Moje konto a preteky
Toggle navigation
Kalendár pretekov
Výsledky
Pretekári
Trate
O projekte
Hľadaj
Pretekári
Pretekaj.sk
Pretekári
Tím / Klub:
Zoznam pretekárov
Preteky
Dátum
Por.
Kategória
BIB
Meno
Klub
Čas
3. kolo VSLL 2020
09.02.2020
0
MZI
127
BRUTOVSKÝ Maximilián
M 2006
LO MŠK Kežmarok
Pohár primátora Vysokých Tatier v obrovskom slalome 2. kolo
12.02.2020
0
SZY
162
Chorogwicka Mia
F 2020
ZŠ Nižná Brána Kežmarok
DNF
Pohár primátora Vysokých Tatier v obrovskom slalome 2. kolo
12.02.2020
0
SZY
162
Chorogwicka Mia
F 2020
ZŠ Nižná Brána Kežmarok
DNF
4. kolo VSLL 2020
16.02.2020
0
MZI
150
BAFFI Markus
M 2006
Bendik Racing Team
4. kolo VSLL 2020
16.02.2020
0
SPI
83
URBANOVIČ Martin
M 2009
ŠSDM Poprad-Tatry
5. kolo VSLL 2020
08.03.2020
0
SPY
43
SUCHÁ Sofia
F 2008
FabianSKI Spišská Nová Ves
Šamorínska bežecká liga, virtuálna časť
22.03.2020
0
20
Márkus Nikolas
M 1995
VRL - 4. kolo O pohár primátora mesta Sabinov
14.05.2023
0
ME
662
PELÁK Miroslav
M 1957
Cykloklub Bardejov
DNS
1. kolo ZBS - Steeplechase
10.11.2018
0
M40
58
MESÁROŠ Ján
M 1974
Active life
DNF
1. kolo VSLL 2019
03.02.2019
0
JUNRI
382
SARNOVSKÝ Tomáš
M 2001
ŠSDM Poprad-Tatry
DNF
4. kolo VSLL
28.02.2016
0
MZI
270
WIKARSKI Martin
M 2003
ŠK Junior Ski Poprad
DSQ
2. kolo VSLL 2019
16.02.2019
0
SPI
171
LIGETI Nicolas
M 2007
RS sport Club Košice
3. kolo VSLL 2019
17.02.2019
0
MPY
27
TKÁČOVÁ Kristínka
F 2009
FabianSKI Spišská Nová Ves
3. kolo VSLL 2019
17.02.2019
0
SPI
169
WOLASCHKA Richard
M 2008
Bendik Racing Team
4. kolo VSLL 2019
24.02.2019
0
SPI
172
PAVLÍK Samuel
M 2008
ŠK Junior Ski Poprad
4. kolo VSLL 2019
24.02.2019
0
MPY
24
BARILÍKOVÁ Nelly
F 2009
Ski Club Svidník
DNS
BJTS 4. kolo Nová Lesná
15.07.2023
0
2D
204
NIKOVÁ Anna
F 2014
AO Svit
1. kolo VSLL 2022
29.01.2022
0
MPY
16
BUDZÁKOVÁ Ema
F 2013
LK SKI Jezersko
1. kolo VSLL 2022
29.01.2022
0
SPI
104
ŠTAFFEN Oliver
M 2011
Lyžiarsky klub Štart Bardejov
Beh - Tatr. Polianka - Sliezsky dom
12.02.2022
0
M
69
KRAVČÁK Filip
M 2000
Vyšné Hágy
RUN
3. kolo VSLL 2022
12.02.2022
0
MZI
183
ŠKUTA Matúš
M 2008
ASP SKI Poprad
3. kolo VSLL 2022
12.02.2022
0
SPI
128
FEDOR Jakub
M 2010
RS sport Club
4. kolo VSLL 2022
13.02.2022
0
MPY
36
MAJDOVÁ Katka
F 2013
Ski club Svidník
4. kolo VSLL 2022
13.02.2022
0
MPY
15
TRAJČÍKOVÁ Ema
F 2012
LO MŠK Kežmarok
Tatry Running Tour - Night Run
16.06.2017
0
F
662
TOMALOVÁ Jana
F 1988
Podtatranské noviny
DNS
1. kolo VSLL 2024
03.02.2024
0
MPY
24
UHRÍKOVÁ Barbora
F 2015
ŠK JUNIOR SKI POPRAD
1. kolo VSLL 2024
03.02.2024
0
MPY
3
MJARTANOVÁ Karolína
F 2014
FabianSKI
2. kolo VSLL 2022
27.02.2022
0
SPY
81
GEDEON Lily
F 2010
ŠK UNI Košice
2. kolo VSLL 2022
27.02.2022
0
MPI
70
ŠOLTÝS Martin
M 2013
LO MŠK Kežmarok
2. kolo VSLL 2024
04.02.2024
0
MZI
190
ŠTRBA Filip Ján
M 2010
LK Tatranská Lomnica
2. kolo VSLL 2024
04.02.2024
0
SBF
1034
MATKOBIŠOVÁ Sofia
F 2016
ŠK OLYMP Stropkov
5. kolo VSLL 2022
13.03.2022
0
SBF
528
BUDZÁKOVÁ Dianka
F 2015
ŠSDM PP-Tatry
3. kolo VSLL 2024
17.02.2024
0
MPI
75
BLAŠKO Tomáš
M 2015
ŠK UNI KOŠICE
4. kolo VSLL 2024
18.02.2024
0
SBM
1052
PETRIK Alexander
M 2020
OŠK Mlynky
4. kolo VSLL 2024
18.02.2024
0
MPY
13
PENKERT Zara
F 2014
SnowSports Club
Pohár ZSL - Štrbské Pleso / Gerlachov
24.02.2024
0
U10W
2
JUROSZEK Zofia
F 2015
DNS
Lesnícke sedlo - Vertical running
13.04.2024
0
B
43
TOMKO Ľuboš
M 1982
DNF
8. kolo Detskej Východ MTB ligy
14.08.2022
0
MILID
78
NIKOVÁ Anna
F 2014
DNS
1. kolo ZBS - Steeplechase
09.11.2019
0
F
27
JORDOVÁ Timea
F 2000
DNS
Závadský štvanec 10 km
24.09.2022
0
M40
85
VILEM Pavel
M 1951
ZAVADKA NAD HRONOM
DNS
1. kolo VSLL 2020
01.02.2020
0
MPY
11
PITUCHOVÁ Charlotte
F 2010
RS sport Club Košice
2. kolo VSLL 2020
02.02.2020
0
SPY
73
TKÁČOVÁ Kristína
F 2009
FabianSKI Spišská Nová Ves
2. kolo VSLL 2020
02.02.2020
0
MPY
5
KOLLÁROVÁ Nella
F 2011
ŠSDM Poprad-Tatry
3. kolo VSLL 2020
09.02.2020
0
MZI
126
HARVÁNEK Andrej
M 2007
ŠSDM Poprad-Tatry
Pohár primátora Vysokých Tatier v obrovskom slalome 2. kolo
12.02.2020
0
SZI
176
Hrivik Martin
M 2020
ZŠ D.Fischera Kežmarok
DNF
Pohár primátora Vysokých Tatier v obrovskom slalome 2. kolo
12.02.2020
0
SZI
176
Hrivik Martin
M 2020
ZŠ D.Fischera Kežmarok
00:00,00
4. kolo VSLL 2020
16.02.2020
0
MZI
149
BRUTOVSKÝ Maximilián
M 2006
LO MŠK Kežmarok
4. kolo VSLL 2020
16.02.2020
0
SPI
82
BILGIN Arthur
M 2008
LK Tatranská Lomnica
5. kolo VSLL 2020
08.03.2020
0
SPY
42
TKÁČOVÁ Kristína
F 2009
FabianSKI Spišská Nová Ves
Šamorínska bežecká liga, virtuálna časť
22.03.2020
0
21
Mikulová Sylvia
F 1970
Zobrazené: 101 - 150 z 100709
Na stranu:
10
20
50
100
Strana 3 z 2015
<<
<
1
2
3
4
5
6
7
>
>>