Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1U10M (1.)51KUZMIK Lukáš2014 ŠK Štrba07:46,7000:00,00100
2U10M (2.)60HÚSENICA Matúš2014 KBL Jasná Lipt. Mikuláš08:04,7000:18,0080
3U10M (3.)58KAZÁR Krištof2015 KB Predajná08:14,7000:28,0060
4U10M (4.)52KUPEC Adam2015 Klub biatlonu Čierny Balog08:22,1000:35,4050
5U10M (5.)61KEPKO Pavol2014 ŠK Biathlon Mania08:48,0001:01,3045

Zobraziť kompletné výsledky (14)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1U12M (1.)80KARKOŠIAK Emil2012 TJ Vysoké Tatry06:19,3000:00,00100
2U12M (2.)82HARBACH Benjamín2012 BK Opalisko Z.Poruba06:30,9000:11,6080
3U12M (3.)81GLEMBA Maroš2012 ŠK SKI Ružomberok06:34,3000:15,0060
4U12M (4.)65MICHAŁEK Paweł2012 MKS-ISTEBNA06:39,1000:19,80
5U12M (5.)63VYTLAČIL Vojtěch2013 SK Rossignol team Pustevny06:45,3000:26,00

Zobraziť kompletné výsledky (21)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1U10W (1.)14BAJČIČÁKOVÁ Ela2014 Race Team Bajčičák06:52,9000:00,00100
2U10W (2.)9KOHÚTOVÁ Simona2014 KB Predajná07:23,9000:31,0080
3U10W (3.)12ŠUŠKOVÁ Sabina2015 BK Opalisko Z.Poruba07:33,3000:40,4060
4U10W (4.)13MITTEROVÁ Elissa2014 ŠK Biathlon Mania07:39,8000:46,9050
5U10W (5.)11WEISS Alexandra2014 KB Predajná08:35,8001:42,9045

Zobraziť kompletné výsledky (14)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1U12W (1.)24POLONSKÁ Julie Ágnes2013 06:10,1000:00,00
2U12W (2.)46BERAXOVÁ Alica2013 KB Predajná06:13,8000:03,70100
3U12W (3.)44KLEBERCOVÁ Gréta2012 ŠKP Bratislava06:20,3000:10,2080
4U12W (4.)47VAJSOVÁ Ela2012 ŠK Biathlon Mania06:36,6000:26,5060
5U12W (5.)48LEŠTÁKOVÁ Nela2012 ŠK Biathlon Mania06:40,2000:30,1050

Zobraziť kompletné výsledky (32)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1U14M (1.)142KYSELA Vojtěch2010 Olfin Car Ski team Trutnov08:56,6000:00,00
2U14M (2.)170TATÁR Richard2010 MKL Kremnica09:07,2000:10,60100
3U14M (3.)169DARABOŠ Samuel2010 BK Opalisko Z.Poruba09:08,8000:12,2080
4U14M (4.)168DONCS Filip2010 ŠK Biathlon Mania09:32,5000:35,9060
5U14M (5.)141HAMÁČEK Matěj2011 Olfin Car Ski team Trutnov09:32,8000:36,20

Zobraziť kompletné výsledky (31)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1U15M (1.)182KOVÁČ Ján2009 KB Predajná08:18,9000:00,00100
2U15M (2.)179ŠUHAJDA Tomáš2009 KB Predajná08:36,2000:17,3080
3U15M (3.)174BEDNÁŘ William Tobias2009 Olfin Car Ski team Trutnov08:38,1000:19,20
4U15M (4.)173JOHAN Marek2009 Olfin Car Ski team Trutnov08:47,0000:28,10
5U15M (5.)183LEŠO Peter2009 ŠKP Banská Bystrica08:50,4000:31,5060

Zobraziť kompletné výsledky (13)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1U14W (1.)117ŠUŠKOVÁ Sofia2011 MKL Kremnica10:02,5000:00,00100
2U14W (2.)83KORNFELDOVÁ Amálie2011 Olfin Car Ski team Trutnov10:08,3000:05,80
3U14W (3.)88HROMÁDKOVÁ Elen2010 Olfin Car Ski team Trutnov10:14,4000:11,90
4U14W (4.)122HÚSENICOVÁ Natália2010 KBL Jasná Lipt. Mikuláš10:26,0000:23,5080
5U14W (5.)120PODOLSKÁ Emma Lillie2010 ŠK Štrba10:37,2000:34,7060

Zobraziť kompletné výsledky (40)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1U15W (1.)129HORKÁ Lucie2009 Olfin Car Ski team Trutnov09:13,0000:00,00
2U15W (2.)139ŠVANTNEROVÁ Jela2009 MKL Kremnica09:38,5000:25,50100
3U15W (3.)138JACKOVÁ Nina2009 ŠK Kriváň Važec09:53,7000:40,7080
4U15W (4.)127STROKOSZ Maja2009 MKS-ISTEBNA10:13,4001:00,40
5U15W (5.)124CIMERMANOVÁ Vivien2009 ŠKP Banská Bystrica10:45,8001:32,8060

Zobraziť kompletné výsledky (17)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1U16M (1.)158ADAMOV Ján2008 TJ Tatran Hybe15:11,8000:00,00100
2U16M (2.)157GAJDOŠOVCI Oliver2008 Fan Team Banská Bystrica16:57,8001:46,0080
3U16M (3.)156JUHÁS Matej2008 ŠK Kriváň Važec17:58,6002:46,8060
4U16M (4.)152GUTTEN Boris2008 ŠKP Banská Bystrica18:23,3003:11,5050
5U16M (5.)155MACHUNKA Boris2008 LK SKI TEAM JASE LÁTKY18:33,2003:21,4045

Zobraziť kompletné výsledky (10)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1U16W (1.)141PROCHÁZKOVÁ Žofie2008 Fenix Ski Team Jesenik19:13,7000:00,00
2U16W (2.)148MIRANOVÁ Tina2008 SK Rossignol team Pustevny20:42,9001:29,20100
3U16W (3.)146KURUCOVÁ Simona2008 ŠK Štrba23:32,9004:19,2080
4U16W (4.)145ABRAHÁMOVÁ Karin2008 ŠKP Banská Bystrica24:30,3005:16,6060
5U16W (5.)144ŠURINOVÁ Lenka2008 ŠK Štrba25:58,6006:44,9050

Zobraziť kompletné výsledky (8)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1U18M (1.)133SIMBARTL Eduard2006 29:24,4000:00,00
2U18M (2.)132STACHON Karol2006 29:54,3000:29,90
3U18M (3.)128KUZMIN Elisey2007 ŠKP Banská Bystrica30:09,3000:44,90100
4U18M (4.)130ZWATRZKO Jan2006 30:37,0001:12,60
5U18M (5.)127WATYCHA Jan2006 30:38,2001:13,80

Zobraziť kompletné výsledky (33)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1U18W (1.)32SHKATULA Sofiia2007 33:23,5000:00,00
2U18W (2.)30POLONSKA Eliska2007 33:42,8000:19,30
3U18W (3.)2STRAKOVA Michaela2007 33:46,2000:22,70100
4U18W (4.)24WANTULOK Laura2006 34:04,4000:40,90
5U18W (5.)5NOSKOVA Marcela2008 34:06,1000:42,60

Zobraziť kompletné výsledky (32)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M (1.)97JARECKI Piotr2003 POLISH SKI ASSOSIATION43:21,1000:00,00
2M (2.)95HARATYK Mateusz1998 43:23,8000:02,70
3M (3.)96GAZUREK Lukasz2003 POLISH SKI ASSOSIATION44:19,9000:58,80
4M (4.)85SVOBODA Martin2005 44:20,7000:59,60
5M (5.)91WASOWICZ Tomasz2004 POLISH SKI ASSOSIATION44:30,9001:09,80

Zobraziť kompletné výsledky (27)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1W (1.)61KOLODZIEJ Aleksandra2004 POLISH SKI ASSOSIATION31:30,3000:00,00
2W (2.)65FUJAK Zuzanna2004 POLISH SKI ASSOSIATION31:46,1000:15,80
3W (3.)63SZKURAT Daria2004 POLISH SKI ASSOSIATION31:52,7000:22,40
4W (4.)60IDZINIAK Kamila2004 POLISH SKI ASSOSIATION32:35,9001:05,60
5W (5.)64OLEKH Viktoriia1993 32:54,8001:24,50

Zobraziť kompletné výsledky (25)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M30 (1.)198SIMAN Martin1990 LK SKI TEAM JASE LÁTKY16:43,7000:00,00
2M30 (2.)197VAJS Roman1989 ŠK Biathlon Mania19:28,6002:44,90100
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M40 (1.)196WEISS Michal1981 KB Predajná15:40,4000:00,00100
2M40 (2.)192HOLIGA Ján1977 ŠKP Martin15:41,6000:01,2080
3M40 (3.)194SORGER Peter1979 Race Team Bajčičák17:33,2001:52,80
4M40 (4.)195PALGUTA Ľuboslav1978 ŠK SKI Ružomberok18:00,0002:19,6060
5M40 (5.)193SIVUĽKA Martin1979 21:50,4006:10,0050

Zobraziť kompletné výsledky (8)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M50 (1.)187KLEMENT František1973 Klub lyžiarov Nováky16:27,4000:00,00100
2M50 (2.)183NIŇAJ Milan1974 BK Opalisko Z.Poruba17:59,0001:31,6080
3M50 (3.)186SITÁRIK Peter1968 KB Breza18:54,3002:26,90
4M50 (4.)185TRIZNA Viliam1971 KBL Jasná Lipt. Mikuláš20:01,7003:34,3060
5M50 (5.)182REIŠTETTER Roman1973 ŠKP Banská Bystrica20:51,4004:24,00

Zobraziť kompletné výsledky (7)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M60 (1.)166AUGUSTIŇÁK Dušan1964 Poprad16:55,9000:00,00
2M60 (2.)163BARTKO Daniel1956 ŠK Kriváň Važec21:03,9004:08,00
3M60 (3.)165KOLLAR Ľubomír1964 ŠKP Martin21:28,5004:32,60100
4M60 (4.)162ŠIARNIK Pavel1959 KBL Jasná Lipt. Mikuláš21:52,2004:56,3080
5M60 (5.)164KLIMČÁK Jozef1961 23:03,6006:07,70

Zobraziť kompletné výsledky (6)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M70 (1.)160MARTON Milan1948 ŠKP Martin36:29,4000:00,00100
2M70 (2.)134LUČANSKÝ Dušan1949 40:01,8003:32,40
3M70 (3.)159PARILAK Gerard1943 ŠKP Martin46:24,9009:55,5080
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1W40 (1.)176KELLOVÁ Lenka1981 KBL Jasná Lipt. Mikuláš21:01,8000:00,00100
2W40 (2.)175ŠUCHTÁROVÁ Andrea1983 TJ Tatran Hybe23:16,4002:14,6080
3W40 (3.)173MITTEROVÁ Ľubica1982 ŠK Biathlon Mania27:13,0006:11,20
4W40 (4.)174DONCSOVÁ Martina1978 ŠK Biathlon Mania32:58,0011:56,20
W40177LEHOTSKÁ Eva1983 ŠKP MartinDNS
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1OM (1.)172GAZUREK Henryk1969 17:31,1000:00,00
2OM (2.)168MACURA Dawid1992 17:53,1000:22,00
3OM (3.)167ORAVEC Marek2007 ŠK Biathlon Mania20:29,3002:58,20
4OM (4.)171GLEMBA Ján1980 ŠK SKI Ružomberok22:50,9005:19,80
OM169LEŠTÁK Jakub2003 Fan Team Banská BystricaDNS

Zobraziť kompletné výsledky (6)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1OW (1.)180MESZÁROSOVÁ Lea2003 19:32,6000:00,00
2OW (2.)178ZVAROVÁ Ema2005 Fan Team Banská Bystrica20:00,0000:27,40
3OW (3.)179TÓTHOVÁ Rebeka2005 Fan Team Banská Bystrica21:41,0002:08,40
OW181MESÍKOVÁ Tamara2006 Športový lyžiarsky klub SelceDNS