Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Memoriál Jozefa Psotku - 35. ročník
Memoriál Jozefa Psotku - BASIC - Výsledky
Pretekaj.sk
Memoriál Jozefa Psotku - BASIC
Výsledky
Memoriál Jozefa Psotku - 35. ročník
Preteky:
Memoriál Jozefa Psotku - BASIC
Memoriál Jozefa Psotku - EXTREME
Memoriál Jozefa Psotku - BASIC
Prílohy
Všeobecné prílohy
Stav trate (68,1kB)
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
FB - Ženy B
FC - Ženy C
FD - Ženy D
MB - Muži B
MC - Muži C
MD - Muži D
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
MA
(1.)
237
Orolin Pavol
1995
RaidLight/BK Poprad
01:41:53
00:00,00
2
MA
(2.)
221
Rehák Patrik
1994
Trstená
01:42:28
00:35,00
3
MB
(1.)
279
Piroha Peter
1972
Teplička nad Vahom
01:43:45
01:52,00
4
MA
(3.)
283
MLYNÁR Martin
1986
ŠKP Vyskoké Tatry
01:48:23
06:30,00
5
MA
(4.)
216
Tuka Michal
1995
Roháče s. r. o.
01:50:55
09:02,00
6
MA
(5.)
246
Redaj Ľubomír
1986
Pro-body sport team
01:51:01
09:08,00
7
MA
(6.)
268
Nyéki Jakub
1997
Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika
01:51:33
09:40,00
8
MA
(7.)
281
Vahlandt Peter
1989
01:51:45
09:52,00
9
MA
(8.)
280
Duračinský Peter
1982
Poprad
01:54:19
12:26,00
10
MA
(9.)
258
Škvarenina Martin
1999
Sport Rysy klub
01:56:25
14:32,00
11
MC
(1.)
267
Mlynárčik Emil
1960
Fox On The Run, Hôrka
01:57:21
15:28,00
12
MA
(10.)
227
Hutta Radim
1981
Špačince
02:03:36
21:43,00
13
MA
(11.)
259
Škvarenina Ivan
1996
Sport Rysy klub
02:03:44
21:51,00
14
MB
(2.)
234
Ovšanka Peter
1976
TATRAVAGÓNKA - železní bežci
02:03:56
22:03,00
15
MA
(12.)
223
Antal Tomáš
1984
Bautrade run team
02:09:17
27:24,00
16
MC
(2.)
282
Viest Lubor
1962
02:09:33
27:40,00
17
MA
(13.)
255
Grygera Tomáš
1984
Hradec Kralove
02:09:49
27:56,00
18
FB
(1.)
276
Klčová Renata
1971
Kamzik 1000+
02:10:16
28:23,00
19
FA
(1.)
263
Hudoková Simona
1994
ETOS Slovakia
02:11:18
29:25,00
20
MC
(3.)
217
Demovič Štefan
1964
KOBRA
02:12:01
30:08,00
21
FA
(2.)
225
Chovanová Monika
1987
HK James Dolný Kubín
02:13:33
31:40,00
22
FA
(3.)
206
Lantos Borbala
1988
ESI SE
02:13:38
31:45,00
23
MB
(3.)
272
Tkáč Jozef
1971
ZVL AUTO, Prešov
02:17:01
35:08,00
24
MB
(4.)
270
Hulin Jan
1975
Ďurčiná
02:18:24
36:31,00
25
MA
(14.)
269
Matuschka Erik
1986
Poprad
02:18:45
36:52,00
26
FB
(2.)
264
Zacharová Lucia
1976
Banská Bystrica
02:20:55
39:02,00
27
MD
(1.)
207
Petho Ladislav
1957
Ružomberok
02:21:15
39:22,00
28
MC
(4.)
260
Škvarenina Ivan
1968
Sport Rysy klub
02:21:21
39:28,00
29
FA
(4.)
243
Doležalová Anežka
1993
Madagaskar
02:22:48
40:55,00
30
MA
(15.)
218
Glatz Robert
1980
Big Panda
02:23:06
41:13,00
31
MB
(5.)
273
Miškuf Rastislav
1975
ZVL AUTO, Prešov
02:27:17
45:24,00
32
MB
(6.)
275
Strompf Radovan
1970
02:27:27
45:34,00
33
MA
(16.)
278
Omámik Peter
2003
Sport Rysy klub
02:27:46
45:53,00
34
MB
(7.)
248
Kontur Oto
1975
Cadca
02:28:20
46:27,00
35
MB
(8.)
229
Brosz Juraj
1978
Stupava
02:28:37
46:44,00
36
MD
(2.)
254
Kakascik Jozef
1959
NW-ZABORSKE
02:28:57
47:04,00
37
FA
(5.)
203
Némethová Dana
1986
Dve kravy a jeden vúl
02:29:54
48:01,00
38
MC
(5.)
245
Hruška Roman
1965
veterán
02:30:31
48:38,00
39
MB
(9.)
233
Gašpar Ľubomír
1973
Stará Ľubovňa
02:30:45
48:52,00
40
FA
(6.)
274
Plajdicsková Kristína
1983
HK Rozlomity
02:32:01
50:08,00
41
MB
(10.)
226
Šály Jaroslav
1971
Novobanskí večernobežci
02:34:00
52:07,00
42
MD
(3.)
285
Hazucha Ján
1943
02:35:06
53:13,00
43
MA
(17.)
236
Bulko Vladimir
1980
Ivanovce
02:35:30
53:37,00
44
MB
(11.)
238
Gregor Stanislav
1976
Nemčiňany
02:37:27
55:34,00
45
FA
(7.)
277
Lopatová Dominika
1991
02:37:38
55:45,00
46
FA
(8.)
261
Skrúcaná Simone
1991
Kamzík Running Team
02:37:58
56:05,00
47
MD
(4.)
230
Lunter Martin
1959
Šk Telgárt
02:38:53
57:00,00
48
FA
(9.)
204
Urbanova Iveta
1986
Kosce
02:40:49
58:56,00
49
MB
(12.)
252
Pavlovič Ladislav
1972
HK Skifunalp
02:40:55
59:02,00
50
FD
(1.)
228
Popracová Drahomíra
1958
Kežmarok
02:41:06
59:13,00
51
MC
(6.)
219
Mudrák Vlastimír
1966
Vybuchanec
02:41:49
59:56,00
52
FC
(1.)
231
Božová Danica
1963
Svit
02:42:27
01:00:34,00
53
MC
(7.)
262
Sís Miloš
1965
Bratislava
02:45:37
01:03:44,00
54
FA
(10.)
244
Kabátová Petra
1985
AC Lokomotíva
02:46:27
01:04:34,00
55
MA
(18.)
213
Hubinsky Peter
1987
Trenčín
02:47:31
01:05:38,00
56
MA
(19.)
271
Petho Martin
1987
Ružomberok
02:53:19
01:11:26,00
57
FC
(2.)
284
Šmelková Zuzana
1967
ProRun Moldava
02:53:20
01:11:27,00
58
FB
(3.)
222
Kollárová Ivona
1971
Liga Lanovka
02:53:31
01:11:38,00
59
MA
(20.)
214
Štefány Peter
1980
TVCC
02:53:57
01:12:04,00
60
MA
(21.)
232
Kateržábek Ján
1991
Košice
02:55:06
01:13:13,00
61
MA
(22.)
224
Koch Martin
1993
Malacky
02:55:36
01:13:43,00
62
FA
(11.)
241
Vitáriušová Eva
1980
Pávoví Nurminátori
03:01:26
01:19:33,00
63
MC
(8.)
215
Hikl Richard
1969
Karate Klub púchov
03:01:27
01:19:34,00
64
FA
(12.)
242
Kolačukova Jana
1988
Zubak
03:01:56
01:20:03,00
65
FD
(2.)
266
Berníková Eva
1959
ŠKP Spišská Nová Ves
03:04:45
01:22:52,00
66
FC
(3.)
253
Krchňáková Alena
1968
Bratislava
03:05:43
01:23:50,00
67
MD
(5.)
249
Tomečko Jozef
1953
NW-Running Prešov
03:06:51
01:24:58,00
68
MC
(9.)
235
Žugec Štefan
1960
Bežecky klub Poprad
03:07:26
01:25:33,00
69
MA
(23.)
256
Bednárik Erik
1986
Bratislava
03:16:44
01:34:51,00
70
FA
(13.)
208
Priehodová Eva
1985
BK Hatatitla
03:18:27
01:36:34,00
71
MB
(13.)
251
Jankovic Radovan
1975
Trnava
03:18:39
01:36:46,00
72
MD
(6.)
250
Ballek Vladimír
1959
NW-Running Skalité
03:19:39
01:37:46,00
MC
240
Kulesza Artur
1963
Beskidzka160
DNF
MA
202
Oravec Marián
1981
Dve kravy a jeden vúl
DNF
FA
257
Tomasiakova Michaela
1986
Bratislava
DNF