Por.BIBMenoRokKlubČas
113Babiak Orest1968 Im Demolex Bardejov01:45:23,6
210Lipovský Vladislav1969 Obalservis Košice01:46:54,0
3159Janovič Peter1962 MČ-Kočice Šaca01:48:35,7
4104Kramarz Edmund1969 Sanovia Lesko, Polsko01:49:45,9
512Faško Pavol1963 ŽP sport-a.s.Podbrezová01:50:54,7
65RÁCZ ŠTEFAN1961 Sokol Kysak01:51:32,6
721Blaško Milan1961Šport Rysy Poprad01:53:30,6
819Holický Milan1965AFK SKP Pardubice01:54:23,9
9107Galovič Rastislav1982 Maratón klub Rajec01:56:54,8
1082Mikula Peter1973 AŠKP Žilina01:57:26,1
11175TISZA Tibor1957 Hutník Košice01:58:03,0
12193Hrmo Ľubomír1961 ŠK Hi-Tec B. Bystrica01:58:08,0
13111Kalavský Ján1961 TU-Košice01:58:49,1
14154Hrušovský Milan1957 ŠK-STEZ Sp.N.Ves02:00:08,3
15195Berky Robert1957 AMK Nové Zámky02:01:05,9
1634Rýgl Pavel1962Obal Servis Ke02:02:11,2
1775Jurčík Ján1968KKM Čadca02:02:33,5
184Hajná Dana0AK Kroměříž02:03:20,3
1979HURAJT Pavol1978Biatlon Osrblie02:03:39,0
2085Bujňák Ján1962 SBS Lok.Vrútky02:03:54,2
21144Polák Jozef1960 Lokomotiva Šurany02:05:31,3
22109Tatrai Róbert1963 Maratonsky klub Košice02:05:34,6
2329Škvaridlo Davorin1979 KB Nová Lesná02:06:15,6
24155Imrich Slavomír1972 BK Markušovce02:06:19,3
2580Mikuštiak Jaroslav1947 SCP Ružomberok02:06:29,5
26132Ambróz Jozef1967 ŠK Vyšné Hágy02:06:32,1
27106Galovič Bartolomej1957 Maratón klub Rajec02:06:36,7
2832Kolařík Alois1955 M.K. Kopřivnice02:06:53,0
291Berešová Andrea1971 AŠK Inter Bratislava02:07:50,9
30199Mak Stanislav1969 ŠK Heľpa02:07:51,2
31168Bartko Vladimír1945 TJ Tatrasvit Svit02:09:52,9
32112Kurucz Juraj1959 VSS Košice02:10:04,5
3378Gallik František1951 MŠk Svit02:10:10,2
34182Urždiak Rastislav1972Šport Rysy Poprad02:10:27,0
35264MACKO Ivan1951 Autodanubius02:11:45,5
36147Špířek Jaroslav1956MŠK Vranov02:11:52,2
37163Líška Ľubomír1953AK Žilina02:13:06,6
388Nižnan Milan1950 MK Temperance02:13:25,0
3983Giertli Tomáš1967 PSS Bratislava02:15:00,4
4049Štekauer Ján1949 BBS Bratislava02:16:09,9
41186Balošáková Anna1961 ŠKP Čadca02:16:24,5
42201Kvita Josef1951 M.K. Kopřivnice02:16:34,4
43169Krajči Milan1941 Lokomotíva Zvolen02:16:48,5
4436Fuker Miroslav1959 MK Tatran S. N. Ves02:17:01,9
45196Klas Jaroslav1950 Chemosvit Svit02:18:03,8
46189Hazucha Ján1943 Statika Stavieb Zvolen02:19:00,7
4776Karkošiak Ivan1979 TJ Vysoké Tatry02:19:06,0
48105Uhlárik Pavol1959 Maratón klub RAJEC02:19:21,3
4984Neupauer František1960 KRP Torysa PO02:20:02,3
5024Stroka Miroslav1953 Rušňové depo Žilina02:20:08,2
51118Klika Vladimír1962Tatran Spišská Nová Ves02:20:35,1
52188Kroták Pavol1982 Štrba02:20:36,4
53161Šupka Ján1951 Slov.lieč.kúpeleRajeckeTeplice02:20:36,7
54172Breznen Igor1975 BK Hutník Košice02:20:58,1
5461Furín Milan1950 BK Hutník Košice02:20:58,1
5681Matuška Jozef1976TJ Fatra02:21:13,2
5774Franek Jarolím1954 AŽD Košice a.s02:21:13,9
5815Bartok Jaroslav1959 klub Geca02:21:35,1
59153Takács Jaroslav1962 Rotor-Košice02:21:56,5
6031Dvorský Stanislav1949 Auto-Remo V. Lomnica02:22:21,7
61117Šašek Jaroslav1958Sokol Pravčice02:22:26,3
62174TISZOVÁ Alžbeta1957 Feromont Košice02:22:43,3
63115Goč Ladislav1965 MK Tatran Spišská Nová Ves02:22:46,5
64262Leder Andrej1964 MicroTop košice02:23:13,4
6526Majerčík Jozef1955Jenkovce02:23:20,8
66135Brandis Pavol1954 BK Hutník Košice02:23:35,4
6754Rinka Erik1954 BK Kravaře02:23:55,9
68136Kandra František1964 BK Hutník Košice02:23:59,7
6960Horný Jaroslav1947 BK Hutník Košice02:24:00,1
706Köplinger Erich1940 BBS Bratislava02:24:32,3
71114Tekely Jaroslav1949 MK TJ Tatran, Spišská Nová Ves02:26:04,8
7235SEDLÁK Jozef1966 Jednota Revúca02:26:54,9
7318Semanová Zlata1958 BK Hutnik-KE02:27:09,4
74181Bačík Peter1953 KTK Lipt. Mikuláš02:27:09,6
75180Alezar Andrej1951 US Steel Košice02:27:14,2
7620Janota Michal1945 ŠK Skalica02:27:21,0
7763Majerčák Vojtech1944 Poľ. Nákup Tatry02:28:16,5
78157Reiner Matúš1984 Biatlon Markušovce02:29:03,7
79170Pastor Eugen1942 Metropol Košice02:29:12,8
80116Hus Peter1971 MK Tatran Spišská Nová Ves02:30:15,9
81151Troska Jozef1940Bučina Zvolen02:30:47,7
82164Štofanik Peter1963 Rotor Košice02:31:04,9
83145Tomíšek Jindřich1939 Hanácká kyselka Horní Moštěnic02:31:32,3
84246Kukľa Ferdinand1949Bk Hutnik Košice02:31:40,6
85171Terescsik Ján1954BK Hutník Košice02:32:09,5
8667Šerfel Marek1981Štrba02:32:28,2
8750Kincel Pavol1951 LK Belá Dulice02:32:39,0
88148Březina Jiří1939 SK Přerov02:32:46,1
89142Pavličko Štefan1962ŠK Štrba02:33:15,4
90162Kabelík Jaroslav1941 Slovácka Slavia U.Hradiště02:34:04,9
91197Šmihula Ľudovít1952Chemosvit Svit02:35:05,3
92258Jamnický Gejza1964 ŠK Lučivná02:35:19,9
93119Krejsa Václav1952AVC Praha02:35:56,2
94152Novak Miroslav1970 IAMES Spiš02:36:10,4
95183Božová Danica1963 Svit02:36:43,9
9672Mikuš Marián1976Elan Rožňava02:37:23,7
97156Mikolaj Lukáš1983BK Markušovce02:37:24,0
98149Košík Tomáš1951OZŽ RD Žilina02:37:57,3
99101Sládek Jaroslav1950 BDS Bratislava02:38:07,3
10027Dvorský Jaroslav1952 Auto Remo V. Lomnica02:38:49,3
101259Peťko Vladimír1946Obec Nededza02:39:41,2
10245Mravec Viktor1956BBS Bratislava02:41:13,8
103146Straka Josef1939 Šumperk02:41:32,0
10411Erdziak Lukáš1981 Bratislava02:42:30,8
105185Paško Daniel1935 PMJ Edko Važec02:43:32,3
10673Kuczerák Arpád1977Elán Rožňava02:43:53,8
107179Závacký Pavel1955 Metropol Košice02:44:35,8
10828Šulej Matej1950 Matica slovenská02:44:55,5
109244Podžorny Ervin1941 ET Třinec02:46:04,8
1107Hanushchyna Viktoriya0Užhorod02:46:13,2
11168Tekel Marek1981Štrba02:46:35,7
112190Kleinová Mária1952 Elán Rožňava02:46:52,4
11371Muzslay František1952Nepočujúcich Sp. Sobota02:49:33,7
11425Tomáš Bartolomej1958V.S. Steel02:49:59,1
115160Brodňan Ľudovít1959 AK KOVO Stránske02:51:41,3
11658Orth Vojtech1936 SBS Bratislava02:53:03,3
1179Hurajtová Ľudmila0ŠK Štrba02:55:22,9
11862Števčík Juraj1958Dovalovo02:56:06,2
119124Orth Milan1961 ŠK Zohor02:57:02,7
120100Erdziak Pavol1950 Bratislava02:58:22,1
12169Chromela Miroslav1939 Banik Hôrka02:58:53,7
12259Roskopf Milan1959Žonglérsky oddiel Rača02:59:17,8
123123Rambousek Luboš1958Nymburk02:59:48,4
12423Janota Alojz1950Barník03:03:12,6
125176Papež Vlastimil1962 CASD Liptovský Hrádok03:06:25,6
12686Štýbnar Jiří1945 nie03:10:46,8
126122Percel Vladimír1951 TJ Baník Horka03:10:46,8
128108Macko Milan1949 BK Geča03:12:14,0
129150Hajduk Milan1954 TJ Metropol03:15:32,1
13065Seligová Beáta0BK Metropol Košice03:16:13,9
13166Klika Vincent1970TJ Dynamo DPMK03:16:14,0
132125Orth Ján1963 ŠK Zohor03:19:46,1
13344Gašaj Pavol1944 MK Jaga Blatné03:21:57,4
13416Bíla Mária0xxx03:24:59,2
135256Dominik Ján1953 MK Tatran03:26:29,6
136102Hauser Pavol1931 ŠK Vyšná Šebastová03:29:45,8
137110Slivka Dušan1944 TJ Družstevník Spišská Teplica03:30:42,1
138177Novák Ladislav1947Tatranská Štrba03:35:03,3
39Sliačan Štefan1929KDH ČernováDNF
167Kotrík Vladimír1940 Vysoké Tatry,JavorDNF
158Wilnrotterová Emília0KošiceDNF
218Gregušková Alžbeta1986 ŠK ŠtrbaDNF
14Haninec Miroslav1963ŽP sport-PodbrezováDNF
70Hlaváč Radek1980Hranice N/MDNF
30Škoviera Jozef1981 KB Nová LesnáDNF
257Toman František1982ACK L. MikulášDNF
126Rákoczy Vladimír1984Šport Team HritzDNF
127Pitoňák Róbert1984Sport Team HritzDNF
128Michalko Jaroslav1984Sport Team HritzDNF
131Trnka Filip1985DNF
191Klein Tibor1943Elán RožňavaDNF