Moje konto a preteky
Toggle navigation
Kalendár pretekov
Výsledky
Pretekári
Trate
O projekte
Hľadaj
Pretekári
Pretekaj.sk
Pretekári
Tím / Klub:
Zoznam pretekárov
Preteky
Dátum
Por.
Kategória
BIB
Meno
Klub
Čas
3. kolo VSLL 2019
17.02.2019
0
JUNRI
387
ŠIDLOVSKÝ Adrián
M 2002
Ski Club Progress St. Ľubovňa
DNS
4. kolo VSLL 2019
24.02.2019
0
MPY
24
BARILÍKOVÁ Nelly
F 2009
Ski Club Svidník
5. kolo VSLL 2019
02.03.2019
0
MPY
1
VAŠKOVÁ Sára
F 2010
RS sport Club Košice
BJTS 4. kolo Nová Lesná
15.07.2023
0
4CH
321
KUČERA Ľubomír
M 2010
5. kolo VSLL 2019
02.03.2019
0
SPI
164
POHANKA Branislav
M 2007
FabianSKI Spišská Nová Ves
6. kolo VSLL 2019
10.03.2019
0
SPY
110
HORKÁ Katarína
F 2008
OŠK Mlynky
3. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2023
09.09.2023
0
113
Tatry Running Tour - Interski Run
16.06.2019
0
M40
70
JANIČ Marek
M 1978
DNS
1. kolo VSLL 2022
29.01.2022
0
MZI
168
KALAFUT Andrej
M 2009
FabianSKI
3. kolo VSLL 2022
12.02.2022
0
MPI
65
JANČÁR Ladislav
M 2012
bez klubovej príslušnosti
DNS
3. kolo VSLL 2022
12.02.2022
0
MPY
10
HOLOPOVÁ Sofia
F 2013
ŠSDM PP-Tatry
3. kolo VSLL 2022
12.02.2022
0
SBM
1037
KRAJANEC Viktor
M 2015
bez klubovej príslušnosti
4. kolo ZBS - Tatr. Polianka - Sliezsky dom
10.02.2024
0
M40
141
JENDREJČÁK Radoslav
M 1974
RUN
Obrovský slalom - 3. kolo
15.02.2024
0
N2CH
24
KOCÁK Marcus
M 2015
ZŠ Tatranská Lomnica
DNS
4. kolo VSLL 2022
13.02.2022
0
MZY
152
MEDLOVÁ Zuzana
F 2009
ŠSDM PP-Tatry
4. kolo VSLL 2022
13.02.2022
0
SPI
120
SZENTIVÁNYI Zoran
M 2011
LO MŠK Kežmarok
1. kolo VSLL 2024
03.02.2024
0
SBF
5006
GADUŠOVÁ Emma
F 2016
FabianSKI
1. kolo VSLL 2024
03.02.2024
0
JUNRI
3071
BACHLEDA Peter
M 2004
LO MŠK Kežmarok
2. kolo VSLL 2022
27.02.2022
0
JUNKY
224
STRONČEKOVÁ Katarína
F 2004
RS sport Club
DNS
1. kolo VSLL 2024
03.02.2024
0
JUNRI
3063
LIGETI Nicolas
M 2007
RS sport Club
3 míle v Rohovciach, 4. kolo
28.06.2019
0
MM
41
TÓTH Daniel
M 2009
2. kolo VSLL 2022
27.02.2022
0
MZY
153
SKLENÁROVÁ Ema
F 2008
ŠK UNI Košice
2. kolo VSLL 2024
04.02.2024
0
MZY
176
NOVÁKOVÁ Matilda
F 2011
ŠK JUNIOR SKI POPRAD
2. kolo VSLL 2024
04.02.2024
0
MPY
22
GARANČOVSKÁ Lívia
F 2015
LO MŠK Kežmarok
5. kolo VSLL 2022
13.03.2022
0
MPI
54
SCHÖNWIESNER Jakub
M 2014
SnowSports Club Vysoké Tatry
3. kolo VSLL 2024
17.02.2024
0
MPY
1
BUDZÁKOVÁ Stela
F 2014
LO MŠK Kežmarok
5. kolo VSLL 2022
13.03.2022
0
MPY
20
FEŇUŠOVÁ Soňa
F 2014
SKI-ALP KLUB DRIENICA - LYSÁ
3. kolo VSLL 2024
17.02.2024
0
MPI
64
GLINSKÝ Gabriel
M 2014
ŠK OLYMP Stropkov
4. kolo VSLL 2024
18.02.2024
0
MPY
16
HORVÁTHOVÁ Alžbeta
F 2015
ŠSDM PP-Tatry
4. kolo VSLL 2024
18.02.2024
0
MPI
71
FELLEGI Michael
M 2014
LK Štart Bardejov
Šamorínska bežecká liga, 2.kolo - Pomle run
08.05.2022
0
ZM
1030
POŠVANC Andrej
M 2012
Virtuálne preteky KRT - Night Cross
01.08.2019
0
F
7
AMBRÓZYOVÁ Jana
F 1987
NWL LIPTOV
Memoriál Jozefa Psotku - EXTREME
12.10.2019
0
MD
42
Mikuštiak Jaroslav
M 1947
HK Tatrín Ružomberok
–
Šamorínska bežecká liga, 6.kolo
20.10.2019
0
1. kolo VSLL 2020
01.02.2020
0
SPY
51
HORKÁ Katarína
F 2008
OŠK Mlynky
1. kolo VSLL 2020
01.02.2020
0
MZY
131
REPČEKOVÁ Ema
F 2006
SnowSports Club
2. kolo VSLL 2020
02.02.2020
0
MPI
28
MACEJKA Nikolaj
M 2010
LK Tatranská Lomnica
DNF
3. kolo VSLL 2020
09.02.2020
0
MZI
132
HASAJ Samuel
M 2006
FabianSKI Spišská Nová Ves
1. kolo ZBS - Steeplechase
12.11.2022
0
M
9
CANECKY Peter
M 1998
Orthosgym
DNF
4. kolo VSLL 2020
16.02.2020
0
MPI
40
MACEJKA Nikolaj
M 2010
LK Tatranská Lomnica
Beh na Chatu pri Zelenom Plese
09.06.2018
0
FB
200
ŽIDEKOVÁ Andrea
F 1972
KŠG LM
DNS
1. kolo VSLL 2023
21.01.2023
0
SZI
222
GAJAN Alan
M 2008
LK Tatranská Lomnica
Malinô Brdo Night Skialp Challenge 2023
04.02.2023
0
U16M
101
KOŠÁR Dominik
M 2007
marcelskialp
17:25:59:00
City Trail Mini 4km
08.08.2020
0
MTF
6
KRAVČÁKOVÁ Lucia
F 1977
DNS
Horský kros Gerlach - XXVII. ročník
29.08.2020
0
MA
103
ONDRIČKA Marián
M 1983
Hlotka team
DNS
4. kolo VSLL 2023
12.02.2023
0
SZI
231
GÁLFY Alexander
M 2007
ŠK V.Tatry
DNF2
Dobšinská desiatka 2018 - 10 km
22.09.2018
0
MD
63
NEMČKO Ján
M 1957
Kobeliarovo
DNS
1. kolo ZBS - Steeplechase
10.11.2018
0
F
145
MARTONOVÁ Denisa
F 1991
SRTG KROMPACHY
DNF
1. kolo VSLL 2019
03.02.2019
0
MZI
255
SAKSUN Richard
M 2006
RS sport Club Košice
Pohár primátora Vysokých Tatier v zjazdovom lyžovaní
13.02.2019
0
MZI
26
Matula Samuel
M 2007
ZŠ Tatranská Lomnica
01:03,08
Zobrazené: 4701 - 4750 z 100973
Na stranu:
10
20
50
100
Strana 95 z 2020
<<
<
92
93
94
95
96
97
98
>
>>