Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Čečehovský polmaratón - 25. ročník
Čečehovská päťka - 2. ročník - Výsledky
Pretekaj.sk
Čečehovská päťka - 2. ročník
Výsledky
Čečehovský polmaratón - 25. ročník
Preteky:
Čečehovská päťka - 2. ročník
Čečehovský polmaratón - 25. ročník
Čečehovská päťka - 2. ročník
Čečehovské mini preteky - zrušené
Prílohy
Program/Propozície
Propozície (701,4kB)
Majstrovstvá VsAZ 2021 v polmaratóne jednotlivcov mužov a žien (176,9kB)
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
5M - Muži 5 km
5Z - Ženy 5 km
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
5M
(1.)
19
FEŠOVIČ Giorgio
2005
TEAM DNF Vinné
00:17:14
00:00:00
2
5M
(2.)
42
MADÁR Patrík
2002
TJ Obal Servis Košice
00:18:17
00:01:03
3
5M
(3.)
40
HENČEK Emil
1992
TJ Obal Servis Košice
00:18:46
00:01:32
4
5M
(4.)
26
LESNÍK Marek
2007
ŠK ŠOG Nitra
00:19:03
00:01:49
5
5M
(5.)
44
STRIČÍK Boris
1997
Zemplínske Jastrabie
00:20:18
00:03:04
6
5M
(6.)
46
ĎURICA Jakub
2005
TJ Obal Servis Košice
00:20:41
00:03:27
7
5M
(7.)
47
BRECKO Samuel
1999
TEAM DNF
00:20:59
00:03:45
8
5Z
(1.)
12
SOLIAK Maryna
1985
Užhorod, Run with US
00:21:03
00:03:49
9
5M
(8.)
32
HADVAB Viktor
2007
Guľaš klub Snina
00:21:32
00:04:18
10
5Z
(2.)
35
ŠAMULÁKOVÁ Petra
1982
Košice
00:21:45
00:04:31
11
5Z
(3.)
18
ODELGOVÁ Silvia
1982
MARAS team
00:21:53
00:04:39
12
5M
(9.)
1
HOLIŠ Marián
1985
Spišská Nová Ves
00:22:01
00:04:47
13
5M
(10.)
8
KOLESÁR Jakub
2008
Orca Michalovce
00:23:01
00:05:47
14
5M
(11.)
6
SABO Gabriel
1961
TJ Čečehov
00:23:13
00:05:59
15
5M
(12.)
59
MEDVIĎ Rastislav
1975
AC Michalovce
00:23:58
00:06:44
16
5M
(13.)
45
PACHOTA Štefan
1976
MBK Veľké Kapušany
00:24:15
00:07:01
17
5Z
(4.)
53
ZÁVODNÍKOVÁ Anka
1983
STD Vranov
00:24:18
00:07:04
18
5M
(14.)
14
GEROČ Maroš
1998
Ložín
00:24:37
00:07:23
19
5Z
(5.)
55
PIRČOVÁ Nina
2008
Orca Michalovce
00:24:52
00:07:38
20
5M
(15.)
27
ŠAŠŠ Dušan
1985
Stopa Koromľa
00:25:28
00:08:14
21
5Z
(6.)
33
STAŠKOVÁ Ivana
1978
Michalovce
00:26:05
00:08:51
22
5M
(16.)
37
REPEL Matej
2008
Orca Michalovce
00:26:14
00:09:00
23
5M
(17.)
58
MYDLÁR Štefan
1950
Beh chudobným Košice
00:26:17
00:09:03
24
5Z
(7.)
10
MAKOVICKÁ Katarína
1984
ŠK Kompas Košice
00:26:24
00:09:10
25
5M
(18.)
4
ČEKLOVSKÝ Pavol
1982
Čečehov
00:26:44
00:09:30
26
5M
(19.)
51
ŠUĽÁK Oliver
2002
Sečovce
00:27:31
00:10:17
26
5M
(19.)
52
ŠUĽÁK Ladislav
1968
Sečovce
00:27:31
00:10:17
28
5Z
(8.)
3
ARVAYOVÁ Gabriela
1976
Michalovce
00:27:46
00:10:32
29
5Z
(9.)
22
BEŽOVSKÁ Diana
2004
GPH Michalovce
00:28:00
00:10:46
30
5Z
(10.)
5
HAJDUKOVÁ Margaréta
2005
Obec Čečehov
00:28:03
00:10:49
31
5M
(21.)
39
GAJDOŠ Juraj
1979
FISPRO Michalovce
00:28:04
00:10:50
32
5M
(22.)
36
REPEL Michal
2011
Orca Michalovce
00:28:05
00:10:51
33
5Z
(11.)
57
KADLEC LUKÁČOVÁ Patrície
1975
Michalovce
00:28:25
00:11:11
34
5Z
(12.)
50
BUHLOVÁ Martina
1981
Košice
00:28:49
00:11:35
35
5Z
(13.)
38
REPELOVÁ Adriana
1976
Orca Michalovce
00:29:02
00:11:48
36
5M
(23.)
48
JURÍK Samuel
2007
Active life
00:29:13
00:11:59
37
5M
(24.)
34
KUŽMA Gabriel
1956
Michalovce
00:29:16
00:12:02
38
5M
(25.)
21
HIRJAK Vladimír
1957
AC Michalovce
00:29:30
00:12:16
39
5Z
(14.)
23
DROPPOVÁ Marcela
1978
Active life
00:29:32
00:12:18
40
5Z
(15.)
9
HABUROVÁ Martina
1997
Gladiátor Michalovce
00:29:48
00:12:34
41
5M
(26.)
56
KALOČAY Vladimír
1977
Stopa Michalovce
00:30:17
00:13:03
42
5Z
(16.)
28
TABAKOVÁ Marcela
1974
Michalovce
00:31:03
00:13:49
43
5Z
(17.)
20
ORAVCOVÁ Renáta
1992
Vojčice
00:31:33
00:14:19
44
5Z
(18.)
2
DŽUGANOVÁ Jarmila
1962
Michalovce
00:34:55
00:17:41
45
5M
(27.)
7
LEŇO Jozef
1949
Čečehov
00:35:22
00:18:08
46
5Z
(19.)
24
VANGOROVÁ Lucia
1985
Vyšná Kamenica
00:35:25
00:18:11
47
5M
(28.)
17
MARAS Ladislav
1963
MARAS team
00:35:33
00:18:19
48
5Z
(20.)
49
JURÍKOVÁ Adriana
1977
Active life
00:36:15
00:19:01
49
5Z
(21.)
54
GOČIKOVÁ Anna
1982
Vranov
00:37:02
00:19:48
50
5Z
(22.)
11
PITROVSKÁ Regina
1975
Yeti Michalovce
00:37:31
00:20:17
51
5M
(29.)
30
ČIČATKO Marcel
1994
Michalovce
00:37:44
00:20:30
52
5Z
(23.)
31
ČIČATKOVÁ Viera
1969
Michalovce
00:41:11
00:23:57
53
5Z
(24.)
29
TABAKOVÁ Nikola
1998
Michalovce
00:41:44
00:24:30
54
5Z
(25.)
16
PAVLOVOVÁ Gabriela
1965
Michalovce
00:43:52
00:26:38
55
5M
(30.)
25
LÖRINC Jozef
1982
o5 BK Furča - Košice
00:48:07
00:30:53
56
5Z
(26.)
60
PUŠKAROVÁ Libuša
1956
Manager Stupava
01:00:08
00:42:54
5M
15
BRANDABURA Igor
1958
AC Michalovce
DNF
5M
41
PRIBULA Igor
1962
Prima Vranov
DNF
5M
43
GAĽ Matej
1995
Radvaň nad Laborcom
DNF