Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Priateľský nočný beh 2024
Priateľský nočný beh 2024 - Výsledky
Pretekaj.sk
Priateľský nočný beh 2024
Výsledky
Priateľský nočný beh 2024
Preteky:
Priateľský nočný beh 2024
Detský beh
Priateľský nočný beh 2024
Nordic Walking
Prílohy
Všeobecné prílohy
Plagát - detský beh (449,0kB)
Výsledky
Výsledky (135,3kB)
Všeobecné prílohy
Plagát (1,3MB)
Program/Propozície
Propozície - dospelí (375,7kB)
Propozície - detský beh (2,0MB)
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
M - Muži
F - Ženy
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
F
(1.)
118
IVANKOVÁ Sandra
2002
KOB ATU Košice-Vranov
00:29:36
00:00:00
2
F
(2.)
161
BOCHOVÁ Zuzana
1983
Giglovce
00:29:58
00:00:22
3
F
(3.)
198
GONOSOVÁ Gabriela
1977
Čečehov
00:30:17
00:00:41
4
F
(4.)
44
SABOLOVÁ Viktória
2007
Vranov nad Topľou
00:31:23
00:01:47
5
F
(5.)
108
DŽAČOVSKÁ Terézia
1963
Prešov Running Team
00:31:52
00:02:16
6
F
(6.)
45
VOJTEKOVÁ Magdaléna
1992
Vranov nad Topľou
00:32:06
00:02:30
7
F
(7.)
112
BIROŠ HRONSKÁ Danica
1987
Prešov Running Team
00:33:10
00:03:34
8
F
(8.)
135
KOČIŠOVÁ Mária Anna
2001
MMA Runnig team, S.Polianka
00:33:11
00:03:35
9
F
(9.)
8
KAŠUBJAKOVA Eva
2008
HC BULLS Vranov
00:33:18
00:03:42
10
F
(10.)
102
DEÁKOVÁ Veronika
1991
Prešov Running Team
00:34:04
00:04:28
11
F
(11.)
177
ŠKRABALOVÁ Barbora
1998
Punishers team Vranov
00:34:51
00:05:15
12
F
(12.)
156
MRÁZOVÁ Sofia
2004
Dlhé Klčovo
00:34:56
00:05:20
13
F
(13.)
173
ZÁVODNÍKOVÁ Anka
1983
STD Vranov
00:35:28
00:05:52
14
F
(14.)
37
GADUŠ OĽŠAVOVÁ Petronela
1990
Benkovce
00:35:31
00:05:55
15
F
(15.)
104
ORLOVSKÁ Sofia
2002
Prešov Running Team
00:35:38
00:06:02
16
F
(16.)
86
KOŠČOVÁ Natália
1992
Košice
00:35:45
00:06:09
17
F
(17.)
158
GERDOVÁ Sylvia
1999
Udavske running team
00:35:48
00:06:12
18
F
(18.)
286
IVANKOVA Janka
1976
Čaklov
00:36:21
00:06:45
19
F
(19.)
159
GREŠKOVÁ Nikola
2000
Udavske running team
00:36:49
00:07:13
20
F
(20.)
109
LANGE Eva
1985
Prešov Running Team
00:37:12
00:07:36
21
F
(21.)
140
MEDVECKOVÁ Terézia
1966
Maras team
00:37:13
00:07:37
22
F
(22.)
184
ŠVARNÁ Zuzana
1975
Vranov nad Topľou
00:37:17
00:07:41
23
F
(23.)
122
KAČURÁKOVÁ Alexandra
2000
Malé Ozorovce
00:37:18
00:07:42
24
F
(24.)
59
ŠAFFOVÁ Kristína
1985
Dlhé Klčovo
00:37:40
00:08:04
25
F
(25.)
206
TURČÍK Diana
1985
Snina
00:38:19
00:08:43
25
F
(25.)
207
DZURKOVÁ Anna
1986
Snina
00:38:19
00:08:43
27
F
(27.)
185
ŽIPAJOVÁ Tatiana
1969
Košice - Ťahanovce
00:38:21
00:08:45
28
F
(28.)
101
ONOFREJ Sláva
1997
Prešov Running Team
00:38:23
00:08:47
29
F
(29.)
66
KOČIŠOVÁ Kristína
1984
Michalovce
00:38:46
00:09:10
30
F
(30.)
114
VARECHAJOVÁ Barbora
2005
Rianvidora Vranov
00:39:00
00:09:24
31
F
(31.)
4
SERAFINOVĀ Tatiana
1979
Kamenná Poruba
00:39:08
00:09:32
32
F
(32.)
186
HALUŠKOVÁ Ivana
1978
MBO Strážske
00:39:12
00:09:36
33
F
(33.)
190
SEVKOVA Viktoria
1992
Atomic, N. Hrušov
00:39:20
00:09:44
34
F
(34.)
179
VAGASKA Andrea
1989
Vranov nad Topľou
00:39:21
00:09:45
35
F
(35.)
3
ZAJÍCOVÁ Dana
1982
Vranov nad Topľou
00:39:26
00:09:50
36
F
(36.)
30
TURIKOVÁ Viktória
2001
Lukačovce
00:39:43
00:10:07
37
F
(37.)
77
PAVLÍKOVÁ Silvia
1984
Malý Ruskov
00:40:06
00:10:30
38
F
(38.)
191
SEVKOVA Lenka
1992
Atomic, N. Hrušov
00:40:50
00:11:14
39
F
(39.)
73
JURČIŠINOVÁ Katarína
1987
Vranov Nad Topľou
00:41:00
00:11:24
40
F
(40.)
146
MALÁ Stanislava
1990
Vranov
00:41:02
00:11:26
41
F
(41.)
71
RIEGLEROVÁ Štefánia
1982
Fit 4 life Vranov
00:41:12
00:11:36
42
F
(42.)
35
LUKACISINOVA Monika
1982
Čičava
00:41:18
00:11:42
43
F
(43.)
110
BARANOVA Klaudia
1988
Prešov Running Team
00:41:35
00:11:59
44
F
(44.)
61
SABOLOVÁ Mária
1970
Yeti Rakovec nad Ondavou
00:41:44
00:12:08
45
F
(45.)
15
BARNOVÁ Mária
1967
Vranov nad Topľou
00:41:54
00:12:18
46
F
(46.)
23
KOZLOVSKÁ Janka
1982
Vranov nad Topľou
00:42:18
00:12:42
47
F
(47.)
26
KOHÚTOVÁ Maria
1980
Sečovská Polianka
00:42:25
00:12:49
48
F
(48.)
57
BUFLOVA Jana
1990
Vranov nad Topľou
00:42:28
00:12:52
49
F
(49.)
58
BECOVA Miroslava
1977
Michalovce
00:42:29
00:12:53
50
F
(50.)
56
BARLOVÁ Erika
1967
Vranov nad Topľou
00:42:30
00:12:54
51
F
(51.)
17
VÝROSTKOVÁ Veronika
1991
Autoškola SMILE Prešov
00:42:41
00:13:05
52
F
(52.)
48
ALEXOVICOVA Bibi
1983
Rádio KIKS Vranov
00:42:44
00:13:08
53
F
(53.)
212
UHRINOVÁ Petra
1986
Kurima
00:43:29
00:13:53
54
F
(54.)
43
NEMČÍKOVÁ Viera
1977
Rudlov
00:43:30
00:13:54
55
F
(55.)
138
VELČKOVÁ Adriana
1976
Vranov nad Topľou
00:43:50
00:14:14
56
F
(56.)
223
DROPPOVÁ Marcela
1978
Beh za chudobných
00:44:08
00:14:32
57
F
(57.)
12
ŠULCOVÁ Patrícia
1998
Vranov nad Topľou
00:44:16
00:14:40
58
F
(58.)
5
DEMKOVÁ Janka
1973
Humenné
00:44:34
00:14:58
59
F
(59.)
126
CAPÁKOVÁ Martina
2001
LA sistrs Ľubiša
00:44:35
00:14:59
60
F
(60.)
2
EBERGÉNYIOVÁ Lucia
1982
Levoča
00:44:36
00:15:00
61
F
(61.)
1
LEHETOVÁ Alexandra
1985
Levoča
00:44:37
00:15:01
62
F
(62.)
150
FLORKOVA Vladimira
1988
Vranov nad Topľou
00:44:47
00:15:11
63
F
(63.)
41
PALEJOVÁ Zuzana
1987
Medzilaborce
00:45:05
00:15:29
64
F
(64.)
129
HORNÁ Andrea
1993
ReActive Michalovce
00:45:30
00:15:54
65
F
(65.)
221
VOJTKOVÁ Mariana
2006
Vranov nad Topľou
00:45:31
00:15:55
66
F
(66.)
107
BEDNÁRIKOVÁ Lenka
1983
Prešov Running Team
00:45:35
00:15:59
67
F
(67.)
70
TRELLOVA Danka
1981
Vranov nad Topľou
00:46:18
00:16:42
68
F
(68.)
218
TOMAŠOVÁ Danka
1978
Vranov nad Topľou
00:46:22
00:16:46
69
F
(69.)
153
BANÍKOVÁ Viera
1989
Vranov nad Topľou
00:46:51
00:17:15
70
F
(70.)
90
KELBLEROVÁ Lenka
2002
Power rangers Hencovce
00:47:39
00:18:03
71
F
(71.)
83
MIKOVÁ Tímea
2004
Power rangers Vranov
00:47:43
00:18:07
72
F
(72.)
128
HREŠKOVÁ Lucia
1986
Trhovište
00:47:51
00:18:15
73
F
(73.)
203
DOBROCKÁ Lucia
1979
Vranov nad Topľou
00:48:10
00:18:34
74
F
(74.)
32
VAJDOVÁ Natália
1991
Moravany
00:48:11
00:18:35
75
F
(75.)
28
ONGRADY Barbara
1992
Košice
00:48:28
00:18:52
76
F
(76.)
125
CAPÁKOVÁ Daniela
1995
LA sistrs Ľubiša
00:48:48
00:19:12
77
F
(77.)
50
KUBÍKOVÁ Evka
1971
Active Life Team Košice
00:48:55
00:19:19
78
F
(78.)
21
MAŠČUKOVÁ Emília
1965
Vranov nad Topľou
00:49:17
00:19:41
79
F
(79.)
142
FEJKOVÁ Ema
2004
Lomnica
00:49:44
00:20:08
80
F
(80.)
143
VARGOVÁ Nina
2004
Vranov nad Topľou
00:51:06
00:21:30
81
F
(81.)
27
ZELEŇAKOVÁ Ľubka Katka
1976
Prešov running team
00:51:11
00:21:35
82
F
(82.)
121
KAČURÁKOVÁ Jana
1973
Malé Ozorovce
00:51:12
00:21:36
83
F
(83.)
95
ANDREJOVSKÁ Eva
1993
Stropkov
00:51:14
00:21:38
84
F
(84.)
182
JAKUBKOVA Beáta
1990
Vranov nad Topľou
00:51:15
00:21:39
85
F
(85.)
228
KOLESÁROVÁ Mária
1989
Vechec
00:52:03
00:22:27
85
F
(85.)
229
KĽUČÁROVÁ Katarína
1989
Vechec
00:52:03
00:22:27
87
F
(87.)
76
LEHANSKÁ Liliana
2008
kejtlyn.sk Vranov
00:52:13
00:22:37
88
F
(88.)
74
HAMORNÍKOVÁ Katarína
1993
kejtlyn.sk Vranov
00:52:15
00:22:39
89
F
(89.)
100
DUDÁŠOVÁ Zara
2018
kejtlyn.sk Vranov
00:53:14
00:23:38
90
F
(90.)
98
DUDÁŠOVÁ Lucia
1986
kejtlyn.sk Vranov
00:53:15
00:23:39
91
F
(91.)
65
KOCÚROVÁ Miroslava
2000
Rudlov
00:53:50
00:24:14
92
F
(92.)
34
ŠOGANIČ Júlia
1994
Davidov
00:54:35
00:24:59
93
F
(93.)
160
GOLMICOVÁ Gabriela
1979
MARAS team
00:56:09
00:26:33
94
F
(94.)
94
KRUPÁROVÁ Michaela
1988
Vranov nad Topľou
00:56:17
00:26:41
95
F
(95.)
175
GOČIKOVÁ Anna
1982
Vranov
00:56:26
00:26:50