Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Prešovský pohár v Nordic Walking 2023
NW PO 10 km - Results
Pretekaj.sk
NW PO 10 km
Results
Prešovský pohár v Nordic Walking 2023
Races:
NW PO 10 km
NW PO 10 km
NW PO 3 km
VIRTUAL 10 km
VIRTUAL 3 km
Download
attachment.type.PROG
Propozície (134,3kB)
Categories:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
FA - Ženy 10km do 39 rokov
FB - Ženy 10km nad 40 rokov
FC - Ženy 10km nad 50 rokov
FD - Ženy 10km nad 60 rokov
FE - Ženy 10km nad 70 rokov
MA - Muži 10km do 39 rokov
MB - Muži 10km nad 40 rokov
MC - Muži 10km nad 50 rokov
MD - Muži 10km nad 60 rokov
ME - Muži 10km nad 70 rokov
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
0
FA
(1.)
109
Novotná Zuzana
1984
Šk.Štrba
01:20:12
00:00:00
2500
0
FB
(1.)
38
KOVÁROVÁ Jana
1977
ŠK Štrba
01:21:39
00:01:27
2500
0
FB
(2.)
76
KARPJÁKOVÁ Diana
1975
Active life Prešov
01:22:13
00:02:01
2482.8
0
FC
(1.)
73
KANCKOVÁ Danica
1970
NW klub Lučenec
01:22:24
00:02:12
2500
0
FC
(2.)
74
SEMANOVÁ Mária
1968
Prešovská Walkerka
01:22:27
00:02:15
2498.5
0
FC
(3.)
41
PÁLENÍKOVÁ Zuzana
1968
NW klub Lučenec
01:23:21
00:03:09
2471.5
0
FB
(3.)
102
KUBÁNYIOVÁ Silvia
1978
Bežci VK
01:24:50
00:04:38
2406.2
0
FA
(2.)
25
POHORELCOVÁ Janka
1987
Horehron
01:25:24
00:05:12
2347.8
0
FB
(4.)
70
REŠOVSKÁ Anna
1983
Dobšiná
01:25:43
00:05:31
2381.4
0
FC
(4.)
49
ŠERFELOVÁ Jiřina
1964
Šk.Štrba
01:27:28
00:07:16
2355.2
0
FB
(5.)
65
OLEJÁROVÁ Jana
1977
Generali Poisťovňa
01:27:33
00:07:21
2331.5
0
FB
(6.)
66
DOBROCKÁ Hana
1979
NW Lučenec
01:29:12
00:09:00
2288.4
0
FB
(7.)
105
HOLINGOVÁ Blanka
1976
Prešovská Walkerka
01:29:37
00:09:25
2277.8
0
FD
(1.)
50
NOVOTNÁ Mária
1960
Šk.Štrba
01:31:17
00:11:05
2500
0
FD
(2.)
68
GULOVÁ Dana
1962
Košice
01:31:39
00:11:27
2490
0
FD
(3.)
56
SOKOLOVÁ Helena
1957
Metropol Košice
01:31:57
00:11:45
2481.9
0
FA
(3.)
39
ĎALOGOVÁ Michaela
1986
NW klub Lučenec
01:32:05
00:11:53
2177.4
0
FD
(4.)
54
DVORNICKÁ Eva
1959
NW team Liptov
01:32:15
00:12:03
2473.8
0
FB
(8.)
5
SIVUĽKOVÁ Denisa
1982
MARAS team
01:32:15
00:12:03
2212.7
0
FB
(9.)
16
ZUŠTINOVÁ Janka
1975
AK Slávia TU Košice
01:33:03
00:12:51
2193.7
0
FA
(4.)
35
PORUBÄNOVÁ Jana
1987
Nordic Walking Team Liptov
01:33:52
00:13:40
2136
0
FC
(5.)
58
NEDBALOVÁ Jana
1964
breznický beh
01:34:14
00:14:02
2186.1
0
FD
(5.)
64
DYSKOVÁ Jaroslava
1957
Horalky
01:34:35
00:14:23
2412.8
0
FD
(6.)
47
VDOVJAKOVÁ Eva
1962
Tatranky
01:35:34
00:15:22
2387.9
0
FC
(6.)
57
PAJGERTOVÁ Viera
1972
walking@running light team ZV
01:35:56
00:15:44
2147.3
0
FD
(7.)
53
IVANOVÁ Božena
1954
Tekovské Nemce
01:36:06
00:15:54
2374.7
0
FD
(8.)
52
KNIŽKOVÁ Anna
1955
Tatranky
01:36:43
00:16:31
2359.6
0
FB
(10.)
27
OLEJÁROVÁ Erika
1978
GENERALI
01:39:27
00:19:15
2052.5
0
FD
(9.)
32
BAHURINSKÁ Anna
1950
MARAS team
01:40:26
00:20:14
2272.2
0
FD
(10.)
51
ĎALOGOVÁ Jarmila
1956
NW klub Lučenec
01:41:43
00:21:31
2243.6
0
FC
(7.)
42
PATHÓOVÁ Kristína
1968
NW klub Lučenec
01:45:44
00:25:32
1948.3
0
FD
(11.)
63
ŠÁROVÁ Laura
1959
NW klub Lučenec
01:48:32
00:28:20
2102.7
0
FD
(12.)
7
HRICOVÁ Kamila
1961
Bidovce
01:59:51
00:39:39
1904.1
0
FA
(5.)
22
DEMEKOVÁ Viktória
1992
Prešov
02:00:01
00:39:49
1670.6
0
FA
(6.)
19
KONTUĽOVÁ Anna
1984
Kavečany
02:00:02
00:39:50
1670.4
0
FD
(13.)
48
KLINGOVÁ Marta
1959
Biel
02:00:03
00:39:51
1900.9