Virtuálne preteky - Kežmarok Running Tour 2017

Virtuálne preteky - Kežmarok Running Tour 2017

31.10.2017 - 31.12.2017       Kežmarok      

1. Ročník Virtuálneho preteku patriacemu k bežeckej sérii Kežmarok Running Tour 2017
Získajte chýbajúce medaile z originálnej série vytvorenej k bežeckým pretekom Kežmarok Running Tour 2017. Prihláste sa na určenú trať a doplňte si vašu zbierku.

Virtuálne preteky – Kežmarok Running Tour 2017

Trať: popis trate na: http://pretekaj.sk/sk/trate/386

Štartovné: 4 € za pretekára za 1 pretek

Už registrovaní pretekári so zaplateným a nevyužitým štartovným môžu požiadať o voucher na bezplatný štart e-mailom na adrese: sportprevsetkychkk@gmail.com. Do e-mailu je potrebné uviesť meno pretekára, názov preteku a e-mailovú adresu zadanú pri registrácii na daný pretek. Následne bude zaslaný voucher na registráciu.

Popis:

1. Ročník Virtuálneho preteku patriacemu k bežeckej sérii Kežmarok Running Tour 2017

Virtuálny pretek predstavuje jedinečnú príležitosť získať chýbajúce medaile z originálnej série vytvorenej k bežeckým pretekom Kežmarok Running Tour 2017. Stačí sa prihlásiť na stanovenú trať a doplniť si zbierku.

Určená je iba jedna trať a ak si chcete odniesť jednu medailu, trať musíte  absolvovať v 3 okruhoch. Pokiaľ Vám chýbajú 2 medaile, musíte absolvovať 5 okruhov. Ak chcete získať všetky 3 medaile, zabehnete si 7 okruhov.

Beh je potrebné si zaznamenať a záznam zaslať na emailovú adresu: sportprevsetkychkk@gmail.com. Do e-mailu je potrebné uviesť aj poštovú adresu, na ktorú môžeme medailu doručiť. Odosielať ich budeme po overení záznamu Vášho behu.

Na každý Virtuálny pretek je potrebné registrovať sa samostatne, aby ste mohli získať presne tú medailu, ktorú potrebujete.

Tím Šport pre všetkých Kežmarok, o.z.

Šport pre všetkých Kežmarok o.z.

Pod lesom 1010/18
06001 Kežmarok
Kontaktovať organizátora

Virtuálne preteky - Kežmarok Running Tour 2017