Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Zimná bežecká séria 2018-19
2. kolo ZBS - Okolo Šoldova - Výsledky
Pretekaj.sk
2. kolo ZBS - Okolo Šoldova
Výsledky
Zimná bežecká séria 2018-19
Preteky:
2. kolo ZBS - Okolo Šoldova
1. kolo ZBS - Steeplechase
Skialp Tatr. Polianka - Sliezsky dom
Trate:
A - Okolo Šoldova
NW - Okolo Šoldova
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
F - Ženy
F40 - Ženy nad 40 rokov
F50 - Ženy nad 50 rokov
M - Muži
M40 - Muži nad 40 rokov
M50 - Muži nad 50 rokov
M60 - Muži nad 60 rokov
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
F
(1.)
50
MIHOKOVÁ Timea
1997
Bežecký klub Poprad
28:14,26
00:00,00
300
2
F
(2.)
145
MARTONOVÁ Denisa
1991
SRTG KROMPACHY
30:08,22
01:53,96
270
3
F
(3.)
15
TATARKOVÁ Jana
1985
32:58,23
04:43,97
250
4
F40
(1.)
98
SPIŠÁKOVÁ Helena
1970
SRTG Krompachy
33:04,79
04:50,53
245
5
F40
(2.)
91
KACZOROVA Karin
1976
sporttatry.sk
33:35,46
05:21,20
240
6
F
(4.)
122
POMORSKÁ Katarína
1991
33:42,09
05:27,83
235
7
F
(5.)
151
FRANTIŠKOVÁ Martina
1992
BehamSrdcom.sk
34:21,17
06:06,91
230
8
F50
(1.)
46
BOŽOVÁ Danica
1963
Bežecký klub Poprad
34:25,12
06:10,86
225
9
F
(6.)
388
SEČÍKOVÁ Ina
1992
34:48,07
06:33,81
220
10
F40
(3.)
359
TOPOROVÁ Ľubica
1975
ŠK pre Radosť
35:08,17
06:53,91
215
11
F
(7.)
163
JACISKOVA Martina
1981
35:21,38
07:07,12
210
12
F50
(2.)
208
POPRACOVÁ Drahomíra
1958
Kežmarok
35:23,97
07:09,71
207
13
F
(8.)
377
LIKTOROVÁ Katarína
1991
Pevná vôľa
35:50,21
07:35,95
204
14
F
(9.)
357
URBANOVÁ Iveta
1986
Dvekravyjedenvul
35:57,20
07:42,94
201
15
F40
(4.)
119
ZEKUCIOVÁ Elena
1976
36:20,76
08:06,50
198
16
F
(10.)
375
HUDAČKOVÁ Agáta
1995
36:51,48
08:37,22
195
17
F50
(3.)
415
SCHROTTEROVA Katarina
1968
Liptovský Ján
37:27,13
09:12,87
192
18
F50
(4.)
124
ŠERFELOVÁ Jiřina
1964
ŠK ŠTRBA
37:36,04
09:21,78
189
19
F
(11.)
117
LIPTÁKOVÁ Natália
1980
37:44,15
09:29,89
186
20
F
(12.)
371
VÁCLAVOVÁ Paula
1985
PretekaRYS
37:45,94
09:31,68
183
21
F40
(5.)
185
PERINAJOVÁ Jana
1976
37:48,41
09:34,15
180
22
F
(13.)
358
RYŠOVÁ Helena
1981
TJ Tatran Gerlachov
37:57,56
09:43,30
177
23
F
(14.)
131
GOTTHART Danka
1988
ŠK DOBŠINÁ
38:14,03
09:59,77
174
24
F
(15.)
399
BORKOVSKÁ Michaela
1997
Baník Hôrka
38:24,75
10:10,49
171
25
F40
(6.)
80
OLEÁROVÁ Viera
1975
Poprad
38:38,20
10:23,94
168
26
F40
(7.)
148
VAŇOVÁ Natália
1978
Nemocnica Šaca running team
38:50,02
10:35,76
166
27
F
(16.)
135
MALACHOVSKÁ Dana
1981
38:52,61
10:38,35
164
28
F
(17.)
156
PODBERSKÁ Martina
1990
Nectel running team
39:05,68
10:51,42
162
29
F
(18.)
4
DOLIŇÁKOVÁ Lenka
1990
39:11,12
10:56,86
160
30
F
(19.)
99
DUNČKOVÁ Pavlína
1979
ŠK Arching
39:37,95
11:23,69
158
31
F
(20.)
356
NÉMETHOVÁ Dana
1986
Dvekravyjedenvul
39:45,48
11:31,22
156
32
F
(21.)
161
HRICKOVA Nikola
1994
39:52,10
11:37,84
154
33
F40
(8.)
38
STRMEŇOVÁ Katarína
1975
bežci Poltár
39:59,78
11:45,52
152
34
F40
(9.)
73
VARGOVÁ Katarína
1977
ŠK DOBŠINÁ
40:03,97
11:49,71
150
35
F50
(5.)
71
POMORSKÁ Zuzana
1963
Mierovka Svit
40:28,80
12:14,54
148
36
F
(22.)
195
BÔTOŠOVÁ Lucia
1995
Speed4Dogs
40:52,51
12:38,25
146
37
F40
(10.)
104
ŠOLTÝSOVÁ Janka
1970
Len tak
40:53,80
12:39,54
144
38
F50
(6.)
191
KARTUSKOVA Zuzana
1968
SNV
41:15,93
13:01,67
142
39
F
(23.)
139
ŠIMIAKOVÁ Alexandra
1998
41:30,27
13:16,01
140
40
F
(24.)
370
BENČOKOVÁ Marcela
1989
PretekaRYS
41:32,88
13:18,62
138
41
F40
(11.)
199
NEUMEISTROVA Martina
1976
41:55,52
13:41,26
136
42
F
(25.)
180
REŠČÁKOVÁ Lucia
1988
42:07,73
13:53,47
134
43
F40
(12.)
213
TUROKOVÁ Lenka
1971
Active life
42:13,35
13:59,09
132
44
F40
(13.)
2
LIPTÁKOVÁ Adela
1978
Active life Košice
42:22,92
14:08,66
130
45
F40
(14.)
20
MIKLODOVÁ Klaudia
1969
Active life
42:24,96
14:10,70
128
46
F50
(7.)
7
MIHELYOVÁ Beáta
1968
Active life Košice
42:27,28
14:13,02
126
47
F
(26.)
376
GRICHOVÁ Mária
1993
PretekaRys
42:32,24
14:17,98
124
48
F
(27.)
6
MANIAKOVÁ Eva
1995
42:59,93
14:45,67
122
49
F
(28.)
189
LUKÁČOVÁ Lucia
1980
Horehron
43:05,15
14:50,89
120
50
F
(29.)
384
LEVOCKÁ Lenka
1998
43:06,46
14:52,20
118
51
F40
(15.)
109
HARHOVSKÁ Tatiana
1976
Lunys Team
44:00,48
15:46,22
116
52
F40
(16.)
219
GLEJDUROVA Zlatica
1972
tortyadriana.sk
44:27,03
16:12,77
115
53
F
(30.)
220
Blašková Anna
1979
tortyadriana.sk
44:34,19
16:19,93
114
54
F40
(17.)
101
LOVIČOVÁ Miriam
1977
45:05,88
16:51,62
113
55
F
(31.)
33
FRIDMANSKÁ Tatiana
1992
BehamSrdcom.sk
45:15,48
17:01,22
112
56
F40
(18.)
25
SMETANOVÁ Adela
1975
Active life Košice
45:26,53
17:12,27
111
57
F
(32.)
408
ŠŤOVÍČKOVÁ Adriana
1985
Lunys Team
45:41,26
17:27,00
110
58
F
(33.)
217
DUPEJOVÁ Ľubica
1988
46:05,59
17:51,33
109
59
F40
(19.)
210
KOCANOVA Alena
1974
49:21,58
21:07,32
108
60
F40
(20.)
106
TAKÁCSOVÁ Karin
1977
50:05,38
21:51,12
107
61
F40
(21.)
24
HORVÁTHOVÁ Marika
1973
IMKOR Running TEAM
50:15,52
22:01,26
106
62
F
(34.)
190
IVANKOVÁ Majka
1980
IMKOR Running Team
50:15,97
22:01,71
105