Moje konto a preteky
Toggle navigation
Kalendár pretekov
Výsledky
Pretekári
Trate
O projekte
Hľadaj
Vertical Grand Tour - Skialp
Cieľové video
Pretekaj.sk
Podujatia
Vertical Grand Tour 2019
Vertical Grand Tour - Skialp
Cieľové video ŠIMKULÁK Ján
Výsledky
Prehrať znova
Pretekaj.sk
Titulky vo videu zobrazujú všetkých pretekárov na rovnakej trati.
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Video
1
MS
(1.)
150
VALKO Ľubomír
1992
ProSport Team Košice
27:28,27
00:00,00
2
MS
(2.)
149
HELCEL Martin
1988
MH Bike
27:45,96
00:17,69
3
MS
(3.)
92
MICHALEK Pavol
1992
T.M.P
29:00,66
01:32,39
4
MS
(4.)
161
ŚLIWIŃSKI Oskar
1999
KS Kandahar
29:45,68
02:17,41
5
MS
(5.)
163
ŠUSTR Ján
1978
HK Žula
31:06,54
03:38,27
6
MS
(6.)
119
KORFANT Matúš
1992
ONEMEDIA.SK
31:28,54
04:00,27
7
FS
(1.)
169
KOZIELSKA Magdalena
1991
TKN TATRA TEAM
31:31,63
04:03,36
8
MS
(7.)
159
ŠKVARIDLO Davorín
1979
davorin.sk
32:23,68
04:55,41
9
MS
(8.)
61
MARTANCIK Pali
1980
Huncovce
32:35,23
05:06,96
10
MS
(9.)
24
RYBECKÝ Michal
2001
Bratislava
32:35,40
05:07,13
11
MS
(10.)
154
STRÝČEK Branislav
1974
Bratislava
32:46,86
05:18,59
12
MS
(11.)
32
PRIHODA Slavomir
1977
Stara Lubovna
32:59,58
05:31,31
13
MS
(12.)
139
BARGER Milan
1986
33:17,63
05:49,36
14
FS
(2.)
168
Lassak Beata
1994
33:38,96
06:10,69
15
MS
(13.)
63
ŠVIHRA Rastislav
1997
ORECH Racing Team
33:41,05
06:12,78
16
MS
(14.)
136
SEDLÁČEK Samuel
2004
Nová Lesná
35:04,71
07:36,44
17
MS
(15.)
127
KRMELA Milan
1980
Banska Bystrica
35:07,37
07:39,10
18
MS
(16.)
75
ŠPERKA Marek
1974
SportRysy Club
35:44,97
08:16,70
19
MS
(17.)
94
MATAVA Tomáš
1979
Spišská Belá
35:46,38
08:18,11
20
MS
(18.)
164
VÁRADY Aleš
1999
LK Tatranská Lomnica
35:52,55
08:24,28
21
MS
(19.)
74
MAJERČÁK Miloš
1968
FEMTOP
36:01,37
08:33,10
22
MS
(20.)
135
SEDLÁČEK Jozef
2002
Nová Lesná
36:04,33
08:36,06
23
MS
(21.)
96
UTRATA Jan
1957
Ochoz u Brna
36:12,94
08:44,67
24
MS
(22.)
60
DARVAŠI Martin
2000
Spišská Nová Ves
36:18,14
08:49,87
25
MS
(23.)
43
NEUWIRTH Marek
1973
Bratislava
36:43,99
09:15,72
26
FS
(3.)
128
PALÚCHOVÁ Zuzana
1989
HORAL BIKE TEAM
36:47,29
09:19,02
27
MS
(24.)
4
KUŠNÍR Filip
1988
Veľký Šariš
37:05,09
09:36,82
28
MS
(25.)
102
BAČO Tomáš
1984
ČergovRun
37:06,87
09:38,60
29
MS
(26.)
116
BÚRY Matej
1994
Veľká Lomnica
37:09,85
09:41,58
30
MS
(27.)
48
BUDZÁK Jan
1962
Sagansko
37:10,84
09:42,57
31
MS
(28.)
40
SALAJ Vladimír
1964
HO ALPIN KLUB Svit
37:14,80
09:46,53
32
MS
(29.)
103
KÁŇA Petr
1972
Drnovice
37:32,75
10:04,48
33
MS
(30.)
134
GRÁCIK Eduard
1958
HK James Dolný Kubín
37:53,08
10:24,81
34
MS
(31.)
9
BAJTOS Erik
1985
ExtremeGym
38:26,67
10:58,40
35
MS
(32.)
64
RAPUŠÁK Ladislav
1977
Korňa
38:32,09
11:03,82
36
MS
(33.)
46
HOLKA Peter
1979
Brezno
38:36,86
11:08,59
37
MS
(34.)
11
VANC Rudolf
1976
ExtremeGym
38:47,25
11:18,98
38
MS
(35.)
54
BARAN Karol
1982
sklenarstvopoprad.sk
38:50,77
11:22,50
39
MS
(36.)
27
GAŠPAR Lubomír
1972
HC TATRY
38:55,39
11:27,12
40
MS
(37.)
151
ORAVEC Ľubomír
1991
Košice
38:58,34
11:30,07
41
FS
(4.)
140
GALFYOVA Zuzana
1991
Vysoke Tatry
39:08,79
11:40,52
42
MS
(38.)
72
PETRILÁK Martin
1990
behamsrdcom.sk, cestazadomovom.sk
39:33,97
12:05,70
43
MS
(39.)
65
ŠIMKULÁK Ján
1976
Spišská Belá
39:46,74
12:18,47
44
FS
(5.)
13
PJEŠČÁKOVÁ Lucia
1983
Stará Ľubovňa
39:50,64
12:22,37
45
FS
(6.)
50
RYŠOVÁ Helena
1981
TJ Tatran Gerlachov
39:52,45
12:24,18
46
MS
(40.)
129
CAFFREY Aaron
1976
Vysoke Tatry
39:58,57
12:30,30
47
FS
(7.)
90
VOSÁTKOVÁ Rebeka
1997
Skialp Bobrovec
40:05,55
12:37,28
48
FS
(8.)
172
FISCHEROVÁ Milica
1985
VE.DOM.E vegan bistro
40:21,48
12:53,21
49
MS
(41.)
58
ZAVACKÝ Michal
1994
Tatranská Lomnica
40:28,61
13:00,34
50
MS
(42.)
76
KORP Patrik
1973
Poprad
40:38,24
13:09,97
51
MS
(43.)
87
ZIMA Vladimír
1958
ŠK Horal
40:53,40
13:25,13
52
FS
(9.)
45
PAVČÍKOVA Stanislava
1977
Horný Smokovec
41:01,54
13:33,27
53
FS
(10.)
113
SZABOOVA Ivana
1987
Kosice
41:08,59
13:40,32
54
MS
(44.)
37
ŠOLTÉS Jozef
1966
NW-Running Prešov
41:10,01
13:41,74
55
MS
(45.)
44
HOFERICA Peter
1973
Sučany
41:27,03
13:58,76
56
MS
(46.)
66
PODOLSKY Dusan
1975
Kosice
41:28,57
14:00,30
57
MS
(47.)
39
ŽUGEC Pavol
1962
HO ALPIN KLUB Svit
41:32,52
14:04,25
58
MS
(48.)
51
GÁNOVSKÝ Rastislav
1976
UNITREK Poprad
41:32,95
14:04,68
59
MS
(49.)
73
KALIS Tomáš
1990
Skialp Centrum
41:33,39
14:05,12
60
MS
(50.)
59
JAVORSKÝ Tomáš
1994
HiLASE
41:34,99
14:06,72
61
MS
(51.)
80
MAŇKOŠ Peter
1968
Prešov
41:45,14
14:16,87
62
MS
(52.)
133
POLAKOVIC Rastislav
1974
Poprad
41:46,91
14:18,64
63
MS
(53.)
77
FEČKO Damián
1999
Košice
42:12,20
14:43,93
64
FS
(11.)
143
THURSKA Gabriela
1981
TriTatry triathlonteam
42:16,49
14:48,22
65
MS
(54.)
82
ŠABLATÚRA Peter
1972
SLOVINKY
42:53,37
15:25,10
66
MS
(55.)
97
SOCHOR Peter
1969
Lipt.Mikulaš
43:31,09
16:02,82
67
MS
(56.)
10
FERENC Lukáš
1984
Prešov
43:45,18
16:16,91
68
MS
(57.)
23
MICHALKO Jaroslav
1984
AO-TATRY
44:02,12
16:33,85
69
MS
(58.)
25
GALBAVÝ Jaromír
1970
Nové Zámky
44:06,43
16:38,16
70
MS
(59.)
20
DANIŠ Petr
1966
Lyžiarsky klub Tatranska Lomnica
44:16,31
16:48,04
71
MS
(60.)
122
MOKRIŠ Ján
1972
Spisška Nová Ves
44:16,74
16:48,47
72
MS
(61.)
124
DUBOVECKÝ Patrik
1989
TURIST KLUB Liptovské Sliače
44:27,28
16:59,01
73
MS
(62.)
138
KURŇAVA Peter
1976
Poprad
44:44,00
17:15,73
74
MS
(63.)
142
SEMAN Andrej
1986
RED FOX GOLF CLUB
44:53,44
17:25,17
75
FS
(12.)
148
JANKUROVÁ Kristína
1991
Huncovce
45:56,12
18:27,85
76
MS
(64.)
78
FEČKO Štefan
1971
Košice
46:05,63
18:37,36
77
MS
(65.)
120
KÁŇA Matouš
2001
Bílovec
46:14,18
18:45,91
78
MS
(66.)
130
TIMKO Viktor
1964
Poprad
46:48,33
19:20,06
79
FS
(13.)
15
ONDRÁŠOVÁ Lenka
1980
Furt v pohybe
47:18,53
19:50,26
80
FS
(14.)
152
MAZALOVÁ Tereza
2002
Ski klub Donovaly- HUDY BB
47:20,92
19:52,65
81
MS
(67.)
131
SZANTO Filip
1992
Poprad
47:23,34
19:55,07
82
MS
(68.)
89
OBUŠEK Juraj
1962
JAMES TN
47:35,96
20:07,69
83
MS
(69.)
35
DULOVIC Kamil
1974
CK Energia Svit
48:00,22
20:31,95
84
MS
(70.)
6
SABOL Valentin
1972
Košice
48:10,36
20:42,09
85
MS
(71.)
106
HUSÁR Ján
1970
Kežmarok
48:36,93
21:08,66
86
MS
(72.)
34
NOVOTTA Peter
1976
HNILČÍK
48:38,82
21:10,55
87
MS
(73.)
107
TURLÍK Stanislav
1954
ČergovRun
48:42,40
21:14,13
88
MS
(74.)
99
VALKO Ján
1976
Poprad
49:28,13
21:59,86
89
MS
(75.)
30
ŠOLTÉS Peter
1969
KOŇARE
49:42,13
22:13,86
90
MS
(76.)
165
WEINCILLER Michal
1986
Svit
49:51,55
22:23,28
91
FS
(15.)
19
PANISOVÁ Katka
1975
Rosina
49:54,23
22:25,96
92
MS
(77.)
170
Štefanka Marián
1977
50:37,65
23:09,38
93
MS
(78.)
137
PETREK Radoslav
1973
Spiš adventure team
51:02,35
23:34,08
94
MS
(79.)
31
JANECEK Stanislav
1983
Wien
51:18,93
23:50,66
95
MS
(80.)
153
KUNDLA Štefan
1966
Sagansko
51:38,16
24:09,89
96
FS
(16.)
28
SCHMOGROVITSOVÁ Ingrid
1975
Senec
52:12,91
24:44,64
97
FS
(17.)
121
KÁŇOVÁ Barbora
2001
Bílovec
52:15,67
24:47,40
98
FS
(18.)
110
KILAROVA Katarina
1988
Bratislava
52:20,35
24:52,08
99
MS
(81.)
109
KILAR Ludovit
1957
Poprad
52:25,94
24:57,67
100
MS
(82.)
84
FABIÁN Jozef
1960
Nordic Walking Running Prešov
52:37,00
25:08,73
101
MS
(83.)
68
BALAJTY Robert
1990
Košice
52:37,45
25:09,18
102
MS
(84.)
111
BENO Stefan
1955
ck vinicne
52:56,32
25:28,05
103
MS
(85.)
69
ROMAN Karol
1964
Košice
53:15,12
25:46,85
104
MS
(86.)
117
BOMBUSKAR Michal
1984
Vysoke Tatry
58:32,23
31:03,96
105
MS
(87.)
118
RONTO Marek
1973
Ľubica
58:53,99
31:25,72
106
MS
(88.)
115
HRIŇÁK Lukáš
1985
LH
58:59,30
31:31,03
107
MS
(89.)
160
SKLARCIK Lukas
2006
Intersport SKL
59:30,14
32:01,87
108
MS
(90.)
132
SIBERT Jan
1979
Kosice
01:03:37,94
36:09,67
109
MS
(91.)
79
BALÁŽ Peter
1975
Praha
01:06:45,77
39:17,50
110
MS
(92.)
83
WEISSENSTEINER Jaroslav
1979
HO TJ LOKOMOTÍVA ŠTART POPRAD
01:06:47,72
39:19,45
111
FS
(19.)
36
DULOVIČOVÁ Anna
1977
Svit
01:10:03,00
42:34,73
FS
125
KOVAROVA Laura
2003
new-wave multisport
DNS
MS
141
BARGER Milan
1951
INTERSPORT GALFY
DNS
MS
18
PRÍBELA Peter
1976
Nitra
DNS
MS
22
DÁVID Zámbó
1993
Pilisszántó
DNS
MS
29
SZABADOS Bence
1985
Budapest
DNS
MS
95
BEDNARIK Erik
1986
Beluša
DNS