Priateľský nočný beh 2024

  • Vranov nad Topľou
  • |
  • 05.04.2024
  • |
  • 19:30

Muži
1. PÁLFI Štefan00:23:30
2. JACKANIČ Šimon00:23:44
3. JENČO Michal00:25:13

Ženy
1. IVANKOVÁ Sandra00:29:36
2. BOCHOVÁ Zuzana00:29:58
3. GONOSOVÁ Gabriela00:30:17

Priateľský nočný beh 2024 - Nordic Walking

  • Vranov nad Topľou
  • |
  • 05.04.2024
  • |
  • 19:30

Ženy
1. BAHURINSKÁ Mária00:49:21
2. OLEXOVÁ Lucia00:55:11
3. KMECOVA Hedviga00:57:44

Muži
1. GURECKA Jozef00:49:43
2. LAKATOŠ Michal00:54:27
3. KLAPÁK Jozef00:56:30

Obrovský slalom - rebríček

  • Vysoké Tatry
  • |
  • 01.04.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. UHNAK Juraj
2. JENDRUŠÁK Radko
3. BAĎO Leonard

Ženy
1. BEKEŠOVÁ Ema
2. PENKERT Zara
3. BARTOŇOVÁ Veronika

Pohár primátora Vysokých Tatier 2024 - Snowboard - rebríček

  • Vysoké Tatry
  • |
  • 01.04.2024
  • |
  • 10:00

Ženy
1. SAKÁČOVÁ Amália
1. ZEMZÁLE Gréta
3. VASIČÁKOVÁ Silvia

Muži
1. BEKEŠ Boris
2. DRAWC David
2. KOVALČÍK Tadeáš

Čečehovská päťka - 5. ročník

  • Čečehov
  • |
  • 24.03.2024
  • |
  • 13:15

Muži
1. JACKANIČ Šimon00:17:14
2. LUKÁČ Marek00:17:44
3. LESNÍK Marek00:17:50

Ženy
1. BOCHOVÁ Zuzana00:21:09
2. PIRČOVÁ Nina00:22:33
3. KOVALÍKOVÁ Martina00:22:34

Čečehovský polmaratón - 28. ročník

  • Čečehov
  • |
  • 24.03.2024
  • |
  • 13:00

Muži
1. RONO Kennedy Kipkemoi01:04:45
2. SAHAJDA Tibor01:06:55
3. HERICH Ludvig01:12:47

Ženy
1. KIBII Vitalyne Jemaiyo01:13:22
2. PEJPKOVÁ Katarína01:18:23
3. ROHÁČOVÁ Radka01:27:03

Čečehovský inline 10 km - 1 ročník

  • Čečehov
  • |
  • 24.03.2024
  • |
  • 12:15

Muži
1. SMUDA Miro00:19:04
2. TACHE Tomáš00:19:05
3. MOŠČÁK Maroš00:19:14

Ženy
1. ONUŠKOVÁ Zoja00:19:34
2. KARABOVÁ Renáta00:19:35
3. KMECOVÁ Zoja00:22:22

Šamorínska bežecká liga, 1.kolo

  • Lesopark Pomlé
  • |
  • 24.03.2024
  • |
  • 10:00

Ženy
1. BOHÁČOVÁ Diana02:21,47
2. BELANOVÁ Tereza02:27,20
3. DUPAČOVÁ Stela02:29,96

Muži
1. MELICHAR Maxim02:03,34
2. PETERSKÝ Matúš02:09,96
3. NAGY Miško02:21,92

MSR - vytrvalostné preteky

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 24.03.2024
  • |
  • 09:30

Muži
1. SIBYLA Vincent Eliáš09:03,00
2. HRONČEK Dominik09:54,10
3. KARKOŠIAK Emil09:54,40

Ženy
1. KLEBERCOVÁ Gréta09:34,80
2. VAJSOVÁ Ela09:43,30
3. BERAXOVÁ Alica09:50,80

MSR - šprint klasickou technikou

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 23.03.2024
  • |
  • 09:30

Muži
1. VYTLAČIL Vojtěch00:01,00
1. TATÁR Richard00:01,00
1. CENEK Tomáš00:01,00
1. MIKOLAJ Pavol00:01,00
1. CENEK Jáchym00:01,00
1. ADAMOV Ján00:01,00
1. KUZMIK Lukáš00:01,00

Ženy
1. BAJČIČÁKOVÁ Ela00:01,00
1. KLEBERCOVÁ Gréta00:01,00
1. JACKOVÁ Nina00:01,00
1. KLEMENTOVÁ Barbora00:01,00
1. STRAKOVÁ Michaela00:01,00
1. KURÁŇOVÁ Eliška00:01,00
1. MIRANOVÁ Tina00:01,00

Pohár ZSL - BK Opalisko Z. Poruba

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 17.03.2024
  • |
  • 09:45

Muži
1. KARKOŠIAK Emil06:19,30
2. HARBACH Benjamín06:30,90
3. GLEMBA Maroš06:34,30

Ženy
1. POLONSKÁ Julie Ágnes06:10,10
2. BERAXOVÁ Alica06:13,80
3. KLEBERCOVÁ Gréta06:20,30

Beh na lyžiach - 4.kolo

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 13.03.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. ZÁTORSKÝ Ondrej00:01,00
1. JUHÁS Matej00:01,00
1. JANKO Šimon00:01,00
1. KARKOSIAK Emil00:01,00
1. NEMEŠANY Max00:01,00

Ženy
1. PODOLSKÁ Emma Lillie00:01,00
1. KOVÁČIKOVÁ Aurélia00:01,00
1. BAJČIČÁKOVÁ Ela00:01,00
1. KULACHOVÁ Eliška00:01,00
1. JACKOVÁ Nina00:01,00

Beh Olšavskou dolinou 16 km

  • Blažice
  • |
  • 10.03.2024
  • |
  • 13:00

Muži
1. KIMAIYO Shedrack Kiptoo00:47:16
2. KARSAI Gábor00:47:55
3. SAHAJDA Tibor00:48:39

Ženy
1. CHEBET Sheila00:56:41
2. PASTOROVÁ Petra01:00:02
3. KRAVCOVÁ Jarmila01:00:23

Beh na lyžiach - 3.kolo

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 07.03.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. ZÁTORSKÝ Ondrej01:44,07
2. BARABÁŠ Tomáš01:51,82
3. ZUBAJ Richard02:12,71

Ženy
1. KULACHOVÁ Eliška01:57,79
2. KARKOŠIAKOVÁ Zoja02:20,18
3. GRECHOVÁ Ester02:36,20

SKIMOvačka - dieťa a rodič Freestyle

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 01.03.2024
  • |
  • 17:00

Muži
1. UHNÁK Juraj04:46,46
2. Uhnák Michal04:47,67
3. Kulanga Alex04:51,87

Ženy
1. RYŠOVÁ Zoja06:15,35
2. RYŠOVÁ Eliška06:33,47
3. GANDŽALOVÁ Veronika07:13,60

SKIMOvačka - dieťa a rodič na Skialpoch

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 01.03.2024
  • |
  • 17:00

Ženy
1. MARTANCIKOVA Lucka05:26,09
2. KOŠČOVÁ Alena05:27,33
3. GAJAN Jan05:44,72

Muži
1. SVÄTOJÁNSKY Peter04:55,37
2. MALÁK Michal05:24,81
3. NOVAK Miroslav06:05,18

Skialp - 3. kolo

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 01.03.2024
  • |
  • 16:30

Muži
1. KULANGA Alex03:55,18
2. PAVCIK Jakub04:40,29
3. ŠTRBA Filip04:41,04

Ženy
1. DUDÁŠOVÁ Veronika04:23,05
2. Bekešová Nina05:36,68
3. HORKA Katarina05:50,40

SKIMOvačka - jednotlivci

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 01.03.2024
  • |
  • 16:15

Muži
1. HUBAČ Marko03:43,67
2. KULANGA Alex03:55,18
3. KOŠÁR Dominik04:02,57

Ženy
1. DUDÁŠOVÁ Veronika04:23,05
2. BEKEŠOVÁ Nina05:36,68
3. KUNOVÁ Júlia05:47,02

Beh na lyžiach - 2.kolo

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 28.02.2024
  • |
  • 09:00

Muži
1. ZÁTORSKÝ Ondrej02:22,86
2. BARABAŠ Tomaš02:26,98
3. HANČ Michal Roy03:17,13

Ženy
1. KULACHOVÁ Eliška02:49,71
2. BARTOŇOVÁ Veronika02:55,45
3. MICHALKOVÁ Simona03:34,94

Skialp - 2. kolo

  • Jakubková Lúka
  • |
  • 22.02.2024
  • |
  • 16:30

Muži
1. KOŠÁR Dominik05:13,09
2. SVÄTOJÁNSKY Martin05:14,72
3. KULANGA Alex05:15,67

Ženy
1. DUDÁŠOVÁ Veronika06:19,58
2. KORVÍNOVÁ Zarka07:41,61
3. ILAVSKA Nina08:20,41