Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Sereďský beh 2019
Sereďský Hobby beh 5 km - Výsledky
Pretekaj.sk
Sereďský Hobby beh 5 km
Výsledky
Sereďský beh 2019
Preteky:
Sereďský Hobby beh 5 km
Sereďský Beh zdravia
Sereďský Rodinný beh
Sereďský beh 10 km
Sereďský Hobby beh 5 km
Prílohy
Všeobecné prílohy
Propozície (379,5kB)
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
F
F40
F50
F60
M
M40
M50
M60
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
M
(1.)
248
TOMOVIČ Róbert
1988
18:41,00
00:00,00
2
M
(2.)
225
VAŠKO Martin
1994
AK Bojničky
18:51,50
00:10,50
3
M
(3.)
256
ŠEBEŇA Michal
1984
Atléti Vráble
18:58,60
00:17,60
4
M40
(1.)
224
PRŠEK Henrich
1971
BEHAME.sk
18:59,00
00:18,00
5
M
(4.)
236
KAVOŇ Tomáš
2000
19:42,40
01:01,40
6
M
(5.)
251
ĽUBUŠKÝ Peter
1990
ŠKP Bratislava
19:54,00
01:13,00
7
M
(6.)
252
MRVA Tomáš
1980
Galanta
19:54,80
01:13,80
8
M
(7.)
272
SIVÁČEK Marián
1989
Triax
19:59,00
01:18,00
9
M
(8.)
215
PEKARIK Filip
1998
CK AB Sereď
20:07,50
01:26,50
10
M
(9.)
260
BARTOVIČ Juraj
1980
Zeleneč
20:21,20
01:40,20
11
M
(10.)
264
OBYCK Ján
1982
Run crew Šala
20:26,60
01:45,60
12
M
(11.)
243
BAZALDUA Ramiro Ivan
1981
20:42,60
02:01,60
13
F
(1.)
208
VARGOVÁ Dagmar
1981
AK Bojničky
21:13,00
02:32,00
14
F
(2.)
214
VAJGLOVÁ Nikola
1997
PROefekt
21:43,80
03:02,80
15
M
(12.)
218
RUMAN Dominik
2001
ŠK Vital Bratislava
21:44,30
03:03,30
16
M40
(2.)
184
LIPTAY Ivan
1972
Bibus športujeme
21:46,60
03:05,60
17
M40
(3.)
258
BOJŇANSKÝ Jaroslav
1975
21:59,50
03:18,50
18
M40
(4.)
166
SUCHOŇ Milan
1978
Sereď
22:20,90
03:39,90
19
M40
(5.)
259
KAPOŠ Ivan
1979
Kemping Sereď
22:28,80
03:47,80
20
M
(13.)
198
JANSK Martin
1980
Piešťany
22:38,00
03:57,00
21
M60
(1.)
253
JANOVČÍK Miroslav
1959
TK Nové Zámky
22:43,30
04:02,30
22
M
(14.)
237
KLIŠTINEC Ján
1981
22:57,00
04:16,00
23
M60
(2.)
266
DOBRODENKA Anton
1948
ŠKK Lemické Rovné
23:03,50
04:22,50
24
F
(3.)
207
GÁGORIKOVÁ Miriam
1992
D-Racing.sk
23:12,30
04:31,30
25
F
(4.)
232
HEZKÁ Zdenka
1980
Tešedíkovo
23:21,30
04:40,30
26
M40
(6.)
270
BUČÁNY Pavol
1972
23:24,70
04:43,70
27
M
(15.)
197
KUREK Ondrej
1985
Vrbové
23:26,00
04:45,00
28
M
(16.)
273
AMBRUŠ Ondrej
2002
AK Bojnicky
23:30,30
04:49,30
29
F
(5.)
182
SLÁDEČKOVÁ Katarína
1981
Bibus športujeme
23:47,00
05:06,00
30
M
(17.)
160
JOBEK Lukáš
1990
Šúrovce
23:56,20
05:15,20
31
F40
(1.)
228
FERENCZYOVÁ Jana
1975
Sereď
24:08,20
05:27,20
32
M60
(3.)
203
JAVORKA Štefan
1954
AK Sereď
24:31,90
05:50,90
33
M40
(7.)
223
TÓTH Michal
1979
Galanta
24:34,40
05:53,40
34
M60
(4.)
230
ŠAJBIDOR Ľubor
1958
Šoporňa
25:05,80
06:24,80
35
M60
(5.)
257
PETRÍKOVIČ Rudolf
1950
TBK Tora Topolčany
25:22,40
06:41,40
36
M60
(6.)
275
ŠIMKO Dušan
1954
JUKISS
25:40,40
06:59,40
37
M
(18.)
233
ARPÁŠ Denis
1986
Sereď
25:49,70
07:08,70
38
F
(6.)
185
HALENÁROVÁ Kristína
1984
Šintava
25:58,50
07:17,50
38
M
(19.)
186
ŠULAK Matuš
1990
Šintava
25:58,50
07:17,50
40
F
(7.)
193
SLOVÁKOVÁ Barbora
1995
Arrows Vráble
26:14,10
07:33,10
41
M50
(1.)
169
MAŠKOVIČ Miloš
1968
Seredsk
26:17,40
07:36,40
42
F40
(2.)
174
ČALÁDIKOVÁ Jana
1978
Sereď
26:18,10
07:37,10
43
F
(8.)
202
SIVÁČKOVÁ Martina
1989
Myjava
26:21,50
07:40,50
44
F
(9.)
194
HILKOVÁ Martina
1994
Vinohrady nad Váhom
26:29,70
07:48,70
45
F
(10.)
167
ČECHOVÁ Ľudmila
1990
Trnava
26:37,50
07:56,50
46
M
(20.)
220
SÁDOVSKÝ Miloš
1986
Palárikovo
26:40,00
07:59,00
47
M
(21.)
183
SLÁDEČEK Adam
2001
Bibus športujeme
26:58,50
08:17,50
48
F
(11.)
159
JOBEKOVÁ Katarína
1989
Šúrovce
27:03,20
08:22,20
49
M
(22.)
246
JAVOR Adam
1996
27:10,90
08:29,90
50
M40
(8.)
249
JANKOVIČ Branislav
1977
27:13,80
08:32,80
51
M
(23.)
199
DINGA Oskar
2004
Sereď
27:18,90
08:37,90
52
F50
(1.)
192
SLOVÁKOVÁ Eva
1968
Arrows Vráble
27:31,30
08:50,30
53
F
(12.)
165
MIKULÁŠOVÁ Veronika
2003
Ranč 4c
27:40,10
08:59,10
54
M
(24.)
261
VÁRY Matej
1995
27:51,50
09:10,50
55
F40
(3.)
180
ORAVCOVÁ Gabriela
1979
Sered
27:53,00
09:12,00
56
F40
(4.)
164
PETROVÁ Dagmar
1979
AWK Kralová pri Senci
27:53,10
09:12,10
57
M
(25.)
152
TUŽINSKÝ Marek
1989
Trnava
27:59,90
09:18,90
58
M
(26.)
153
NÁHLIK Erik
1982
Sereď
28:07,10
09:26,10
59
M40
(9.)
242
OLGYAY Rastislav
1979
28:09,20
09:28,20
60
M
(27.)
212
PODYMAK Peter
1988
Šaľa-Veča
28:21,50
09:40,50
61
F
(13.)
244
BUDAIOVÁ Annamária
1991
28:22,00
09:41,00
62
F
(14.)
158
VANČOVÁ Mária
1980
Sereď
28:22,80
09:41,80
63
M50
(2.)
179
BAŠA Rastislav
1969
Sereď
28:29,70
09:48,70
64
F
(15.)
240
ĽUBKOVÁ Lubica
1980
Begam running team
28:33,80
09:52,80
65
F
(16.)
176
DRÁBIKOVÁ Lenka
1984
Sereď
28:37,60
09:56,60
66
M60
(7.)
255
KUŠŠ Ján
1950
Žochár Topolčany
28:54,30
10:13,30
67
M50
(3.)
213
MATIŠÍK Radoslav
1969
Sereď
29:06,60
10:25,60
68
F
(17.)
234
PENCIAKOVÁ Ivana
1982
29:14,90
10:33,90
69
M40
(10.)
238
DRECHSLER Jozef
1972
29:28,40
10:47,40
70
F40
(5.)
168
KACVINSKÁ Eva
1971
Poprad
29:37,70
10:56,70
71
F40
(6.)
268
MALOVCOVÁ Miroslava
1974
Hlohovec
29:45,30
11:04,30
72
F
(18.)
196
KLACEKOVA Jana
1985
Sered
29:50,50
11:09,50
73
F
(19.)
195
FARBULOVÁ Eliška
1991
Dolná Streda
29:50,70
11:09,70
74
F
(20.)
163
VAŠKOVÁ Kristína
1989
Sereď
29:52,30
11:11,30
75
M
(28.)
162
DINGA Michal
1988
Sereď
29:52,40
11:11,40
76
F40
(7.)
276
SEDLÁKOVÁ Martina
1973
30:06,30
11:25,30
77
F40
(8.)
277
KALINIOVÁ Marianna
1973
30:06,50
11:25,50
78
F
(21.)
245
SARDINOVÁ Hana
1986
ŠSK ZŠ Kounice
30:16,10
11:35,10
79
F40
(9.)
247
MIKLOŠOVIČOVÁ Miroslava
1979
Hudram
30:16,90
11:35,90
80
M40
(11.)
189
GÁLA Miroslav
1979
Šoporňa
30:22,30
11:41,30
81
F
(22.)
173
BAVÚZOVÁ Xénia
1981
Šintava
30:23,70
11:42,70
82
F
(23.)
262
POSPÍŠILOVÁ Hanka
2005
Bernohy.sk
30:24,50
11:43,50
83
F
(24.)
170
REPČAKOVA Eva
1984
Sereď
30:48,00
12:07,00
84
F
(25.)
267
ANTONÍNOVÁ Karolína
1992
30:57,70
12:16,70
85
F
(26.)
200
SZABOVA Jana
1987
Diakovce
31:08,30
12:27,30
86
F
(27.)
254
BÍLIKOVÁ Zuzana
1984
31:08,80
12:27,80
87
F
(28.)
211
PODYMAKOVÁ Petra
1988
Šaľa-Veča
31:10,60
12:29,60
88
F
(29.)
239
DOSTÁLOVÁ Ivana
1989
31:11,70
12:30,70
88
F
(29.)
265
FRANTOVÁ Lenka
1984
31:11,70
12:30,70
90
F40
(10.)
205
CICÁKOVÁ Petronela
1979
Sereď
31:19,10
12:38,10
91
M50
(4.)
250
SZLAMKA Miroslav
1966
BK Duslo
31:40,10
12:59,10
92
F
(31.)
151
POLÁKOVÁ Miriama
1990
Leopoldov
31:59,30
13:18,30
93
M60
(8.)
241
IRSÁK Dušan
1956
ORF Cosmos Camping Sereď
32:35,20
13:54,20
94
M
(29.)
216
HUPKO Miloš
1981
Báhoň
32:53,50
14:12,50
95
F
(32.)
217
SEDLÁČKOVÁ Michaela
1991
MESA
32:53,60
14:12,60
96
F40
(11.)
188
JAVOROVÁ Tatiana
1974
Sereď
33:09,10
14:28,10
97
F
(33.)
271
SOPČÁKOVÁ Lenka
1980
33:19,40
14:38,40
98
M40
(12.)
221
VADOVIČOVÁ Jana
1976
Trnava
33:54,90
15:13,90
99
M40
(13.)
187
JAVOR Miroslav
1970
Sereď
34:00,40
15:19,40
100
F
(34.)
274
RICHNÁKOVÁ Kristína
1987
34:10,60
15:29,60
101
F
(35.)
235
MAJERČÍKOVÁ Maria
1985
34:20,10
15:39,10
102
M60
(9.)
231
ČIRKE František
1955
34:24,30
15:43,30
103
F50
(2.)
206
HANICOVÁ Soňa
1966
Bernolákovo
34:26,10
15:45,10
104
F50
(3.)
154
ŤAPUCHOVÁ Darina
1967
Bošany
34:27,50
15:46,50
105
F
(36.)
190
TIBENSKÁ Lucia
1988
Sereď
34:38,10
15:57,10
106
F40
(12.)
204
ĎURIČOVÁ Nataša
1973
Bratislava
34:57,40
16:16,40
107
F
(37.)
222
TÓTHOVÁ Silvia
1981
Galanta
34:58,60
16:17,60
108
F
(38.)
219
SÁDOVSKÁ Michaela
1993
Palárikovo
34:59,10
16:18,10
109
F40
(13.)
210
ŠTEFÁKOVÁ Ľubica
1979
Sereď
35:20,40
16:39,40
110
M40
(14.)
209
ŠTEFÁK Ľuboš
1978
Sereď
35:27,60
16:46,60
111
F
(39.)
191
TIBENSKÁ Natália
2002
Zeleneč
36:12,30
17:31,30
112
F
(40.)
161
CHATRNÚCHOVÁ Monika
1991
Sereď
38:09,80
19:28,80
113
F60
(1.)
263
DEÁKOVÁ Lýdia
1952
Bernohy.sk
45:47,80
27:06,80
114
F40
(14.)
172
MINÁRIKOVÁ Monika
1979
AWK Kráľová pri Senci
48:49,70
30:08,70