Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Detská liga Adriána Babiča 2024
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024 - Výsledky
Pretekaj.sk
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024
Výsledky
Detská liga Adriána Babiča 2024
Preteky:
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024
1. kolo - BACHUREŇSKÁ SEDMIČKA
2. kolo - Prešov - PREŠOVSKÉ DNI CYKLISTIKY
3. kolo - Renčišov – horská chata Buče
4. kolo - Lučivná – Stále medzi nami
5. kolo - Hrabušice
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024
Kategórie:
BCH - BABY Chlapci
BD - BABY Dievčatá
MIKCH - MIKRO Chlapci
MIKD - MIKRO Dievčatá
MILICH - MILI Chlapci
MILID - MILI Dievčatá
MINICH - MINI Chlapci
MINID - MINI Dievčatá
MLZ - Mladší žiaci
MLD - Mladšie žiačky
STZ - Starší žiaci
STD - Staršie žiačky
MIKRO Chlapci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
1
Puškár Jozef
30
30
30
30
30
150
2.
2
Sliva Oliver
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
20
22
25
25
18
110
3.
7
Frankovič Jonáš
CKM Poprad
18
22
25
65
4.
5
Kyseľ Radovan
22
14
22
58
5.
5
ŽIVČÁK Juraj
pro-body sport team
20
16
20
56
6.
2
Gašpierik Samuel
25
25
50
6.
4
LITVIN Levon
16
22
12
50
8.
9
Kisak Tobias
(Košice)
16
20
36
9.
8
Fila Štefan
(Beniakovce)
12
12
10
34
10.
6
Smolka Sebastian
MŠ Štvorlístok Bukovec
10
10
12
32
11.
9
JURKO Dávid
14
14
28
12.
10
Kandala Alan
20
20
13.
11
Pálka Alex
18
18
13.
11
Menkyna Filip
18
18
13.
13
Guľaši Timotej
18
18
16.
172
Kičura Félix
Ako Buk
16
16
17.
13
HARČÁR Mateo
14
14
18.
14
URDA Dávid
8
8
18.
16
Griglak Tadeas
8
8
20.
8
Šebest Juraj
6
6
21.
17
Čekovský Matej
MSŠ Stella
5
5
22.
13
Klima Ondrej
4
4
23.
12
Repaský Ján
3
3
24.
19
Vytykáč Nikolas
2
2
MIKRO Dievčatá
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
31
Kováčová Olívia
25
30
30
30
30
145
2.
32
Mulač Kristína
ŠK KOMPAS
16
20
22
22
22
102
3.
34
Šišková Katarína
22
25
25
25
97
4.
32
Mulač Olívia
ŠK KOMPAS
22
16
20
16
20
94
5.
31
LUKÁČOVÁ Linda
30
25
55
6.
36
RASI Ráchel
MŠ Turňa nad Bodvou
20
18
38
6.
38
Kozelová Kristína
18
20
38
8.
40
NEHILOVÁ Mariannka
18
18
9.
41
HAVRILOVÁ Timejka
14
14
MILI Chlapci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
51
KOŇÁK Matej
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
22
30
30
30
25
137
2.
51
ŠARNIK Jakub
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
30
16
20
20
20
106
3.
51
KOVÁČ Matias
PROefekt Košice
18
20
22
22
22
104
4.
54
Živčák Mirko
PROefekt KOŠICE
22
25
25
30
102
5.
54
ZAMIŠKA David
16
18
18
18
14
84
6.
55
MULAČ Patrik
PROefekt KOŠICE
14
14
16
14
16
74
7.
58
Kyseľ Norbert
20
16
18
54
8.
52
Gašpierik Július
Cys-Akadémia Petra Sagana
25
25
50
9.
64
Katriňák Lukáš
CYKLO SPIŠ
14
10
10
34
10.
56
NOVOTNÝ Dávid
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
12
8
3
8
31
11.
60
Frankovič Šimon
CKM Poprad
10
12
22
12.
57
FIFFIK Denis
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
10
6
5
21
13.
64
SOPKO Jakub
Cyklistická Tour
12
12
13.
64
Guľaši Tomáš
12
12
13.
66
Hrubý Jozef
12
12
16.
59
Weiss Michal
5
6
11
17.
66
KRESCANKO Richard
10
10
18.
63
Boško Patrik
PetistBike Humenné
8
8
18.
65
MOZDEN Matej
8
8
18.
65
KUŠNÍR Martin
8
8
21.
64
FEDOR Peter
6
6
21.
66
URDA Matúš
6
6
21.
67
Košara Peter
6
6
24.
65
Košara Michal
5
5
25.
65
SOPKO Richard
Cyklistická Tour
4
4
25.
66
Varga Martin
(Giraltovce)
4
4
27.
67
Duračinský Jerguš
3
3
28.
61
Gajdoš Adam
2
2
MILI Dievčatá
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
71
CIRJÁKOVÁ Lujza
30
25
25
25
25
130
2.
72
JANNOVÁ Katarína
CKM Poprad
30
30
30
30
120
3.
73
ČIŽMÁRIKOVÁ Kamila
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
22
22
22
22
88
4.
72
PORÁČOVÁ Adela
Cyklo Čajka Racing
25
25
5.
78
ONDREJOVÁ Anna
22
22
6.
77
Pálková Ela
20
20
6.
79
KANDALOVÁ Amelia
20
20
6.
80
PČOLOVÁ Gréta
PRO Efekt Košice
20
20
9.
77
VARGOVÁ Agáta
PetistBike Humenné
18
18
9.
78
Furová Hana
18
18
MINI Chlapci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
81
ŠARNIK Michal
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
30
30
30
22
25
137
2.
84
Skopalík Šimon
PROEFFECT
22
22
30
30
104
3.
82
Leščinský Matej
Cyklo Čajka Racing
18
25
25
20
14
102
4.
83
Cmorej Andrej
16
16
20
25
22
99
5.
83
SAKMÁR Tobias
CYKLO SPIŠ Levoča
22
20
18
14
16
90
6.
84
SLIVKA Jakub
Petist Bike Humenné
20
18
16
16
12
82
7.
82
Dobiáš Branislav
Cyklo Čajka Racing
25
12
18
55
8.
85
Čakurda Daniel
Cyklo Čajka Racing
10
5
14
10
10
49
9.
90
DUFALA Dalibor
CK MŠK Kežmarok
14
12
18
44
10.
92
MILAN Wiktor
MTB MOSiR Dukla
14
6
20
10.
94
Fur Bystrík
20
20
12.
91
Fila Jozef
(Beniakovce)
3
10
6
19
13.
86
Žilka Filip
Cyklistický klub Spišský Štvrtok
8
8
16
14.
88
MARCINČIN Viktor
PetistBike Humenné
12
12
14.
88
Sliva Dávid
12
12
16.
92
Žingor Marek
PROefekt KOŠICE
10
10
17.
93
OKRUHĽANSKÝ Stanislav
8
8
17.
97
Korytiak Ondrej
8
8
19.
90
DIČA Leonard
(Vysoké Tatry)
6
6
19.
94
TVAROVSKÝ Artur
6
6
21.
93
Bobula Lucas
CK Spišský Štvrtok
5
5
22.
98
ZAHRADNÍK Lukáš
4
4
MINI Dievčatá
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
101
JANNOVÁ Zuzana
CKM Poprad
30
30
30
30
30
150
2.
102
RUŽBASKÁ Ninka
CKM Poprad
25
20
22
25
22
114
3.
103
Vandlíková Tereza
PRO Efekt Košice
25
25
20
25
95
4.
104
VRBOVSKÁ Karolína
PRO Efekt Košice
22
20
22
18
82
5.
103
Puškárová Mária
22
12
16
16
66
6.
106
NOVÁKOVÁ Simonka
CKM Poprad
18
14
20
52
7.
109
KUŠNÍROVÁ Ema
20
20
8.
106
ČUNDERLÍKOVÁ Adriana
Jakasport
18
18
8.
108
SOPKOVÁ Tatiana
Cyklistická Tour
18
18
10.
107
Pálková Ema
SŠDM Poprad-Tatry
16
16
10.
109
Kaňuková Veronika
16
16
12.
110
MINDÁŠOVÁ Tilly
Akademik Prešov
14
14
Mladší žiaci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
121
SLIVA Tomáš
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
30
30
30
25
115
2.
121
BUČKO Maximilián
Cyklo Čajka Racing
25
22
22
25
20
114
3.
123
Scherfel Fabián
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
20
25
30
30
105
4.
123
ČORBA Aleš
Cyklo Čajka Racing
18
25
20
18
81
5.
123
KARNIŠ Jakub
Cyklo Čajka Racing
22
18
16
18
74
5.
127
ČIŽMÁRIK Šimon
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
12
18
22
22
74
7.
124
NOVOTNÝ Filip
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
20
16
16
16
68
8.
126
SMOLKA Simon
PRO Efekt Košice
10
20
14
44
9.
126
Kaščák Markus
14
14
12
40
10.
127
NIEDOBA Dávid
CK Energia Svit
14
4
8
8
34
11.
127
VARGA Ján
Petist Bike Humenné
5
12
17
12.
128
Tej Patrik
16
16
12.
133
NOVÁK Lukáš
CKM Poprad
6
10
16
14.
136
PROKOPOVIČ Michal
CK Energia Svit
14
14
15.
134
DIČA Teodor
(Vysoké Tatry)
12
12
16.
128
TURČAN Andrej
Cyklo Čajka Racing
2
8
10
16.
128
Kačmarčík Marek
Horalka
10
10
16.
130
Nemčík Matej
10
10
19.
135
Králik Juraj
PROefekt KOŠICE
8
8
20.
176
VADINA Viktor
3
3
Mladšie žiačky
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
141
LEŠČINSKÁ Barbora
Cyklo Čajka Racing
30
22
30
30
30
142
2.
142
Čakurdová Stela
Cyklo Čajka Racing
25
20
25
25
25
120
3.
146
PČOLOVÁ Patrícia
PRO Efekt Košice
30
30
4.
147
DOMITEROVÁ Sarah
PRO Efekt Košice
25
25
5.
148
MIKOLAJOVÁ Simona
18
18
Starší žiaci
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
151
HOZA Maxim
CYKLO SPIŠ Levoča
25
30
30
30
115
2.
152
SAKMÁR Denis
CYKLO SPIŠ Levoča
22
18
25
22
87
3.
154
SLIVA Jakub
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
20
16
18
30
84
4.
151
KAMENICKÝ Filip
Cyklo Čajka Racing
18
22
22
20
82
5.
156
SCHERFEL Vratko
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
12
10
14
20
56
6.
160
GALLIK Tomáš
Cyklistická tour
14
16
25
55
7.
151
PORÁČ Samuel
Cyklo Čajka Racing
30
20
50
8.
157
LEPÓT Martin
Petist Bike Humenné
10
8
12
18
48
9.
160
KNAPÍK Krištof
Cyklo Čajka Racing
16
8
6
10
40
10.
158
HUMEŇANSKÝ Felix
CYKLO SPIŠ Levoča
20
18
38
10.
171
Klimo Matúš
Discover cycling
16
22
38
12.
160
CIBULA Roman
PRO Efekt Košice
25
25
12.
174
Šulc Ján Hubert
Cyklistická tour
25
25
14.
173
TUNKEL Alan
PRO Efekt Košice
14
14
15.
172
TUNKEL Nikolas
PRO Efekt Košice
12
12
16.
175
BENKO Mathias
CK Energia Svit
8
8
Staršie žiačky
Por.
BIB
Meno
17.02.24
1. kolo
Východné Slovensko
01.05.24
2. kolo
Prešov
08.05.24
3. kolo
Renčišov
25.05.24
4. kolo
Lučivná
09.06.24
5. kolo
Hrabušice
Spolu
1.
162
SLIVKOVÁ Adela
Petist Bike Humenné
25
25
25
30
30
135
2.
161
VÁGNEROVÁ Júlia
CYKLO SPIŠ Levoča
30
30
30
22
112
3.
163
IŠTVAN Sarah
Petist Bike Humenné
22
22
25
69
4.
163
ČAJKOVÁ Ema
Cyklo Čajka Racing
22
16
38
4.
166
VARGOVÁ Anna
Petist Bike Humenné
18
20
38
6.
167
DOMITEROVÁ Sofia
20
20