Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
VSLL 2019/2020
4. kolo VSLL 2020 - Výsledky
Pretekaj.sk
4. kolo VSLL 2020
Výsledky
VSLL 2019/2020
Preteky:
4. kolo VSLL 2020
1. kolo VSLL 2020
2. kolo VSLL 2020
3. kolo VSLL 2020
4. kolo VSLL 2020
5. kolo VSLL 2020
6. kolo VSLL 2020
Prílohy
Program/Propozície
Propozície 4.kolo VSLL 2020 Poráč (204,0kB)
Štartové listiny
Štartová listina - predžiactvo a ml.žiactvo (369,7kB)
Štartová listina - st.žiactvo a juniori 1.kolo (346,7kB)
Zoznam - kluby (139,7kB)
Výsledky
Oficiálne výsledky - ml.predžiactvo, st.predžiactvo, ml.žiactvo (378,1kB)
Oficiálne výsledky - st.žiactvo, juniori (356,0kB)
Všeobecné prílohy
Súťažný poriadok VSLL 2020 (203,3kB)
Výsledky
Konečné celkové poradie VSLL 2019/2020 (104,7kB)
Trate:
Mladsi - Mladšie žiactvo a predžiaci
Starsi - Staršie žiactvo a juniori
Kategórie:
SZY - Staršie žiačky
SZI - Starší žiaci
JUNKY - Juniorky
JUNRI - Juniori
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
SZY
(1.)
207
SOPKOVÁ Barbora
2005
LO MŠK Kežmarok
00:30,85 (1.)
00:31,64 (1.)
01:02,49
00:00,00
100
2
SZY
(2.)
205
KANOVITSOVÁ Dominika
2005
ŠK Junior Ski Poprad
00:32,73 (3.)
00:32,24 (2.)
01:04,97
00:02,48
80
3
SZY
(3.)
210
GAĽOVÁ Natália
2005
SnowSports Club
00:31,76 (2.)
00:33,40 (3.)
01:05,16
00:02,67
60
4
SZY
(4.)
204
ŠLEBODOVÁ Michaela
2004
LK Ski Jezersko
00:33,51 (5.)
00:33,51 (4.)
01:07,02
00:04,53
50
5
SZY
(5.)
211
KREMPASKÁ Sandra
2004
LK Ski Jezersko
00:33,43 (4.)
00:33,88 (6.)
01:07,31
00:04,82
45
6
SZY
(6.)
208
SLIVKOVÁ Nina
2004
ŠK Olymp Stropkov
00:33,68 (6.)
00:34,14 (7.)
01:07,82
00:05,33
40
7
SZY
(7.)
201
STRONČEKOVÁ Katka
2004
RS sport Club Košice
00:34,48 (7.)
00:33,74 (5.)
01:08,22
00:05,73
36
8
SZY
(8.)
202
PITUCHOVÁ Natália
2004
RS sport Club Košice
00:38,11 (8.)
00:38,67 (8.)
01:16,78
00:14,29
32
SZY
206
HATALOVÁ Natália
2005
FabianSKI Spišská Nová Ves
DNF
DNF1
SZY
209
KOVALOVÁ Júlia
2004
Bendik Racing Team
DNS
DNS1
SZY
203
ŠIDLOVSKÁ Sofia
2005
Ski Club Progress St.Ľubovňa
DNS
DNS1
Na stiahnutie
Štartové listiny
Štartová listina - predžiactvo a ml.žiactvo (369,7kB)
Štartová listina - st.žiactvo a juniori 1.kolo (346,7kB)
Zoznam - kluby (139,7kB)
Výsledky
Oficiálne výsledky - ml.predžiactvo, st.predžiactvo, ml.žiactvo (378,1kB)
Oficiálne výsledky - st.žiactvo, juniori (356,0kB)