Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Slovenský pohár Nordic Walking 2023
Celkové poradie SP NW 2023 - Výsledky
Pretekaj.sk
Celkové poradie SP NW 2023
Výsledky
Slovenský pohár Nordic Walking 2023
Preteky:
Celkové poradie SP NW 2023
MČR Bruntál - 10 km
MČR Bruntál - 5 km
Malý štrbský maratón
Memoriál Jána Stilla
Madunický cibulák
Novohradský pohár
SP 21 km Štrbské Pleso
SP 10 km Štrbské Pleso
SP 5 km Štrbské Pleso
Biobeh vinohradmi
Celkové poradie SP NW 2023
Kategórie:
MNW - Muži NW do 39 rokov
FNW - Ženy NW do 39 rokov
MNW40 - Muži NW do 49 rokov
FNW40 - Ženy NW do 49 rokov
MNW50 - Muži NW do 59 rokov
FNW50 - Ženy NW do 59 rokov
MNW60 - Muži NW nad 60 rokov
FNW60 - Ženy NW nad 60 rokov
Muži NW do 39 rokov
Por.
Meno
Rok
15.04.23
Jarný beh Bojničky - Nordic Walking
03.06.23
NW PO 10 km
03.06.23
NW PO 3 km
03.06.23
VIRTUAL 10 km
09.07.23
Malý štrbský maratón
13.05.23
MČR Bruntál - 5 km
13.05.23
MČR Bruntál - 10 km
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
26.08.23
Madunický cibulák
10.09.23
Novohradský pohár
16.09.23
SP 21 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 10 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 5 km Štrbské Pleso
21.10.23
Biobeh vinohradmi
Spolu
TOP 5
1.
ĎURÍČEK Martin
Gemerská Poloma
1986
1000
2500
1000
1000
1000
5489.6
1000
12989.6
10989.6
2.
ĎURIŠ Lukáš
NORDIC WALKING SPORT SK
1986
2407.3
962.8
922.5
1000
5500
10792.6
10792.6
3.
VAŇO Samuel
2010
729.3
736.8
4328.6
725
6519.7
6519.7
4.
ĎURÍČEK Adam
Gemerská Poloma
2012
200
5055.3
817.7
6073
6073
5.
MARČIČIAK Lukáš
2000
5500
5500
5500
Ženy NW do 39 rokov
Por.
Meno
Rok
15.04.23
Jarný beh Bojničky - Nordic Walking
03.06.23
NW PO 10 km
03.06.23
NW PO 3 km
03.06.23
VIRTUAL 10 km
09.07.23
Malý štrbský maratón
13.05.23
MČR Bruntál - 5 km
13.05.23
MČR Bruntál - 10 km
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
26.08.23
Madunický cibulák
10.09.23
Novohradský pohár
16.09.23
SP 21 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 10 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 5 km Štrbské Pleso
21.10.23
Biobeh vinohradmi
Spolu
TOP 5
1.
Novotná Zuzana
Šk.Štrba
1984
1000
2500
1000
2500
1000
1000
1000
5500
1000
16500
12500
2.
POHORELCOVÁ Janka
Horehron
1987
941.5
2347.8
934.3
947.1
913.4
5040.2
11124.3
10210.9
3.
ĎALOGOVÁ Michaela
NW klub Lučenec
1986
856.2
2177.4
895.4
887
861.8
5111.1
802.8
11591.7
9932.7
4.
BUDINSKÁ Zuzana
1984
200
911
865.3
955.5
931.7
5500
907.4
10270.9
9205.6
5.
MIHŇÁKOVÁ Miroslava
ŠK HEĽPA PARTIČKA
1995
910.7
870.7
881.7
850
4866.5
8379.6
8379.6
Muži NW do 49 rokov
Por.
Meno
Rok
15.04.23
Jarný beh Bojničky - Nordic Walking
03.06.23
NW PO 10 km
03.06.23
NW PO 3 km
03.06.23
VIRTUAL 10 km
09.07.23
Malý štrbský maratón
13.05.23
MČR Bruntál - 5 km
13.05.23
MČR Bruntál - 10 km
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
26.08.23
Madunický cibulák
10.09.23
Novohradský pohár
16.09.23
SP 21 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 10 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 5 km Štrbské Pleso
21.10.23
Biobeh vinohradmi
Spolu
TOP 5
1.
HRAŠNÝ Roman
Stará Turá
1977
2320
942.2
2500
892.4
888
880.2
5237.6
877.9
14538.3
11892.2
2.
HLAVÁČ Andy
Nordic Activity Ratnovce
1976
929.7
2263.5
947.3
2491.8
922.1
886.6
876.7
5229.5
902.7
15449.9
11861.8
3.
KUBÁNYI Jaroslav
Bežci VK
1975
2500
1000
1000
5500
1000
11000
11000
4.
SIVUĽKA Martin
MARAS team
1979
1000
2369.1
1000
1000
950.5
926.7
5500
978.3
13724.6
10869.1
5.
BRÁDŇANSKÝ Ján
NORDIC WALKING SPORT SK
1976
918.4
2314
959.2
928.8
887
5500
909.1
12416.5
10620.4
Ženy NW do 49 rokov
Por.
Meno
Rok
15.04.23
Jarný beh Bojničky - Nordic Walking
03.06.23
NW PO 10 km
03.06.23
NW PO 3 km
03.06.23
VIRTUAL 10 km
09.07.23
Malý štrbský maratón
13.05.23
MČR Bruntál - 5 km
13.05.23
MČR Bruntál - 10 km
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
26.08.23
Madunický cibulák
10.09.23
Novohradský pohár
16.09.23
SP 21 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 10 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 5 km Štrbské Pleso
21.10.23
Biobeh vinohradmi
Spolu
TOP 5
1.
KOVÁROVÁ Jana
ŠK Štrba
1977
2500
1000
2500
5500
1000
12500
12500
2.
REŠOVSKÁ Anna
Dobšiná
1983
955.2
2381.4
920
995.5
918.1
5500
967
12637.2
10799.1
3.
SIVUĽKOVÁ Denisa
MARAS team
1982
849.7
2212.7
885.4
846.8
951.7
874.2
5028.9
884.5
12533.9
9963.2
4.
KUBÁNYIOVÁ Silvia
Bežci VK
1978
2406.2
1000
5461.3
8867.5
8867.5
5.
BOTKOVA Patrícia
Nordic Walking Team
1977
907.5
917.1
910.6
959.5
4790.7
925.2
9410.6
8503.1
Muži NW do 59 rokov
Por.
Meno
Rok
15.04.23
Jarný beh Bojničky - Nordic Walking
03.06.23
NW PO 10 km
03.06.23
NW PO 3 km
03.06.23
VIRTUAL 10 km
09.07.23
Malý štrbský maratón
13.05.23
MČR Bruntál - 5 km
13.05.23
MČR Bruntál - 10 km
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
26.08.23
Madunický cibulák
10.09.23
Novohradský pohár
16.09.23
SP 21 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 10 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 5 km Štrbské Pleso
21.10.23
Biobeh vinohradmi
Spolu
TOP 5
1.
LAPŠANSKÝ Viktor
Nordic Walking - Stará Ľubovňa
1965
788.8
2500
946.3
2500
953.6
5077.3
977.6
13743.6
12008.5
2.
ŠOLTÉS Jozef
NW-Rokycany
1966
1000
2500
1000
1000
1000
1000
5437.9
12937.9
10937.9
3.
KARPJÁK Stanislav
MLČ Prešov
1970
2337.3
904.6
894.5
896.1
5169.3
10201.8
10201.8
4.
UMRIAN Robert
NORDIC WALKING SPORT SK
1970
949.3
200
845.1
4638.4
6632.8
6632.8
5.
GAŠPAR Lubomír
1972
5500
5500
5500
Ženy NW do 59 rokov
Por.
Meno
Rok
15.04.23
Jarný beh Bojničky - Nordic Walking
03.06.23
NW PO 10 km
03.06.23
NW PO 3 km
03.06.23
VIRTUAL 10 km
09.07.23
Malý štrbský maratón
13.05.23
MČR Bruntál - 5 km
13.05.23
MČR Bruntál - 10 km
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
26.08.23
Madunický cibulák
10.09.23
Novohradský pohár
16.09.23
SP 21 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 10 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 5 km Štrbské Pleso
21.10.23
Biobeh vinohradmi
Spolu
TOP 5
1.
SEMANOVÁ Mária
Prešovská Walkerka
1968
999.6
2498.5
978.2
1000
1000
1000
5500
12976.3
10998.5
2.
PÁLENÍKOVÁ Zuzana
NW klub Lučenec
1968
1000
2471.5
964.1
976.4
997.3
970.7
5500
1000
13880
10968.8
3.
PAJGERTOVÁ Viera
walking@running light team ZV
1972
869.8
2147.3
866.8
2500
835
884
866.5
4356.6
13326
10757.7
4.
KANCKOVÁ Danica
NW klub Lučenec
1970
979.4
2500
959.2
963.3
950.9
5109.8
11462.6
10511.7
5.
NEDBALOVÁ Jana
breznický beh
1964
2186.1
898.9
882.6
898.3
880.4
4351.2
890.1
10987.6
9224.6
Muži NW nad 60 rokov
Por.
Meno
Rok
15.04.23
Jarný beh Bojničky - Nordic Walking
03.06.23
NW PO 10 km
03.06.23
NW PO 3 km
03.06.23
VIRTUAL 10 km
09.07.23
Malý štrbský maratón
13.05.23
MČR Bruntál - 5 km
13.05.23
MČR Bruntál - 10 km
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
26.08.23
Madunický cibulák
10.09.23
Novohradský pohár
16.09.23
SP 21 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 10 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 5 km Štrbské Pleso
21.10.23
Biobeh vinohradmi
Spolu
TOP 5
1.
PETRUŠKA Miroslav
Trnava
1963
708
2500
1000
2500
1000
1000
5500
1000
15208
12500
2.
KAKAŠČÍK Jozef
NW-ZABORSKE
1959
959.4
2469.5
978
2361.7
1000
963.4
962.8
5500
994.8
16189.6
12326
3.
GREGUŠ Dušan
NW Ružomberok
1954
897.1
2402.1
943.6
2298.6
936.1
932
899.6
5078.7
14387.8
11659.1
4.
BALLEK Vladimír
AHA Čierne
1959
2356.5
2500
802
4757
10415.5
10415.5
5.
GURECKA Jozef
Spišská Stará Ves
1961
2153.7
883.9
879.6
883.8
5028.9
923.3
10753.2
9873.6
Ženy NW nad 60 rokov
Por.
Meno
Rok
15.04.23
Jarný beh Bojničky - Nordic Walking
03.06.23
NW PO 10 km
03.06.23
NW PO 3 km
03.06.23
VIRTUAL 10 km
09.07.23
Malý štrbský maratón
13.05.23
MČR Bruntál - 5 km
13.05.23
MČR Bruntál - 10 km
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
26.08.23
Madunický cibulák
10.09.23
Novohradský pohár
16.09.23
SP 21 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 10 km Štrbské Pleso
16.09.23
SP 5 km Štrbské Pleso
21.10.23
Biobeh vinohradmi
Spolu
TOP 5
1.
NOVOTNÁ Mária
Šk.Štrba
1960
1000
2500
996.3
2500
951.2
1000
977.5
5296.2
955.3
16176.5
12296.2
2.
VDOVJAKOVÁ Eva
Tatranky
1962
965.5
2387.9
904.8
2400.6
967.2
946.7
5080.8
925
14578.5
11802
3.
KNIŽKOVÁ Anna
Tatranky
1955
2359.6
937.6
2393.8
920.3
879.6
4921.6
902.6
13315.1
11532.9
4.
IVANOVÁ Božena
Tekovské Nemce
1954
958.8
2374.7
947.8
967.5
904.1
5500
896.6
12549.5
10748.8
5.
DVORNICKÁ Eva
NW team Liptov
1959
2473.8
975.3
975.9
5159.2
931.9
10516.1
10516.1