Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Matúšov beh 2022
Beh pre Matúška - 10 km - Výsledky
Pretekaj.sk
Beh pre Matúška - 10 km
Výsledky
Matúšov beh 2022
Preteky:
Beh pre Matúška - 10 km
Beh pre Matúška - Nordic Walking 6,3 km
Beh pre Matúška - 1,5 km
Beh pre Matúška - 5 km
Beh pre Matúška - 10 km
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
10M - Muži 10 km do 39 rokov
10F - Ženy 10 km do 39 rokov
10MB - Muži 10 km nad 40 rokov
10FB - Ženy 10 km nad 40 rokov
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
10M
(1.)
200
FAZEKAŠ Tadeáš
1996
Matúšov sad
43:43,25
00:00,00
2
10MB
(1.)
229
MAĽA Milan
1980
ŠK Nová Dedina
47:11,58
03:28,33
3
10MB
(2.)
248
MOROZ Peter
1980
Banska Bystrica
47:53,44
04:10,19
4
10MB
(3.)
244
ONDRIAŠ Mário
1973
Tribosport
48:42,05
04:58,80
5
10M
(2.)
215
ČEJTEI Roman
1992
51:19,58
07:36,33
6
10MB
(4.)
201
BABIŠ Branislav
1973
Šrobárová
52:00,97
08:17,72
7
10M
(3.)
223
PALKOVIČ Michal
1983
52:22,03
08:38,78
8
10M
(4.)
222
LAPOS Norbert
1984
Pumba Ultra
52:38,64
08:55,39
9
10MB
(5.)
203
BELUJSKY Peter
1972
53:02,14
09:18,89
10
10M
(5.)
227
IMRE Tomáš
1986
53:54,16
10:10,91
11
10M
(6.)
226
FAZEKAŠ Jakub
1985
Atóm LV
54:27,63
10:44,38
12
10MB
(6.)
230
MORAVČÍK Ján
1977
AK Tlmače
54:28,19
10:44,94
13
10M
(7.)
236
SALAJ Peter
1985
Ak Tlmače
54:28,94
10:45,69
14
10M
(8.)
251
Tokarčík Tomáš
1984
55:24,60
11:41,35
15
10MB
(7.)
211
ROHÁČ Roman
1976
Enduro MX team Levice
56:01,51
12:18,26
16
10MB
(8.)
210
HÚDIK Ľubomír
1981
56:35,46
12:52,21
17
10FB
(1.)
231
MORAVČÍK Miroslava
1982
AK Tlmače
57:55,67
14:12,42
18
10MB
(9.)
247
HUBKA Karol
1975
Enduro MX team Levice
58:52,55
15:09,30
19
10MB
(10.)
207
ČIŽMÁRIK Štefan
1982
58:57,83
15:14,58
20
10M
(9.)
237
KORBELA Adrián
2008
DAK Tlmače
59:05,52
15:22,27
21
10MB
(11.)
249
HARIS Marian
1972
Nesvady
59:25,80
15:42,55
22
10MB
(12.)
218
ŤAŽKÝ Roman
1980
Levice
59:27,70
15:44,45
23
10MB
(13.)
208
GUŤAN Vladimír
1971
ENDURO MX TEAM LEVICE
59:30,44
15:47,19
24
10MB
(14.)
202
BEŇO Maroš
1974
Jedľové Kostoľany
01:00:21,37
16:38,12
25
10M
(10.)
225
MAREČEK Jozef
1983
01:00:30,30
16:47,05
26
10FB
(2.)
206
IVANOVÁ Ivana
1981
Spartans Zvolen
01:00:42,38
16:59,13
27
10MB
(15.)
239
VARGA Marián
1972
BK Patrioti Levice
01:01:11,12
17:27,87
28
10MB
(16.)
213
VIGLAS Milan
1978
Pumba
01:01:21,66
17:38,41
29
10M
(11.)
219
SOLČANSKÝ Martin
1984
techno54
01:01:44,17
18:00,92
30
10MB
(17.)
242
SKOKOWSKI Krzysztof
1974
Bláznov nezastavíš
01:02:55,70
19:12,45
31
10FB
(3.)
212
VIGLASOVA Hana
1981
Pumba
01:03:10,08
19:26,83
32
10F
(1.)
232
ŠVARALOVÁ Ivana
1989
01:03:23,60
19:40,35
33
10M
(12.)
234
SLOVÁK Martin
1998
Spartans Zvolen
01:03:38,09
19:54,84
34
10MB
(18.)
246
MIČO Rastislav
1976
01:04:12,92
20:29,67
35
10F
(2.)
216
BENKOVÁ MARKOVIČOVÁ Martina
1986
AK Tvrdošovce
01:04:30,57
20:47,32
36
10FB
(4.)
235
HAVRANOVA Sylvia
1972
AK Tlmace
01:05:40,61
21:57,36
37
10FB
(5.)
240
SIMONICSOVÁ Eva
1969
Nesvady
01:05:48,26
22:05,01
38
10MB
(19.)
220
RAKICA Ján
1955
01:07:07,90
23:24,65
39
10MB
(20.)
243
ŠKARBA Štefan
1966
01:07:09,10
23:25,85
40
10MB
(21.)
221
BATOVSKY Pavol
1982
01:07:11,05
23:27,80
41
10M
(13.)
245
KUPČA Martin
1983
01:08:43,65
25:00,40
42
10MB
(22.)
250
Kompan Viktor
1976
01:09:44,76
26:01,51
43
10MB
(23.)
217
ŠUSTÁK Michal
1953
KRB Kozárovce
01:10:06,35
26:23,10
44
10MB
(24.)
209
LEHOCKÝ Vojtech
1978
Enduro MX team Levice
01:11:41,17
27:57,92
45
10F
(3.)
233
KORBELOVA Katka
1984
Fusakle
01:12:23,35
28:40,10
46
10FB
(6.)
238
FIŤKOVÁ Katarína
1977
01:12:23,90
28:40,65
47
10M
(14.)
205
VERČIMÁK Ján
1984
01:15:11,13
31:27,88