Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Matúšov beh 2022
Beh pre Matúška - 1,5 km - Výsledky
Pretekaj.sk
Beh pre Matúška - 1,5 km
Výsledky
Matúšov beh 2022
Preteky:
Beh pre Matúška - 1,5 km
Beh pre Matúška - Nordic Walking 6,3 km
Beh pre Matúška - 1,5 km
Beh pre Matúška - 5 km
Beh pre Matúška - 10 km
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
do12r - Rodinný beh - Deti do 12 rokov
do18r - Rodinný beh - Deti nad 12 rokov
dosp - Rodinný beh - Dospelí
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
do12r
(1.)
31
PALKOVIČ Martin
2010
Nová Dedina
05:36,71
00:00,00
2
do18r
(1.)
57
SLOSIAROVÁ Zuzana
2009
AK Žiar nad Hronom
05:55,55
00:18,84
3
do18r
(2.)
37
BENČATOVÁ Emma
2007
DAK Tlmače
06:08,52
00:31,81
4
do18r
(3.)
24
KOVÁČOVÁ Dominika
2007
DAK Tlmače
06:11,08
00:34,37
5
do12r
(2.)
47
VAŇATKA Teodorik Aurel
2012
Levice
06:24,75
00:48,04
6
do12r
(3.)
25
KOVÁČ Samuel
2011
DAK Tlmače
06:27,69
00:50,98
7
do12r
(4.)
50
KOVÁČ Šimon
2015
Levice
06:35,73
00:59,02
8
do18r
(4.)
3
Lintner Peter
2006
Levice
06:41,59
01:04,88
8
do18r
(4.)
13
VARGOVÁ Hana
2008
Ladice
06:41,59
01:04,88
10
do18r
(6.)
22
TIRALA Daniel
2005
Neviem
07:08,47
01:31,76
11
do12r
(5.)
11
MORAVSKÁ Miriam
2013
ŠK Atóm Levice
07:15,55
01:38,84
12
do18r
(7.)
48
FEHÉR Timur Artur
2005
Levice
07:26,56
01:49,85
13
do12r
(6.)
32
PALKOVIČ Michal
2013
Nová Dedina
07:42,69
02:05,98
14
do12r
(7.)
17
MURUGAN Sebbyen Jay
2014
Malaya Tiger
07:48,58
02:11,87
15
dosp
(1.)
16
MURUGAN Bala
1980
Malaya Tiger
07:51,27
02:14,56
16
do12r
(8.)
51
KOVÁČOVÁ Lenka
2012
Levice
07:53,00
02:16,29
17
do12r
(9.)
72
VALENTÍK Marek
2014
07:56,56
02:19,85
18
dosp
(2.)
70
VALENTÍK Marek
1990
Levice
08:09,03
02:32,32
19
do12r
(10.)
26
CINTULOVÁ Ema
2013
FC Cabaj-Čápor
08:23,29
02:46,58
20
do12r
(11.)
12
LEHOCKÝ Lukáš
2010
Levice
08:55,30
03:18,59
21
do12r
(12.)
19
CVANGA Filip
2014
Levice
09:11,55
03:34,84
22
do18r
(8.)
35
HORNÍK Jakub
2008
Matusov sad
09:28,02
03:51,31
23
do18r
(9.)
27
CINTULOVÁ Lea Mária
2008
FC Cabaj-Čápor
09:50,26
04:13,55
24
do12r
(13.)
71
Valentíková Viktéwria
2016
09:58,46
04:21,75
25
do18r
(10.)
69
Maďar Martin
2005
09:59,34
04:22,63
26
do12r
(14.)
66
Beňová Karolína
2010
10:31,87
04:55,16
27
do12r
(15.)
60
Molnárová Alica
2015
11:12,70
05:35,99
28
do12r
(16.)
61
KRIŠTOF Dušan
2013
Rybník
11:15,60
05:38,89
29
dosp
(3.)
62
KRIŠTOFOVÁ Adriána
1974
Rybník
11:19,18
05:42,47
30
dosp
(4.)
42
SENCI Matúš
1998
Starý Tekov
11:21,23
05:44,52
31
do12r
(17.)
10
KÚDELOVÁ Júlia
2016
Čajkov
11:50,98
06:14,27
32
do12r
(18.)
29
BOHUŠOVÁ Lucia
2013
11:52,83
06:16,12
33
dosp
(5.)
28
BOHUŠOVÁ Zuzana
1982
12:02,40
06:25,69
34
dosp
(6.)
30
BOHUŠ Miroslav
1982
12:03,81
06:27,10
35
dosp
(7.)
1
KOHÚT Matúš
1993
Matúšov sad
12:08,50
06:31,79
36
do12r
(19.)
36
HORNÍKOVÁ Rebeka
2011
Matusov sad
12:48,49
07:11,78
37
do12r
(20.)
43
MATUŠKA Igor
1982
Myši
13:43,69
08:06,98
38
dosp
(8.)
39
MARFOLDI Martin
1956
Horná Seč
13:44,75
08:08,04
39
dosp
(9.)
67
Arleen Serna
1948
13:46,26
08:09,55
40
dosp
(10.)
38
MARFOLDIOVÁ Helena
1958
Horná Seč
13:50,44
08:13,73
41
dosp
(11.)
18
HUDAČKOVÁ Lucia
1987
Levice
14:23,33
08:46,62
42
do12r
(21.)
20
CVANGA Jakub
2016
Levice
14:24,21
08:47,50
43
do12r
(22.)
7
POLÁK Leo
2012
Levice
14:34,59
08:57,88
44
do12r
(23.)
45
HUDEC Oliver
2011
Nová Dedina
14:43,49
09:06,78
45
do12r
(24.)
46
HUDEC Michal
2013
Nová Dedina
14:49,85
09:13,14
46
dosp
(12.)
34
HORNÍK Igor
1971
Matusov sad
15:34,85
09:58,14
47
dosp
(13.)
33
HORNÍKOVÁ Zuzana
1973
Matusov sad
15:35,62
09:58,91
48
do12r
(25.)
59
Belluš Dávid
2019
Horná Seč
16:00,08
10:23,37
49
dosp
(14.)
56
JANOVICKÁ Blanka
1972
16:01,68
10:24,97
50
dosp
(15.)
68
SIDOROVÁ Nikola
1990
20:34,87
14:58,16
51
dosp
(16.)
4
POVAŽANOVÁ Erika
1981
22:07,65
16:30,94