Malý pieninský maratón - 18 km

  • Červený Kláštor
  • |
  • 15.09.2019
  • |
  • 09:30

Muži
1. OROLÍN Pavol01:04:12
2. KUBEJ Tomáš01:05:53
3. GEMZA Tomáš01:06:17

Ženy
1. ČONKOVÁ Simona01:22:04
2. KROMKOVÁ Monika01:22:59
3. ZELINOVÁ Andrea01:24:29

Malý pieninský maratón - štafety 9+9 km

  • Červený Kláštor
  • |
  • 15.09.2019
  • |
  • 09:30

Beh do Choča, Memoriál Jozefa Čajku

  • Vyšný Kubín
  • |
  • 14.09.2019
  • |
  • 10:00

Muži
1. DLUGOSZ Andrzej00:45:08
2. HLAVČO Jozef00:45:36
3. DANKO Matúš00:47:46

Ženy
1. RAMPÍROVÁ Julie01:01:26
2. CHOVANOVÁ Monika01:02:09
3. PIALOVÁ Janka01:02:39

Beh SNP - Polmaratón

  • Liptovská Teplička
  • |
  • 07.09.2019
  • |
  • 10:00

Muži
1. OROLIN Pavol01:39:27,00
2. DURAČINSKÝ Peter01:52:25,00
3. ŠVARC Roman01:53:44,00

Ženy
1. ŠEBESTOVÁ Mariana02:16:26,00
2. PRACHAŘOVÁ Renáta02:16:57,00
3. SVOBODOVÁ Martina02:26:11,00

Beh SNP - Jedenástka

  • 07.09.2019
  • |
  • 10:00

Muži
1. DUBAŠÁK Jozef46:37,00
2. LUKÁČ Miroslav48:25,00
3. SOPKO Vladimír49:42,00

Ženy
1. SULIKOVA Katarina01:05:14,00
2. FRANTIŠKOVÁ Martina01:05:30,00
3. PLOŠČICOVÁ Lenka01:07:00,00

Beh budúcich prvákov

  • Poprad
  • |
  • 01.09.2019
  • |
  • 11:10

Ženy
1. DUBAŠÁKOVÁ Laura01:17,07
2. SKLENAROVA Emma01:20,39
3. BREJČÁKOVÁ Viktoria01:21,89

Muži
1. Mihočka Nicolas01:10,07
2. ZATURA Filip01:22,31
3. HUDÁK Matúš01:22,49

Podtatranský polmaratón

  • Poprad - Svit
  • |
  • 01.09.2019
  • |
  • 11:00

Muži
1. GAD Miroslav01:19:49,97
2. BÁLINT Martin01:24:13,22
3. PAŽITNÝ Jozef01:24:19,72

Ženy
1. ĎURDIAKOVÁ Tereza01:29:34,30
2. HOBOROVÁ Tímea01:35:05,48
3. GRENDOVÁ Andrea01:40:08,23

Primátorská desiatka

  • Poprad
  • |
  • 01.09.2019
  • |
  • 11:00

Muži
1. ZIMMERMANN Marián33:14,00
2. DUBAŠÁK Jozef34:53,00
3. MALČEK Marek36:17,96

Ženy
1. KOMARNANSKA Romana37:44,72
2. MIHOKOVÁ Tímea40:30,95
3. RUŠINOVÁ Mária42:45,96

Nordic Walking Svit - Poprad

  • Svit
  • |
  • 01.09.2019
  • |
  • 11:00

Muži
1. GAŠPAR Ľubomír01:00:46,72
2. ŠOLTÉS Jozef01:00:46,97
3. KUBANYI Jaroslav01:01:07,21

Ženy
1. KUBÁNYIOVÁ Silvia01:05:49,47
2. POHORELCOVÁ Janka01:06:55,22
3. KRIVOŇÁKOVÁ Andrea01:07:49,22

Mini polmaratón

  • Poprad
  • |
  • 01.09.2019
  • |
  • 11:00

Muži
1. KRAJČ Adam08:13,00
2. PASTRNÁK Ľubomír08:24,67
3. SLIMÁK Adam08:25,17

Ženy
1. TAUŠOVÁ Nataša10:16,42
2. PAPCUNOVÁ Ľuboslava10:17,67
3. IVANOVÁ Júlia10:21,68

Horský kros Gerlach 2019 - 2250 metrov

  • Gerlachov
  • |
  • 31.08.2019
  • |
  • 10:45

Ženy
1. UHLIAROVÁ Xénia11:05,30
2. STRAKOVÁ Michaela11:06,50
3. ŽILINSKÁ Nikola11:21,30

Muži
1. MICHALKO Stanislav12:14,20
2. HOMOLA Jakub12:45,20
3. ŠVARC Jakub12:46,80

Horský kros Gerlach 2019 - 3650 metrov

  • Gerlachov
  • |
  • 31.08.2019
  • |
  • 10:30

Ženy
1. PAULÍNA Chudíková18:02,59
2. KLEINOVÁ Sofia18:11,07
3. GARGULÁKOVÁ Alžbeta18:27,05

Muži
1. SLÁMA Richard15:42,33
2. FILIP Šperka15:51,68
3. ILAVSKÝ Sebastián16:11,83

Horský kros Gerlach - XXVI. ročník

  • Gerlachov
  • |
  • 31.08.2019
  • |
  • 10:05

Ženy
1. CHOVANOVÁ Monika01:03:52,23
2. Fraczysta Katarzyna01:04:03,10
3. PIALOVÁ Janka01:05:45,72

Muži
1. PAULEN Andrej45:36,00
2. DLUGOSZ Andrzej46:07,78
3. TOMEČEK Radovan46:39,63

Horský kros Gerlach 2019 - Nordic Walking

  • Gerlachov
  • |
  • 31.08.2019
  • |
  • 10:05

Ženy
1. RYŠOVÁ Helena01:26:03,58
2. MIKUŠKOVÁ Iveta01:29:31,76
3. PLAVČANOVÁ Katarína01:37:02,01

Muži
1. PAJERCHIN Ján01:17:26,65
2. GAŠPAR Ľubomír01:20:13,78
3. KRAKOWSKI Jerzy01:26:03,24

Zamagurská deviatka - mládež

  • Spišské Hanušovce
  • |
  • 03.08.2019
  • |
  • 12:00

Ženy
1. KOSTKOVÁ Tatiana02:41,69
2. TREBUŇOVÁ Dominika02:45,50
3. OVŠONKOVÁ Tamarka03:08,34

Muži
1. PAZERA Danko03:11,13
2. NOVOTNÝ Matúš03:28,69
3. NOVOTNÝ Branko03:43,33

Zamagurská deviatka

  • Spišské Hanušovce
  • |
  • 03.08.2019
  • |
  • 10:00

Muži
1. MLYNÁR Peter37:36,84
2. MLYNÁR Martin40:53,81
3. LAVRIK Jaroslav42:13,77

Ženy
1. KUCHÁRIKOVÁ Michaela45:12,75
2. KRAMÁRIKOVÁ Jana52:00,68
3. NOVÁKOVA Viera53:44,27

MJS - Detské a mládežnícke preteky

  • Nová Lesná
  • |
  • 20.07.2019
  • |
  • 15:20

Ženy
1. SKOKANOVÁ Nela00:00,10
2. SKOVAJSOVÁ Zara00:00,20
3. TREPÁČOVÁ Karin00:00,30

Muži
1. KRET Andrej00:00,80
2. HVIZDAK Patrik00:00,90
3. VALLEJO SKALICAN Arturo Máximo00:01,00

Memoriál Jána Stilla - Nordic Walking

  • Nová Lesná
  • |
  • 20.07.2019
  • |
  • 15:03

Ženy
1. KUBÁNYIOVÁ Silvia01:15:57,78
2. POHORELCOVÁ Janka01:16:48,68
3. SIVÁKOVÁ Markéta01:18:04,94

Muži
1. ŠOLTÉS Jozef01:09:26,11
2. GAŠPAR Ľubomír01:09:32,80
3. KUBANYI Jaroslav01:11:15,44

Memoriál Jána Stilla - 9370m

  • Nová Lesná
  • |
  • 20.07.2019
  • |
  • 15:00

Ženy
1. MIHOKOVÁ Tímea49:45,74
2. KOCOVÁ Lucia50:20,71
3. Holečková Zuzana52:48,58

Muži
1. MLYNÁR Peter39:44,94
2. Kocian Konštantín40:31,43
3. ZIMMERMANN Marián40:38,26

Memoriál Jána Stilla - 6600m

  • Nová Lesná
  • |
  • 20.07.2019
  • |
  • 15:00

Ženy
1. SUČOVÁ Erika37:23,38
2. KRAMÁRIKOVÁ Jana38:14,02
3. TVERĎÁKOVÁ Lucia39:41,88

Muži
1. SUMERLING Štefan28:49,59
2. KOŠÍK Jozef29:24,15
3. SLÁMA Richard29:51,68