Preteky | Dátum | Por. | Kategória | BIB | Meno | | Klub | Čas |
---|
Plachého míľa | 13.10.2022 | 120 | D5 (2.) | 122 | KRAVCOVÁ Elena | F 2007 | ZŠ Hroncova 23 | 03:03,20 |
Beh do Choča, Memoriál Jozefa Čajku | 09.09.2023 | 105 | MD (4.) | 122 | ADAMEC Vladimír | M 1963 | | 01:25:17 |
Prielom Dunajca - 17 km | 10.02.2024 | 80 | M (59.) | 122 | SUCHANOVSKÝ Pavol | M 1994 | #behámSrdcom | 01:27:36,65 |
Memoriál Jozefa Psotku - EXTREME | 12.10.2019 | 121 | MA (59.) | 122 | Karabinoš Tomáš | M 1985 | Malý Lapáš | 47:11,00 |
BJTS 5. kolo Tatranská Polianka | 11.08.2023 | 69 | M (6.) | 122 | KOŠČÁK Tomáš | M 1991 | | 12:05,17 |
BJTS 7. kolo Štrba | 05.10.2023 | 123 | 4CH (6.) | 122 | KUČERA Ľubomír | M 2010 | | 05:13,66 |
1. kolo ZBS - Steeplechase | 09.11.2019 | 77 | M40 (5.) | 122 | HRIC Miloš | M 1978 | Krná | 31:42,74 |
3. kolo VSLL 2024 | 17.02.2024 | 0 | SPY | 122 | SÝKOROVÁ Elena | F 2012 | Martincek Racing Academy | |
Horský kros Gerlach - XVI. ročník | 29.08.2009 | 28 | MA (23.) | 122 | WOSIK Daniel | M 1980 | OSTROWIA | 0:49:47,10 |
Pohár primátora Vysokých Tatier v obrovskom slalome 2. kolo | 12.02.2020 | 2 | MZY (1.) | 122 | Dorková Tamara | F 2020 | ZŠ T. LOMNICA | 00:48,86 |
Pohár primátora Vysokých Tatier v obrovskom slalome 2. kolo | 12.02.2020 | 2 | MZY (1.) | 122 | Dorková Tamara | F 2020 | ZŠ T. LOMNICA | 00:24,47 |
Obrovský slalom - 2. kolo | 01.02.2024 | 25 | R4CH (8.) | 122 | KULANGA Maxim | M 2011 | LK Tatranská Lomnica | 00:27,87 |
Memoriál Jozefa Psotku - EXTREME | 12.10.2019 | 125 | MA (63.) | 122 | Karabinoš Tomáš | M 1985 | Malý Lapáš | 03:48:33,00 |
Horský kros Gerlach - XXVII. ročník | 29.08.2020 | 78 | FE (5.) | 122 | LOPATOVA Dominika | F 1991 | | 01:13:37,67 |
Andrejcová Vertikal 2023 | 14.10.2023 | 178 | FB (26.) | 122 | MIHŇÁKOVÁ Renáta | F 1974 | Partička ŠK Heľpa | 01:21:04,46 |
Memoriál Jána Stilla - Night Run 2019 | 19.07.2019 | 40 | F (6.) | 122 | CONKOVA Simona | F 1987 | Maras team | 25:12,18 |
2. kolo DVRL - Prešov - PREŠOVSKÉ DNI CYKLISTIKY | 01.05.2024 | 50 | MLZ (3.) | 122 | BUČKO Maximilián | M 2012 | Cyklo Čajka Racing | 20:30,33 |
2. kolo - Prešovské dni cyklistiky | 08.05.2023 | 40 | MLZ (3.) | 122 | SCHERFEL Fabián | M 2012 | (Kežmarok) | 10:29,95 |
Malý pieninský maratón - 18 km | 15.09.2021 | 54 | M (48.) | 122 | ŠUGA Matúš | M 1986 | Poprad | 01:26:23 |
City Trail Vysoké Tatry | 04.05.2024 | 80 | M60 (8.) | 122 | MARAS Ladislav | M 1963 | MARAS team | 01:23:38,49 |
Andrejcová Vertikal 2020 | 10.10.2020 | 70 | FA (11.) | 122 | ŠŤAVINOVÁ Zdenka | F 2001 | | 01:08:14 |
City Trail | 07.05.2023 | 9 | M (7.) | 122 | SVAJDA Gabriel | M 1984 | Ac Nové Zámky | 45:01,02 |
Horský kros Gerlach - XXX. ročník | 03.09.2022 | 102 | MC (16.) | 122 | PRIEHODA Luboš | M 1972 | Hatatitla | 01:23:53,10 |
Memoriál Jána Stilla - 9370m | 17.07.2021 | 99 | F40 (3.) | 122 | DUNČKOVÁ Pavlína | F 1979 | ARCHING | 01:08:28,00 |
3.kolo ZBS - Sunrise Run | 11.01.2020 | 18 | M40 (3.) | 122 | HRIC Miloš | M 1978 | Krná | 26:55,26 |
Pohár primátora Vysokých Tatier v obrovskom slalome 1. kolo | 22.01.2020 | 2 | SZI (1.) | 122 | Dorko Tomáš | 2020 | ZŠ Tat. Lomnica | 00:32,59 |
Horehronská Trailová Liga 2023 - celkové poradie | 14.09.2023 | 47 | F (24.) | 122 | MIHŇÁKOVÁ Renáta | F 1974 | ŠK HEĽPA PARTIČKA | |
Heľpiansky kros - 8,2 km | 05.09.2020 | 26 | M40 (6.) | 122 | BEŇUŠ Miloš | M 1973 | Bautrade run team | 43:25,99 |
Pohár ZSL - Štrbské Pleso | 01.04.2023 | 0 | L_SZ08 | 122 | BERAXOVÁ Ema | F 2008 | KB Predajná | DNS |
Beh na Kráľovú studňu | 20.08.2023 | 0 | D | 122 | GOMBITA Peter | M 1956 | Beh za chudobných Košice | DNF |
Tatry Running Tour - Night Run | 18.06.2021 | 177 | F40 (24.) | 122 | RAJNOVÁ Andrea | F 1978 | | 27:37,69 |
Obrovský slalom - 2. kolo | 01.02.2024 | 35 | R4CH (7.) | 122 | KULANGA Maxim | M 2011 | LK Tatranská Lomnica | 00:55,15 |
Beh pre Matúška - 5 km | 05.07.2023 | 79 | 5FB (20.) | 122 | TURČEKOVÁ Mária | F 1981 | | 49:52,74 |
Pohár ZSL v behu na lyžiach, 3. kolo, MSR v behu na lyžiach | 18.02.2024 | 251 | U14W (2.) | 122 | PODOLSKÁ Emma Lillie | F 2010 | ŠK Štrba | 07:47,10 |
Benkovská 5 km | 26.02.2023 | 52 | 5M (33.) | 122 | KASSAY Vojtech | M 1946 | MARAS team | 00:48:37 |
Beh štyroch mostov | 29.08.2023 | 258 | A (93.) | 122 | KAKALEJČÍK Samuel | M 1997 | Košice | 01:08:26 |
2. kolo Detskej Východ MTB ligy | 24.07.2022 | 42 | MLZ (1.) | 122 | HOZA Maxim | M 2010 | Cyklo Čajka Racing | 10:04,40 |
Beh na lyžiach - 5 km voľne s hromadným štartom | 19.02.2017 | 8 | M (2.) | 122 | PALGUTA Luboslav | M 1978 | ŠKP KBL Martin | 13:47,20 |
Beh okolo Spišského hradu - 19 km | 04.09.2022 | 6 | MA (4.) | 122 | TOPORCER Branislav | M 1985 | SPK Medveď, o.z. Sp. Nová Ves | 01:19:16 |
Majstrovstvá ZSL - 2. deň | 26.03.2023 | 145 | M_MZ12 (35.) | 122 | KOLOŇ Jakub | M 2014 | MKL Kremnica | 19:22,20 |
4. kolo VSLL 2019 | 24.02.2019 | 0 | SPY | 122 | CVANIGOVÁ Barbora | F 2007 | ŠSDM Poprad-Tatry | |
Lesný beh okolo Poludnice - žiaci | 25.09.2022 | 17 | MZY (8.) | 122 | SITÁRIKOVÁ Klaudia | F 2011 | KBL Jasna | 11:33,74 |
5. kolo VSLL 2022 | 13.03.2022 | 0 | SPI | 122 | WEISS Gregor | M 2010 | ŠK UNI Košice | |
Beh do Choča - 7. ročník | 28.05.2016 | 104 | MA (65.) | 122 | BENICKY Lukas | M 1986 | Liptovský Mikuláš | 01:05:55 |
4. kolo ZBS - Grand Finále | 09.02.2019 | 68 | F (6.) | 122 | POMORSKÁ Katarína | F 1991 | | 57:14,36 |
Beh v raji 2017 - 10 km | 27.05.2017 | 202 | MD (13.) | 122 | BAČÍK Peter | M 1953 | O5 BK Furča Košice | 50:56,60 |
Malý pieninský maratón - 18 km | 15.09.2022 | 204 | M (149.) | 122 | ZELENÁK Kamil | M 1980 | Zamagurskí bežci | 02:03:07 |
Pohár ZSL v behu na lyžiach, 3. kolo, MSR v behu na lyžiach | 18.02.2024 | 251 | | 122 | | | | 07:47,10 |
5. kolo VSLL 2020 | 08.03.2020 | 0 | MZI | 122 | BRUTOVSKÝ Maximilián | M 2006 | LO MŠK Kežmarok | |
3. kolo VSLL 2022 | 12.02.2022 | 131 | SPY (5.) | 122 | TABAČKOVÁ Mia | F 2011 | ŠK UNI Košice | 00:33,05 |