Por.BIBMenoRokKlubČas
1165Zimmermann Marián1985 Zimmermann Running Team00:32:44,74
2231Tomáš Gemza1988 ŠK Štrba/ŠKP BA00:32:50,90
375Dubašák Jozef1977 AK STEEPLE POPRAD00:33:32,81
4214Orolin Pavol1995 KSt Spišské Bystré00:33:41,41
5173Peter Gallik1979 AO Svit00:35:42,38
6248Makovický Martin1983 ŠK KOMPAS00:35:50,55
7144michalík martin1986 Svit00:36:14,85
8107Hudák Anton1966 Falck00:36:29,00
9224Lavrik Julián1960 Kvetnica00:36:32,75
10100Kamensky Jan1965 Liptovsky Peter00:36:43,52
11237Čeklovský Vladimír1981 Moravany00:37:05,22
12104Pažitný Jozef1983 Spišský Štiavnik00:37:25,37
13196Puklová Patrícia1986 AK Steeple Poprad00:37:28,66
14252Heldák František1989 Spišská Belá00:37:34,22
15210Kačmarčík Marek1977 Svit00:37:43,03
16223Ambróz Jozef1967 Obec Vikartovce00:37:44,12
17207Lavrik Jaroslav1984 ORHaZZ Poprad00:38:08,06
18266Bartko Tomáš1986 00:38:09,37
19251Jurčo Michal1989 Spišská Belá00:38:10,42
20260Kalanka Lukas1989 Runningpro.sk00:38:21,38
21164Lacko Milan1971 ABC Vlčia dolina00:38:42,87
2278Gejdošová Zuzana1994 AO STEEPLE POPRAD00:39:03,23
23235Mihok Ján1970 Batizovce00:39:30,35
24263Garaj Pavol1986 Kickbox Body Gym00:39:33,99
25116Procházka Peter1987 Poprad00:39:47,52
26234Mihokova Timea1997 Batizovce00:39:52,01
27130Bálint Martin1986 00:39:55,75
28254Bukovič Norbert1970 NIKA WRC Rožňava00:40:08,19
29220Majirský Daniel1998 Hniezdne00:40:17,67
30250Jurčo Miroslav1991 Spišská Belá00:40:23,96
31247Potočný Laco1970 AOSVIT00:40:29,60
32245Michalko Jaroslav1984 Beh pre Ježiša00:40:37,46
3396Lancko Pavel1987 Spartan race TG Rim. Sobota00:41:09,87
34265Hyben Roman1989 00:41:16,20
35191Felong Peter1973 TJ Štart Levoča00:41:47,55
36147Pavlov Rastislav1972 Levoča00:41:52,82
37197Lačný Ján1971 famonrun00:41:53,37
38172Lapšanský Viktor1965 BK Stará Ľubovňa00:42:28,33
39113Vechter Michal1991 Východná00:42:33,46
40158KRASULA PAVEL1962 1.SKI MASTERS ŽDIAR00:42:41,09
41206Sendecky Adrian1984 Iron Legion00:42:56,28
42249Chovanec Matúš1987 Sveržov00:42:58,81
43272Dziak Peter1983 Dolný Smokovec00:42:59,94
44156Hajdučko Jaroslav1987 E-POLIS.SK00:43:09,86
45194Pado Rudolf1969 Liptovský Mikuláš00:43:10,90
46120Littva Filip1990 Strip00:43:20,42
47261Bartkova Marcela1972 Team Generali00:43:21,96
48127Kormoš Filip1989 MSK Kezmarok00:43:34,12
49229Kopinský Ľudovít1964 LKR00:43:44,11
50217Kotrady Ľuboš1975 Smižany00:43:51,87
51112Šucová Zuzana1972 Sporttatry.sk00:43:53,68
52179Janič Marek1978 Slávia Prešov oddiel judo00:43:56,68
53244Božová Danica1963 Svit00:44:06,00
54233LUNTER MARTIN1959 Sk TELGART00:44:17,93
55111Valášek Pavol1970 Zväz vojakov SR Martin00:44:18,86
5679Žampa Teo2000 lktl Tatranska Lomnica00:44:20,03
57160Tomko Jakub1996 ŠKP Bratislava00:44:27,57
58162Smreková Martina1992 Dobšiná00:44:52,71
59258Jančuška Martin1979 Liptovský Hrádok00:45:00,74
60145Tomčík Tomáš1984 Košice00:45:08,35
61215Danková Mirka1987 REstart00:45:08,70
6286Fajtova Jarmila1983 Tatranské zvery00:45:14,08
63199Lukas Gdovin1995 FEI STU Bratislava00:45:23,87
64101Suchanovský Pavol1994 Curling Club Poprad00:45:28,32
65149Vladimírová Veronika1981 RunSport Team00:45:33,53
6676Jurina Ján1954 00:45:49,22
6788Čisár Peter1964 KST Vojkovce00:45:51,24
68221Šulej Matúš1978 Chocoland Slovensko00:45:54,81
6984Vrták Jozef1952 Nedožery00:46:26,19
70832Hubač Arno2001 LK Tatranska Lomnica00:46:37,60
71186Gerát René1974 Žilina00:46:43,17
72135Píšová Silvia1977 amatérka00:47:07,30
73136Brutovský Ján1972 amatér00:47:08,22
74163Smreková Marta1966 Dobšiná00:47:16,29
75876Vaško Martin2006 00:47:20,74
76110Kresánek Miroslav1949 Petržalka00:47:21,37
77209Gašpar Slavomír1988 Active life00:47:22,69
78176Idunk Róbert1989 Prievidza00:47:24,79
79141Kostolník Pavol1984 SportCool00:47:30,52
80198Vastušková Iveta1960 Poprad00:47:34,21
8177Gállik František1951 00:47:36,37
82230Bendíková Katarína1995 Ak Steeple Poprad00:47:51,77
83243Farkašová Alena1984 Michalovce00:47:52,28
84256POLOVKA Miroslav1971 TOL Poprad00:47:57,66
85126Stejskalová Dagmar1979 Poprad00:48:02,54
86255Sivuľka Martin1979 TJ Mier Kamienka00:48:14,49
87213Ján Graca1986 Kežmarok00:48:15,79
88174Brziak Marek1974 Zdruzenie bezcov kosice00:48:16,34
89109Prívozník Tomáš1991 TJ Rakovice00:48:17,05
90119Šiffelová Henrieta1975 Poprad00:48:35,96
9192Knechta Tomáš1987 Spartan race TG Rim. Sobota00:48:38,25
92216Sýkora Daniel1988 Active life00:48:39,51
93264Sabaka Tomáš1990 00:48:41,40
94128Marton Milan1948 Banik Hôrka00:48:45,55
95227Mikolaj Peter1980 FSA Prešov00:48:55,79
96267Dubiel Jaroslav1972 IMS00:49:03,01
97117Hausnerova Liliana1977 Martin00:49:05,77
98155Hajdučková Alexandra1988 E-POLIS.SK00:49:13,83
99105Hlaváč Andy1976 Minimon Runnig Team Piešťany00:49:17,78
10087Humeňanská Marta1967 OBS Prešov00:49:22,69
101246Potočná Gabriela1972 AOSVIT00:49:31,19
102134Jamnický Gejza1964 BK Spišská Teplica00:49:39,70
103167Švarcpacherová Denisa1990 SPORTRYSY00:49:44,79
104108Ondrášová Lenka1980 Žilina00:49:56,73
105157Kantorák Richard1974 Košice00:49:57,81
106239Sulírová Antónia1972 bez klubu00:50:00,01
107171Demočko Tomáš1980 spanoklieci.sk00:50:04,52
108102Škvarenina Ivan1996 Štrba00:50:11,21
109188Kaššová Katarína1976 Ženský beh Žilina00:50:11,83
110259Kender Miroslav1980 Lorinčik00:50:21,82
111151Švihra Milan1978 Team Sport Ravence ***00:50:42,47
112824Dunčková Pavlínka2001 šk Arching00:50:43,17
113133Tomka Stano1978 SportCool00:51:09,07
11495Csölle Zsolt1978 Amatér00:51:20,70
115183Hirnerová Jana1982 Ženský beh Žilina00:51:33,11
116257Ogoreková Anna1985 sama za seba00:51:46,05
117238Hudák Peter1982 Bez klubu00:51:51,31
118232Kramarčík Jozef1962 Institute europharm00:52:01,94
119122Hrebeňár Marek1989 Batizovce00:52:11,43
12097Ščurka Jaroslav1970 Alfa00:52:19,60
121177Koščák Tomáš1991 Svit00:52:22,16
122121Šedivý Jaroslav1956 TJ Baník Hôrka00:52:33,65
123236Brijová Martina1993 Batizovce00:52:36,65
124211Soldosova Zuzana1983 Rožňava00:52:43,54
125212Krištóf Róbert1986 ŠKP Rožňava00:52:44,12
126226Poloha Lukas1983 FSA Presov00:52:45,15
127262Mikešová Andrea1988 Team Sport Ravence ***00:52:56,32
12893Dunčková Pavlína1979 šk Arching00:53:26,18
12994Kuvik Michal1957 šk Arching00:53:26,49
13099Kolesár Mikuláš1965 ?00:53:40,98
131129Schneider Matúš1989 Batizovce00:53:51,55
13289Pollák Vladimir1978 Prešov00:53:55,81
133154Novysedláková Mária1968 00:53:57,13
134175Repková Lucia1998 KBT SPIŠ00:54:06,35
135131Bekešová Lenka1982 Furkotka team Štrbské Pleso00:54:22,20
136132Martin Bekeš1978 Furkotka team Štrbské Pleso00:54:22,59
137185Gerátová Anna1974 Žilina00:54:24,07
13898Krolák Peter1993 FEI STU00:54:35,63
139153Žugec Štefan1960 Batizovce00:54:41,57
140219Giacko Juraj1993 Tesla Labs00:55:23,44
14182Dosedla Peter1975 EXPRESSLY RUNNING PEOPLE00:55:24,09
142178Bendik Peter1990 Bendik Racing Team00:55:24,65
14381Dosedlová Michaela1976 EXPRESSLY RUNNING PEOPLE00:55:25,19
14473Hollý Michal2002 SP Svit00:55:25,81
14574Hollý Miroslav1976 Svit00:55:26,52
146148Reindl Roberta1979 Bežodušu00:55:40,80
147240Korytko Dušan1977 HK JAMES Tatranská Polianka00:56:34,57
148271Martančíková Katarína1970 Osamelí bežci00:56:39,77
14983Tkáčiková Lenka1995 Team Sport Ravence ***00:56:42,37
150268Jančuška Radovan1992 ŠK Poprad00:56:45,01
151143Švagerko Ján1984 Vikartovce Run00:57:00,55
152253Bukovičová Jolana1972 NIKA WRC Rožňava00:57:13,46
153150Málek Martin1979 Team Sport Ravence ***00:57:14,71
154225Hudak František1956 Tatravagonka00:57:41,08
155182Krajčírová Denisa1974 Bežodušu00:58:03,26
156181Kundis Slavomír1974 Mrarathon BB team00:58:19,61
157274Palan Peter1976 Poprad00:58:33,88
158140Kostolník Pavel1960 SportCool00:59:00,16
159166Cajka Dusan1982 nemam00:59:30,80
160273Novotná Radoslava1977 Poprad00:59:37,16
161195Brachňák Milan1951 TJ Baník Hôrka01:00:10,18
162184Vavrová Daniela1977 Ženský beh Žilina01:00:10,72
163146Tašoniová Denisa1985 Golem Club Košice01:01:52,66
164142Vadovská Veronika1993 Ak Steeple Poprad01:02:21,11
165269Dubravka Jakub1988 01:02:23,91
166118Burgerová HELENA1976 Ženský beh Žilina01:02:28,60
167208Hazucha Pavol1973 Aspel Slovakia01:02:43,87
168203Hajosteková Judita1979 Aspel Turbo Team01:02:44,30
169205Makarová Lenka1989 Aspel turbo team01:02:44,73
170169Vilkova Jana1968 Ženský beh Zilina01:02:51,82
171170Ferencikova Alexandra1995 Ženský beh Zilina01:02:52,24
172193Brtáňová Ľubomíra1982 Furkotka team Štrbské Pleso01:03:12,12
173106Jančík Ján1962 šk štrba01:03:23,40
174204Bekešová, Bc. Soňa1975 Aspel Turbo Team01:04:14,13
175222Orininová Lucia1987 Žilina01:05:31,69
176270Hanusová Alexandra1994 01:07:25,75
177201Venglár Peter1988 Aspel Turbo Team01:07:27,77
178202Balajová Viera1981 Aspel Turbo Team01:08:59,61
179139Hajdova Lucia1993 City Trial01:09:07,36
180137Ďuricová Barbora1988 Poprad01:10:26,45
181168Šeševičková Lucia1983 Poprad01:10:28,65
182242Kotrady Marcel1973 BA01:13:02,33
183241Markusekova Michaela1978 BA01:13:03,06
138Hajdova Maria1978 City TrialDNS
123Schneiderová Martina1992 BatizovceDNS
180Bujalkova Eva1985 ZilinaDNS
85Petrík Viliam1980 Vysoké TatryDNS
161Halečka ján1983 AutoremoDNS
114Vasilčin Igor1985 KošiceDNS
190Stolár Róbert1974 PopradDNS
187Řiháková Kojtalová Michaela1977 Ženský beh ŽilinaDNS
124Grešová Katarína1986 DNS
152Papež Juraj1988 Tatranskí otužilciDNS
90Lehotský Peter1985 Spartan race TG Rim. SobotaDNS
115Hriva Marek1988 BatizovceDNS
159Pazera Jozef1989 Spišské HanušovceDNS
125Želinský Rudolf1987 DNS
91Senderák Marcel1974 TerňaDNS
218Havrila Roman1980 ZAJO TeamDNS
103Kyselicová Lenka1974 Eleven SKDNS
228Schuette Tino1981 DNS
192Milerová Marie1987 VrchlabíDNS
189Černická Martina1981 PopradDNS