Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Detská liga Adriána Babiča 2023
Konečné poradie 2023 - Výsledky
Pretekaj.sk
Konečné poradie 2023
Výsledky
Detská liga Adriána Babiča 2023
Preteky:
Konečné poradie 2023
Bachureňská Winter Detská MTB - 0. kolo
1. kolo - Castle Cross Veľká Ida
2. kolo - Prešovské dni cyklistiky
3. kolo - Renčišov - Horská chata Buče
4. kolo - Lučivná - Memoriál A. Babiča
5. kolo - Podolínec
6. kolo - Medzilaborce
7. kolo - Moldavské limity
8. kolo - Horal Junior
Horal Svit - Svitská Horalka
9. kolo - Čarnohurček 2023
10. kolo - Spišský Hrhov
11. kolo - Košice
12. kolo - Tatranská Lomnica
Konečné poradie 2023
Kategórie:
BCH - BABY Chlapci
BD - BABY Dievčatá
MIKCH - MIKRO Chlapci
MIKD - MIKRO Dievčatá
MILICH - MILI Chlapci
MILID - MILI Dievčatá
MINICH - MINI Chlapci
MINID - MINI Dievčatá
MLZ - Mladší žiaci
MLD - Mladšie žiačky
STZ - Starší žiaci
STD - Staršie žiačky
MIKRO Chlapci
Por.
BIB
Meno
18.02.23
0. kolo
Ski Buče
29.04.23
1. kolo
Veľká Ida
08.05.23
2. kolo
Východné Slovensko
20.05.23
3. kolo
Renčišov
27.05.23
4. kolo
Lučivná
24.06.23
5. kolo
Východné Slovensko
08.07.23
6. kolo
Medzilaborce - Borov
15.07.23
7. kolo
Moldava nad Bodvou
13.08.23
8. kolo
SVIT
26.08.23
9. kolo
Brezovica nad Torysou
29.08.23
10. kolo
Spišský Hrhov
09.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
17.09.23
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
1
ŠARNIK Jakub
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
30
30
30
30
30
30
30
30
20
30
30
30
350
2.
1
ZAMIŠKA David
(Poprad)
30
25
25
25
25
22
25
25
25
25
25
25
25
327
3.
3
PUŠKÁR Jozef
(Odorín)
20
20
22
20
25
22
20
20
22
22
22
22
257
4.
3
NOVOTNÝ Dávid
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
22
22
20
22
20
20
22
22
20
20
210
5.
5
SLIVA Oliver
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
14
18
18
16
18
20
18
18
140
MIKRO Dievčatá
Por.
BIB
Meno
18.02.23
0. kolo
Ski Buče
29.04.23
1. kolo
Veľká Ida
08.05.23
2. kolo
Východné Slovensko
20.05.23
3. kolo
Renčišov
27.05.23
4. kolo
Lučivná
24.06.23
5. kolo
Východné Slovensko
08.07.23
6. kolo
Medzilaborce - Borov
15.07.23
7. kolo
Moldava nad Bodvou
13.08.23
8. kolo
SVIT
26.08.23
9. kolo
Brezovica nad Torysou
29.08.23
10. kolo
Spišský Hrhov
09.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
17.09.23
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
31
JANNOVÁ Katarína
(Hrabušice)
30
30
30
30
30
30
30
30
30
25
30
325
2.
32
Lukáčová Linda
(Prešov)
25
25
30
25
20
125
3.
33
HORVATHOVA Diana
ŠK KOMPAS
25
22
22
20
89
4.
35
PORÁČOVÁ Adela
Bike Klub Lipa
25
22
22
69
5.
34
Kovalčík Zoja
30
25
55
MILI Chlapci
Por.
BIB
Meno
18.02.23
0. kolo
Ski Buče
29.04.23
1. kolo
Veľká Ida
08.05.23
2. kolo
Východné Slovensko
20.05.23
3. kolo
Renčišov
27.05.23
4. kolo
Lučivná
24.06.23
5. kolo
Východné Slovensko
08.07.23
6. kolo
Medzilaborce - Borov
15.07.23
7. kolo
Moldava nad Bodvou
13.08.23
8. kolo
SVIT
26.08.23
9. kolo
Brezovica nad Torysou
29.08.23
10. kolo
Spišský Hrhov
09.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
17.09.23
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
51
KOVÁČ Matias
SB Seňa Bikers
30
25
22
18
25
16
20
25
20
25
20
22
18
286
2.
51
SAKMÁR Tobias
CYKLO SPIŠ Levoča
25
16
20
30
30
30
25
16
20
25
20
22
279
2.
53
KOŇÁK Matej
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
18
18
22
20
25
30
30
22
22
22
25
25
279
4.
52
MILAN Wiktor
MTB MOSiR Dukla
22
14
30
20
16
18
18
20
4
10
12
14
14
212
5.
54
MULAČ Patrik
ŠK KOMPAS
20
12
16
16
18
20
22
22
5
16
10
18
12
207
MILI Dievčatá
Por.
BIB
Meno
18.02.23
0. kolo
Ski Buče
29.04.23
1. kolo
Veľká Ida
08.05.23
2. kolo
Východné Slovensko
20.05.23
3. kolo
Renčišov
27.05.23
4. kolo
Lučivná
24.06.23
5. kolo
Východné Slovensko
08.07.23
6. kolo
Medzilaborce - Borov
15.07.23
7. kolo
Moldava nad Bodvou
13.08.23
8. kolo
SVIT
26.08.23
9. kolo
Brezovica nad Torysou
29.08.23
10. kolo
Spišský Hrhov
09.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
17.09.23
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
71
JANNOVÁ Zuzana
CKM Poprad
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
330
2.
72
RUŽBASKÁ Ninka
CKM Poprad
22
25
25
22
25
30
25
25
25
25
25
274
3.
72
CIRJÁKOVÁ Lujza
(Poprad)
20
22
22
16
22
25
25
18
22
20
22
20
254
4.
74
PČOLOVÁ Gréta
PRO Efekt Košice
18
20
20
18
20
20
14
20
22
172
5.
75
NOVÁKOVÁ Simonka
CKM Poprad
25
30
16
22
18
111
MINI Chlapci
Por.
BIB
Meno
18.02.23
0. kolo
Ski Buče
29.04.23
1. kolo
Veľká Ida
08.05.23
2. kolo
Východné Slovensko
20.05.23
3. kolo
Renčišov
27.05.23
4. kolo
Lučivná
24.06.23
5. kolo
Východné Slovensko
08.07.23
6. kolo
Medzilaborce - Borov
15.07.23
7. kolo
Moldava nad Bodvou
13.08.23
8. kolo
SVIT
26.08.23
9. kolo
Brezovica nad Torysou
29.08.23
10. kolo
Spišský Hrhov
09.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
17.09.23
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
81
ČORBA Aleš
Cyklo Čajka Racing
30
30
30
25
30
25
25
30
22
25
22
25
25
344
2.
82
SLIVA Tomáš
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
22
22
30
25
30
30
30
30
30
30
30
309
3.
82
KARNIŠ Jakub
Cyklo Čajka Racing
25
16
20
12
20
20
22
20
22
25
22
22
246
4.
83
PČOLA Richard
PRO Efekt Košice
25
25
20
22
22
18
18
20
18
188
5.
85
NOVOTNÝ Filip
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
18
18
18
16
22
25
14
18
20
169
MINI Dievčatá
Por.
BIB
Meno
18.02.23
0. kolo
Ski Buče
29.04.23
1. kolo
Veľká Ida
08.05.23
2. kolo
Východné Slovensko
20.05.23
3. kolo
Renčišov
27.05.23
4. kolo
Lučivná
24.06.23
5. kolo
Východné Slovensko
08.07.23
6. kolo
Medzilaborce - Borov
15.07.23
7. kolo
Moldava nad Bodvou
13.08.23
8. kolo
SVIT
26.08.23
9. kolo
Brezovica nad Torysou
29.08.23
10. kolo
Spišský Hrhov
09.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
17.09.23
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
101
DOMITEROVÁ Sarah
PRO Efekt Košice
30
30
30
30
30
30
30
30
240
2.
102
VANDLIKOVA Tereza
PRO Efekt Košice
22
30
22
22
22
25
25
20
20
208
3.
103
VRBOVSKÁ Karolína
PRO Efekt Košice
25
25
20
22
22
114
4.
103
MERTOVÁ Barbora
Proefekt
20
25
30
18
18
111
5.
104
LADÁNYIOVÁ Eliška
PRO Efekt Košice
25
25
25
75
Mladší žiaci
Por.
BIB
Meno
18.02.23
0. kolo
Ski Buče
29.04.23
1. kolo
Veľká Ida
08.05.23
2. kolo
Východné Slovensko
20.05.23
3. kolo
Renčišov
27.05.23
4. kolo
Lučivná
24.06.23
5. kolo
Východné Slovensko
08.07.23
6. kolo
Medzilaborce - Borov
15.07.23
7. kolo
Moldava nad Bodvou
13.08.23
8. kolo
SVIT
26.08.23
9. kolo
Brezovica nad Torysou
29.08.23
10. kolo
Spišský Hrhov
09.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
17.09.23
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
121
SCHERFEL Fabián
(Kežmarok)
30
22
30
22
22
25
30
20
5
20
18
20
264
2.
121
SAKMÁR Denis
CYKLO SPIŠ Levoča
30
30
25
30
30
30
30
25
25
255
3.
122
ČUNDERLÍK Adam
Cyklistická Tour
25
20
25
20
14
22
25
22
18
22
22
235
4.
123
BUČKO Maximilián
Cyklo Čajka Racing
22
18
22
14
16
22
20
10
20
16
14
12
206
5.
125
PROKOPOVIČ Michal
CK Energia Svit
25
16
8
12
20
16
25
122
Mladšie žiačky
Por.
BIB
Meno
18.02.23
0. kolo
Ski Buče
29.04.23
1. kolo
Veľká Ida
08.05.23
2. kolo
Východné Slovensko
20.05.23
3. kolo
Renčišov
27.05.23
4. kolo
Lučivná
24.06.23
5. kolo
Východné Slovensko
08.07.23
6. kolo
Medzilaborce - Borov
15.07.23
7. kolo
Moldava nad Bodvou
13.08.23
8. kolo
SVIT
26.08.23
9. kolo
Brezovica nad Torysou
29.08.23
10. kolo
Spišský Hrhov
09.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
17.09.23
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
141
SLIVKOVÁ Adela
Petist Bike Humenné
22
25
30
30
22
30
25
25
30
30
22
30
321
2.
141
LEŠČINSKÁ Barbora
Cyklo Čajka Racing
25
18
18
20
18
20
14
18
18
22
18
20
229
3.
142
PČOLOVÁ Patrícia
PRO Efekt Košice
25
30
25
25
25
20
22
25
25
222
4.
143
ČAJKOVÁ Ema
Cyklo Čajka Racing
16
16
18
20
16
20
16
16
22
20
16
18
214
5.
145
VÁGNEROVÁ Júlia
CYKLO SPIŠ Levoča
14
16
16
22
20
25
25
20
22
180
Starší žiaci
Por.
BIB
Meno
18.02.23
0. kolo
Ski Buče
29.04.23
1. kolo
Veľká Ida
08.05.23
2. kolo
Východné Slovensko
20.05.23
3. kolo
Renčišov
27.05.23
4. kolo
Lučivná
24.06.23
5. kolo
Východné Slovensko
08.07.23
6. kolo
Medzilaborce - Borov
15.07.23
7. kolo
Moldava nad Bodvou
13.08.23
8. kolo
SVIT
26.08.23
9. kolo
Brezovica nad Torysou
29.08.23
10. kolo
Spišský Hrhov
09.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
17.09.23
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
151
CHRITZ Martin
CK MŠK Kežmarok
22
25
30
30
30
25
30
25
30
22
269
2.
151
KAŇUK Ján
CykloČajka Racing
18
18
22
20
22
30
30
16
14
20
16
226
3.
151
KAMENICKÝ Filip
Cyklo Čajka Racing
30
20
16
18
18
25
25
14
8
22
12
208
4.
154
SCHERFEL Vratko
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
16
14
14
14
20
20
22
8
10
5
14
6
163
5.
155
SLIVA Jakub
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
14
12
16
16
16
22
10
14
6
18
10
154
Staršie žiačky
Por.
BIB
Meno
18.02.23
0. kolo
Ski Buče
29.04.23
1. kolo
Veľká Ida
08.05.23
2. kolo
Východné Slovensko
20.05.23
3. kolo
Renčišov
27.05.23
4. kolo
Lučivná
24.06.23
5. kolo
Východné Slovensko
08.07.23
6. kolo
Medzilaborce - Borov
15.07.23
7. kolo
Moldava nad Bodvou
13.08.23
8. kolo
SVIT
26.08.23
9. kolo
Brezovica nad Torysou
29.08.23
10. kolo
Spišský Hrhov
09.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
17.09.23
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
161
IŠTVAN Sarah
Petist Bike Humenné
22
25
22
20
30
25
25
22
25
216
2.
162
MERTOVÁ Zara
PROefekt Košice
22
22
25
22
22
20
22
155
3.
163
BEKEŠOVÁ Nina
LK Tatranská Lomnica
25
30
25
22
30
132
4.
161
GERŐ Natália
CK CykloGlajza Banská Bystrica
30
30
25
85
5.
166
LADÁNYIOVÁ Miška
PRO Efekt Košice
25
30
25
80