Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Harhovská desiatka
Harhovská desiatka - Results
Pretekaj.sk
Harhovská desiatka
Results
Harhovská desiatka
Harhovská desiatka
Categories:
M - Muži
F - Ženy
Muži
- Harhovská desiatka
Rank
Name
Nar.
Team
Najlepší čas
Posledný štart
Počet štartov
201
MIHOK Imrich
1954
o5 BK Furča - Košice
00:50:47
2018 (25.)
52:00
2021 (28.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
52:00
83./69./11.
o5 BK Furča - Košice
2018
50:47
56./48./6.
o5 BK Furča - Košice
202
MAJERIK Henrich
1974
Bojnice
00:50:55
2015 (22.)
58:23
2016 (23.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2016
58:23
73./61./23.
Bojnice
2015
50:55
49./43./16.
Bojnice
202
TKÁČ Dávid
1985
Široké
00:50:55
2021 (28.)
50:55
2021 (28.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
50:55
77./65./28.
Široké
204
BAŠISTA Vincent
1942
OU Demjata
00:50:56
2021 (28.)
50:56
2021 (28.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
50:56
78./66./3.
OU Demjata
205
TRUCKA Marián
1968
TJ Odboj Kurov
00:51:18
2017 (24.)
51:18
2017 (24.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2017
51:18
66./61./17.
TJ Odboj Kurov
206
MARTOČKO Marek
1988
Svit
00:51:32
2018 (25.)
51:32
2018 (25.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2018
51:32
57./49./24.
Svit
207
PENTRÁK Jozef
1973
MŠK Spišské Podhradie
00:51:34
2018 (25.)
51:34
2018 (25.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2018
51:34
58./50./15.
MŠK Spišské Podhradie
208
REPÁK Emil
1963
BKO V. Myšľa
00:51:37
2015 (22.)
51:37
2015 (22.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2015
51:37
52./44./7.
BKO V. Myšľa
208
GONDA Lukas
1983
/ Spišské Podhradie
00:51:37
2022 (29.)
51:37
2022 (29.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
51:37
46./41./19.
210
SIVÁK Matej
1983
Studenec
00:51:45
2017 (24.)
51:45
2017 (24.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2017
51:45
68./63./35.
Studenec
211
TISZA Tibor
1957
TMS International Košice
/ Košice
00:51:47
2021 (28.)
01:00:23
2022 (29.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
01:00:23
72./60./6.
TMS International Košice
2021
51:47
80./68./10.
Industrial Solution
2021
55:33
68./51./4.
TMS International Košice
212
GLADIŠ Ladislav
1975
BK Steel Košice
/ Košice
00:51:52
2022 (29.)
51:52
2022 (29.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
51:52
49./44./13.
BK Steel Košice
212
GARČÁR Ján
1952
BK Steel Košice
/ Košice
00:51:52
2022 (29.)
51:52
2022 (29.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
51:52
50./45./2.
BK Steel Košice
214
VANTUŠKO Daniel
1974
Fuker team
/ Spišská Nová Ves
00:52:38
2017 (24.)
58:18
2022 (29.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
58:18
67./57./14.
Fuker team
2021
53:15
94./76./19.
Spišská Nová Ves
2017
52:38
71./66./20.
Spišská Nová Ves
215
KIČIN Ľubomír
1959
Košice
00:52:41
2017 (24.)
53:26
2022 (29.)
4
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
53:26
53./48./4.
Košice
2021
54:43
65./49./3.
Košice - Barca
2018
53:59
68./58./7.
Košice
2017
52:41
72./67./21.
Košice
216
LORINC ML. František
1992
Spišská Nová Ves
00:52:43
2021 (28.)
52:43
2021 (28.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
52:43
90./73./29.
Spišská Nová Ves
217
SIMKO Roman
1979
Košice
00:52:46
2016 (23.)
52:46
2016 (23.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2016
52:46
61./55./19.
Košice
218
MIČKO Tomáš
1987
Poprad
00:52:50
2017 (24.)
52:50
2017 (24.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2017
52:50
74./69./36.
Poprad
219
ČOP Róbert
1973
Prešov
00:53:02
2014 (21.)
54:01
2015 (22.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2015
54:01
58./47./17.
Prešov
2014
53:02
53./44./13.
Prešov
2013
54:38
49./42./13.
Prešov
219
BRACHŇÁK Milan
1951
TJ Baník Hôrka
00:53:02
2014 (21.)
01:06:08
2021 (28.)
6
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
01:06:08
122./93./14.
TJ Baník Hôrka
2018
01:03:50
86./67./9.
TJ Baník Hôrka
2017
01:07:54
99./83./6.
TJ Baník Hôrka
2016
59:51
79./65./6.
TJ Braník Hôrka
2015
57:13
64./50./5.
TJ Braník Hôrka
2014
53:02
53./44./5.
TJ Braník Hôrka
221
BEDNÁR Patrik
1998
Spišská Nová Ves
00:53:09
2017 (24.)
53:09
2017 (24.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2017
53:09
77./71./37.
Spišská Nová Ves
222
PRIBIČKO Peter
1947
ŽSR Košice
00:53:14
2021 (28.)
53:14
2021 (28.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
53:14
93./75./4.
ŽSR Košice
2021
56:18
71./54./4.
ŽSR Košice
223
KOLCUN Jozef
1998
Pečovská Nová Ves
00:53:36
2018 (25.)
53:36
2018 (25.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2018
53:36
64./54./25.
Pečovská Nová Ves
224
KUČERA Karol
1979
Obecná firma Spišský Hrhov
/ Spišský Hrhov
00:53:38
2015 (22.)
56:36
2021 (28.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
56:36
72./55./11.
Obecná firma Spišský Hrhov
2015
53:38
56./46./19.
Spišský Hrhov
2014
56:03
58./49./23.
Spišský Hrhov
225
GENČI Martin
1988
Rakovnica
00:53:40
2018 (25.)
53:40
2018 (25.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2018
53:40
66./56./26.
Rakovnica
226
GERNÁTH Ľubomír
1999
/ Levoča
00:53:49
2016 (23.)
01:01:01
2022 (29.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
01:01:01
76./63./25.
2016
53:49
64./56./20.
Levoča
227
DRAB Stefan
1988
/ Smižany
00:53:52
2022 (29.)
53:52
2022 (29.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
53:52
54./49./21.
228
NEMEC Jozef
1960
Hontianske Nemce
00:53:55
2021 (28.)
53:55
2021 (28.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
53:55
97./78./13.
Hontianske Nemce
229
HRITZ Richard
1985
/ Spišské Podhradie
00:54:05
2022 (29.)
54:05
2022 (29.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
54:05
56./50./22.
230
ZAHURANČÍK Lukáš
1988
Tatravagónka- Železní bežci
00:54:15
2021 (28.)
54:15
2021 (28.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
54:15
98./79./31.
Tatravagónka- Železní bežci
2021
57:36
74./57./28.
Tatravagónka v pohybe
2017
56:03
83./74./40.
Nemešany
231
LONGAUER Juraj
1994
Smižany
00:54:21
2021 (28.)
54:21
2021 (28.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
54:21
61./46./24.
Smižany
232
BREZNEN Igor
1975
BK Steel Košice
00:54:27
2014 (21.)
56:39
2015 (22.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2015
56:39
61./48./18.
BK Steel Košice
2014
54:27
56./47./21.
BK Steel Košice
232
KOROTVIČKA Pavel
1976
BK Steel Košice
00:54:27
2014 (21.)
56:38
2021 (28.)
6
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
56:38
105./83./22.
BK Steel Košice
2021
58:36
79./61./14.
Jazero Košice
2016
59:23
77./63./25.
BK Steel Košice
2015
56:39
61./48./20.
BK Steel Košice
2014
54:27
56./47./21.
BK Steel Košice
2013
54:35
47./41./21.
BK Steel Košice
234
TURČAN Lukáš
1991
SPK Medved o.z.
/ Spišská Nová Ves
00:54:40
2022 (29.)
54:40
2022 (29.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
54:40
57./51./23.
SPK Medved o.z.
234
PEKARČÍK Róberta
1983
SPK Medveď, o.z. Spišská Nová Ves
00:54:40
2017 (24.)
57:36
2018 (25.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2018
57:36
78./64./32.
SPK Medveď, o.z. Spišská Nová Ves
2017
54:40
80./72./38.
SPK Medveď oz SNV
2016
54:51
67./58./22.
SPK Medveď OZ Spišská Nová Ves
236
Dzurila Kristián
1998
00:54:55
2018 (25.)
01:02:54
2022 (29.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
01:02:54
80./67./27.
2018
54:55
70./60./29.
Dúbrava
237
VESELSKÝ Jozef
1976
Košice
00:55:04
2021 (28.)
55:04
2021 (28.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
55:04
102./82./21.
Košice
238
FURMAN Rastislav
1970
Olcnava
00:55:33
2016 (23.)
55:33
2016 (23.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2016
55:33
68./59./22.
Olcnava
239
ZAHURANČÍK Michal
1990
Nemešany
00:56:02
2017 (24.)
56:02
2017 (24.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2017
56:02
82./73./39.
Nemešany
240
Czuprák Juraj
1998
Košice
00:56:11
2021 (28.)
01:00:42
2022 (29.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
01:00:42
73./61./24.
Košice
2021
56:11
70./53./26.
Košice
241
MACKOVIC Viliam
1959
1896 Strbske pleso
/ Strbske pleso
00:56:17
2022 (29.)
56:17
2022 (29.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
56:17
60./52./5.
1896 Strbske pleso
242
BAČA Radoslav
1988
Dvojité legíny Košice
00:56:42
2021 (28.)
56:42
2021 (28.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
56:42
106./84./32.
Dvojité legíny Košice
243
MIKLUŠ Marián
1975
Košice
00:56:51
2014 (21.)
01:02:16
2015 (22.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2015
01:02:16
68./53./20.
Košice
2014
56:51
61./51./24.
Košice
2013
58:30
51./44./23.
Košice
244
MOLČAN Erik
1988
Jablonov
00:56:55
2013 (20.)
56:55
2013 (20.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2013
56:55
50./43./22.
Jablonov
245
HUSZÁR Tibor
1952
Kechnec
00:56:56
2022 (29.)
56:56
2022 (29.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
56:56
64./54./3.
Kechnec
2021
01:00:07
114./89./12.
Kechnec
245
KROPKO Marek
1987
Spišský Hrhov
00:56:56
2021 (28.)
56:56
2021 (28.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
56:56
107./85./33.
Spišský Hrhov
2021
57:20
73./56./27.
Obecná firma Spišský Hrhov
247
JANČÍK Matúš
1986
ŠK Štrba
00:57:09
2016 (23.)
57:09
2016 (23.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2016
57:09
70./60./23.
ŠK Štrba
248
PETROVIČ Jozef
1976
Spišský Štvrtok
00:57:43
2014 (21.)
57:43
2014 (21.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2014
57:43
63./53./25.
Spišský Štvrtok
249
MADEJA Miroslav
1957
Poprad
00:57:48
2014 (21.)
57:48
2014 (21.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2014
57:48
64./54./9.
Poprad
249
RUSNÁK Michal
1947
Sečovce
00:57:48
2014 (21.)
57:48
2014 (21.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2014
57:48
64./54./6.
Sečovce
Show: 201 - 250 from 284
Page 5 from 6
<
1
2
3
4
5
6
>
Zobraziť kompletné výsledky (284)