Por.BIBMenoRokKlubČas
115Orolin Pavol1995 KSt Spišské Bystré32:49,88
260KOVÁČIK Luboš1966 Súľov Hradná32:55,70
3104ONDRÁČEK Tomáš1977 Běžecký klub BRNO34:08,80
4123SUMERLING Štefan1971 fitnesport sp.nova ves34:54,31
519Pavlík Ivan1978 KBBS Turčianske Teplice35:23,21
6126RYŠKA Vít1975 VSK Univerzita Brno35:33,37
751PAWSKI Wawrzyniec1984 T.G. Sokol Zakopane35:43,30
859AUGUSTINAK Dušan1964 POPRAD36:40,89
925ČURLEJ Jozef1981 SPU Nitra37:04,57
1094LACKO Milan1971 LKVD Dobšiná37:05,96
11133HRDINA Tomáš1979 Běžecký klub Brno37:11,57
1295VARGA Jozef1972 Senator Záborské37:25,91
13132TAJOVSKÝ Jan1983 Běžecký klub Brno37:27,96
1432VLADÁR Ján1998 KBBS Turčianske Teplice38:05,96
15108VALENTA Tomáš1997 Maratón klub Rajec38:10,69
1686BÁLINT Martin1986 Poprad38:21,85
1731TOMAHOGH Ján1978 KBBS Turčianske Teplice38:37,83
1834ŠOLTÝS Milan1972 Bežecky klub Poprad38:49,08
1967VOJTÁŠ Nicolas2000 KBBS Turčianske Teplice39:43,22
2099JURČÍK Martin1995 Liptovská Teplička39:44,04
2165BENDA Martin Mgr.1972 Bežecký klub Poprad40:03,31
2246Haninec Miroslav1963 BŠK Banská Bystrica40:05,99
239Kucej Jozef1965 Zvolen40:10,57
2462MAJERSKÝ Jozef1983 Fit Team Prievidza40:12,82
25134DUŠIL Jarda1970 Běžecký klub Brno40:28,40
2664LEITMAN Martin1991 Fit Team Prievidza40:33,90
27109MAJCHER, ING. Michal1980 MAJCHER-PRODUCTION s.r.o.40:53,57
2811Mihokova Timea1997 Bežecký klub Poprad40:59,42
2910Mihok Ján1970 Bežecký klub Poprad40:59,60
3056SVRČEK Martin1969 Aquapark Turčianske Teplice42:53,51
31131KOHOUTEK Jozef1984 Běžecký klub Brno42:53,70
3282ŇACHAJ Tomáš1995 Prešov43:48,18
3398HAVRILA Roman1980 Nova Lesna43:51,18
3440JENDREJČÁK Radoslav1974 Kežmarok43:52,46
35124FILLO Radovan1986 ŠKP Martin44:01,19
36136PETRŮ Roman1976 Běžecký klub Brno44:05,60
3774REK Filip1978 Tobi sport Frenštát44:08,16
3857MARGETIN Jozef1979 HK James Malacky44:08,61
3989GRENDOVÁ Andrea1972 Revúca44:09,29
4030KONEČNÝ Dušan1978 SC 1896 Štrbské Pleso44:32,03
4113Bellušová Martina1987 TJ Bodice44:37,85
4285GDOVIN Lukas1995 FEI STU Bratislava44:39,37
43128DZIAK Peter1983 Beh pre Ježiša44:45,31
4442ORAVKIN Marian1981 Ťahači44:53,47
45130LUPTÁK Július1943 sportTATRY.sk44:58,49
4676JANIČ Marek1978 TJ Slávia PU Prešov45:00,15
47115MELICH Radoslav1988 SFH45:56,08
4820Mazáň Jozef1963 KBBS Turčianske Teplice46:03,58
49105RADA Ladislav1953 MBO Strážske46:48,10
5014Belluš Pavol1984 ŠK Squash Liptov46:52,27
5161MÁDR Miroslav1970 AC Nové Mesto nad Váhom47:01,43
52121NOVÁK Michal1987 Spišská Nová Ves47:03,14
5316Božová Danica1963 Svit47:08,30
54113ZRUBAN Martin1988 SFH48:13,23
5521Zemánek Miroslav1958 KBBS Turčianske Teplice48:42,72
568Kucejová Anna1992 Zvolen48:43,08
5728Lukčo Vladimír1962 Novačany49:17,50
5827Urban Jozef1969 šľimák Harichovský49:21,90
5936Zgodavova Daniela1977 Poprad49:35,28
60137STOGER Karel1976 Běžecký klub Brno49:43,67
6177VOKÁL Vratko1977 Obišovskí chrti49:53,17
6263JORDOVA Timea2000 Fit Team Prievidza50:31,81
632Grexová Diana1972 BŠK Banská Bystrica50:55,24
64118HUORKOVÁ Silvia1986 SFH51:29,57
6523Skala Vladimír1958 KBBS Turčianske Teplice51:34,25
66103REPKOVÁ Andrea1976 O5 BK Furča-Košice51:55,59
6752DOLIŇÁKOVÁ Lenka1990 Poprad51:57,60
68879ROSILKOVÁ Kateřina1981 Běžecký klub Brno52:11,02
6992KULLA Milan1955 LK Metropol Košice52:23,91
70829HOLEČKOVÁ Kateřina1980 Běžecký klub Brno52:34,37
7153KALINAY Jan1973 spišska teplica53:00,09
7290PARILAK Martin1980 Klub bežcov Stropkov53:06,13
7337Garneková Daniela1974 1. BK Spišská Nová Ves53:17,61
7449DEMOČKO Tomáš1980 spanoklieci.sk53:18,10
7580KUBO Martin1964 Poprad53:19,24
7691KROK Krzysztof1963 niezrzeszony53:40,23
7748VALÁŠEK Pavol1970 Zväz vojakov SR Martin53:50,81
787Jendrichovská Danka1967 MARAS team54:29,96
791Maras Ladislav1963 MARAS team54:30,56
8093ŠVAGERKO Ján1984 JST55:01,20
8168ŠOLTÉS Jozef1966 Ocu Rokycany55:05,84
8297ŠČURKA Jaroslav1970 Alfa55:07,80
836Petrová Jana1979 MARAS team-Shadow55:10,99
84114MIŠKOVIČ Rastislav1989 SFH55:11,37
8517Fianta Tomáš1981 Nordic Walking Liptov55:11,46
86138MOUČKA Jan1956 Běžecký klub Brno55:12,38
8733ŽUGEC Štefan1960 Bežecky klub Poprad55:33,79
88100GAJDOŠOVÁ Eva1975 TIGA Travel55:57,37
89135GREN David1985 Běžecký klub Brno56:00,28
9088VAŠKO Ladislav1971 Košice56:02,06
91129BARTKOVÁ Renata1972 fitnesport sp.nova ves56:11,70
9244SCHMIEDL Marián1971 Košice56:53,65
93827BALCAROVÁ Marcela1989 Běžecký klub Brno57:10,90
94125KUZMIAK Marian1964 Kosice57:11,11
9575KOCÚNOVÁ Aneta Mária1994 Vysoké Tatry57:33,33
96102PAPEŽ Vlastimil1962 tatranskí otužilci57:44,35
9745ORAVCOVÁ Aneta1992 KBBS Turčianske Teplice57:54,37
98111DURANA Milan1957 SFH58:00,47
9954KOSTRAB Pavol1955 Sabinov58:00,99
10026ČURLEJ Jozef1951 O5 BK Furča Košice58:14,74
101120KOŠKOVÁ Martina1981 SFH59:08,26
10255PARILAK Gerard1943 AC Michalovce59:45,43
1035Vrbiaková Edita1978 MARAS team-Tetom Ditom59:52,21
1044Martina Kolibárová1984 MARAS team01:00:36,81
10596HRITZOVÁ Petra1998 Sport Team Nová Lesná01:01:58,45
10683HRITZ Peter1966 Sport Team Nová Lesná01:01:58,50
10743GREGUŠ Dušan1954 SNWA, NW Ružomberok01:02:08,72
10881UJČÍK Peter1977 ZŠMŠ Spišské Bystré01:02:09,61
109116DARILA Pavol1987 SFH01:02:09,97
11050ŠILON Ján1960 FID ŠILON01:02:23,75
11141OBERHAUSEROVÁ Mária1962 MARGECANY01:03:05,99
1123Szegedi Tomáš1979 Active life01:03:07,57
113139KUNČAROVÁ Alena1972 Běžecký klub Brno01:05:43,08
11429IHNATOVÁ Monika1967 Active life Košice01:05:44,66
115101KOVÁČ ML. Viliam1992 NWC Revúca01:06:06,25
116122JANOVOVÁ Katarína1982 Tatranky01:07:55,42
11718Sopúch Ján1964 Klub priateľov športu Žaškov01:07:57,05
118106BARIČÁKOVÁ Magdaléna1965 tatranskí otužilci01:08:11,13
11970VDOVJAKOVÁ Eva1962 Tatranky01:10:09,83
12069ANDRAŠČÍKOVA Zdenka1957 Badin01:10:17,63
121119MATÚŠOVÁ Lucia1987 SFH01:10:41,27
12272KNIŽKOVÁ Anna1955 Tatranky01:14:10,94
123140GOTWALDOVÁ Radka1983 Běžecký klub Brno01:14:32,65
12478PAVUK Peter1949 Spider team Levice01:24:21,30
24Pavlík Roman1965 KBBS Turčianske TepliceDNF
825VLACHOVÁ Eliška1988 Běžecký klub BrnoDNF
79KOSTOLNÍK Ján1994 Beh pre JežišaDNS
112KONIAR Marian1987 SFHDNS
127BLAHO Peter1987 SFHDNS
58ŠTANCELOVÁ Lenka1959 MAC RačaDNS
900DUBIELOVÁ Lucia1977 ZCR VTDNS
38KRIŠTÓF Róbert1986 ŠKP RožňavaDNS
110PROCHÁZKA Peter1987 PopradDNS
47JABLONSKA Ewa1986 KrynicaDNS
35TOMEČKO Jozef1953 MARAS teamDNS
12Koščák Tomáš1991 Bežecký klub PopradDNS
84DEMEKOVÁ Beáta1953 MARAS teamDNS
87CSÖLLE Zsolt1978 AmaterDNS
117LOVÍŠEK Adam1982 SFHDNS
39SOLDOSOVÁ Zuzana1983 RožňavaDNS
73ŠERFELOVA Jiřina1964 ŠK ŠtrbaDNS
107MIHAĽOVÁ Erika1986 GeneraliDNS
66BENDA Martin1999 Bežecký klub PopradDNS
71VDOVJAKOVÁ Zuzana1997 TatrankyDSQ