Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Zimná bežecká séria 2017-18
1. kolo ZBS - Steeplechase - Results
Pretekaj.sk
1. kolo ZBS - Steeplechase
Results
Zimná bežecká séria 2017-18
Races:
1. kolo ZBS - Steeplechase
1. kolo ZBS - Steeplechase
SKIALP Tatranská Polianka - Sliezsky dom
Courses:
A - Steeplechase 4 km
B - Steeplechase 7 km
Categories:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
F - Ženy
F40 - Ženy nad 40 rokov
F50 - Ženy nad 50 rokov
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
1
F
(1.)
49
PUKLOVÁ Patrícia
1986
sportTATRY.sk
18:20,71
00:00,00
300
2
F
(2.)
412
MIHOKOVA Timea
1998
Bežecký klub Poprad
18:48,99
00:28,28
270
3
F
(3.)
404
JORDOVA Timea
2000
20:16,05
01:55,34
245
4
F
(4.)
189
ŠOLTÝSOVÁ Ivana
2000
Bežecký klub Poprad
20:32,86
02:12,15
240
5
F
(5.)
37
HUDÁKOVÁ Andrea
1993
Active Life Košice
20:36,99
02:16,28
235
6
F
(6.)
117
TATARKOVÁ Jana
1985
21:08,69
02:47,98
230
7
F
(7.)
433
POMORSKÁ Katarína
1991
21:13,52
02:52,81
220
8
F
(8.)
153
MRÁZOVÁ Jurina
1982
Dyno Run BB
21:36,02
03:15,31
210
9
F
(9.)
407
DOLINAKOVA Lenka
1990
22:30,49
04:09,78
201
10
F
(10.)
427
LOPATOVA Dominika
1991
22:56,54
04:35,83
198
11
F
(11.)
52
ZÁVECKÁ Lenka
1984
Road Runners
23:18,10
04:57,39
192
12
F
(12.)
133
BEKEŠOVÁ Lenka
1982
Furkotka team Štrbské Pleso
24:01,27
05:40,56
186
13
F
(13.)
420
ŠEBESTOVÁ Martina
1988
24:28,02
06:07,31
180
14
F
(14.)
122
TOMALOVÁ Jana
1988
Podtatranské noviny
24:31,85
06:11,14
177
15
F
(15.)
102
GONDOVÁ Miriam
1992
24:39,85
06:19,14
174
16
F
(16.)
410
FEDORČÁKOVÁ Petra
1982
25:00,10
06:39,39
166
17
F
(17.)
18
ŠTUNDOVÁ Lucia
1984
ZŠ Kožuchová
25:21,80
07:01,09
164
18
F
(18.)
425
BORONOVÁ Lucia
1980
25:45,40
07:24,69
160
19
F
(19.)
442
HALAJOVÁ Katarína
1986
25:45,55
07:24,84
158
20
F
(20.)
441
GULOVÁ Andrea
1985
26:01,44
07:40,73
154
21
F
(21.)
9
VERBOVSKÁ Maria
1984
26:24,75
08:04,04
152
22
F
(22.)
80
HLAVINOVÁ Renáta
1991
26:33,16
08:12,45
150
23
F
(23.)
408
MOSKÁLOVÁ Petra
1984
26:34,25
08:13,54
148
24
F
(24.)
93
ŠŤOVÍČKOVÁ Adriána
1985
Lunys Team
26:40,10
08:19,39
146
25
F
(25.)
452
ŠMIGOVÁ Michaela
1988
SRTG Michalovce
27:48,74
09:28,03
140
26
F
(26.)
56
BLASKOVA Michaela
1989
27:50,75
09:30,04
138
27
F
(27.)
426
VARGOVÁ Lenka
1991
PretakaRys
28:22,13
10:01,42
136
28
F
(28.)
446
ŠLINSKÁ Katarína
1984
Srtg Michalovce
28:24,97
10:04,26
134
29
F
(29.)
2
JURČIŠINOVÁ Alžbeta
1986
Active Life Košice
28:31,61
10:10,90
132
30
F
(30.)
59
BINEKOVA Katarina
1982
29:44,10
11:23,39
120
31
F
(31.)
417
TAŠONIOVÁ Denisa
1985
29:58,65
11:37,94
116
32
F
(32.)
86
DUDEKOVA Monika
1981
Lunys team
30:19,40
11:58,69
114
33
F
(33.)
422
MLYNÁRČIKOVÁ Jana
1980
30:34,25
12:13,54
113
34
F
(34.)
141
KAMENČÍKOVÁ Zuzana
1983
35:04,63
16:43,92
108
35
F
(35.)
142
MASARYKOVÁ Michaela
1989
35:04,77
16:44,06
107
F
35
TÓTHOVÁ Janka
1992
Active life
DNF
F
61
KIŠKAŠOVÁ Janka
1990
DNF
F
88
KAŇUKOVÁ Nikola
1995
DNF
F
409
GAJDOŠOVÁ Michaela
1992
DNS
F
415
GODULOVA Mária
1988
DNS
F
19
DUBSKÁ Gabriela
1990
Extreme Obstacle Runners
DNS
F
77
ŠTRBÁKOVÁ Adela
1998
DNS
F
121
MLAKOVÁ Mária
1987
Podtatranské noviny
DNS