Expedícia Tatry #5P

Expedícia Tatry #5P

01.06.2020 - 30.09.2020       Vysoké Tatry       finisher.sk

Zaregistruj sa, absolvuj 5 trás za 4 mesiace, na každej sa odfoť, získaj medailu, funkčné tričko. Trasy absolvuj od 1.6.2020 - 30.9.2020 t.j. za 4 mesiace !

Všetky trasy je možné absolvovať behom, chôdzou.

Zelené pleso

Popradské pleso

Batizovské pleso

Velické pleso

Veľké Hincovo pleso (Sezónna uzávera do 15.6.)

Fotky pridávaj na facebookovú stránku / skupinu stránky FINISHER  , možeš tak urobiť aj na instagram heštegom #finisherslovensko. 5 fotiek nám pošli ak absolvuješ trasy mailom na finisher@finisher.sk, iba raz a všetky spolu s menom. Každý záujemca si môže vybrať z ponúkaných trás tú, ktorá mu vyhovuje najviac (ale kľudne aj všetky) a absolvovať ju v čase podľa vlastného uváženia. Ak nebudeš môcť absolvovať 5, môžeš tak urobiť aj po termíne expedície. Všetky info a rôzne súťaže prebiehajú na facebooku. Trasy treba prebehnúť alebo prejsť od 1.6 do 30.09.2020 t.j. 4 mesiace. Podmienkou účasti je registrácia cez stránku pretekaj.sk. Expedícia štartovné je 25eur ( funkčné červené tričko, kovová medaila + rôzne sútaže na facebooku). Trasu si treba pred začiatkom svojej túry naštudovať a v prípade potreby aj vziať so sebou mapu alebo si mapu nahrať do mobilu. Svojou účasťou získate účastnícku medailu + funkčné tričko FINISHER. Medaila Vám príde poštou na vašu uvedenú adresu po absolvovaní Vašej expedície (na konci expedície pošli iba raz 5 fotiek na mail finisher@finisher.sk). Súťaže budú prebiehať na facebooku stránky FINISHER. Zároveň svojou registráciou podporíte rozvoj turizmu na Slovensku.

Aplikácia, s ktorou sa v Tatrách nestratíš. Pribaľ si ju do svojho mobilu alebo tabletu a získaš 3D mapu s turistickými chodníkmi, lanovkami, navigáciou, popismi štítov, dolín, plies a chát. www.zazitatry.sk

Záverečné poznámky:

Pravidlá a trasy túr môžu byť dopĺňané a menené organizátorom. Každý štartuje na základe vlastného rozhodnutia, na vlastné riziko.