Horehronská Trailová Liga 2021 - celkové poradie

  • Horehronie
  • |
  • 31.12.2021
  • |
  • 00:00

Ženy
1. KRZEPTOWSKA Magdalena
2. BRASENOVA Anna
3. VÁLEKOVÁ Veronika

Muži
1. HLAVČO Jozef
2. DANKO Matuš
3. HRAŠKO Miroslav

Malý štrbský maratón - 43. ročník

  • Štrba
  • |
  • 11.07.2021
  • |
  • 09:30

Muži
1. SAHAJDA Tibor01:43:04,82
2. MAJERČÁK Vladimír01:57:33,70
3. PÁSTOR Imrich01:58:18,00

Ženy
1. VIČAROVÁ Hana02:08:45,24
2. BUTORACOVA Ivana02:17:10,19
3. PUKLOVÁ Patrícia02:18:51,51

Malý štrbský maratón - 10 km

  • Štrba
  • |
  • 11.07.2021
  • |
  • 09:30

Muži
1. FRIDMANSKÝ Denis34:21,00
2. ZIMMERMANN Marián34:34,29
3. OROLIN Pavol35:39,54

Ženy
1. STANOVČÁKOVÁ Zuzana44:41,81
2. Krauzová Darina46:06,56
3. SEPEŠI Aldona46:28,56

Malý štrbský maratón - Nordic Walking

  • Štrba
  • |
  • 11.07.2021
  • |
  • 09:30

Muži
1. ŠOLTÉS Jozef01:08:17,86
2. LAPŠANSKÝ Viktor01:08:22,12
3. KAKASCIK Jozef01:10:17,12

Ženy
1. KOVÁROVÁ Jana01:13:18,62
2. FOTTOVÁ Jana01:13:34,12
3. LAPŠANSKÁ Urszula01:15:12,63

Domašská desiatka - 5 km

  • Holčíkovce
  • |
  • 05.07.2021
  • |
  • 10:10

Beh pre rodiny s deťmi

  • Tlmače, náučný chodník...
  • |
  • 04.07.2021
  • |
  • 10:00

Ženy
1. KLUČIAROVÁ Emma07:33,40
2. KLUČIAROVÁ Lucia07:44,78
3. KLUČIAROVÁ Lenka08:01,27

Muži
1. KURUC Peter07:27,45
2. VALACH Matúš07:39,30
3. PALKOVIČ Michal08:12,36

Beh pre Matúška - 5 km

  • Tlmače, náučný chodník...
  • |
  • 04.07.2021
  • |
  • 10:00

Ženy
1. BALKOVÁ Renáta27:26,47
2. VÉGHOVÁ Emília28:53,00
3. BENEŠOVÁ Katarína31:01,02

Muži
1. ŠUBERT Róbert22:37,83
2. SLOSIAR Viliam22:53,73
3. HRUSOVSKY Richard23:54,76

Beh pre Matúška - 10 km

  • Tlmače, náučný chodník...
  • |
  • 04.07.2021
  • |
  • 10:00

Muži
1. FAZEKAŠ Tadeáš43:03,26
2. FURÁR Milan46:20,28
3. MOROZ Peter46:53,49

Ženy
1. MORAVČÍKOVÁ Miroslava56:19,42
2. KOZÁROVÁ Dana57:44,37
3. MIKULAJOVÁ Viktória01:07:25,81

Beh pre Matúška - Nordic Walking 6,3 km

  • Tlmače, náučný chodník...
  • |
  • 04.07.2021
  • |
  • 10:00

Ženy
1. KRIŽANOVÁ Viera55:22,64
2. SUCHANSKA Katarína55:27,85
3. REINDLOVÁ Tatiana56:26,65

Muži
1. Bednár Ľudovít01:39:56,57
2. PAVUK Peter01:40:08,06
3. POVAŽAN Stanislav01:45:16,55

Vertikal kilometer

  • Šumiac
  • |
  • 03.07.2021
  • |
  • 10:00

Muži
1. HLAVČO Jozef40:47,90
2. DANKO Matuš44:40,90
3. HRAŠKO Miroslav44:53,10

Ženy
1. KRZEPTOWSKA Magdalena52:55,30
2. BRASENOVA Anna01:00:30,40
3. VÁLEKOVÁ Veronika01:00:50,30

Zamagurská deviatka - detské behy

  • Spišské Hanušovce
  • |
  • 26.06.2021
  • |
  • 15:00

Ženy
1. KOSTKOVÁ Julka02:12,62
2. ADAMJAKOVÁ Diana02:28,19
3. KRAKOVÁ Miriam02:29,07

Muži
1. KUČA Lukáš02:06,74
2. HLAVÁČ Ján02:09,93
3. ČARNOGURSKÝ Alex02:19,57

Zamagurská deviatka - Nordic Walking

  • Spišské Hanušovce
  • |
  • 26.06.2021
  • |
  • 13:05

Muži
1. LAPŠANSKÝ Viktor01:08:53,98
2. KAKASCIK Jozef01:10:30,66
3. GAŠPAR Ľubomír01:11:40,99

Ženy
1. FOTTOVÁ Jana01:15:59,87
2. BALÁŽOVÁ HLAVAČOVA Janka01:16:27,22
3. POHORELCOVÁ Janka01:19:58,61

Zamagurská deviatka

  • Spišské Hanušovce
  • |
  • 26.06.2021
  • |
  • 13:00

Muži
1. OROLIN Pavol38:22,39
2. NYÉKI Jakub41:07,00
3. JAKUBKOVIČ Dominik41:12,65

Ženy
1. GEJDOŠOVÁ Zuzana47:18,21
2. GOLEŇOVÁ Žaneta49:33,56
3. KAŇUKOVÁ Katarína50:50,41

Beh Olšavskou dolinou 16 km

  • Blažice
  • |
  • 20.06.2021
  • |
  • 13:00

Muži
1. PÁSTOR Imrich00:59:12
2. GAD Miroslav01:01:35
3. KAMAS Tomáš01:02:52

Ženy
1. VLČÁKOVÁ Lucia01:02:59
2. KRIŠTANOVÁ Mahuliena01:11:27
3. KUBÁKOVÁ Monika01:13:59

Tatry Running Tour - Interski NW

  • Vysoké Tatry - Štrbsk...
  • |
  • 20.06.2021
  • |
  • 09:00

Ženy
1. PETROVÁ Miroslava01:06:19,99
2. ANTALOVÁ Renáta01:11:01,69
3. DEMEKOVÁ Beáta01:13:31,40

Muži
1. KAKASCIK Jozef55:52,58
2. SABANOŠ Gejza01:05:43,40
3. BALLEK Vladimír01:09:00,38

Tatry Running Tour - Cross NW

  • Vysoké Tatry - Štrbsk...
  • |
  • 19.06.2021
  • |
  • 10:00

Muži
1. KAKASCIK Jozef01:34:57,53
2. SABANOŠ Gejza01:52:01,80
3. TOMEČKO Jozef01:58:43,38

Ženy
1. PETROVÁ Miroslava01:56:20,74
2. ANTALOVÁ Renáta02:20:24,13
3. DEMEKOVÁ Beáta02:21:47,15

Tatry Running Tour - COMPRESSPORT Sky&Clouds

  • Vysoké Tatry - Štrbsk...
  • |
  • 19.06.2021
  • |
  • 09:30

Ženy
1. DENDEL Niki04:56:38,46
2. ZAJÍČKOVÁ Soňa05:28:13,24
3. ADAMČÍKOVÁ Zuzana05:28:27,24

Muži
1. HALÁSZ Martin03:41:14,40
2. PETR Jiří04:03:06,88
3. BLAHUŠIAK Martin04:12:08,03

Tatry Running Tour - Night NW

  • Vysoké Tatry - Štrbsk...
  • |
  • 18.06.2021
  • |
  • 20:00

Muži
1. KAKASCIK Jozef30:49,42
2. SABANOŠ Gejza36:05,90
3. BALLEK Vladimír38:53,88

Ženy
1. PETROVÁ Miroslava36:50,89
2. DEMEKOVÁ Beáta36:59,64
3. ANTALOVÁ Renáta38:52,88

15 km letný Račiansky kros

  • Knižková dolina - Brat...
  • |
  • 06.06.2021
  • |
  • 10:00

Ženy
1. CHRAPPA Bronislava01:12:50,66
2. VÁVROVÁ Veronika01:22:59,94
3. ŠVARCOVA Hana01:24:57,96

Muži
1. ŽIGO Dávid01:02:44,04
2. JURAN Martin01:04:05,04
3. VUKOVIC Robert01:05:51,30