Moje konto a preteky
Toggle navigation
Kalendár pretekov
Výsledky
Pretekári
Trate
O projekte
Hľadaj
Vertical Grand Tour - Skialp
Cieľové video
Pretekaj.sk
Podujatia
Vertical Grand Tour 2017
Vertical Grand Tour - Skialp
Cieľové video KYPTA Pavel
Výsledky
Prehrať znova
Pretekaj.sk
Titulky vo videu zobrazujú všetkých pretekárov na rovnakej trati.
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Video
1
MS
(1.)
43
HUBAČ Vlado
1971
SKI MUSEUM Tatranská Lomnica
24:36,21
00:00,00
2
MS
(2.)
145
BRZESKI Tomasz
1972
TKN - TATRA TEAM ZAKOPANE
25:37,62
01:01,41
3
MS
(3.)
76
BARTOŇ Peter
1976
Poprad
26:37,90
02:01,69
4
MS
(4.)
99
JANKURA Adam
1989
TJ Tatranska Lomnica
26:54,24
02:18,03
5
MS
(5.)
150
REPKA Tomáš
1987
28:56,09
04:19,88
6
MS
(6.)
100
KLOBUŠNÍK Peter
1985
JAMES SPIŠ
29:11,05
04:34,84
7
MS
(7.)
141
SZIGETY Peter
1979
30:24,27
05:48,06
8
MS
(8.)
49
PAVELEK Stanislav
1971
C.A.P. Prešov
30:26,52
05:50,31
9
MS
(9.)
143
PAVČÍK Jozef
1972
32:05,75
07:29,54
10
MS
(10.)
146
BABIČ Adrián
1996
32:09,67
07:33,46
11
ZS
(1.)
87
ŠKANDÍKOVÁ Barbora
1986
Trinity Triathlon Club
32:12,39
07:36,18
12
MS
(11.)
18
MARTANCIK Pavol
1980
Spišska Stara Ves
32:16,97
07:40,76
13
MS
(12.)
116
PJEŠČÁK Michal
1980
Stará Ľubovňa
32:33,99
07:57,78
14
MS
(13.)
4
KORFANT Matúš
1992
CK MŠK Kežmarok
32:58,02
08:21,81
15
MS
(14.)
7
KOŠÁR Marcel
1975
HO LŠ Poprad
34:04,02
09:27,81
16
MS
(15.)
95
KUŠNÍR Filip
1988
Spartan Patriot Team
34:14,09
09:37,88
17
MS
(16.)
27
NOVÁK Miroslav
1970
PIK Poprad
34:16,49
09:40,28
18
MS
(17.)
34
UTRATA Jan
1957
Ochoz u Brna
34:17,48
09:41,27
19
MS
(18.)
122
TEPLICA Juraj
1989
Extreme Obstacle Runners - SPORTRYSY
35:19,65
10:43,44
20
MS
(19.)
19
MÜLLER Jozef
1974
Svit
35:22,49
10:46,28
21
MS
(20.)
88
ALEXIK Michal
1978
Death Metal SL
37:16,35
12:40,14
22
MS
(21.)
64
PODOLSKY Dusan
1975
Kosice
37:41,57
13:05,36
23
MS
(22.)
66
KYPTA Pavel
1953
Do Furárov
38:05,30
13:29,09
24
MS
(23.)
65
BUDZÁK Jan
1962
SAGANSKO
38:22,10
13:45,89
25
MS
(24.)
22
KOŠŤÁL Karol
1963
Vysoké Tatry
38:22,87
13:46,66
26
MS
(25.)
29
KMETIK Peter
1982
Zilina
38:23,92
13:47,71
27
ZS
(2.)
59
BREČKOVÁ Viera
1964
Veľká Lomnica
38:26,75
13:50,54
28
MS
(26.)
38
DOLINAY Štefan
1972
SVIT
38:28,34
13:52,13
29
MS
(27.)
9
MAŇKOŠ Peter
1968
Prešov
38:29,09
13:52,88
30
MS
(28.)
67
WEINCILLER Michal
1986
ZÁCHRANA o.z.
38:41,69
14:05,48
31
MS
(29.)
28
BARGER Milan
1951
Gerlachov
39:15,65
14:39,44
32
ZS
(3.)
54
THURSKA Gabriela
1981
Poprad
39:17,02
14:40,81
33
ZS
(4.)
107
SENČEKOVÁ Zuzana
1991
LK Tatranská Lomnica
39:19,91
14:43,70
34
MS
(30.)
62
KOVALČÍK Lukáš
1987
Poprad
39:21,62
14:45,41
35
ZS
(5.)
8
BUKOVINSKÁ Simona
1977
Buky
39:27,07
14:50,86
36
MS
(31.)
56
BABIČ Štefan
1967
Nová Lesná
39:27,70
14:51,49
37
MS
(32.)
101
TOKARČÍK Dušan
1972
MŠK Kežmarok
39:36,91
15:00,70
38
MS
(33.)
3
ŠIMKULÁK Ján
1976
Spišská Belá
39:44,29
15:08,08
39
MS
(34.)
39
DOLINAY Dávid
1996
SVIT
39:47,44
15:11,23
40
MS
(35.)
142
SIVAKY Michal
1983
39:59,99
15:23,78
41
MS
(36.)
58
KÁŇA Petr
1972
Brušperk
40:28,23
15:52,02
42
ZS
(6.)
81
MEZOVSKÁ Alexandra
1987
Vysoké Tatry
40:36,58
16:00,37
43
MS
(37.)
103
NOSÁL Ľubomír
1995
Vysoké Tatry
41:24,58
16:48,37
44
ZS
(7.)
113
GALFYOVA Zuzana
1991
Vysoke Tatry
41:47,44
17:11,23
45
MS
(38.)
15
SALAJ Vladimír
1964
HO ALPIN KLUB Svit
41:52,16
17:15,95
46
MS
(39.)
83
HANULA Jaroslav
1972
INTERSPORT Ružomberok
42:09,21
17:33,00
47
MS
(40.)
121
HANULIAK Jan
1984
Welzl Zábřeh
42:19,04
17:42,83
48
MS
(41.)
16
ŽUGEC Pavol
1962
HO ALPIN KLUB Svit
42:24,02
17:47,81
49
ZS
(8.)
84
PETRJÁNOŠOVÁ Silvia
1980
Outdoorguide
42:42,87
18:06,66
50
ZS
(9.)
112
LUCIVJANSKA Dasa
1984
Hrom do piecky!
42:54,79
18:18,58
51
MS
(42.)
74
TURLÍK Stanislav
1954
Prešov
42:55,53
18:19,32
52
MS
(43.)
57
BAČO Tomáš
1984
Prešov
43:05,36
18:29,15
53
MS
(44.)
61
KUBIC Adam
1993
Poprad
43:18,58
18:42,37
54
ZS
(10.)
21
ONDRÁŠOVÁ Lenka
1980
Žilina
43:23,52
18:47,31
55
MS
(45.)
17
ŠOLTÉS Jozef
1966
NW-runing Prešov
43:57,98
19:21,77
56
MS
(46.)
33
ŠEBEST Vladimír
1963
BTR Poprad
44:23,09
19:46,88
57
MS
(47.)
78
GERÉNYI Richard
1967
fotogerenyi
44:45,68
20:09,47
58
MS
(48.)
94
VOSOVIČ Slavomír
1972
Poprad
44:55,53
20:19,32
59
MS
(49.)
123
BÚRY Matej
1994
Veľká Lomnica
45:00,87
20:24,66
60
MS
(50.)
106
SEMAN Andrej
1986
Golf Mala Ida
45:43,62
21:07,41
61
MS
(51.)
60
NOVOTTA Peter
1976
Hnilčík
45:59,98
21:23,77
62
MS
(52.)
91
HODAS Tomáš
1983
Žilina
46:09,32
21:33,11
63
MS
(53.)
55
KRAJCI Martin
1977
INTERSPORT Liptovský Mikuláš
46:18,29
21:42,08
64
MS
(54.)
40
BDŽOCH Miroslav
1968
Spišská Nová Ves
46:34,42
21:58,21
65
MS
(55.)
37
CHOMA Peter
1975
KK Bezprizorní
46:49,38
22:13,17
66
MS
(56.)
24
PRACHAR Marek
1978
dunajska luzna
46:57,48
22:21,27
67
ZS
(11.)
26
BUDIŠOVÁ Miroslava
1986
Svit
46:58,50
22:22,29
68
MS
(57.)
25
BUDIŠ Ondrej
1975
Svit
46:58,69
22:22,48
69
MS
(58.)
68
KUNDLA Štefan
1966
SAGANSKO
47:16,11
22:39,90
70
MS
(59.)
120
ŠALÁTEK Pavol
1975
hyeNA HORY Club
47:35,83
22:59,62
71
ZS
(12.)
75
KUBICOVÁ Barbora
1991
poprad
47:50,06
23:13,85
72
ZS
(13.)
92
SLIVIAKOVA Petra
1989
Žilina
48:12,38
23:36,17
73
MS
(60.)
79
KASANICKÝ Ivan
1977
Pre radosť
49:17,34
24:41,13
74
ZS
(14.)
93
ČERNÁKOVÁ Zuzana
1973
Liptovský Mikuláš
49:23,77
24:47,56
75
MS
(61.)
12
FEČKO Damián
1999
Košice
49:54,33
25:18,12
76
MS
(62.)
2
ŠOLTÉS Peter
1969
Prešov
49:56,35
25:20,14
77
MS
(63.)
71
DROBLENKA Jozef
1953
tj štart bardejov
50:03,91
25:27,70
78
ZS
(15.)
104
ŠVANTNEROVÁ Zuzana
1978
Poprad
50:04,31
25:28,10
79
MS
(64.)
105
POLAKOVIČ Rastislav
1974
Poprad
50:04,63
25:28,42
80
ZS
(16.)
80
KASANICKÁ Gabriela
1984
Pre radosť
50:07,42
25:31,21
81
MS
(65.)
13
FEČKO Štefan
1971
Košice
50:32,76
25:56,55
82
MS
(66.)
23
KALIŠ Tomáš
1990
Ľubeľa
50:34,59
25:58,38
83
MS
(67.)
126
RENGEVIČ Michal
1974
Liptovský Mikuláš
50:34,97
25:58,76
84
MS
(68.)
11
HUSÁR Ján
1970
Kežmarok
50:38,01
26:01,80
85
MS
(69.)
14
DULOVIČ Kamil
1974
Cyklomax Poprad
50:48,01
26:11,80
86
MS
(70.)
73
TIMKO Viktor
1964
SAGANSKO
53:29,38
28:53,17
87
MS
(71.)
45
BALAJTY Robert
1990
Kosice
54:05,05
29:28,84
88
ZS
(17.)
90
KOZLOVÁ Monika
1987
Žilina
54:17,64
29:41,43
89
MS
(72.)
77
KUBIC Jan
1965
Poprad
54:28,24
29:52,03
90
MS
(73.)
114
GASSER Ambros
1984
Innsbruck
54:30,84
29:54,63
91
MS
(74.)
96
BALAZ Peter
1975
Praha
55:47,40
31:11,19
92
ZS
(18.)
72
SAVČINSKÁ Vanda
1972
tj štart bardejov
55:51,04
31:14,83
93
MS
(75.)
46
ROMÁN Karol
1964
Kosice
56:04,40
31:28,19
94
ZS
(19.)
109
JAMBOROVÁ Michaela
1974
Svit
58:13,39
33:37,18
95
MS
(76.)
97
SIBERT Jan
1979
Kosice
01:00:01,00
35:24,79
96
MS
(77.)
127
REXA Ivan
1978
Kosice
01:04:51,46
40:15,25
97
MS
(78.)
128
STEINER Pavel
1978
Kosice
01:05:26,52
40:50,31
98
MS
(79.)
69
BUDZÁK Ľudovít
1963
SAGANSKO
01:15:40,40
51:04,19
99
ZS
(20.)
147
NANIŠTOVÁ Jana
1974
Liptovský Mikuláš
01:18:20,86
53:44,65
100
MS
(80.)
125
BEHÚŇ Martin
1970
Liptovský Mikuláš
01:18:55,20
54:18,99
MS
119
KOŽUŠKANIČ Štefan
1981
Bežecký klub Stará Ľubovňa
DNS
MS
41
POTOK Jozef
1958
CK Cyklošpor
DNS
MS
32
VALKO Ján
1976
Poprad
DNS
MS
108
JAMBOR Milan
1975
Svit
DNS