Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Pohár ZSL v behu na lyžiach 2022/23
Pohár ZSL žiactva - Výsledky
Pretekaj.sk
Pohár ZSL žiactva
Výsledky
Pohár ZSL v behu na lyžiach 2022/23
Preteky:
Pohár ZSL žiactva
Pohár ZSL dorastu a dospelých
Pohár ZSL žiactva
Pohár ZSL veteránov
Prílohy
Všeobecné prílohy
Súťažný predpis ZSL 2022/23 (1,1MB)
Výsledky
Pohár ZSL (444,3kB)
Kategórie:
M_MZ12 - Ml. žiaci 2012+
M_MZ11 - Ml. žiaci 2011
L_MZ12 - Ml. žiačky 2012+
L_MZ11 - Ml. žiačky 2011
M_SZ10 - St. žiaci 2010
M_SZ09 - St. žiaci 2009
M_SZ08 - St. žiaci 2008
L_SZ10 - St. žiačky 2010
L_SZ09 - St. žiačky 2009
L_SZ08 - St. žiačky 2008
Ml. žiaci 2012+
Por.
Meno
Započítané body
21.01.23
Snow Park Ľadová
28.01.23
Levoča Nordic Centrum
29.01.23
Levoča Nordic Centrum
11.02.23
Kremnica - Skalka
12.02.23
Kremnica - Skalka
18.02.23
Osrblie
19.02.23
Látky
25.02.23
Štrbské Pleso
12.03.23
Kremnica - Skalka
26.03.23
Štrbské Pleso
01.04.23
Štrbské Pleso
27.10.23
Štrbské Pleso
28.10.23
Štrbské Pleso
1.
SIBYLA Vincent Eliáš
2012
ZSL
LK SKI TEAM JASE LÁTKY
830
100
80
100
100
100
100
100
100
50
2.
HRONČEK Dominik
2013
ZSL
LK SKI TEAM JASE LÁTKY
645
60
100
60
80
80
80
80
60
45
3.
Janko Teodor
2012
ZSL
ŠK Biathlon Mania
519
80
100
80
80
60
50
29
40
4.
Harbach Benjamín
2012
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
428
60
40
45
40
45
18
80
100
5.
Harbach Adam
2012
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
395
50
40
45
45
60
50
45
60
Ml. žiaci 2011
Por.
Meno
Započítané body
21.01.23
Snow Park Ľadová
28.01.23
Levoča Nordic Centrum
29.01.23
Levoča Nordic Centrum
11.02.23
Kremnica - Skalka
12.02.23
Kremnica - Skalka
18.02.23
Osrblie
19.02.23
Látky
25.02.23
Štrbské Pleso
12.03.23
Kremnica - Skalka
26.03.23
Štrbské Pleso
01.04.23
Štrbské Pleso
27.10.23
Štrbské Pleso
28.10.23
Štrbské Pleso
1.
Michalko Adrián
2011
ZSL
ŠK Kriváň Važec
770
100
100
100
100
100
60
100
50
50
60
2.
Tkáč Tadeáš
2011
ZSL
ŠKP Banská Bystrica
740
80
80
60
45
80
80
100
100
80
80
3.
Gajdošovci Andrej
2011
ZSL
ŠK Biathlon Mania
506
50
80
60
60
50
80
45
45
36
4.
Palguta Dávid
2011
ZSL
ŠK SKI Ružomberok
460
60
60
50
100
80
60
50
5.
Rebroš Oliver
2011
ZSL
ŠK Biathlon Mania
371
45
32
29
40
40
29
40
80
36
29
29
Ml. žiačky 2012+
Por.
Meno
Započítané body
21.01.23
Snow Park Ľadová
28.01.23
Levoča Nordic Centrum
29.01.23
Levoča Nordic Centrum
11.02.23
Kremnica - Skalka
12.02.23
Kremnica - Skalka
18.02.23
Osrblie
19.02.23
Látky
25.02.23
Štrbské Pleso
12.03.23
Kremnica - Skalka
26.03.23
Štrbské Pleso
01.04.23
Štrbské Pleso
27.10.23
Štrbské Pleso
28.10.23
Štrbské Pleso
1.
BAJČIČÁKOVÁ Ela
2014
ZSL
Race Team Bajčičák
620
50
40
40
100
60
32
50
100
40
80
100
2.
Vajsová Ela
2012
ZSL
ŠK Biathlon Mania
540
40
45
45
80
45
45
80
60
60
80
3.
Klebercová Gréta
2012
ZSL
ŠKP Bratislava
500
100
100
100
100
100
4.
Leštáková Nela
2012
ZSL
ŠK Biathlon Mania
466
80
100
40
40
60
36
50
60
5.
BERAXOVÁ Alica
2013
ZSL
KB Predajná
440
100
80
80
100
80
Ml. žiačky 2011
Por.
Meno
Započítané body
21.01.23
Snow Park Ľadová
28.01.23
Levoča Nordic Centrum
29.01.23
Levoča Nordic Centrum
11.02.23
Kremnica - Skalka
12.02.23
Kremnica - Skalka
18.02.23
Osrblie
19.02.23
Látky
25.02.23
Štrbské Pleso
12.03.23
Kremnica - Skalka
26.03.23
Štrbské Pleso
01.04.23
Štrbské Pleso
27.10.23
Štrbské Pleso
28.10.23
Štrbské Pleso
1.
Matiesková Sofia
2011
ZSL
Klub lyžiarov Nováky
880
100
80
50
80
100
100
100
100
100
100
100
2.
Sitáriková Klaudia
2011
ZSL
KBL Jasná Lipt. Mikuláš
610
50
100
100
60
45
40
40
50
80
45
80
3.
ŠUŠKOVÁ Sofia
2011
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
585
60
40
36
50
50
80
80
80
45
80
60
4.
BAJČIČÁKOVÁ Ema
2011
ZSL
Race Team Bajčičák
485
40
24
22
45
80
60
45
60
50
60
45
5.
Mitterová Emma
2011
ZSL
ŠK Biathlon Mania
459
45
60
60
100
60
45
60
29
St. žiaci 2010
Por.
Meno
Započítané body
21.01.23
Snow Park Ľadová
28.01.23
Levoča Nordic Centrum
29.01.23
Levoča Nordic Centrum
11.02.23
Kremnica - Skalka
12.02.23
Kremnica - Skalka
18.02.23
Osrblie
19.02.23
Látky
25.02.23
Štrbské Pleso
12.03.23
Kremnica - Skalka
26.03.23
Štrbské Pleso
01.04.23
Štrbské Pleso
27.10.23
Štrbské Pleso
28.10.23
Štrbské Pleso
1.
Daraboš Samuel
2010
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
860
100
100
100
80
100
40
100
100
100
80
2.
TATÁR Richard
2010
ZSL
MKL Kremnica
740
80
80
80
100
80
80
80
60
60
45
100
3.
KRET Peter
2010
ZSL
LK SKI TEAM JASE LÁTKY
590
45
50
45
36
100
50
80
80
80
60
4.
Doncs Filip
2010
ZSL
ŠK Biathlon Mania
560
60
60
60
60
60
60
100
50
50
5.
ŠULEK Nathan
2010
ZSL
LK SKI TEAM JASE LÁTKY
425
36
45
40
45
45
45
50
50
60
45
St. žiaci 2009
Por.
Meno
Započítané body
21.01.23
Snow Park Ľadová
28.01.23
Levoča Nordic Centrum
29.01.23
Levoča Nordic Centrum
11.02.23
Kremnica - Skalka
12.02.23
Kremnica - Skalka
18.02.23
Osrblie
19.02.23
Látky
25.02.23
Štrbské Pleso
12.03.23
Kremnica - Skalka
26.03.23
Štrbské Pleso
01.04.23
Štrbské Pleso
27.10.23
Štrbské Pleso
28.10.23
Štrbské Pleso
1.
Kováč Ján
2009
ZSL
KB Predajná
710
80
100
100
100
100
50
80
100
2.
Lešo Peter
2009
ZSL
ŠKP Banská Bystrica
620
60
80
60
80
100
80
60
80
60
80
3.
Šuhajda Tomáš
2009
ZSL
KB Predajná
540
100
60
80
60
80
60
50
50
4.
FALTÝNEK Adam
2009
ZSL
MKL Kremnica
530
45
45
50
100
80
50
45
100
100
60
5.
Tkáč Viktor
2009
ZSL
ŠKP Banská Bystrica
367
40
36
32
60
60
36
36
45
45
45
St. žiaci 2008
Por.
Meno
Započítané body
21.01.23
Snow Park Ľadová
28.01.23
Levoča Nordic Centrum
29.01.23
Levoča Nordic Centrum
11.02.23
Kremnica - Skalka
12.02.23
Kremnica - Skalka
18.02.23
Osrblie
19.02.23
Látky
25.02.23
Štrbské Pleso
12.03.23
Kremnica - Skalka
26.03.23
Štrbské Pleso
01.04.23
Štrbské Pleso
27.10.23
Štrbské Pleso
28.10.23
Štrbské Pleso
1.
Adamov Ján
2008
ZSL
TJ Tatran Hybe
700
100
100
100
100
100
100
100
2.
Juhás Matej
2008
ZSL
ŠK Kriváň Važec
615
50
50
45
100
100
60
100
45
50
60
3.
TURAN Šimon
2008
ZSL
MKL Kremnica
550
80
60
40
50
80
50
50
80
60
4.
Gajdošovci Oliver
2008
ZSL
ŠK Biathlon Mania
416
80
80
36
60
80
80
5.
MACHUNKA Boris
2008
ZSL
LK SKI TEAM JASE LÁTKY
395
60
60
40
60
80
45
50
St. žiačky 2010
Por.
Meno
Započítané body
21.01.23
Snow Park Ľadová
28.01.23
Levoča Nordic Centrum
29.01.23
Levoča Nordic Centrum
11.02.23
Kremnica - Skalka
12.02.23
Kremnica - Skalka
18.02.23
Osrblie
19.02.23
Látky
25.02.23
Štrbské Pleso
12.03.23
Kremnica - Skalka
26.03.23
Štrbské Pleso
01.04.23
Štrbské Pleso
27.10.23
Štrbské Pleso
28.10.23
Štrbské Pleso
1.
Húsenicová Natália
2010
ZSL
KBL Jasná Lipt. Mikuláš
760
100
100
36
60
40
80
60
80
100
100
80
2.
Záhorská Zara
2010
ZSL
KBL Jasná Lipt. Mikuláš
650
60
50
29
80
100
100
50
60
80
60
60
3.
Šmidová Mia
2010
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
600
50
45
100
100
60
20
45
45
50
50
100
4.
Juhásová Dáša
2010
ZSL
ŠK Kriváň Važec
515
80
60
45
50
45
29
100
40
45
50
5.
Nechalová Sára
2010
ZSL
Klub lyžiarov Nováky
425
45
80
50
36
29
40
60
40
45
St. žiačky 2009
Por.
Meno
Započítané body
21.01.23
Snow Park Ľadová
28.01.23
Levoča Nordic Centrum
29.01.23
Levoča Nordic Centrum
11.02.23
Kremnica - Skalka
12.02.23
Kremnica - Skalka
18.02.23
Osrblie
19.02.23
Látky
25.02.23
Štrbské Pleso
12.03.23
Kremnica - Skalka
26.03.23
Štrbské Pleso
01.04.23
Štrbské Pleso
27.10.23
Štrbské Pleso
28.10.23
Štrbské Pleso
1.
Cimermanová Vivien
2009
ZSL
ŠKP Banská Bystrica
720
80
80
100
80
100
80
100
100
2.
Jacková Nina
2009
ZSL
ŠK Kriváň Važec
640
100
100
80
100
100
100
80
80
3.
Valeková Lea
2009
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
382
60
36
32
29
45
80
40
60
4.
Šuchtárová Emma
2009
ZSL
TJ Tatran Hybe
369
60
32
29
32
40
100
36
40
5.
SIBYLOVÁ Kassia
2009
ZSL
LK SKI TEAM JASE LÁTKY
322
26
80
20
29
60
26
36
45
St. žiačky 2008
Por.
Meno
Započítané body
21.01.23
Snow Park Ľadová
28.01.23
Levoča Nordic Centrum
29.01.23
Levoča Nordic Centrum
11.02.23
Kremnica - Skalka
12.02.23
Kremnica - Skalka
18.02.23
Osrblie
19.02.23
Látky
25.02.23
Štrbské Pleso
12.03.23
Kremnica - Skalka
26.03.23
Štrbské Pleso
01.04.23
Štrbské Pleso
27.10.23
Štrbské Pleso
28.10.23
Štrbské Pleso
1.
MIRANOVÁ Tina
2008
ZSL
MKL Kremnica
800
80
100
80
100
100
50
100
80
100
60
60
2.
PROCHÁZKOVÁ Žofie
2008
ZSL
MKL Kremnica
740
100
80
60
80
60
45
45
100
80
80
100
3.
HODRUŠSKÁ Kiara
2008
ZSL
MKL Kremnica
640
60
60
45
60
80
80
60
60
60
100
80
4.
BERAXOVÁ Ema
2008
ZSL
KB Predajná
475
50
50
100
100
80
50
45
5.
Kurucová Simona
2008
ZSL
ŠK Štrba
301
40
36
50
45
40
40
50