Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Pohár primátora Vysokých Tatier 2019
Pohár primátora Vysokých Tatier v bežeckom lyžovaní - Výsledky
Pretekaj.sk
Pohár primátora Vysokých Tatier v bežeckom lyžovaní
Výsledky
Pohár primátora Vysokých Tatier 2019
Preteky:
Pohár primátora Vysokých Tatier v bežeckom lyžovaní
Pohár primátora Vysokých Tatier v zjazdovom lyžovaní
Pohár primátora Vysokých Tatier v bežeckom lyžovaní
Kategórie:
MZI - Mladší žiaci
MZY - Mladšie žiačky
SZI - Starší žiaci
SZY - Staršie žiačky
Mladší žiaci
- Vyšné Hágy - futbalové ihrisko
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Kvalifikácia
Finále
Semifinále
1
MZI
(1.)
24
Svätojánsky Martin
2011
ZŠ Tatranská Lomnica
01:21,56
1. miesto
1. miesto
2
MZI
(2.)
34
Štrba Filip Ján
2010
ZŠ Vyšné Hágy
01:19,74
2. miesto
1. miesto
3
MZI
(3.)
33
Rauschgold Patrik
2009
ZŠ Vyšné Hágy
01:25,96
3. miesto
2. miesto
4
MZI
(4.)
22
Macejka Nikolaj
2010
ZŠ Tatranská Lomnica
01:24,51
4. miesto
2. miesto
5
MZI
(5.)
29
Kartošiak Emil
2012
ZŠ Vyšné Hágy
01:34,67
3. miesto
Zobraziť kompletné výsledky (16)
Mladšie žiačky
- Vyšné Hágy - futbalové ihrisko
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Kvalifikácia
Finále
Semifinále
1
MZY
(1.)
44
Mistríková Mária
2009
ZŠ Vyšné Hágy
01:19,99
1. miesto
2
MZY
(2.)
43
Mistríková Monika
2011
ZŠ Vyšné Hágy
01:25,49
2. miesto
3
MZY
(3.)
45
Hoclárová Katarína
2009
ZŠ Vyšné Hágy
01:35,23
3. miesto
4
MZY
(4.)
41
Polomská Terézia
2009
ZŠ Tatranská Lomnica
01:37,17
4. miesto
Starší žiaci
- Vyšné Hágy - futbalové ihrisko
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Kvalifikácia
Finále
Semifinále
1
SZI
(1.)
4
Vrábel Oliver
2005
ZŠ Tatranská Lomnica
00:48,21
1. miesto
1. miesto
2
SZI
(2.)
3
Brabec Andreas
2005
ZŠ Tatranská Lomnica
00:52,66
2. miesto
1. miesto
3
SZI
(3.)
9
Dorko Tomáš Ľudovít
2004
ZŠ Tatranská Lomnica
03:00,00
3. miesto
2. miesto
4
SZI
(4.)
5
Pirschel Adrián
2005
ZŠ Tatranská Lomnica
01:10,99
4. miesto
2. miesto
5
SZI
(5.)
8
Hubáč Adam
2008
ZŠ Tatranská Lomnica
01:06,22
3. miesto
Zobraziť kompletné výsledky (8)
Staršie žiačky
- Vyšné Hágy - futbalové ihrisko
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Kvalifikácia
Finále
Semifinále
1
SZY
(1.)
12
Chudíková Hana
2005
ZŠ Tatranská Lomnica
00:53,54
1. miesto
2
SZY
(2.)
11
Polorecká Tímea
2004
ZŠ Tatranská Lomnica
00:54,57
2. miesto
3
SZY
(3.)
13
Dorková Tamara
2007
ZŠ Tatranská Lomnica
03:00,00
3. miesto
4
SZY
(4.)
15
Kunová Júlia
2007
ZŠ Tatranská Lomnica
01:22,12
4. miesto
5
SZY
(5.)
14
Čížiková Diana
2008
ZŠ Vyšné Hágy
01:43,11
5. miesto