FINISHER - VRCHÁRSKA JARNÁ KORUNKA 2024

FINISHER - VRCHÁRSKA JARNÁ KORUNKA 2024

01.04.2024 - 31.05.2024       Slovensko       www.finisher.sk

Pretekári

NAJKRAJŠIA JARNÁ TURISTICKÁ VÝZVA FINISHER 2024

Registrácia už len cez mail 

Napíšte nám mail finisher@finisher.sk (vaše údaje).

Vyber si cieľ ktorý bude tvojou výzvou a vyhraj pobyt v Tatrách pre 2 osoby. Za výzvu môžeš získať odmenu - FINISHER 3D účastnícku kovovú medailu, ktorá Ti navždy bude pripomínať túto jarnú výzvu. Pridaj sa k nám, objavuj Slovensko. Zdolaj vrcholy ako turista, bežec, cyklista (trasy môžeš absolvovať pešo (túra,beh) alebo bicyklom za 2 mesiace v určenom termíne 1. 4. - 31. 5. 2024 a získaj odmenu.  Registrácia do naplenia kapacity. Turistická výzva kde prekonáš sám seba. Vrcholy (túry) si vyberáš ty sám. Vyber si cieľ, trasu,túru ktorá bude tvojou turistickou výzvou. Na každom vrchole, túre si urob fotografiu, nemusíš mať žiadne poznávacie znamenie. Zdolaj minimálne 3 túry (začiatočník) alebo 4-6 a viac (finisher turista). Fotky nahrávaš do galérie vrchárskej korunky www.vrcharskakoruna.sk.

Do galérie na stránke vrcharskakoruna.sk sa musíš nanovo zaregistrovať aby si vedel pridávať svoje fotky, upravovať ich, komentovať, lajkovať.... Ak nevieš nahrať fotky do galérie, pošli nám ich mailom všetky naraz po ukončení výzvy (finisher@finisher.sk).

Po absolvovaní výzvy ti príde kovová finisher medaila (po výzve 31.5.2024). Zaradzuješ sa do žrebovania o pekné ceny. Hlavná cena pobyt v tatrách pre 2 osoby. Výzvy sa zúčastňuješ na vlastnú zodpovednosť. Predtým, než sa vyberieš na niektorú z vybraných túr, over si stav chodníkov a predpoveď počasia.

Viac info www.finisher.sk

Organizátor

FINISHER Slovensko o.z.
Kontaktovať organizátora

FINISHER - VRCHÁRSKA JARNÁ KORUNKA 2024