Moje konto a preteky
Toggle navigation
Kalendár pretekov
Výsledky
Pretekári
Trate
O projekte
Hľadaj
Pretekári
Pretekaj.sk
Pretekári
Tím / Klub:
Zoznam pretekárov
Preteky
Dátum
Por.
Kategória
BIB
Meno
Klub
Čas
Pohár primátora Vysokých Tatier v zjazdovom lyžovaní
13.02.2019
0
MZI
29
Hubáč Adam
M 2007
ZŠ Tatranská Lomnica
00:55,64
Tatry Running Tour - Interski Run
20.06.2021
0
M40
125
ZEMANIK Jozef
M 1975
RUN
Beh Olšavskou dolinou 16 km
20.06.2021
0
E
71
ZUBERNÍK Štefan
M 1948
Beh chudobným
DNF
2. kolo VSLL 2019
16.02.2019
0
MPI
70
SCHERFEL Vratko
M 2010
LO MŠK Kežmarok
3. kolo VSLL 2019
17.02.2019
0
MZI
258
KUCHTA Martin
M 2006
LO MŠK Kežmarok
Horský kros Gerlach
02.09.2023
0
DNS
Horský kros Gerlach
02.09.2023
0
M40
21
VALLUŠ Peter
M 1983
DNS
4. kolo VSLL 2019
24.02.2019
0
MPY
3
VAŠKOVÁ Sára
F 2010
RS sport Club Košice
5. kolo VSLL 2019
02.03.2019
0
MPY
8
CHMUROVÁ Soňa
F 2009
Bendik Racing Team
BJTS 4. kolo Nová Lesná
15.07.2023
0
4D
319
KRAJANCOVÁ Mária
F 2008
Spišská Belá
5. kolo VSLL 2019
02.03.2019
0
SPI
154
GÁLFY Alexander
M 2007
ŠSDM Poprad-Tatry
6. kolo VSLL 2019
10.03.2019
0
JUNKY
351
BLAŽEJČÍKOVÁ Viktória
F 2002
LK Štart Bardejov
DNS1
6. kolo VSLL 2019
10.03.2019
0
SPY
107
SLIVKOVÁ Ema
F 2007
ŠK Olymp Stropkov
3. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2023
09.09.2023
0
Zy
111
MATÚŠOVÁ Ingrid
F 1972
ŠK SKI Ružomberok
DNS
1. kolo VSLL 2022
29.01.2022
0
MZI
164
GAĽA Matúš
M 2008
SnowSports Club Vysoké Tatry
3. kolo VSLL 2022
12.02.2022
0
MPY
8
MATUŠEKOVÁ Johanka
F 2012
ŠK JUNIOR SKI Poprad
Obrovský slalom - 2. kolo
01.02.2024
0
R4CH
128
GAĽA Matúš
M 2008
SnowSports Club
DNS
3. kolo VSLL 2022
12.02.2022
0
SBF
1035
JAROŠOVÁ Terezka
F 2017
bez klubovej príslušnosti
Obrovský slalom - 3. kolo
15.02.2024
0
N3D
35
VALOSOVÁ Karin
F 2012
DNS
4. kolo VSLL 2022
13.02.2022
0
MZY
145
BENDÍKOVÁ Júlia
F 2008
ŠSDM PP-Tatry
4. kolo VSLL 2022
13.02.2022
0
SPI
127
TOMA Matúš
M 2010
ŠK JUNIOR SKI Poprad
1. kolo VSLL 2024
03.02.2024
0
SBM
5051
DRAB Tobias
M 2016
FabianSKI
1. kolo VSLL 2024
03.02.2024
0
JUNKY
3048
REPČEKOVÁ Ema
F 2006
SnowSports Club Vysoké Tatry
1. kolo VSLL 2024
03.02.2024
0
JUNKY
3044
BUDZÁKOVÁ Bianka
F 2007
SPYDER CLUB-SKI STARA LUBOVNA
3 míle v Rohovciach, 4. kolo
28.06.2019
0
MF
28
CHLADNÁ Barbora
F 2007
2. kolo VSLL 2022
27.02.2022
0
MZY
141
JEŽÍKOVÁ Zina
F 2009
ŠSDM PP-Tatry
2. kolo VSLL 2024
04.02.2024
0
MZY
170
KLEMOVÁ Darina
F 2011
Ski club Svidník
2. kolo VSLL 2024
04.02.2024
0
MPI
70
KURMOO Sami
M 2014
ŠSDM PP-Tatry
5. kolo VSLL 2022
13.03.2022
0
MPI
82
SMINČÁK Sebastian
M 2014
ŠSDM PP-Tatry
3. kolo VSLL 2024
17.02.2024
0
SPY
110
SCHMIDTOVÁ Vanesa
F 2013
FabianSKI
5. kolo VSLL 2022
13.03.2022
0
MPY
30
KIŠEĽOVÁ Diana
F 2013
SKI-ALP KLUB DRIENICA - LYSÁ
3. kolo VSLL 2024
17.02.2024
0
MZI
195
GERBERY Michal
M 2011
ŠSDM PP-Tatry
4. kolo VSLL 2024
18.02.2024
0
SPY
121
WOLFOVÁ Sophia
F 2013
Activity Sport Club
4. kolo VSLL 2024
18.02.2024
0
MPI
66
KURMOO Sami
M 2014
ŠSDM PP-Tatry
Šamorínska bežecká liga, 2.kolo - Pomle run
08.05.2022
0
ZM
1028
NAGY Michal
M 2010
3klub Šamorín
MŠM - žiacke preteky
10.07.2022
0
ZM9
623
ŠOLTÝS Lukáš
M 2013
ŠK Štrba
DNS
Virtuálne preteky KRT - Beh k Hubertovi
01.08.2019
0
M
12
SCHOLTZ Maroš
M 1981
1. kolo VSLL 2020
01.02.2020
0
MPI
43
SCHERFEL Vratko
M 2010
LO MŠK Kežmarok
12. kolo Detskej Východ MTB ligy
24.09.2022
0
MIKD
37
ČIŽMÁRIKOVÁ Kamila
F 2017
ZŠ s MŠ Olcnava
1. kolo VSLL 2020
01.02.2020
0
MZY
129
GERBERYOVÁ Zuzana
F 2007
ŠSDM Poprad-Tatry
3. kolo VSLL 2020
09.02.2020
0
MZI
134
BAFFI Markus
M 2006
Bendik Racing Team
4. kolo VSLL 2020
16.02.2020
0
MZY
116
REPČEKOVÁ Ema
F 2006
SnowSports Club
DNS
4. kolo VSLL 2020
16.02.2020
0
MPI
42
SAKSUN Simon
M 2011
RS sport Club Košice
5. kolo VSLL 2020
08.03.2020
0
JUNRI
262
VRÁŽEL Dominik
M 2003
LO MŠK Kežmarok
DNS
9,5 km zimný Račiansky kros
05.02.2023
0
M9
288
KOVACS Edo
M 1978
DANUBE RUNNERS
DNS
4. kolo VSLL 2023
12.02.2023
0
SZI
235
DOPIRÁK Tomáš
M 2008
RS sport Club
DNF1
Horský kros Gerlach - XXI. ročník
30.08.2014
0
FG
26
BOŽOVÁ Danica
F 1963
Steeple Poprad
DNS
Beh Soviou Poľanou - detské behy
20.05.2023
0
4F
53
ZÁVADSKÁ Tatiana
F 2010
Powerfit Podolínec
DNS
1. kolo VSLL 2019
03.02.2019
0
MZI
253
BANDURIČ Benjamín
M 2005
ŠK Olymp Stropkov
Pohár primátora Vysokých Tatier v zjazdovom lyžovaní
13.02.2019
0
MZI
34
Havrila Kevin
M 2007
ZŠ Tatranská Lomnica
01:00,00
Zobrazené: 4601 - 4650 z 100973
Na stranu:
10
20
50
100
Strana 93 z 2020
<<
<
90
91
92
93
94
95
96
>
>>