MULTISPORT FINISHER

MULTISPORT FINISHER

02.11.2021 - 31.12.2021       Slovensko       8tisicoviek.eu

Športová finišerska výzva pre fanúšikov behu, nordic walkingu, chôdze, cyklistiky, kolobežkovania a in line korčuľovania. Podstata výzvy je za 24 hodín absolvovať vybraný počet kilometrov dvoma športovými disciplínami systémom 50/50 (pol napol).

MULTISPORT FINISHER 2021 

Športová finišerska výzva pre fanúšikov behu, nordic walkingu, chôdze, cyklistiky, kolobežkovania a in line korčuľovania. 

Podstata výzvy je za 24 hodín (jeden deň) absolvovať vybraný počet kilometrov dvoma športovými disciplínami systémom 50/50 (pol na pol).

Pri registrácii si vyberte športové disciplíny

A / po vlastných – chôdza, beh (aj trenažér), nordic walking.

B / na kolesách – cyklistika (aj trenažér), kolobežkovanie a in line korčuľovanie.

Počet km si môžete vybrať od 8, 16, 24, 32, 40km.

Okrem športového zážitku máte v registračnom balíčku tričko, nálepku a podporíte (5€) mladého chlapca LEA, ktorý má cystickú fibrózu, na ktorú potrebuje špeciálne zdravotné pomôcky.

Štartovacie balíčky posielame do 5-10 pracovnych dní od úhrady (25€). 

Po zdolaní výzvy MULTISPORT FINISHER nám zašlite fotografiu so záznamom obidvoch častí trate na nordicwalkeronline@gmail.com a získate jedinečnú multifunkčnú eko 3D medailu, diplom a budete zaradený do žrebovania o zaujímavé ceny (športové doplnky a vitamíny, knihy, vstupy na ďalšie finisherske výzvy...).

DO FINIŠERSKEJ VÝZVY SA BUDÚ POČÍTAŤ VAŠE FOTOGRAFIE PRI VYBRANYCH ŠPORTOCH A FOTO NAMERANÝCH KM Z AKÉHO KOĽVEK MERAČA.

Účastník potvrdzuje, že sa zúčastňuje podujatia  na vlastnú zodpovednosť. Zároveň prehlasuje, že jeho zdravotný stav a fyzická kondícia mu umožňuje absolvovať finišerskú výzvu MULTISPORT FINISHER a že bude počas celého podujatia dodržiavať zásady fair-play a pokyny organizátorov.

Finišerská výzva MULTISPORT FINISHER je individuálne podujatie v určenom časovom období. Poprosíme o dodržiavanie všetkých opatrení proti šíreniu vírusu COVID-19 a sledovať všetky aktuálne platné opatrenia verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.