Por.BIBMenoRokKlubČas
118OROLÍN Pavol1995 Bežecký klub Poprad14:31,91
253BACHRATÝ Štefan1986 Davorin.sk14:54,89
387VANEČKO Martin1991 Baník Hôrka15:39,77
4117PÁLFI Štefan1982 Active life, strechy stepal16:27,97
522DLUGOS Maros1979 16:32,24
645GOLIAŠ Peter1991 OCRA SLOVAKIA16:33,52
7109JURČO Miroslav1991 16:36,80
899HELDÁK František1989 Pretekarys16:40,10
9107BEKEŠ Martin1978 Furkotka Team Štrbské Pleso16:42,27
1072PALAŠČÁK Peter1993 TJ Banik Mníšek nad Hnilcom17:09,71
1157KRASULA Pavel1962 TJ VYSOKE TATRY17:11,39
12110ŠEBESTOVÁ Mariana1987 17:21,00
1392TOKARČÍK Dušan1972 MŠK Kežmarok17:22,42
147BROŠKO Marek1979 17:29,11
1586BUKŠÁR Ondrej1981 17:32,89
16105SCHNIERER Tomáš1993 17:44,11
1725ORAVEC Marián1981 17:55,63
1816BARTKO Martin1976 NW-Running Prešov18:11,94
1924ZAKOPJAN Radoslav1988 18:13,60
2017SIVUĽKA Martin1979 TJ Mier Kamienka18:17,19
2184DANIŠOVSKÝ Tomáš1990 18:30,72
2215SVOBODA Martin1969 Spišská Teplica18:38,02
2376VASTUŠKOVÁ Iveta1960 Poprad18:55,64
2489JURČO Michal1989 PretekaRYS19:09,99
259ŠERFELOVÁ Jiřina1964 ŠK ŠTRBA19:37,33
26103LUČIVJANSKÁ Barbora1991 Runners N Roses19:47,44
2773PALAŠČÁK Pavol1995 Tj Banik Mníšek nad Hnilcom19:48,44
2820ŠOLTÝS Róbert1984 20:09,61
2996KUČKOVSKÝ Sebastián1999 20:12,82
30111VERNARSKÝ Matej1994 20:18,61
3110PETROVA Jana1979 MARAS team20:20,08
3226VRTÁK Jozef1952 AK Nedožery20:31,41
33115KUCHÁR Milan1978 DRUSUR Ružomberok20:38,88
3440KOTRADYOVÁ Elena1986 CrossTrainingLevoča20:44,07
35116POLÁK Hubert1974 Štiavnička20:46,46
3690FRKÁŇ Lukáš1994 FrkyTEAM-1820:52,11
3756LONGAUER Juraj1994 Vyšna team Smižany20:57,42
3879OLEÁROVÁ Viera1975 Mierovka21:19,03
3962DRZEWIECKI Matej2002 BK Endorfin team21:29,94
4068VAVERČÁK Igor1973 Plavecký oddiel Little Shark MŠK Kežmarok21:33,03
4143NIEDELSKÝ Šimon2002 21:36,42
4211VRBIAKOVÁ Edita1978 21:39,49
4337ŠTENDA Jozef1987 MAXX team - Ďodi22:07,71
4419ŠPITKO Tomáš1984 22:13,61
4591BARÁNKOVÁ Lucia1968 22:19,88
4650PROKSOVÁ Andrea1982 Crossfit Levoča22:20,99
4788ŠULEJ Matej1950 Matica Slovenská Veľká Lomnica22:26,67
4881POMORSKÁ Zuzana1963 Svit - Mierovka22:28,21
493ZELENÁK Kamil1980 MARAS team22:31,46
5082ŠOLTÝSOVÁ Janka1970 22:38,71
5167KOVÁČOVÁ Jana1972 BK Endorfin team22:40,94
5266SPODNIK Gabriel1969 Endorfin team23:05,27
536BAČKO Rastislav1973 23:05,77
5458SAGATOVA Olga1967 TJ VYSOKE TATRY23:06,30
5535BOBÍKOVÁ Katarína1987 Active life Košice23:06,88
5633PAZERA Jozef1989 MARAS Team23:09,53
575BAČKO Martin1999 23:11,07
5841HUTNÍK Marek1979 Cross Training Levoča23:22,42
5964ONDRA Filip1996 23:31,91
6065ŠTRAUCH Dávid1995 23:34,50
6169MOSKÁLOVÁ Petra1984 23:35,36
624TOMEČKO Jozef1953 NW-Running Prešov23:35,94
6398BRACHŇÁK Milan1951 TJ Baník - Hôrka24:05,61
6421LUKEŠOVÁ Miroslava1985 24:14,78
6544NIEDELSKÁ Alica1999 24:26,22
6661DRZEWIECKI Jan1969 BK Endorfin team24:29,00
6785BUKŠÁROVÁ Lucia1981 24:35,17
6860BIROŠÍKOVA Jana1975 BK Endorfin team24:36,41
69108HOLZBÁROVÁ Adriana1976 24:37,71
70102GROMOVSKÝ Miroslav1973 24:38,33
7127PERCEL Vladimír1951 TJ Baník Hôrka24:42,35
7280SMOLKOVÁ Lenka1977 Mierovka Svit25:01,02
7346KUČKOVSKÝ Edo1971 25:01,83
7452SABOLOVÁ Andrea1982 Spišské Tomášovce25:09,36
7538PINKOVÁ Michaela1988 MAXX team - Misha25:19,61
761MARAS Ladislav1963 MARAS team25:25,89
7754GAJDOŠOVÁ Michaela1992 25:36,32
7855GAJDOŠ Peter1985 25:41,50
7978BRIXIOVÁ Slavka1978 25:42,22
8077KOKORUĎOVÁ Zuzana1987 26:17,19
81104RONTOVÁ Monika1974 26:18,32
8251HALČINOVÁ Tereza1985 Cross Training Levoča26:27,53
8342PERSCHEOVA Lucia1977 Cross Training Levoča26:27,97
8449STRÁŽIKOVÁ Iveta1975 CrossTrainingLevoča26:34,27
8513FRIDMANSKÁ Tatiana1992 Bežecký klub Štôla26:46,22
8612VALEK Patrik1994 Bežecký klub Štôla27:11,78
8794ŠVIRLOCH Jozef1981 27:22,80
8895HELIGMANOVÁ Katarina1994 27:29,05
8948SUČOVÁ Erika1979 Cross Training Levoča27:29,66
9063SPODNÍK Adrián2003 BK Endorfin team27:38,39
91112ŠPIROVÁ Martina1993 27:52,19
92113ŠPIRKO Matúš1991 27:56,58
9347TRAJČÍKOVÁ Maria1987 MŠK LO KK30:00,64
9431PITROVSKA Regina1975 Trebisov31:23,16
2STANZEL Matúš1990 DNS
14PADO Rudolf1969 Liptovský MikulášDNS
29JANKUROVÁ Kristína1991 DNS
30BODNÁR Samuel1990 DNS
32DEMOČKO Tomáš1980 MARAS teamDNS
34KOLIBÁROVÁ Martina1984 MARAS teamDNS
36CMOREJOVA Božena1987 DNS
39KOVALČÍKOVÁ Radka1986 DNS
59MAJERNÍK Milan1970 MARAS teamDNS
70VERNARČÍK Jana1977 DNS
93BLAŠKO Daniel2002 MškDNS
97LYZNICKI Zygmund1951 MARKAM MOP MSZANA DOLNA POLSKODNS
100ŠPITKOVÁ Kristína2001 MŠK KežmarokDNS
101ŠPITKO Peter1998 DNS
114HABASOVÁ Soňa1981 DNS