Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Pohár primátora Vysokých Tatier 2023
Obrovský slalom - 2. kolo - Výsledky
Pretekaj.sk
Obrovský slalom - 2. kolo
Výsledky
Pohár primátora Vysokých Tatier 2023
Preteky:
Obrovský slalom - 2. kolo
Obrovský slalom - 1. kolo
Beh na lyžiach - 1.kolo
Obrovský slalom - 2. kolo
Beh na lyžiach - 2.kolo
Beh na lyžiach - 3.kolo
Obrovský slalom - 3. kolo
Obrovský slalom - rebríček
Beh na lyžiach - rebríček
Prílohy
Všeobecné prílohy
Propozície - Slalom (93,9kB)
Propozície - bežky (327,8kB)
Kategórie:
A1CH - Žiaci 2015-2017
A1D - Žiačky 2015-2017
A2CH - Žiaci 2013-2014
A2D - Žiačky 2013-2014
A3CH - Žiaci 2011-2012
A3D - Žiačky 2011-2012
A4CH - Žiaci 2007-2010
A4D - Žiačky 2007-2010
P1CH - Profi Žiaci 2015-2017
P1D - Profi Žiačky 2015-2017
P2CH - Profi Žiaci 2013-2014
P2D - Profi Žiačky 2013-2014
P3CH - Profi Žiaci 2011-2012
P3D - Profi Žiačky 2011-2012
P4CH - Profi Žiaci 2007-2010
P4D - Profi Žiačky 2007-2010
Žiaci 2015-2017
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
A1CH
(1.)
8
Kováčik Adam
2015
ZŠ Tatranská Lomnica
00:36,42 (1.)
00:36,55 (1.)
01:12,97
00:00,00
30
2
A1CH
(2.)
6
Kalinčík Alan
2015
Základná škola Vyšné Hágy
00:37,64 (2.)
00:37,03 (2.)
01:14,67
00:01,70
20
3
A1CH
(3.)
7
Maj Martin
2015
Základná škola Vyšné Hágy
00:42,48 (3.)
00:38,72 (4.)
01:21,20
00:08,23
15
A1CH
17
Kulanga Felix
2017
ZŠ Tatranská Lomnica
DNF
00:38,17 (3.)
DNF
Žiačky 2015-2017
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
A1D
(1.)
1
Bartoňová Veronika
2015
ZŠ Tatranská Lomnica
00:34,14 (1.)
00:32,75 (1.)
01:06,89
00:00,00
30
2
A1D
(2.)
2
Martančíková Lucia
2015
ZŠ Tatranská Lomnica
00:35,37 (2.)
00:33,66 (2.)
01:09,03
00:02,14
20
3
A1D
(3.)
4
Ryšová Eliška
2015
Základná škola Vyšné Hágy
00:38,54 (3.)
00:39,81 (4.)
01:18,35
00:11,46
15
4
A1D
(4.)
3
Choma Lívia
2015
Základná škola Vyšné Hágy
00:40,39 (4.)
00:39,73 (3.)
01:20,12
00:13,23
12
5
A1D
(5.)
5
Filkorová Hana
2015
Základná škola Vyšné Hágy
00:48,18 (5.)
00:43,11 (5.)
01:31,29
00:24,40
10
Žiaci 2013-2014
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
A2CH
(1.)
19
Klocháň Samuel
2013
ZŠ Tatranská Lomnica
00:30,76 (1.)
00:30,12 (1.)
01:00,88
00:00,00
30
2
A2CH
(2.)
21
Závacký Adam Roman
2013
ZŠ Tatranská Lomnica
00:31,82 (2.)
00:31,80 (2.)
01:03,62
00:02,74
20
3
A2CH
(3.)
22
Kudas Martin
2013
Základná škola Vyšné Hágy
00:32,64 (3.)
00:33,14 (3.)
01:05,78
00:04,90
15
0
A2CH
20
Veselý Sebastián
2013
ZŠ Tatranská Lomnica
0
0
0
00:00,00
Žiačky 2013-2014
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
A2D
(1.)
10
Chovanová Emma
2014
Základná škola Vyšné Hágy
00:32,51 (1.)
00:33,33 (1.)
01:05,84
00:00,00
30
2
A2D
(2.)
15
Kováčiková Aurélia
2013
ZŠ Tatranská Lomnica
00:34,50 (2.)
00:33,60 (2.)
01:08,10
00:02,26
20
3
A2D
(3.)
14
Hudáková Zoja
2013
ZŠ Tatranská Lomnica
00:35,01 (3.)
00:35,29 (3.)
01:10,30
00:04,46
15
4
A2D
(4.)
11
Šimková Tamara
2014
Základná škola Vyšné Hágy
00:36,45 (4.)
00:36,64 (5.)
01:13,09
00:07,25
12
5
A2D
(5.)
13
Bortolini Gréta
2013
ZŠ Tatranská Lomnica
00:37,57 (5.)
00:36,35 (4.)
01:13,92
00:08,08
10
Zobraziť kompletné výsledky (9)
Žiaci 2011-2012
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
A3CH
(1.)
28
Utkin Dmytro
2012
ZŠ Tatranská Lomnica
00:33,60 (1.)
00:32,68 (1.)
01:06,28
00:00,00
30
2
A3CH
(2.)
29
Hudák Samuel
2011
ZŠ Tatranská Lomnica
00:36,90 (2.)
00:35,35 (2.)
01:12,25
00:05,97
20
Žiačky 2011-2012
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
A3D
(1.)
27
Kováčiková Sára
2011
ZŠ Tatranská Lomnica
00:34,29 (1.)
00:34,42 (1.)
01:08,71
00:00,00
30
2
A3D
(2.)
23
Faltínová Viktória
2011
ZŠ Dolný Smokovec
00:35,79 (2.)
00:35,74 (2.)
01:11,53
00:02,82
20
3
A3D
(3.)
26
Plichtová Eliška
2012
ZŠ Tatranská Lomnica
00:39,04 (3.)
00:38,73 (3.)
01:17,77
00:09,06
15
4
A3D
(4.)
25
Caffrey Anna
2012
ZŠ Tatranská Lomnica
00:41,29 (4.)
00:39,95 (4.)
01:21,24
00:12,53
12
5
A3D
(5.)
24
Valosová Karin
2011
ZŠ Dolný Smokovec
00:42,13 (5.)
00:43,26 (5.)
01:25,39
00:16,68
10
Žiaci 2007-2010
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
A4CH
(1.)
31
Jendrušák Radko
2009
ZŠ Tatranská Lomnica
00:28,58 (1.)
00:28,38 (1.)
00:56,96
00:00,00
30
2
A4CH
(2.)
32
Cagliani Giulio
2008
ZŠ Tatranská Lomnica
00:33,01 (2.)
00:32,18 (2.)
01:05,19
00:08,23
20
3
A4CH
(3.)
33
Rojek Samuel
2008
ZŠ Tatranská Lomnica
00:33,82 (3.)
00:32,86 (3.)
01:06,68
00:09,72
15
4
A4CH
(4.)
30
Mazurek Teodor
2010
ZŠ Tatranská Lomnica
00:42,99 (4.)
00:40,27 (4.)
01:23,26
00:26,30
12
Profi Žiaci 2015-2017
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
P1CH
(1.)
52
Šavol Marko
2015
SnowSports Club V.Tatry
00:32,62 (1.)
00:34,83 (1.)
01:07,45
00:00,00
30
2
P1CH
(2.)
53
Jedlička Jonáš
2016
LKTL
00:35,68 (2.)
00:37,35 (2.)
01:13,03
00:05,58
20
P1CH
51
Halíř Filip
2015
SnowSports Club V.Tatry
DNF
DNF
DNF
Profi Žiačky 2015-2017
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
P1D
(1.)
50
Martinková Ema
2015
Snow Sport
00:31,52 (1.)
00:31,41 (1.)
01:02,93
00:00,00
30
2
P1D
(2.)
54
Štefany Barborka
2016
00:40,20 (2.)
00:39,42 (2.)
01:19,62
00:16,69
20
Profi Žiaci 2013-2014
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
P2CH
(1.)
69
Slodičák Adam
2014
SnowSports Club V.Tatry
00:27,05 (1.)
00:27,05 (1.)
00:54,10
00:00,00
30
2
P2CH
(2.)
68
Šavol Jakub
2013
SnowSports Club V.Tatry
00:29,56 (3.)
00:29,56 (2.)
00:59,12
00:05,02
20
3
P2CH
(3.)
70
Schonwiesner Jakub
2014
SnowSports Club V.Tatry
00:29,82 (4.)
00:29,82 (3.)
00:59,64
00:05,54
15
4
P2CH
(4.)
67
Petrovič Jakub
2013
ZŠ Tatranská Lomnica
00:36,67 (5.)
00:36,67 (4.)
01:13,34
00:19,24
12
5
P2CH
(5.)
71
Jedlička Jakub
2013
LKTL
00:38,99 (6.)
00:38,99 (5.)
01:17,98
00:23,88
10
Zobraziť kompletné výsledky (6)
Profi Žiačky 2013-2014
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
P2D
(1.)
56
Čabalová Nikol
2014
SnowSports Club V.Tatry
00:30,90 (8.)
DNF
00:30,90
00:00,00
30
2
P2D
(2.)
55
Pavlechová Jessika
2014
SnowSports Club V.Tatry
00:28,29 (1.)
00:28,78 (2.)
00:57,07
00:26,17
20
3
P2D
(3.)
63
Štrbová Tamara
2014
LK Tatranská Lomnica
00:29,78 (4.)
00:28,10 (1.)
00:57,88
00:26,98
15
4
P2D
(4.)
65
Monková Barbora
2013
LKTL
00:29,43 (3.)
00:29,43 (3.)
00:58,86
00:27,96
12
5
P2D
(5.)
74
Štefány Tereza
2013
LKTL
00:29,34 (2.)
00:29,79 (4.)
00:59,13
00:28,23
10
Zobraziť kompletné výsledky (13)
Profi Žiaci 2011-2012
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
P3CH
(1.)
80
Slodičák Maxim
2012
SnowSports Club V.Tatry
00:25,63 (1.)
00:25,36 (1.)
00:50,99
00:00,00
30
2
P3CH
(2.)
84
Pavčik Jakub
2011
ZŠ Tatranská Lomnica
00:25,94 (2.)
00:25,52 (2.)
00:51,46
00:00,47
20
3
P3CH
(3.)
81
Bačkor Michal
2012
ZŠ Tatranská Lomnica
00:28,60 (3.)
00:28,70 (3.)
00:57,30
00:06,31
15
4
P3CH
(4.)
82
Köteleš Ondrej
2012
LK Tatranská Lomnica
00:29,31 (4.)
00:30,06 (4.)
00:59,37
00:08,38
12
5
P3CH
(5.)
83
Kulanga Maxim
2011
ZŠ Tatranská Lomnica
00:29,87 (5.)
00:30,39 (5.)
01:00,26
00:09,27
10
Profi Žiačky 2011-2012
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
P3D
(1.)
78
Streichsbier Ella Mia
2012
SnowSports Club V.Tatry
00:25,81 (1.)
00:25,85 (2.)
00:51,66
00:00,00
30
2
P3D
(2.)
73
Korvínová Zara
2012
LK Tatranská Lomnica
00:27,22 (2.)
00:25,81 (1.)
00:53,03
00:01,37
20
3
P3D
(3.)
79
Monková Alexandra
2011
LKTL
00:28,29 (3.)
00:28,25 (3.)
00:56,54
00:04,88
15
4
P3D
(4.)
75
Chovancová Estera
2011
SnowSports Club V.Tatry
00:28,73 (4.)
00:29,15 (4.)
00:57,88
00:06,22
12
5
P3D
(5.)
76
Chovancová Zina
2011
SnowSports Club V.Tatry
00:30,55 (5.)
00:30,51 (5.)
01:01,06
00:09,40
10
Zobraziť kompletné výsledky (6)
Profi Žiaci 2007-2010
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
P4CH
(1.)
93
Galfy Alexander
2007
LKTL
00:22,68 (1.)
00:22,79 (2.)
00:45,47
00:00,00
30
2
P4CH
(2.)
94
Kulanga Alex
2008
LKTL
00:23,13 (3.)
00:22,71 (1.)
00:45,84
00:00,37
20
3
P4CH
(3.)
95
Bilgin Artur
2008
LKTL
00:23,03 (2.)
00:23,07 (3.)
00:46,10
00:00,63
15
4
P4CH
(4.)
92
Gaľa Matúš
2008
SnowSports Club V.Tatry
00:23,71 (4.)
00:23,76 (5.)
00:47,47
00:02,00
12
5
P4CH
(5.)
90
Slodičák Alex
2010
SnowSports Club V.Tatry
00:23,91 (5.)
00:23,75 (4.)
00:47,66
00:02,19
10
Zobraziť kompletné výsledky (6)
Profi Žiačky 2007-2010
- Obrovský slalom
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
P4D
(1.)
85
Kunová Júlia
2007
ZŠ Tatranská Lomnica
00:23,70 (1.)
00:24,05 (1.)
00:47,75
00:00,00
30
2
P4D
(2.)
86
Schonwiesnerová Sára
2008
SnowSports Club V.Tatry
00:24,49 (2.)
00:24,26 (2.)
00:48,75
00:01,00
20
3
P4D
(3.)
87
Lapšanská Kamila
2008
SnowSports Club V.Tatry
00:24,49 (2.)
00:34,74 (3.)
00:59,23
00:11,48
15
P4D
88
Repčeková Ema
2006
SnowSports Club V.Tatry
DNF
DNF
DNF
P4D
89
Korvínová Lara
2009
LKTL
DNF
DNF
DNF