Preteky | Dátum | Por. | Kategória | BIB | Meno | | Klub | Čas |
---|
Dobšinská desiatka 2022 - 10 km | 17.09.2022 | 23 | F60 (1.) | 1 | SEMANOVA Zlatka | F 1958 | | 55:31,12 |
Horský kros Gerlach - X. ročník | 30.08.2003 | 89 | MJ (24.) | 1 | MLYNÁR Peter | M 1988 | TJ VYsoké Tatry | 60:11,8 |
Pohár ZSL - Snow Park Ľadová | 21.01.2023 | 121 | L_O (4.) | 1 | KOVÁČIKOVÁ Terézie | F 1972 | Klub biatlonu Čierny Balog | 23:09,8 |
Prešovský pohár v Nordic Walking - 10 km | 05.06.2021 | 28 | FD (4.) | 1 | DEMEKOVÁ Beáta | F 1953 | Nordic walking - runinng Prešov | 01:40:54,38 |
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie | 10.11.2019 | 51 | MF (28.) | 1 | GYOMBER Nina | F 2010 | | |
5. kolo VSLL 2020 | 08.03.2020 | 112 | MPY (5.) | 1 | SMINČÁKOVÁ Chiara | F 2011 | ŠSDM Poprad-Tatry | 00:50,16 |
Ozorovská dvanástka - 12 km | 01.09.2023 | 9 | C (2.) | 1 | ŠOLTYS Milan | M 1972 | Bežecký klub Poprad | 00:54:53 |
Zamagurská deviatka | 26.06.2021 | 33 | F (6.) | 1 | KRIVOŇÁKOVÁ Zuzana | F 1979 | Ľubovnianski bežci | 54:38,13 |
15 km jesenný Račiansky kros | 27.10.2019 | 88 | M (56.) | 1 | BAROŇÁK Ivan | M 1990 | | 01:30:26,93 |
1. kolo VSLL | 24.01.2016 | 82 | MPY (1.) | 1 | CHOROGWICKÁ Mia | F 2006 | LO MŠK Kežmarok | 00:46,92 |
3. kolo VSLL 2022 | 12.02.2022 | 0 | MPY | 1 | STREICHSBIER Ella Mia | F 2012 | SnowSports Club Vysoké Tatry | |
SKIMOvačka | 18.03.2022 | 5 | R (1.) | 1 | UHNÁK Juraj | M 2017 | | 07:27,46 |
Priateľský nočný beh 2024 | 05.04.2024 | 172 | F (61.) | 1 | LEHETOVÁ Alexandra | F 1985 | Levoča | 00:44:37 |
NW Lučenec - 7 km | 11.09.2022 | 6 | FB (1.) | 1 | KOVÁROVÁ Jana | F 1977 | ŠK Štrba | 50:01,00 |
Beh na lyžiach - cross country cross | 02.04.2023 | 49 | CM (11.) | 1 | TIMKO Igor | M 1978 | No Name | 03:28,03 |
7. kolo - Moldavské limity | 15.07.2023 | 1 | MIKCH (1.) | 1 | ŠARNIK Jakub | M 2017 | ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov | 02:16,03 |
Vertical Grand Tour - Beh | 19.01.2019 | 32 | MB (23.) | 1 | MAZAL Petr | M 1980 | | 45:41,01 |
16 km zimný Račiansky kros | 05.02.2023 | 84 | M (38.) | 1 | SCHWEIGER Jan | M 1984 | Pexton unikorns | 01:37:53,77 |
Pohár ZSL - Štrbské Pleso / Gerlachov | 25.02.2023 | 25 | L_MZ12 (4.) | 1 | GĄSIENICA Maria | F 2012 | UKS Regle Kościelisko | 08:33,50 |
Pohár ZSL - BK Opalisko Z. Poruba | 17.03.2024 | 266 | U18W (11.) | 1 | GARGULAKOVA Alzbeta | F 2006 | | 35:51,90 |
Plachého míľa | 02.11.2023 | 73 | CH6 (12.) | 1 | SENBAY Tarik | M 2007 | SOŠ technická, Košice | 07:57,30 |
Pohár ZSL - Štrbské Pleso | 17.12.2023 | 70 | U18W (16.) | 1 | CHLADEKOVA Cheryl | F 2007 | | 46:45,60 |
Beh SNP 2020 - Juniori | 05.09.2020 | 1 | M5 (1.) | 1 | Svoboda Tobiáš | M 2015 | | 00:20,70 |
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie | 05.11.2023 | 12 | F (5.) | 1 | MAJZLANOVÁ Zuzana | F 1986 | Združenie pacientov s pľúcnou hypertenziou | |
Útek do divočiny | 15.09.2022 | 37 | D (2.) | 1 | Zvarová Anna | F 1975 | Svetielko nádeje | 01:05:10 |
Horský kros Gerlach - XXVI. ročník | 31.08.2019 | 2 | MB (1.) | 1 | DLUGOSZ Andrzej | M 1978 | UBIQUINOL | 46:07,78 |
Míľa - Majstrovstvá stredoškolákov Košického kraja | 25.05.2022 | 31 | JM (3.) | 1 | FÁBRY Marko | M 2003 | SŠ Sečovce | 00:05:41 |
Memoriál Jána Stilla - 9370m | 16.07.2022 | 102 | M40 (22.) | 1 | KENDER Miroslav | M 1980 | | 01:14:50,59 |
Porúbska jedenástka - polka 5,7 km | 05.08.2023 | 34 | MJ (7.) | 1 | BREHUV Ondrej | M 2011 | Kochanovce | 00:38:12 |
Beh Olšavskou dolinou 16 km | 10.03.2024 | 279 | E (13.) | 1 | POLÁK Peter | M 1948 | Active life team Košice | 01:50:27 |
10. kolo - Spišský Hrhov | 29.08.2023 | 1 | MIKCH (1.) | 1 | ŠARNIK Jakub | M 2017 | ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov | 03:04,15 |
Kozí trail 26 km | 13.04.2019 | 13 | M40 (4.) | 1 | FATUN Pavol | M 1979 | | 03:15:25,93 |
Domašská desiatka - 10 km | 05.07.2020 | 72 | F (3.) | 1 | BAHURINSKÁ Mária | F 1984 | MARAS team | 00:50:50 |
Horehronská Trailová Liga 2023 - celkové poradie | 14.09.2023 | 274 | M (169.) | 1 | ORAVKIN František | M 1984 | Behám si len tak pre radosť | |
Pohár ZSL - Štrbské Pleso / Gerlachov | 24.02.2024 | 222 | W (15.) | 1 | TOTHOVA Rebeka | F 2005 | Fan Team Banská Bystrica | 38:31,60 |
Horský kros Gerlach - III. ročník | 24.08.1996 | 1 | MA (1.) | 1 | MATANIN Marcel | M 1973 | ŠKP Štrbské Pleso | 0:41:26,30 |
Obrovský slalom - 1. kolo | 11.01.2024 | 90 | N1D (1.) | 1 | VALOSOVÁ Sára | F 2016 | | 00:51,57 |
Kajňanská desiatka | 01.05.2022 | 1 | B (1.) | 1 | DEVEČKA Adrián | M 1978 | Michalovce | 36:35,90 |
Malý štrbský maratón - 9. ročník | 07.07.1985 | 71 | M (61.) | 1 | Mikluš Viktor | M 0 | Slávia Farmaceut Bratislava | 02:18:15,2 |
Horehronská Trailová Liga 2021 - celkové poradie | 10.10.2021 | 234 | M (139.) | 1 | HANZEL Peter | M 1982 | | |
Beh štyroch mostov 2022 | 29.08.2022 | 52 | M (15.) | 1 | MICHALIK Peter | M 1988 | Sabinov | 00:45:07 |
Závadský štvanec 10 km | 19.09.2020 | 24 | F (1.) | 1 | JENEJOVA Vanda | F 1992 | dynafit/geosport nemecka | 48:22,75 |
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024 | 25.05.2024 | 1 | MIKCH (1.) | 1 | PUŠKÁR Jozef | M 2018 | | |
15 km jesenný Račiansky kros | 24.10.2021 | 5 | M (5.) | 1 | ANDREW Oliver | M 1993 | | 01:03:02,84 |
Obrovský slalom - 2. kolo | 08.02.2023 | 45 | A1D (1.) | 1 | Bartoňová Veronika | F 2015 | ZŠ Tatranská Lomnica | 00:34,14 |
Horovská desiatka - silvestrovský beh | 31.12.2023 | 156 | B (45.) | 1 | BABIN Marek | M 1978 | Krasnovce | 57:14 |
Beh do Choča - 1. ročník | 29.05.2010 | 25 | MB (7.) | 1 | SNEVAJS Radomír | M 1963 | KHB Radegast | 01:02:07 |
Košickopolianská desiatka | 22.10.2022 | 1 | A (1.) | 1 | REPÁK Erik | M 1991 | Bežecký klub obce Vyšná Myšľa | 00:34:37 |
3.kolo ZBS - Sunrise Run | 12.01.2019 | 51 | M40 (13.) | 1 | HROMJAK Imrich | M 1977 | AK Steeple POPRAD | 29:54,51 |
Tatry Running Tour - Cross Run | 19.06.2021 | 9 | M40 (2.) | 1 | RYŠKA Vít | M 1975 | VSK Univerzita Brno | 59:37,12 |
1. kolo ZBS - Steeplechase | 13.11.2021 | 19 | M (10.) | 1 | BAYER Martin | M 1993 | | 33:48,28 |
2. kolo VSLL 2022 | 27.02.2022 | 196 | MPY (30.) | 1 | LEFFLEROVÁ Zuzana | F 2012 | OŠK Mlynky | 01:12,13 |
Beh na lyžiach - 3.kolo | 07.03.2024 | 5 | 1CH (4.) | 1 | BAĎO Leonard | M 2016 | | 02:16,10 |
Beh na lyžiach - 5 km voľne s hromadným štartom | 20.01.2019 | 48 | M40 (7.) | 1 | TIMKO Igor | M 1978 | No Name | 24:16,89 |
1. kolo VSLL 2019 | 03.02.2019 | 0 | MPY | 1 | ŠUGEREKOVÁ Dada | F 2009 | Ski Club Progress St. Ľubovňa | |
Zamagurská deviatka | 03.08.2019 | 42 | M (27.) | 1 | MARAS Ladislav | M 1963 | MARAS team | 01:25:44,38 |
15 km letný Račiansky kros | 06.06.2021 | 38 | M (21.) | 1 | NAGY Gábor | M 1989 | | 01:22:42,46 |
Beh na lyžiach - 2 km voľne s hromadným štartom | 16.04.2022 | 59 | M (5.) | 1 | SPORKA Tomáš | M 1987 | Bežkár Sučany | 20:49,43 |
Slaňaki Cup - BIKE 11,2 km | 05.11.2023 | 33 | D (4.) | 1 | GURECKA Jozef | M 1961 | Spišská Stará Ves | 01:03:20,0 |
Obrovský slalom - 3. kolo | 15.02.2024 | 68 | N1D (1.) | 1 | BEKEŠOVÁ Ema | F 2016 | ZŠ s MŠ Ždiar | 00:57,03 |
Vertikal kilometer | 03.07.2021 | 68 | M (49.) | 1 | ANTAL Tomaš | M 1984 | Wolf pack | 01:00:05,50 |
3. kolo VSLL 2019 | 17.02.2019 | 0 | MPY | 1 | ČERMÁKOVÁ Šarlota | F 2009 | LO Spišské Hanušovce | |
Horský kros Gerlach - XX. ročník | 24.08.2013 | 178 | MC (26.) | 1 | VRBICKY Stanislav | M 1957 | BANSKÁ BYSTRICA | 1:19:04,10 |
VRL - 8. kolo Svidník | 03.07.2022 | 71 | MK (8.) | 1 | PONČÁK Tomáš | M 2005 | Cyklo Čajka Racing | 02:18:33,27 |
Tatry Running Tour - Interski Run | 19.06.2022 | 0 | F40 | 1 | RYBÁROVÁ Alexandra | F 1978 | | DNS |
Harhovská desiatka | 21.08.2021 | 95 | F (5.) | 1 | SKOVAJSOVÁ Anna | F 1986 | Kežmarok | 00:53:25 |
VRL - 2. kolo Svinia | 14.05.2022 | 36 | MK (4.) | 1 | PONČÁK Tomáš | M 2005 | Cyklo Čajka Racing | 24:06,95 |
Beh pre rodiny s deťmi | 03.07.2022 | 35 | dosp (7.) | 1 | KOHÚT Matúš | M 1993 | Matúšov sad | 12:08,50 |
SKIMOvačka 2023 - jednotlivci | 18.03.2023 | 3 | RM1 (1.) | 1 | HUBAČ Marko | M 2005 | Dynafit Tatranská Lomnica | 03:53,89 |
Obrovský slalom - 3. kolo | 15.02.2024 | 70 | N1D (1.) | 1 | BEKEŠOVÁ Ema | F 2016 | ZŠ s MŠ Ždiar | 01:53,90 |
Závadský štvanec 10 km | 24.09.2022 | 36 | M (23.) | 1 | STRAPKO Michal | M 1985 | Závadka nad Hronom | 53:45,77 |
Pohár primátora Vysokých Tatier v zjazdovom lyžovaní | 13.02.2019 | 0 | NZY | 1 | Bačová Emka | F 2009 | Dolný Smokovec | 00:57,76 |
VRL - 1. kolo Tour De Prešov | 01.05.2024 | 14 | MK (1.) | 1 | MOZDEN Richard | M 2009 | CK MŠK Kežmarok | 02:25:25,38 |
Kubašská 10° - 10 km | 05.10.2019 | 38 | MC (7.) | 1 | Josefík Ivo | M 1967 | europextreme.SK | 01:00:21 |
Skialp - 1. kolo | 22.12.2023 | 5 | M (2.) | 1 | JÁNOŠÍK Kristián | M 1999 | Dynafit | 03:00,00 |
Šamorínska bežecká liga 2022 - celkové poradie | 22.10.2022 | 91 | ZM (5.) | 1 | ŠANDOR Samuel | M 2011 | 3klub Šamorín | |
Beh na lyžiach - rebríček | 01.04.2023 | 3 | CH1 (1.) | 1 | Kováčik Adam | M 2015 | ZŠ Tatranská Lomnica | |
CrossSwimRun 2020 | 05.09.2020 | 28 | F (8.) | 1 | FRÁTRIKOVÁ Michala | F 1981 | | 01:00:25,60 |
Beh o dušu 6,2 km | 01.05.2023 | 11 | M (11.) | 1 | Turík Adrián | M 2002 | Lukačovce | 00:30:33 |
4. kolo VSLL 2019 | 24.02.2019 | 0 | MPY | 1 | LEVARSKÁ Lujza | F 2010 | SnowSports Club | |
Beh na Chatu pri Zelenom Plese | 08.06.2019 | 180 | MA (73.) | 1 | ZÁVACKÝ Filip | M 1987 | | 59:30,00 |
VRL - 3. kolo - Memoriál Adriána Babiča | 26.05.2024 | 24 | MK (4.) | 1 | MOZDEN Richard | M 2009 | CK MŠK Kežmarok | 01:41:22,00 |
Prešov Stars Run | 29.04.2023 | 162 | A (73.) | 1 | PIHULIČ Pavol | M 1988 | Prešov | 00:55:13 |
Košickopolianská desiatka | 26.10.2019 | 1 | C (1.) | 1 | MARAS Ladislav | M 1963 | MARAS team | 35:37,24 |
5. kolo VSLL 2019 | 02.03.2019 | 88 | MPY (8.) | 1 | VAŠKOVÁ Sára | F 2010 | RS sport Club Košice | 00:42,66 |
Šamorínska bežecká liga, 1.kolo | 24.03.2019 | 34 | MM (8.) | 1 | DURUTTYA Simon | M 2012 | | 03:42,70 |
Šamorínska bežecká liga, 1.kolo | 09.04.2022 | 24 | SF (6.) | 1 | KOPRIVOVÁ Bibiana | F 2009 | Rodinkovci | 03:39,12 |
Pohár ZSL - 1. deň | 28.01.2023 | 95 | L_SZ10 (13.) | 1 | MIKUŠOVÁ Nina | F 2010 | TJ Tatran Hybe | 08:44,80 |
Beh na lyžiach - 5 km voľne s hromadným štartom | 19.01.2020 | 74 | M (13.) | 1 | VOZÁR Lukáš | M 1986 | NV Záborské | 33:58,93 |
Majstrovstvá ZSL - 2. deň | 26.03.2023 | 11 | L_MZ11 (1.) | 1 | MATIESKOVÁ Sofia | F 2011 | Klub lyžiarov Nováky | 12:21,70 |
1. kolo VSLL 2022 | 29.01.2022 | 0 | MPY | 1 | SOLÁROVÁ Ella | F 2013 | LK SKI Jezersko | |
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie | 21.04.2024 | 134 | ZM (23.) | 1 | FEHÉR Oliver | M 2017 | Sigajaga | |
BJTS 2. kolo Starý Smokovec | 05.05.2023 | 25 | 1CH (15.) | 1 | DINDOFFER Adam | M 2016 | | 02:04,77 |
Beh okolo Spišského hradu - 19 km | 03.09.2023 | 32 | MA (9.) | 1 | MECKO Juraj | M 1987 | Spišské Podhradie | 01:44:24 |
Pohár ZSL - Tatranská Lomnica | 14.01.2024 | 1 | U12M (1.) | 1 | SIBYLA Vincent Eliáš | M 2012 | LK SKI TEAM JASE LÁTKY | 00:01,00 |
Konečné poradie 2023 | 17.09.2023 | 1 | MIKCH (1.) | 1 | ŠARNIK Jakub | M 2017 | ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov | |
Útek do divočiny | 15.09.2021 | 68 | A (34.) | 1 | Schreiner Radoslav | M 1993 | BN fellaz runners | 01:16:10 |
1. kolo ZBS - Steeplechase | 11.11.2023 | 2 | F40 (1.) | 1 | MRÁZOVÁ Jurina | F 1982 | CrazyWoMan Banská Bystrica | 20:40,32 |
1. kolo VSLL 2024 | 03.02.2024 | 113 | MPY (9.) | 1 | BREZINOVÁ Tamara | F 2014 | ŠK JUNIOR SKI POPRAD | 00:41,58 |
Memoriál Ondreja Sotáka - 2,5 km | 25.06.2023 | 6 | 2M (6.) | 1 | ŽIGA António | M 2011 | Košice-Šaca | 00:11:38 |