Moje konto a preteky
Toggle navigation
Kalendár pretekov
Výsledky
Pretekári
Trate
O projekte
Hľadaj
Tatry prestige tour 2015
Registrácia
Pretekaj.sk
Podujatia
Tatry prestige tour 2015
Tatry prestige tour 2015
Registrácia
Registrácia
Zoznam prihlásených
English
Tatry prestige tour 2015
BIB
Kat.
Trať
Meno
Nar.
Tím / Klub
Štát
Prez.
M
Kamenský Ján
1965 M
Nie
F
Lukáčová Šulcová Denisa
1976 F
Nie
M
Rajec Pavol
1946 M
Nie
M
Jamnický Gejza
1969 M
Nie
M
Hirschman Jozef
1958 M
Nie
M
Bartko Vadimír
1945 M
Nie
M
Strakulak Maroš
1990 M
Nie
M
Textoris Ján
1971 M
Nie
M
Klomínský Václav
1987 M
KČT Kralupy
Nie
M
Schmidt Jiří
1990 M
-
Nie
F
Grešová Katarina
1986 F
-
Nie
M
Dlugoš Miloslav Norbert
1995 M
-
Nie
F
Drvárová Silvia
1986 F
-
Nie
M
Banczík Marcel
1979 M
-
Nie
F
Banczíková Iveta
1977 F
-
Nie
F
Ďateľová Jana
1976 F
:)
Nie
M
Kolesár Mikuláš
1965 M
?
Nie
M
Zimmermann Marián
1985 M
.týždeň, Lampa
Nie
F
Gedrova Krajcova Viera
1986 F
0
Nie
M
Krasula Pavel
1962 M
1. SKI MASTERS
Nie
F
Garneková Daniela
1974 F
1.BK Spišská Nová Ve...
Nie
F
Štundová Lucia
1984 F
1.BK Spišská Nová Ve...
Nie
F
Fľaková Dana
1982 F
1.BK Spišská Nová Ve...
Nie
M
Kvita Josef
1951 M
a.k.emila zatopka
Nie
M
Vrábel Marián
1987 M
AC Nové Zámky
Nie
M
Polák Samuel
1996 M
AC Nové Zámky
Nie
F
Kucháriková Michaela
1992 F
ACK Kriváň Liptovský...
Nie
M
Maťašovský Michal
1991 M
Active life
Nie
M
Klešč Matej
1991 M
Active life
Nie
M
Šperling Vladimír
1992 M
Active life
Nie
F
Schafer Judith
1952 F
Active Life
Nie
F
Schäfer Judith
1952 F
Active life
Nie
M
Zelenák Kamil
1980 M
Active Life
Nie
F
Vaskova Ivana
1980 F
active life
Nie
F
Vargová Anna
1979 F
Active life
Nie
F
Kölbelová Darina
1991 F
Active life
Nie
M
Remias Peter
1977 M
active life
Nie
F
Kolibárová Martina
1984 F
Active life
Nie
F
Tóthová Janka
1992 F
Active life
Nie
M
Szegedi Tomáš
1979 M
Active life
Nie
F
Vrbiaková Edita
1978 F
Active life - Tetom ...
Nie
M
Rolko Martin
1990 M
Active life Košice
Nie
F
HUSVÁROVÁ Ľudmila
1956 F
Active life KOŠICE
Nie
M
HUSVÁR František
1956 M
Active life KOŠICE
Nie
F
Slobodová Zuzana
1987 F
Active life Košice
Nie
F
Petrova Jana
1979 F
Active life-Shadow
Nie
F
Rožoková Vladimíra
1985 F
AH running team
Nie
F
Kaczorova Karin
1976 F
Aj MY sme BEH :)
Nie
F
Václaviaková Mária
1985 F
AK Baník Prievidza
Nie
F
Píšová Monika
1972 F
AK BANÍK PRIEVIDZA
Nie
M
Belianský Anton
1962 M
AK Baník Prievidza
Nie
M
Václaviak Stanislav
1979 M
AK Banik Prievidza
Nie
M
Griglak Patrik
1994 M
AK Elán pri ZSŠOS Ke...
Nie
M
Dubašák Jozef
1977 M
AK Steeple Poprad
Nie
M
Olejár Lukáš
1987 M
AK Steeple Poprad
Nie
F
Bendíková Katarína
1995 F
Ak Steeple Poprad
Nie
F
Božová Danica
1963 F
AK Steeple Poprad
Nie
M
Sviták Stanislav
1950 M
AK Zilina
Nie
F
PAULÍNYOVÁ Katarína
1975 F
AK ZŤS Martin
Nie
M
Likavský Peter
1962 M
AKV Bratislava
Nie
F
Závadová Viera
1970 F
AKV Bratislava
Nie
M
Šmotlák Martin
1976 M
AKV Bratislava
Nie
M
Mraz Jozef
1980 M
AKV Bratislava
Nie
M
Gregor Michal
1979 M
AKV Bratislava
Nie
M
Maciejak Richard
1973 M
Alpin Club Svit
Nie
M
Jakim Štefan
1978 M
Amater
Nie
M
Brutovský Ján
1972 M
Amatér
Nie
F
Píšová Silvia
1977 F
Amatér
Nie
F
Jandurová Zuzana
1965 F
amatérka
Nie
M
Kořenek Ján
1980 M
Ambiciózne hovadá
Nie
M
Lorinčík Dušan
1979 M
Ambiciózne hovadá
Nie
M
Csölle Zsolt
1978 M
ameter
Nie
M
Masarovič Andrej
1987 M
Andrej Masarovič
Nie
M
Gallik Peter
1979 M
AO Svit
Nie
F
Vnenčáková Soňa
1994 F
AO Svit
Nie
F
Mihoková Tímea
1997 F
AO Svit-Batizovce
Nie
F
Jančová Jesica
1996 F
AR 13 - ARNE KROTAK
Nie
F
Gočová Marianna
1983 F
AR 13 - ARNE KROTAK
Nie
M
Ovšonka Patrik
1976 M
AR 13 - ARNE KROTAK
Nie
F
Viravcova Lucia
1990 F
AR 13 - ARNE KROTAK
Nie
F
Vargová Doris
1989 F
AR 13 - ARNE KROTAK
Nie
F
Jankovičova Andrea
1981 F
AR 13 - ARNE KROTAK
Nie
F
Strakošová Janka
1970 F
AR 13 - ARNE KROTAK
Nie
F
Dunčková Paula
1979 F
Arching
Nie
M
Kuvik Michal
1957 M
Arching
Nie
M
Venglár Peter
1988 M
ASPEL TURBO TEAM
Nie
F
Puobišová Martina
1981 F
ASPEL TURBO TEAM
Nie
F
Hajosteková Judita
1979 F
Aspel Turbo Team
Nie
F
Bekešová, Bc. Soňa
1975 F
Aspel Turbo Team
Nie
F
Balajová, Ing. Viera
1981 F
Aspel Turbo Team
Nie
F
Valova Adriana
1970 F
ASPEL TURBO TEAM
Nie
M
Kelecsényi Timotej
1973 M
AŠK Fenix Bratislava
Nie
M
Vydarený Vladislav
1966 M
AŠK Grafobal Skalica
Nie
M
Janota Michal
1945 M
AŠK Grafobal Skalica
Nie
M
Rajčák Anton
1960 M
AŠK Grafobal Skalica
Nie
F
Viera Rajčáková
1966 F
AŠK Grafobal Skalica
Nie
F
Volekova Eva
1978 F
BA Krasnany
Nie
M
Dinda Marian
1981 M
BA Krasnany
Nie
F
Volekova Anna
1954 F
BA Raca
Nie
M
Bartko Martin
1976 M
Bajerov - Prešov
Nie
M
Hradňanský František
1936 M
Baník Handlová
Nie
M
Marton Milan
1948 M
banik hôrka
Nie
M
Spodniak Ján
1967 M
Banská Bystrica
Nie
F
Lukáčová Tatiana
1985 F
Banská Bystrica
Nie
M
Mihok Ján
1970 M
Batizovce
Nie
M
Žugec Jan
1968 M
Batizovce
Nie
M
Žugec Štefan
1960 M
Batizovce
Nie
M
Schneider Matúš
1989 M
Batizovce
Nie
M
Šoltýs Milan
1972 M
Batizovce
Nie
F
Chrančoková Daniela
1986 F
BB
Nie
M
Štekauer Ján
1949 M
BBS Bratislava
Nie
M
Niznan Milan
1950 M
BBS Bratislava
Nie
M
Almási Marian
1970 M
BEHAME.sk
Nie
M
Červeňan Andrej
1971 M
BEHAME.sk
Nie
M
Žigo Martin
1989 M
BEHAME.sk
Nie
M
Gdovin Lukáš
1995 M
Behame.sk
Nie
M
Kostka Michal
1979 M
BEHAME.sk
Nie
M
Bendik Peter
1990 M
Bendik Racing Team
Nie
F
Kiktová Soňa
1992 F
bez
Nie
M
Tomaščík Jaroslav
1960 M
bez klubovej prísluš...
Nie
M
Baláž Peter
1985 M
bez klubu
Nie
F
Štoselova Michaela
1975 F
Bez klubu
Nie
M
Kerestúri František
1961 M
bez klubu
Nie
M
Sedlak Robert
1974 M
bez klubu
Nie
M
Rajtók Juraj
1978 M
bežci Lučenec
Nie
M
Dvořák Pavel
1982 M
Biatlon Prostějov
Nie
F
Dvořáková Eva
1955 F
Biatlon Prostějov
Nie
F
Balogová Barbora
1998 F
Biatlon ŠK Prešov
Nie
F
Balogová Alexandra
1997 F
Biatlon šk Prešov
Nie
F
BALOGOVÁ Radka
1999 F
Biatlon šk Prešov
Nie
M
Baloga Stanislav
1969 M
Biatlon šk Prešov
Nie
M
Mikuška Pavel
1970 M
BITO-Skladovacia tec...
Nie
M
Ivan Ľuboš
1989 M
BK Biely Potok
Nie
M
Furár Milan
1970 M
BK Duslo Šaľa
Nie
M
Dlugoš Marián
1975 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Kubaský Samuel
1998 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Kačmarčík Lukáš
1981 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Bachan Martin
1995 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Skvašík Roman
1996 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Krull Ján Pavol
1998 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Findura Roman
1985 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Lehotský Marián
1996 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Bendík Jakub
1996 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Gajdoš Rastislav
1996 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Madzin Michal
1986 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Ištvánik Róbert
1979 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Hajduk Václav
1963 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Seman Stanislav
1963 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Bartoš Matúš
1985 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Šuster Patrik
1998 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Gajan Tomáš
1998 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Lednický Patrik
1989 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Mačák Martin
1999 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Gabona Patrik
1999 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
F
Františková Martina
1992 F
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Stang Eric
1974 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Dlugoš Daniel
2000 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Pipíška Peter
1984 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Krolák Boris
2000 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Bocko Richard
1999 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Drobný Ján
1971 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
F
Kovácsová Anna
1980 F
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Šterbák Tomáš
2000 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Kŕč Radovan
1972 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Belavý Boris
1996 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
F
Sokolová Petra
1985 F
BK Iskra Svit
SVK
Nie
F
Greňová Denisa
1993 F
BK Iskra Svit
SVK
Nie
F
Šipulová Lucia
1992 F
BK Iskra Svit
SVK
Nie
F
Schneiderová Martina
1992 F
BK Iskra Svit
SVK
Nie
F
Puková Júlia
1989 F
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Juštík Matúš
2000 M
BK Iskra Svit
SVK
Nie
F
Kačmarčíková Eva
1977 F
BK Iskra Svit
SVK
Nie
M
Páleník Matej
1992 M
BK Pyxída Čierne Kľa...
Nie
F
Krnáčová Soňa
1975 F
BK Pyxída Čierne Kľa...
Nie
M
Urbanovič Ladislav
1950 M
BK Pyxída Čierne Kľa...
Nie
M
IVAN Milan
1964 M
BK SLIAĆ
Nie
M
Kypta Peter
M
BK Sliač
Nie
M
Bothár Ivan
1962 M
BK Sliač
Nie
M
Jamnický Gejza
1964 M
BK Spišská Teplica
Nie
M
Klimčák Jozef
1961 M
BK Stara Ľubovňa
Nie
M
Udžan Rasťo
1981 M
BK Stará Ľubovňa
Nie
M
Verba Rudolf
1980 M
BK Steel Košice
Nie
M
Telepun Martin
1982 M
BK Steel Košice
Nie
M
Smriga František
1965 M
BK Steel Košice
Nie
M
Sabo Miroslav
1966 M
BK Steel Košice
Nie
M
Hrabčák Peter
1990 M
BK Šaca
Nie
M
Galeštok Gabriel
1979 M
BK Šaca
Nie
M
Schmiedl Peter
1983 M
BMSC
Nie
M
Garaj Pavol
1986 M
BODY GYM
Nie
M
Cipl František
1951 M
Bonbon Praha
Nie
M
Dvořák Miroslav
1981 M
BRASKO TEAM
Nie
M
Dřizga Viktor
1969 M
Bratislava
Nie
M
Hanes Pavol
1974 M
Bratislava
Nie
M
Horník Peter
1981 M
Bratislava
Nie
M
Marendiak Martin
1987 M
Bratislava
Nie
F
Spálová Oktavia
1978 F
Bratislava
Nie
F
Nagyova Erika
1978 F
Bratislava
Nie
F
Mlynarovicova Adriana
1986 F
Bratislava
Nie
F
Jašková Iveta
1958 F
Bratislava
Nie
F
Nagyova Monika
1977 F
Bratislava
Nie
F
Belková Martina
1990 F
Brezno
Nie
M
Vaško Peter
1968 M
Brežany
Nie
M
Plekanec Juraj
1974 M
Brno
Nie
M
Darvasi Peter
1989 M
BrunoLaurinec runnin...
Nie
M
Šichta Lukáš
1988 M
BS Tatran Turany
Nie
M
Ďurdík Pavol
1955 M
BS Tatran Turany
Nie
M
Liskaj Jozef
1950 M
BS Tatran Turany
Nie
M
Liška Ján
1979 M
Bukovce
Nie
F
Kucová Ivana
1992 F
Central karate klub ...
Nie
M
Sýkora Daniel
1977 M
Citius-Altius-Fortiu...
Nie
M
Šifra, Ing. Jozef
1958 M
CORA GASTRO
Nie
M
Kutnár Jaroslav
1971 M
CSRC Košice
Nie
M
Pitoňák František
1973 M
Curling Club Poprad
Nie
M
Suchanovský Pavol
1994 M
Curling Club Poprad
Nie
M
Dlugoš Adrián
1996 M
Curling Club Poprad
Nie
M
Capek Martin
1984 M
Čadečka
Nie
M
Vizner Vladimír
1971 M
Čaňa
Nie
F
Mandzáková Slavomíra
1975 F
Čierna Voda
Nie
M
Varga Róbert
1973 M
DAIKIN SK
Nie
F
Riecka Lucia
1986 F
deuter
Nie
F
Gavorová Zuzana
1985 F
Deuter
Nie
M
Ščurka Jaroslav
1970 M
DHZ Spišská Sobota
Nie
M
Petr Jiři
1979 M
DIADORA
Nie
M
Schütte Tino
1981 M
DJK Preussen 1911 Bo...
Nie
M
Brezovsky Pavol
1972 M
dknb
Nie
M
Skačáni Tomáš
1982 M
DNR Jihlava
Nie
M
Mag Jozef
1979 M
Dobro Dosli
Nie
M
Handzuš Marián
1990 M
Dobrodruhovia
Nie
M
Sirkovský Erik
1993 M
Dobrodruhovia
Nie
M
Varga Marian
1972 M
Dobšiná
Nie
M
Kamil Brnčík
1972 M
Dobšiná
Nie
M
Klausman Miroslav
1962 M
Dobšiná
Nie
F
Vargová Katarína
1977 F
Dobšiná
Nie
M
Petho Peter
1973 M
Dolný Smokovec
Nie
M
Kral Tomas
1985 M
Easyrun
Nie
F
Kral Rosenbergova Hana
1988 F
Easyrun
Nie
M
Polovka Frantisek
1953 M
Elbatizpolo Batizovc...
Nie
M
Koravský Roman
1969 M
Eleven Test Team
Nie
M
Lukeš Martin
1968 M
Eleven Test Team
Nie
M
Pecina David
1974 M
Eleven Test Team
Nie
M
Fořt Martin
1968 M
Eleven Test Team
Nie
F
Kyselicová Lenka
1974 F
eleven.sk
Nie
M
Votava Karel
1965 M
Emko
Nie
F
Jelemenská Alena
1963 F
Emko
Nie
M
Leskovsky Milan
1965 M
EMKO športový klub
Nie
M
Bobrik Radovan
1972 M
EMKO športový klub
Nie
M
Jedinák Matúš
1979 M
EMKO športový klub
Nie
M
Miško Ľuboš
1967 M
Ententiki Prešov
Nie
M
Miško Ĺuboš
1967 M
ENTENTIKI Prešov
Nie
M
Dosedla Peter
1975 M
EXPRESS PEOPLE RUN
Nie
F
Dosedlová Michaela
1976 F
EXPRESS PEOPLE RUN
Nie
M
Zverka Juraj
1980 M
FABORY
Nie
M
Hudák Anton
1966 M
Falck
Nie
M
Lačný Ján
1971 M
FAMONRUN
Nie
M
Zając Leszek
1983 M
Faurecia
Nie
M
Navrátil Martin
1981 M
Fešáci
Nie
M
Jagerčík Miroslav
1978 M
Fešáci
Nie
M
Dancák Marcel
1986 M
Fintice
Nie
F
Jánošíková Jana
1987 F
FIT-WAY
Nie
F
Jánošíková Alžbeta
1997 F
FIT-WAY
Nie
M
Jánošík Jozef
1964 M
FIT-WAY
Nie
M
Gerényi Richard
1967 M
fotogerenyi.sk
Nie
F
Mlynárčiková Hana
1965 F
Fox On The Run , Hôr...
Nie
M
Mlynárčik Emil
1960 M
Fox On The Run , Hôr...
Nie
M
Foltýn Michal
1989 M
FRX
Nie
M
Sudor Dominik
1994 M
Furkotka team Štrbsk...
Nie
M
Bekeš Martin
1978 M
Furkotka team Štrbsk...
Nie
F
Brtáňová Ľubomíra
1982 F
Furkotka team Štrbsk...
Nie
M
Materný Michal
1992 M
Ganovce
Nie
M
Friček Jan
1980 M
GE Health Ahead
Nie
M
Bak Roman
1986 M
Generali Run Team
Nie
M
Ivanko Štefan
1986 M
Generali Run Team
Nie
M
Bujda Pavol
1977 M
GenPact
Nie
M
Šilon Ján
1960 M
Gerlachov
Nie
M
Giacko Juraj
1993 M
Giacko
Nie
M
Gallik František
1951 M
Giro d´Italia 93 win...
Nie
F
Ilavská - Litvinová Lenka
1972 F
Giro d´Italia 93 win...
Nie
F
Bartková Marcela
1972 F
Giro d´Italia 93 win...
Nie
M
Bartko Adrián
1999 M
Giro d´Italia 93 win...
Nie
M
Potočný Ladislav
1970 M
Giro d´Italia 93 win...
Nie
M
Pauler Oldřich
1959 M
Goral marathon team ...
Nie
F
Paulerová Amália
1960 F
Goral marathon team ...
Nie
M
SUCHÝ Zdeno
1959 M
GPUK Poprad
Nie
M
Vaverčák Vladimír
1979 M
Heavyweight
Nie
M
Poloha Lukáš
1983 M
Hexen
Nie
M
Mikolaj Peter
1980 M
Hexen
Nie
M
Korytko Dušan
1977 M
HK JAMES Tatranská P...
Nie
F
Matejíčková Veronika
1997 F
HK JAMES ŽIAR NAD HR...
Nie
M
Miklosik Marcel
1978 M
Hlohovec
Nie
M
Krajger Patrik
1995 M
Hniezdne
Nie
M
Majirský Daniel
1998 M
Hniezdne
Nie
F
Krajgerová Dominika
1997 F
Hniezdne
Nie
M
Kuruc Peter
1972 M
HO-Metropol Kosice
Nie
M
Vyletel Dušan
1985 M
Hodruša
Nie
M
Stone Brian Robert
1949 M
Holme Pierrepont RC
Nie
F
Vallušová Ľudmila
1986 F
Hranovnica
Nie
F
Lučivjanská Dáša
1984 F
Hrom do piecky!
Nie
M
Vasiľov Matej
1991 M
HURKARE
Nie
M
Šulej Matúš
1978 M
Chocoland Slovensko
Nie
F
Bachratá Iveta
1959 F
IB Rein
Nie
M
Miček Marián
1977 M
IG running
Nie
M
Kapec Ivan
1977 M
iRun
Nie
F
Fottova Jana
1981 F
iRun
Nie
M
Šramek Vladimír
1978 M
IRUN
Nie
F
Kostková Elena
1974 F
iRun
Nie
M
Democko Tomas
1980 M
Jakub Baluch - Cross...
Nie
M
Mikuš Ján
1998 M
JALM
Nie
F
Smerčiaková Aneta
1997 F
JALM
Nie
M
Kukura Peter
1970 M
Jánovce
Nie
M
Peregrim Štefan
1968 M
Jantex Humenné
Nie
M
Zelený Ivan
1967 M
Jaro a Maro
Nie
M
Poliak Marek
1977 M
Jaro a Maro
Nie
M
Kocúr Jaroslav
1959 M
Jaro a Maro
Nie
F
Gorduličová Iveta
1982 F
Jaro a Maro
Nie
F
Gorduličová Lucia
1980 F
Jaro a Maro
Nie
M
Hapak Eduard
1983 M
JM Demolex Bardejov
Nie
M
BABYAK Orest
1968 M
JM Demolex Bardejov
UKR
Nie
M
Mochnacký Ján
1964 M
JM Demolex Bardejov
Nie
M
Urban Jozef
1986 M
JM Demolex Bardejov ...
Nie
M
Urban Jozef
1986 M
JM DEMOLEX BJ - ŠKP...
Nie
M
Malega Ján
1985 M
Kamikse Košice
Nie
M
Petrovský Branislav
1976 M
Kapušany
Nie
F
Mušinská Veronika
1999 F
Karate klub UNION Ko...
Nie
F
Mušinská Jana
1977 F
Karate klub UNION Ko...
Nie
M
Mušinský Milan
1972 M
Karate klub UNION Ko...
Nie
M
Zaťko Peter
1975 M
Karhu run and ride
Nie
M
Dziedzic Konrad
1995 M
KB Krościenko Wyżne
Nie
M
Pavlík Ivan
1978 M
KBBS Turčianske Tepl...
Nie
M
Mazáň Jozef
1963 M
KBL Trrenčianske Tep...
Nie
M
Tomahogh Ján
1978 M
KBL Turčianske Tepli...
Nie
M
Pavlík Roman
1965 M
KBL Turčianske Tepli...
Nie
M
Skala Vlado
1958 M
KBL Turčianske Tepli...
Nie
M
Frey Eduard
1958 M
KČT - TOM Kralupy na...
Nie
M
Rataj Adam
1979 M
Kežmarok
Nie
M
Tokarčík Dušan
1972 M
Kežmarok
Nie
M
Kovalčík František
1986 M
Kežmarok
Nie
M
Graca Ján
1986 M
Kežmarok
Nie
M
Jendrejčák Radoslav
1974 M
Kežmarok
Nie
F
Popracová Drahomíra
1958 F
Kežmarok
Nie
F
Potašová Andrea
1972 F
Kežmarok
Nie
M
Jurčík Ján
1968 M
KKM Čadca
Nie
M
Knižka Gabriel
1975 M
Knižka team
Nie
M
Franko Valér
1966 M
KOB SOKOL KYSAK
Nie
M
Marton Radovan
1978 M
KOB SOKOL KYSAK
Nie
M
Filó Gyorgy
1963 M
KOB SOKOL KYSAK
Nie
F
Jarná Jarmila
1964 F
KOB SOKOL KYSAK
Nie
M
Jarný Martin
1961 M
KOB SOKOL KYSAK
Nie
M
Tomčík Jozef
1979 M
Koliba-Myslava
Nie
F
Dočkalová Věra
1976 F
KOPIS HZS JMK BRNO
Nie
F
Saxová Ĺubica
1976 F
Kosice
Nie
M
Múdry Peter
1975 M
Košice
Nie
M
Križan Marek
1982 M
Košice
Nie
M
Hockicko Tomáš
1978 M
Košice
Nie
M
Hajduček Peter
1969 M
Košice
Nie
M
Kulík Elo
1973 M
Košice
Nie
M
Orlovský Matúš
1986 M
Košice
Nie
M
Forrai Marián
1965 M
Košice
Nie
M
Lovič Marcel
1977 M
Košice
Nie
F
Schmiedlová Adriána
1982 F
Košice
Nie
F
Hockicková Gabriela
1977 F
Košice
Nie
M
Mattaj Jano
1977 M
Košice
Nie
F
Brunovská Soňa
1955 F
Košice
Nie
F
Kulíková Lenka
1974 F
Košice
Nie
M
Pogány Branko
1978 M
Košice
Nie
M
Takács Ľubomír
1978 M
Košice
Nie
F
Lovičová Miriam
1977 F
Košice
Nie
M
Makovický Martin
1983 M
Košice
Nie
M
Ruman Dominik
2001 M
Kráľová pri Senci
Nie
M
Ruman Adrián
1974 M
Kráľová pri Senci
Nie
M
Čejka Bořivoj
1980 M
KRB Chrudim
Nie
M
Peško Boris
1974 M
Kruners
Nie
M
Harach Michal
1974 M
Krunners
Nie
F
Jablonska Ewa
1986 F
Krynica-Zdroj
Nie
M
Orolin Pavol
1995 M
KSt Spišské Bystré
Nie
M
Čisár Peter
1964 M
KST Vojkovce
Nie
F
Kubíková Zuzana
1987 F
Kubíkova Zuzana
Nie
M
Secomandi Davide
1978 M
Kukurica Squad
Nie
M
Lavrik Julián
1960 M
Kvetnica
Nie
M
Burghardt Jakub
1981 M
La Nina
Nie
M
Valkovic Michal
1984 M
Laura runnign team
Nie
F
Belková Miroslava
1973 F
lc bezci a okolie
Nie
M
Gernáth Branislav
1974 M
Leuško Anakin Team
Nie
M
Knapík Michal
1964 M
Levoča
Nie
M
Gernáth Ľubomír
1972 M
Levoča
Nie
M
Trnka Ján
1972 M
Levoča
Nie
M
Petrovič Pavol
1973 M
Levoča
Nie
M
Šaradín Dušan
1970 M
Levoča
Nie
F
Petrovičová Kristína
1998 F
Levoča
Nie
M
Gernáth Ľubomír
1999 M
Levoča XC ski team
Nie
F
Repková Lucia
1998 F
Levoča XC ski team
Nie
M
Kováč Ľubomír
1979 M
LIESKOVEC
Nie
M
Hanula Pavol
1969 M
Lipt. Sliače
Nie
F
Hanulová Danka
1970 F
Lipt.Sliače
Nie
M
Jančuška Martin
1979 M
Liptovský Hrádok
Nie
M
Pal Robert
1965 M
Liptovsky Mikulas
Nie
M
Pado Rudolf
1969 M
Liptovský Mikuláš
Nie
M
LABAJ Vladimír
1970 M
Liptovský Mikuláš - ...
Nie
M
Kulla Milan
1955 M
LK Metropol
Nie
F
Staroňová Anna
1948 F
LK Opalisko
Nie
F
Smreková Marta
1966 F
LKDV Dobšiná
Nie
M
Petrovič Matej
1995 M
LKHL
Nie
F
Kolláriková Monika
1972 F
LKVD Dobšiná
Nie
M
Kender Miroslav
1980 M
Lorinčik
Nie
F
Michlíková Ivana
1992 F
Ľubica
Nie
M
Pjatak Marián
1982 M
Ľubica
Nie
M
Stankoven Ľuboš
1980 M
Ľuboš Stankoven
Nie
F
Bástiová Diana
1979 F
Lučenec_Rimavská Sob...
Nie
M
Pudiš Štefan
1966 M
Ludrová
Nie
M
Martinec Robin
1981 M
Luhačovice
Nie
M
Valachovič Michal
1987 M
M&M
Nie
M
Valachovič Martin
1988 M
M&M
Nie
M
Neupauer Ján
1959 M
Majnehu/ Spišská Bel...
Nie
F
Švorcová Hanka
1978 F
Malacky
Nie
M
Malíček Ján
1966 M
MALCO Myjava
Nie
F
Semanová Alexandra
1987 F
Malé Trakany
Nie
M
Sabanoš Gejza
1961 M
MARAS TEAM
Nie
M
Tomečko Jozef
1953 M
Maras team
Nie
M
Maras Ladislav
1963 M
Maras team
Nie
M
Maras Ladislav
1963 M
MARAS team
Nie
M
Varga Jozef
1972 M
Maras team
Nie
M
Blažek Pavol
1958 M
Marathon BB Team
Nie
M
Wiezik Maroš
1983 M
Martin
Nie
M
Duda Roman
1972 M
Martin
Nie
M
Líška Róbert
1990 M
Martin
Nie
M
Hanus Miroslav
1974 M
Martin
Nie
F
Štekláčová Helena
1954 F
MARTIN
Nie
M
Štekláč Jozef
1954 M
MARTIN
Nie
F
Dudová Lucia
1976 F
Martin
Nie
M
Polgár Marek
1982 M
Maťo TEAM
Nie
M
Vyšňovský Patrik
1991 M
MBO Strážske
Nie
M
Rada Ladislav
1953 M
MBO Strážske
Nie
F
Slivková Slávka
1976 F
Mengusovce
Nie
F
SELIGOVÁ Beáta
1980 F
Metropol Košice
Nie
F
Svecova Margareta
1985 F
Miczak
Nie
M
Fedič Marek
1987 M
Michalovce
Nie
F
Farkašová Alena
1984 F
Michalovce
Nie
M
Hlaváč Andrej
1976 M
Minimon Running Team...
Nie
M
Tekely Jaroslav
1949 M
MK Tatran Sp.Nová Ve...
Nie
M
Smolár Július
1946 M
MK Tatran SP.Nova Ve...
Nie
F
Vitková Adriana
1982 F
MKŠS Kysucké Nové Me...
Nie
M
Briatka Mikuláš
1967 M
Mladosť Poprad
Nie
M
Pitoniak Michal
1987 M
Mlynica
Nie
M
Húska Michal
1980 M
Mondi
Nie
M
Čeklovský Vladimír
1981 M
Moravany
Nie
M
Hrdina Tomáš
1979 M
Moravský Krumlov
Nie
M
LYZNICKY ŽIGMUND
1951 M
MSANA DOLNA
Nie
F
Víznerová Jana
1968 F
MŠK Kežmarok
Nie
M
Babej Martin
1990 M
MT
Nie
F
Kotyrová Martina
1986 F
MT
Nie
M
Kalanka Lukáš
1989 M
MT
Nie
M
Lokaj Vlado
1958 M
Mylan
Nie
M
Lehotský Milan
1967 M
N. Lesná
Nie
F
Vargová Terézia
1974 F
NATURE DECOR - Košic...
Nie
M
Mravec Peter
1970 M
Nededza
Nie
M
Vrták Jozef
1952 M
Nedožery-Brezany
Nie
F
Uhrinová Renata
1978 F
Nejakí divní
Nie
F
Balaziková Jana
1982 F
neregistrovana
Nie
M
Kičin Ľubomír
1959 M
neregistrovaný
Nie
M
Šifra Peter
1957 M
neregistrovaný
Nie
M
Frkáň Lukáš
1994 M
neregistrovaný
Nie
F
Orsagova Dana
1960 F
neregistrvana
Nie
F
Pavelková Zuzana
1980 F
Nezávislosť BA
Nie
M
Okruhlica Ľubomír
1952 M
Nezávislosť Bratisla...
Nie
F
Kostolna Zuzana
1981 F
Nic
Nie
M
Krok Krzysztof
1963 M
niezrzeszony
Nie
F
Bukovičová Jolana
1972 F
NIKA WRC Rožňava
Nie
M
Bukovič Norbert
1970 M
NikaWRC Rožňava
Nie
F
BALOGH SZABÓ Ildikó
1974 F
NIKE
Nie
M
Vilhan Lukáš
1985 M
Nitra
Nie
M
Ličko Matúš
1978 M
Nitrianske Pravno
Nie
M
Nyéki Jakub
1997 M
norskamoda.cz
Nie
M
Lukco Vladimir
1962 M
Novacany
Nie
M
Mádr Miroslav
1970 M
Nové Mesto nad Váhom
Nie
M
Klimo Martin
1975 M
NVR
Nie
M
Kováčik Pavol
1973 M
NVR GYM
Nie
M
Čurlej Jozef
1951 M
O5 BK Furča Košice
Nie
M
Bačík Peter
1953 M
O5 BK Furča Košice
Nie
F
Semanová Zlaťa
1958 F
O5 BK Furča Košice
Nie
F
Repková Andrea
1976 F
O5 BK Furča-Košice
Nie
M
Sahajda Tibor
1990 M
Obal Servis Košice
Nie
F
Humeňanská Marta
1967 F
Obec Ovčie
Nie
M
Ambróz Jozef
1967 M
Obec Vikartovce
Nie
F
Liščinská Zdenka
1974 F
Obišovce
Nie
M
Franko Jozef
1957 M
OBS Prešov
Nie
M
Vaško Peter
1968 M
ocu Brežany
Nie
M
Vaško Peter
1968 M
OcU Brežany
Nie
M
Bednár František
1958 M
OcÚ Brežany
Nie
M
Šoltés Jozef
1966 M
Ocu Rokycany
Nie
M
Svisták Mário
1976 M
OK SPORT
Nie
M
Sopúch Dušan
1967 M
Oravská Poruba - Výš...
Nie
M
Lavrik Jaroslav
1984 M
ORHaZZ Poprad
Nie
M
Garček Peter
1987 M
Osamelý bežec
Nie
M
Rusina Ivan
1967 M
Osamelý bežec
Nie
M
Kohút Peter
1977 M
OŠK Ludrová
Nie
M
Faško Pavol
1963 M
OÚ Horná Lehota
Nie
M
Polák Jozef
1960 M
OU Hul
Nie
F
Budinská Eva
1956 F
OU Poluvsie
Nie
F
Blažeková Mária
1960 F
oz Viktorky
Nie
M
Žák Jiří
1971 M
Penzion Litvor Štrbs...
Nie
M
Krsek Miroslav
1949 M
Penzion Litvor Štrbs...
Nie
M
Uhříček Petr
1972 M
Perštejn
Nie
M
Kresánek Miroslav
1949 M
Petržalka
Nie
M
Kresánek Radoslav
1977 M
Petržalka
Nie
F
Suchá Natália
2002 F
Petržalka
Nie
M
Matúška Michal
1980 M
Pivné Tornádo
Nie
M
Upohlav Ondrej
1979 M
Pivné Tornádo
Nie
M
Blanár Ivan
1978 M
Pivné Tornádo
Nie
M
Švarc Roman
1974 M
Podbanské
Nie
F
Švarcová Zuzana
1974 F
Podbanské
Nie
M
Sasák Štefan
1979 M
POLÍCIA SVIT
Nie
M
Duračinský Peter
1982 M
Poprad
Nie
M
Hubáček Martin
1981 M
Poprad
Nie
M
Martinko Martin
1973 M
Poprad
Nie
M
Berník Peter
1979 M
Poprad
Nie
M
Jadamec Martin
1982 M
Poprad
Nie
M
Ševčík Jakub
1998 M
Poprad
Nie
M
Pavlík Vladislav
1969 M
Poprad
Nie
M
Kopinský Ľudovít
1964 M
Poprad
Nie
M
Stolár Róbert
1974 M
Poprad
Nie
M
Labanc Tomáš
1986 M
Poprad
Nie
M
Ševčík Jozef
1966 M
Poprad
Nie
F
Kokoruďová Jana
1977 F
Poprad
Nie
M
Polovka Miroslav
1971 M
Poprad
Nie
F
Šebestová Patrícia
1990 F
Poprad
Nie
F
Boronová Lucia
1980 F
Poprad
Nie
F
Pálková Soňa
1976 F
Poprad
Nie
M
Kubo Martin
1964 M
Poprad
Nie
M
AUGUSTIŇÁK Dušan
1964 M
POPRAD
Nie
F
Černicka Martina
1981 F
Poprad
Nie
F
Vastušková Iveta
1960 F
Poprad
Nie
M
Danišovský Tomáš
1990 M
Poprad
Nie
M
Palko Milan
1949 M
Poprad - Stráže
Nie
M
Gombár Vladimír
1983 M
Poprad ROCKS
Nie
M
Mitz Peter
1982 M
Posledny Mohykan
Nie
M
Roško Ľuboš
1988 M
Poša
Nie
M
Svitak Petr
1987 M
Praha 6 - Dejvice
Nie
M
Valent Martin
1976 M
pre radosť z pohybu
Nie
M
Jurčišin Mikuláš
1958 M
Prepletaj nôžkami, B...
Nie
F
Marcinková Gabriela
1988 F
Prešov
Nie
F
Pavlovská Andrea
1980 F
Prešov
Nie
F
Baranová Mária
1976 F
Prešov
Nie
M
Kráľ Martin
1980 M
Prešov
Nie
M
Mihalčín Martin
1978 M
Prešov
Nie
F
Ferencová Barbora
1991 F
Prešov
Nie
M
Kakaščík Jozef
1959 M
Prešov
Nie
M
Bartko Štefan
1981 M
Prešov - Bajerov
Nie
M
Pšenčík Stanislav
1979 M
Prodom Run
Nie
M
Staroň Michal
1980 M
PROtour Travel Agenc...
Nie
M
Zaremba Peter
1982 M
Ptičie
Nie
M
Jambor Martin
1973 M
Pulse 230
Nie
M
Bukovič Štefan
1976 M
PVS a.s.
Nie
F
Bukovičová Karolína
2001 F
PVS a.s.
Nie
M
Zwiebel Peter
1981 M
Quasars
Nie
M
Koleda Zdenko
1971 M
Rajec
Nie
M
Redaj Ivan
1982 M
Ray-100
Nie
M
Gromovsky Jozef
1979 M
Ray-100
Nie
M
Krížik Michal
1992 M
RE/MAX RIGHT WAY
Nie
M
Kożuch Michał
1994 M
RedLineTeam
Nie
M
Ogorzałek Mateusz
1989 M
RedLineTeam
Nie
M
Vitko Pavol
1964 M
Renátka Dlháče
Nie
F
Danková Miroslava
1987 F
REstart
Nie
M
SEDLÁK Jozef
1966 M
revuca
Nie
M
Křen Jakub
2001 M
ROB Pardubice
Nie
M
Vanečko Martin
1991 M
RTG POPRAD
Nie
M
Sylwester Dudek
M
Rudnik
Nie
M
Ebbage Steve
1954 M
Rushcliffe A.C.
Nie
M
Nicholson Ian
1951 M
Rushcliffe AC
Nie
M
Palguta Ľuboslav
1978 M
Ružomberok
Nie
M
Kopp Michal
1988 M
Ružomberok
Nie
F
Badačová Gabriela
1981 F
Rýchli prdi
Nie
M
Szaszi Tibor
1986 M
Salati
Nie
F
Marochnicova Lucka
1983 F
Salati
Nie
M
Pavlovkin Lukáš
1985 M
Salati
Nie
F
Paulovicova Barbora
1986 F
Salati
Nie
F
Pechanova Ivana
1985 F
Salati
Nie
F
Ogorekova Anna
1985 F
sama za seba
Nie
M
Kramarz Edmund
1969 M
Sanok
Nie
M
Konečný Dušan
1978 M
SC 1896 Štrbské ples...
Nie
M
Mackovič Viliam
1959 M
SC1896 Štrbské Pleso
Nie
M
Scibior Michal
1989 M
Scibior
Nie
M
Bartko Martin
1971 M
SCS Poprad
Nie
F
Dubajová Ivana
1977 F
Senec
Nie
M
Hargaš Miroslav
1982 M
Silvini Madshus Team
Nie
M
Kic Michal
1959 M
SK B. Bystrica
Nie
M
Giacko Lukáš
1997 M
SKI TEAM Š. PLESO
Nie
M
Staroň Vladimír
1951 M
Skiveterán T.Štrba
Nie
F
Koledova Zidekova Janka
1960 F
SKP ZILINA
Nie
M
Fiamin Ivan
1941 M
Slavia STU Bratislav...
Nie
F
Birova Rerkova zuzana
1980 F
Slepe korytnacky
Nie
M
Groman Damián
1948 M
Slovenská Ves
Nie
M
VONDERČÍK Michal
1982 M
SMITECOM
Nie
M
Kotrady Ľuboš
1975 M
Smižany
Nie
M
Dobranský Marek
1979 M
SNV
Nie
M
Fabry Jozef
1953 M
SNWA
Nie
M
Fabry Jozef
1983 M
SNWA
Nie
M
Kráľ Stanislav
1988 M
Sobrance
Nie
M
Maťašovský Michal
1988 M
Social UP
Nie
F
Mlynárová Kristína
2000 F
Social UP
Nie
F
Kollárová Karolína
1998 F
Social UP
Nie
M
Lacko Svetozár
1993 M
Social UP
Nie
F
Hadzimová Sofia
1998 F
Social UP
Nie
M
Reiberger Michal
1991 M
SokoLH
Nie
F
Oravcová Soňa
1995 F
sokolh
Nie
F
Fuziová Martina
1996 F
SOKOLH
Nie
M
Kalinay Ján
1973 M
Sp. Teplica
Nie
M
Smorada Slavomír
1976 M
spanok-lieči.sk
Nie
M
Gozdz Wojtek
1974 M
Speleoklub Swietokrz...
Nie
M
Franko Lukáš
1992 M
Spider Porúbka
Nie
M
Kurian Rastislav
1977 M
Spišská Nová Ves
Nie
M
Švagerko Tomáš
1979 M
Spišská Teplica
Nie
F
Harhovská Tatiana
1976 F
Spišské Bystré
Nie
M
Pažitný Jozef
1983 M
Spišský Štiavnik
Nie
M
Toporcer Branislav
1985 M
SPK Medveď, o.z. SNV
Nie
M
Repka Tomáš
1987 M
Sport Rysy
Nie
M
Lichý Peter
1965 M
Sport Rysy
Nie
F
Švarcpacherová Denisa
1990 F
Sport Rysy
Nie
M
Griger Tomáš
1991 M
Sport team Nová Lesn...
Nie
M
Griger Ľubomír
1978 M
Sport Team Nová Lesn...
Nie
M
Hriňák Lukáš
1985 M
Sport Team Nová Lesn...
Nie
F
Holečková Zuzana
1984 F
Sport Team Nová Lesn...
Nie
M
Bekeš Martin
1981 M
Sport Team Nová Lesn...
Nie
M
Krolák Michal
1972 M
Sport team Nová Lesn...
Nie
M
Pitoňák Róbert
1984 M
Sport Team Nová Lesn...
Nie
F
Kokoruďová Veronika
1985 F
Sport Team Nová Lesn...
Nie
M
Gancarčík Daniel
1984 M
Sport Team Nová Lesn...
Nie
M
Kimlička Tomáš
1977 M
Sport team Nová Lesn...
Nie
F
Kartusková Zuzana
1968 F
Sport-fitnes Sp.N.Ve...
Nie
M
Kostolník Pavel
1960 M
SportCool
Nie
M
Kostolník Pavol
1984 M
SportCool
Nie
M
Lichý Peter
1965 M
Sportrysy Club
Nie
F
Švarcpacherová Denisa
1990 F
Sportrysy Club
Nie
M
Škvarenina Martin
1999 M
Sportrysy Klub
Nie
F
Šucová Zuzana
1972 F
Sportteam Nová Lesná
Nie
F
Giblakova Lucia
1979 F
SSNKF
Nie
M
Petlán Radek
1975 M
STS Chvojkovice - Br...
Nie
M
Žemba Maroš
1986 M
Subway
Nie
M
Kušmirek Denis
1991 M
Subway
Nie
M
Hrivko Radoslav
1988 M
Subway
Nie
M
Hrivko Ladislav
1964 M
Subway
Nie
M
Bujňák Štefan
1993 M
Svidník
Nie
M
Kačmarčík Marek
1977 M
Svit
Nie
M
Glatz Robert
1980 M
Svit
Nie
F
Hámorová Viera
1962 F
SVIT
Nie
M
Niko Karol
1979 M
Svit
Nie
F
Hurčalová Alžbeta
1970 F
Svit
Nie
M
Bizub Martin
1999 M
Svit
Nie
M
Balčo Ivan
1998 M
Svit
Nie
M
Gajan Milan
1966 M
Svit
Nie
M
Gaborčík Jaroslav
1971 M
SVK
Nie
M
Želinský Rudolf
1987 M
SVK
Nie
F
IVANČOVÁ Marta
1967 F
Šar. Štiavnik
Nie
M
Porubiak Vladimír
1964 M
ŠK Copy Servis Lipto...
Nie
M
Gad Miroslav
1983 M
ŠK Copy Servis Lipto...
Nie
M
Gad Ľubomír
1956 M
ŠK Copy Servis Lipto...
Nie
M
Pockľan Ján
1973 M
ŠK Hrachovo
Nie
M
Bačík Pavol
1976 M
ŠK Kriváň Liptovská ...
Nie
M
Repček Stanislav
1972 M
ŠK Kriváň Liptovská ...
Nie
M
Seman Ivan
1942 M
ŠK Kriváň Ondrášová
Nie
M
Bartko Tomáš
1986 M
Šk Kriváň Važec
Nie
M
Lištiak Vladimír
1972 M
ŠK KRIVÁŇ VAŽEC
Nie
M
Hyben Roman
1989 M
Šk Kriváň Važec
Nie
M
Bartko Vladimír
1945 M
Šk Kriváň Važec
Nie
M
Bartko Tomáš
1991 M
ŠK Kriváň Važec
Nie
M
Gemza Tomáš
1988 M
ŠK Štrba
Nie
F
Kyselová Miriam
1995 F
ŠK Štrba
Nie
M
Baláž Marek
1990 M
ŠK Štrba
Nie
M
Oravec Ivan
1965 M
ŠK Tatranská Lomnica
Nie
M
Lunter Martin
1959 M
ŠK Telgárt
Nie
M
Tomko Jakub
1996 M
ŠKP
Nie
F
Balošáková Anna
1961 F
Škp Čadca
Nie
M
Kamas Tomáš
1976 M
ŠKP Spišská Nová Ves
Nie
F
Berníková Eva
1959 F
ŠKP Spišská Nová Ves
Nie
M
Urban Jozef
1969 M
šľimák Harichovský
Nie
M
Michalko Jaroslav
1984 M
Šport Team Hritz
Nie
F
Šucová Zuzana
1972 F
Šport team Nová Lesn...
Nie
F
Hritzová Petra
1997 F
Šport team Nová Lesn...
Nie
M
Hritz Peter
1966 M
Šport team Nová Lesn...
Nie
F
Provazníková Lucia
1995 F
Šport team Nová Lesn...
Nie
M
Kačmarčík Tomáš
1975 M
ŠportRysy-INOV-8
Nie
M
Tomko Peter
1991 M
Štrba
Nie
M
Tomko Michal
1985 M
Štrba
Nie
M
Škvarenina Ivan
1968 M
Štrba
Nie
M
Škvarenina Ivan
1996 M
Štrba
Nie
F
Gejdošová Zuzana
1994 F
Štrba
Nie
M
Vozák Štefan
1982 M
Šuňava
Nie
M
Serafin Dariusz
1966 M
T.G SOKÓŁ ZAKOPANE
Nie
M
Mandzák Juraj
1996 M
Tamwood
Nie
M
Erdziak Pavol
1950 M
TASR Bratislava
Nie
M
Želasko Ondrej
1966 M
TDM klub Krompachy
Nie
M
Štieber Martin
1982 M
Terňa
Nie
M
Senderák Marcel
1974 M
Terňa
Nie
M
Šedivý Jaroslav
1956 M
TJ - Baník Hôrka
Nie
M
Brachňák Milan
1951 M
TJ Baník Hôrka
Nie
M
Percel Vladimír
1951 M
TJ Baník Hôrka
Nie
M
cingel jaroslav
1979 M
TJ Javorina Malcov
Nie
M
Szabo Jaroslav
1987 M
TJ Obal-servis Košic...
Nie
M
Pavlásek Michal
1971 M
TJ Sokol Štepánkovic...
Nie
M
Ryboř Max
1962 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
Nie
M
Bořucký Jiří
1961 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
Nie
M
Bořucký Martin
2001 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
Nie
M
Pavlásek Ondřej
2001 M
TJ Sokol Štepánkovic...
Nie
M
Záloha Miroslav
1980 M
TJ Sokol Štepánkovic...
Nie
M
Halfar Bernard
1956 M
TJ Sokol Štepánkovic...
Nie
M
Felong Peter
1973 M
TJ štart Levoča
Nie
M
Felong Eduard
1970 M
TJ Štart Levoča
Nie
M
Tajblik Rastislav
1978 M
TJB Beniakovce
Nie
M
Kuzma Marcel
1976 M
tjb beniakovce
Nie
F
Tajblik Löfflerová Monika
1975 F
TJB Beniakovce
Nie
F
Udodikova Miriam
1975 F
tjb beniakovce
Nie
M
Udodik Viktor
1973 M
tjb beniakovce
Nie
F
Procházková Zuzana
1986 F
TOM-KČT Kralupy nad ...
Nie
M
Koldinský Jan
1985 M
TOM-KČT Kralupy nad ...
Nie
M
Mráz František
1955 M
Toppres Run Team BB
Nie
F
Halahijová Ivana
1983 F
Tough cookies
Nie
F
Leskova Lucia
1986 F
Tough cookies
Nie
M
Kyselica Miloš
1970 M
Trenčianské Teplice
Nie
M
Husár Ferdinand
1944 M
Trenčín
Nie
F
Kermietová Veronika
1992 F
Trenujeme.sk
Nie
M
Štilla Peter
1989 M
Trian ŠK UMB Banská ...
Nie
M
Malček Marek
1999 M
Trian UMB Banská Bys...
Nie
M
PARILAK GERARD
1943 M
TRICLUB MICHALOVCE
Nie
M
Antal Andrej
1990 M
Trnava
Nie
M
Klein Rado
1978 M
Trnava
Nie
M
Šedivý Jaroslav
1985 M
Trnava
Nie
F
Valachovicova Zuzana
1981 F
Trnava
Nie
M
Kavuľa Michal
2001 M
union
Nie
M
Kavuľa Miroslav
1972 M
union
Nie
F
Hrašnová Lucia
1977 F
UNION
Nie
F
Jarošová Lenka
1986 F
Važec
Nie
F
Jarošová Jana
1993 F
Važec
Nie
M
Šimko Pavel
1982 M
Večerní bežci
Nie
M
Lištinský Ľuboš
1983 M
Večerní bežci
Nie
M
RiŠa ĽuboŠ
1984 M
Večerní bežci
Nie
F
Thurska Gabriela
1981 F
Večerní bežci
Nie
M
Shanks Stephen
1978 M
Victoria Park Harrie...
Nie
M
Švagerko Ján
1984 M
Vikartovce RUN club
Nie
M
Nemjo Filip
2006 M
Vila Kosodrevina
Nie
M
Udodik Oli
2005 M
Vila Kosodrevina
Nie
M
Dubiel Alex
2003 M
Vila Kosodrevina
Nie
F
Udodiková Viki
2002 F
Vila Kosodrevina
Nie
M
Dubiel Luky
2007 M
Vila Kosodrevina
Nie
F
Dubielová Lucia
1980 F
Vila Kosodrevina
Nie
F
Vdovjaková Zuzana
1997 F
Vitalgym
Nie
F
Križanová Alena
1958 F
Vitalgym
Nie
F
Vdovjaková Eva
1962 F
Vitalgym
Nie
M
Cuník Jaroslav
1962 M
VITALGYM POPRAD
Nie
M
Pastucha Silvester
1974 M
Vítkovce
Nie
M
Vereb Miroslav
1967 M
Vittória
Nie
M
Násaly Jozef
1977 M
VK
Nie
F
Vandasova Erika
1985 F
VK Strbske Hviezdy
Nie
F
Jencikova Marianna
1980 F
Volejbalový klub Štr...
Nie
F
Dlugošova Alžbeta
1968 F
Vrbov
Nie
M
Jurčo Michal
1995 M
VSK FTVS UK Praha
Nie
M
Ryška Vít
1975 M
VSK Univerzita Brno
Nie
F
Mrázová Jurina
1982 F
VŠC Dukla BB
Nie
M
Just Martin
1992 M
VŠEMvs
Nie
F
Poizlová Michaela
1997 F
VŠEMvs
Nie
M
Duchovič Michal
1989 M
VŠEMvs
Nie
M
Ivanovič Peter
1979 M
VŠEMvs
Nie
F
Dianišová Dominika
1991 F
vt
Nie
M
Vechter Michal
1991 M
Východná
Nie
M
Petrík Viliam
1980 M
Vysoké Tatry
Nie
M
Antal Peter
1981 M
Vysoké Tatry
Nie
M
Strnka Miroslav
1964 M
Vysoké Tatry
Nie
F
Prokešová Lucia
1979 F
WD-LUX
Nie
F
mériová monika
1986 F
Wien
Nie
F
Horáková Iva
1989 F
WLINIE
Nie
M
Chocholáč Jan
1985 M
WLINIE
Nie
M
Majerský František
1984 M
Zachranári
Nie
M
Schmiedl Marián
1971 M
Záchranná služba Koš...
Nie
M
Havrila Roman
1980 M
ZAJO Team
Nie
M
Pončák Tomáš
1984 M
Združ. pacientov s p...
Nie
F
Pončáková Beáta
1982 F
Združ. pacientov s p...
Nie
M
PALOTAI Gábor
1953 M
ZEBRA FUTOKLUB
Nie
M
VIDA ZOLTAN
1966 M
ZEBRA FUTOKLUB
Nie
M
Šafčák Oliver
1990 M
ziadny
Nie
M
UJČÍK PETER
1977 M
ZŠMŠ Spišské Bystré
Nie
M
Zuščák Jozef
1979 M
ZuscakFamily
Nie
M
Brunovský František
1946 M
ZV OZŽ pri GR ŽSR
Nie
M
Valášek Pavol
1970 M
Zväz vojakov SR Mart...
Nie
M
Michalík Martin
1986 M
Žiaden
Nie
F
Sulírová Antónia
1972 F
žiaden
Nie
M
Hollý Miroslav
1976 M
žiaden
Nie
M
Fico Jan
1954 M
žiaden
Nie
M
Komarovský Peter
1980 M
Žiadni
Nie
M
Bicko Jozef
1972 M
žiadny
Nie
M
Kostráb Tomáš
1998 M
Žiadný
Nie
M
Kramarčík Jozef
1962 M
žiadny
Nie
M
Šiffel Branislav
1977 M
žiadny
Nie
F
Šiffelová Henrieta
1975 F
žiadny
Nie
F
Legátová Marta
1988 F
žiadny
Nie
F
Frátriková Michala
1981 F
žiadny
Nie
M
Martinek Roman
1991 M
Žilina
Nie
M
Martinek Pavol
1944 M
Žilina
Nie
M
Bohaciak Peter
1983 M
Žilina
Nie
Spolu:
795
Muži:
575
Ženy:
220
SVK:
38
UKR:
1
Kategórie:
2 / 2
Kategórie
Kód
Názov
Prihlásení
Na štarte
DNS
F
Ženy
220
220
0
M
Muži
575
575
0
Organizátor
ACB Slovensko, o.z.
Karpatská 3256/15
05801 Poprad
http://www.acb.sk
Kontaktovať organizátora
Tatry prestige tour 2015
O podujatí
Preteky
Všetky ročníky
Tatry prestige tour 2015
Zoznam pretekárov
Výsledky
Kategórie