKOVÁ Anna
F 2014
SL Svit
RUN
VRL - 4. kolo O pohár primátora mesta Sabinov
14.05.2023
0
MC
523
ŠEVČÍK Roman
M 1972
xRoad Bánovce nad Bebravou
DNS
1. kolo VSLL 2019
03.02.2019
0
JUNRI
383
GURSKÝ Ján
M 1997
LK Štart Bardejov
DNF
2. kolo VSLL 2019
16.02.2019
0
MZI
259
FERJANČEK Martin
M 2005
ŠK Junior Ski Poprad
2. kolo VSLL 2019
16.02.2019
0
MPI
62
KIELAR Andrey Garcia
M 2009
LK Tatranská Lomnica
3. kolo VSLL 2019
17.02.2019
0
MPY
25
BAFFI Stefania
F 2009
Bendik Racing Team
3. kolo VSLL 2019
17.02.2019
0
SPI
167
HUBAČ Adam
M 2008
LK Tatranská Lomnica
4. kolo VSLL 2019
24.02.2019
0
SPI
151
PAŽÁK Oliver
M 2007
LO MŠK Kežmarok
4. kolo VSLL 2019
24.02.2019
0
MPY
3
VAŠKOVÁ Sára
F 2010
RS sport Club Košice
DNS
BJTS 4. kolo Nová Lesná
15.07.2023
0
2CH
201
MARHEFKA Teo
M 2014
15 km jesenný Račiansky kros
24.10.2021
0
M
119
MIKULIČ Martin
M 1985
DNS
Tatry Running Tour - Cross Run
15.06.2019
0
M
240
VASILČIN Igor
M 1985
DNS
Tatry Running Tour - COMPRESSPORT Sky&Clouds
15.06.2019
0
M
421
PAVLOV Juraj
M 1994
Active Life
DNF
1. kolo VSLL 2022
29.01.2022
0
MPY
13
MAJDOVÁ Katka
F 2013
Ski club Svidník
1. kolo VSLL 2022
29.01.2022
0
SPI
112
PAVČÍK Jakub
M 2011
LK Tatranská Lomnica
3. kolo VSLL 2022
12.02.2022
0
MZI
181
BILGIN Arthur Eren
M 2008
LK Tatranská Lomnica
3. kolo VSLL 2022
12.02.2022
0
SPI
126
POLOMČÁK Marko
M 2010
LO MŠK Kežmarok
4. kolo VSLL 2022
13.02.2022
0
MPY
33
HORVÁTHOVÁ Nela
F 2013
OŠK Mlynky
4. kolo VSLL 2022
13.02.2022
0
MPY
16
BOČKAIOVÁ Ella
F 2012
ŠK JUNIOR SKI Poprad
1. kolo VSLL 2024
03.02.2024
0
MZY
2022
CHUDÍKOVÁ Ema
F 2011
Activity Sport Club
1. kolo VSLL 2024
03.02.2024
0
SPY
1016
LEFFLEROVÁ Zuzana
F 2012
OŠK Mlynky
2. kolo VSLL 2022
27.02.2022
0
SPY
106
HLINKOVÁ Ema
F 2011
SKI CLUB PROGRESS
2. kolo VSLL 2022
27.02.2022
0
MPY
34
UHRÍKOVÁ Katarína
F 2013
ŠK JUNIOR SKI Poprad
2. kolo VSLL 2024
04.02.2024
0
SBM
1078
CHROMJAK Samko
M 2017
ŠSDM PP-Tatry
2. kolo VSLL 2024
04.02.2024
0
SPY
120
KOLLÁRIKOVÁ Karolína
F 2012
OŠK Mlynky
2. kolo VSLL 2024
04.02.2024
0
SBF
1021
KOLESÁROVÁ Ema
F 2018
Activity Sport Club
5. kolo VSLL 2022
13.03.2022
0
SBF
523
REMŽOVÁ Karolína
F 2015
ŠSDM PP-Tatry
3. kolo VSLL 2024
17.02.2024
0
MPI
72
NÁROŽNÝ Filip
M 2014
ŠK UNI KOŠICE
4. kolo VSLL 2024
18.02.2024
0
SBF
1025
MICKOVÁ Dorota
F 2016
FabianSKI
4. kolo VSLL 2024
18.02.2024
0
MZI
183
SOLÁR Jakub
M 2011
LK SKI JEZERSKO
9 km letný Račiansky kros
12.06.2022
0
Z9
311
URMINSKÁ Mária
F 1995
DNF
Lesnícke sedlo - Vertical running
13.04.2024
0
B
7
GAWLAS Dominik
M 1982
BU
DNF
8. kolo Detskej Východ MTB ligy
14.08.2022
0
MILICH
65
RODÁK Oliver
M 2014
DNS
VRL - 10. kolo - STEFE časovka do vrchu
04.09.2022
0
MB
402
CIBULA Igor
M 1978
Liptov Cycling Team
DNS
Závadský štvanec 10 km
24.09.2022
0
M
83
MAGERČÁK Miloš
M 1990
Dynamečko
DNS
1. kolo VSLL 2020
01.02.2020
0
MPY
9
ONDRÁČKOVÁ Natália
F 2010
RS sport Club Košice
Zobrazené: 1 - 50 z 100836
Na stranu:
10
20
50
100
Strana 1 z 2017
1
2
3
4
5
6
7
>
>>