FINISHER - Vrchárska Zimná Korunka 2022

FINISHER - Vrchárska Zimná Korunka 2022

01.12.2022 - 28.02.2023       Slovensko       www.finisher.sk

Výsledky Pretekári

Info : www.vrcharskakorunka.sk / www.finisher.sk

Registrácia je ukončená

finisher@finisher.sk

FINISHER VRCHÁRSKA ZIMNÁ KORUNKA pozostáva v zdolaní 8 ľubovoľných túr na Slovensku za 3 mesiace v určenom termíne 01.12.2022 - 28.02.2023 a odfotení sa na nich. Registrácia (29€) do 30.11.2022 (certifikát, finisher kovová medaila, správa webu, poštovné + balné). Plánovanie túr, pridávanie fotiek, rebríček nájdeš na stránke www.vrcharskakorunka.sk kde sa musíš zaregistrovať. Ak fotky nebudeš vediet nahrať na stránku, pošli nám ich mailom. Po skončení zimnej výzvy nám pošli na mail informáciu že si absolvoval minimálne 8 túr a po absolvovaní finisher zimnej výzvy ti príde finisher kovová medaila ako odmena za super zimu 2022/2023. Celú FINISHER zimnú výzvu budú sútaže o pekné ceny na sociálnych sieťach.

Viac info na www.finisher.sk

Kontakt ohľadom jesennej výzvy je finisher@finisher.sk.

Vašou registráciou čestne vyhlasujete, že sa akcie zúčastňujete dobrovoľne, váš zdravotný stav a fyzické schopnosti zodpovedajú náročnosti akcie a akcie sa zúčastňujete na vlastnú zodpovednosť. Predtým, než sa vyberiete na niektorú z vybraných túr, určite si overte stav chodníkov a predpoveď počasia.

Podujatie zo série FINISHER nie je hromadné podujatie ale individuálne túry v určenom časovom období. Poprosíme o dodržiavanie všetkých opatrení proti šíreniu vírusu a sledovať všetky aktuálne platné opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s COVID-19 rad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky na stránke https://www.uvzsr.sk. Štartovné sa nevracia. 

Organizátor

FINISHER Slovensko o.z.
Kontaktovať organizátora

FINISHER - Vrchárska Zimná Korunka 2022