Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Detská liga Adriána Babiča 2023
3. kolo - Renčišov - Horská chata Buče - Výsledky
Pretekaj.sk
3. kolo - Renčišov - Horská chata Buče
Výsledky
Detská liga Adriána Babiča 2023
Preteky:
3. kolo - Renčišov - Horská chata Buče
Bachureňská Winter Detská MTB - 0. kolo
1. kolo - Castle Cross Veľká Ida
2. kolo - Prešovské dni cyklistiky
3. kolo - Renčišov - Horská chata Buče
4. kolo - Lučivná - Memoriál A. Babiča
5. kolo - Podolínec
6. kolo - Medzilaborce
7. kolo - Moldavské limity
8. kolo - Horal Junior
Horal Svit - Svitská Horalka
9. kolo - Čarnohurček 2023
10. kolo - Spišský Hrhov
11. kolo - Košice
12. kolo - Tatranská Lomnica
Konečné poradie 2023
Prílohy
Program/Propozície
Propozície - 3. kolo - Buče (253,7kB)
Kategórie:
BCH - BABY Chlapci
BD - BABY Dievčatá
MIKCH - MIKRO Chlapci
MIKD - MIKRO Dievčatá
MILICH - MILI Chlapci
MILID - MILI Dievčatá
MINICH - MINI Chlapci
MINID - MINI Dievčatá
MLZ - Mladší žiaci
MLD - Mladšie žiačky
STZ - Starší žiaci
STD - Staršie žiačky
MIKRO Chlapci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MIKCH
(1.)
2
ŠARNIK Jakub
2017
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
03:07,59
00:00,00
30
2
MIKCH
(2.)
1
ZAMIŠKA David
2017
(Poprad)
03:31,31
00:23,72
25
3
MIKCH
(3.)
4
PUŠKÁR Jozef
2018
(Odorín)
04:02,44
00:54,85
22
4
MIKCH
(4.)
3
NOVOTNÝ Dávid
2017
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
04:21,28
01:13,69
20
5
MIKCH
(5.)
7
Frankovič Jonáš
2018
CKM Poprad
06:10,43
03:02,84
18
MIKRO Dievčatá
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MIKD
(1.)
31
JANNOVÁ Katarína
2017
(Hrabušice)
01:55,42
00:00,00
30
2
MIKD
(2.)
32
Lukáčová Linda
2018
(Prešov)
02:57,56
01:02,14
25
3
MIKD
(3.)
36
Vašková Eliška
2018
04:20,60
02:25,18
22
MILI Chlapci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MILICH
(1.)
53
SAKMÁR Tobias
2015
CYKLO SPIŠ Levoča
04:37,69
00:00,00
30
2
MILICH
(2.)
55
DUFALA Dalibor
2015
CK MŠK Kežmarok
04:45,58
00:07,89
25
3
MILICH
(3.)
57
KOŇÁK Matej
2016
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
04:48,05
00:10,36
22
4
MILICH
(4.)
52
MILAN Wiktor
2015
MTB MOSiR Dukla
05:04,50
00:26,81
20
5
MILICH
(5.)
51
KOVÁČ Matias
2016
SB Seňa Bikers
05:45,16
01:07,47
18
Zobraziť kompletné výsledky (7)
MILI Dievčatá
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MILID
(1.)
71
JANNOVÁ Zuzana
2015
CKM Poprad
02:47,35
00:00,00
30
2
MILID
(2.)
72
RUŽBASKÁ Ninka
2015
CKM Poprad
03:20,07
00:32,72
25
3
MILID
(3.)
73
CIRJÁKOVÁ Lujza
2016
(Poprad)
03:59,33
01:11,98
22
4
MILID
(4.)
74
PČOLOVÁ Gréta
2016
PRO Efekt Košice
04:29,31
01:41,96
20
MINI Chlapci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MINICH
(1.)
84
SLIVA Tomáš
2013
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
14:18,24
00:00,00
30
2
MINICH
(2.)
81
ČORBA Aleš
2013
Cyklo Čajka Racing
14:50,28
00:32,04
25
3
MINICH
(3.)
86
SMOLKA Simon
2013
PRO Efekt Košice
15:44,33
01:26,09
22
4
MINICH
(4.)
83
PČOLA Richard
2014
PRO Efekt Košice
17:09,08
02:50,84
20
5
MINICH
(5.)
88
URIGA Damián
2013
CK MŠK Kežmarok
19:12,01
04:53,77
18
Zobraziť kompletné výsledky (11)
MINI Dievčatá
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MINID
(1.)
104
VANDLIKOVA Tereza
2014
PRO Efekt Košice
09:41,86
00:00,00
30
Mladší žiaci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MLZ
(1.)
122
SCHERFEL Fabián
2012
(Kežmarok)
23:05,15
00:00,00
30
2
MLZ
(2.)
123
ČUNDERLÍK Adam
2012
Cyklistická Tour
23:42,23
00:37,08
25
3
MLZ
(3.)
125
BUČKO Maximilián
2012
Cyklo Čajka Racing
25:46,85
02:41,70
22
Mladšie žiačky
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MLD
(1.)
144
SLIVKOVÁ Adela
2011
Petist Bike Humenné
15:48,10
00:00,00
30
2
MLD
(2.)
142
PČOLOVÁ Patrícia
2012
PRO Efekt Košice
17:23,59
01:35,49
25
3
MLD
(3.)
145
ŠOLCOVÁ Paulínka
2012
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
17:29,03
01:40,93
22
4
MLD
(4.)
141
LEŠČINSKÁ Barbora
2012
Cyklo Čajka Racing
20:16,35
04:28,25
20
5
MLD
(5.)
146
ČAJKOVÁ Ema
2011
Cyklo Čajka Racing
20:22,09
04:33,99
18
Zobraziť kompletné výsledky (7)
Starší žiaci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
STZ
(1.)
152
CHRITZ Martin
2009
CK MŠK Kežmarok
25:21,09
00:00,00
30
2
STZ
(2.)
153
DUFALA Dávid
2009
CK MŠK Kežmarok
25:21,36
00:00,27
25
3
STZ
(3.)
154
KAŇUK Ján
2009
CykloČajka Racing
26:52,34
01:31,25
22
4
STZ
(4.)
158
VANDLIK Filip
2009
PRO Efekt Košice
28:02,84
02:41,75
20
5
STZ
(5.)
151
KAMENICKÝ Filip
2010
Cyklo Čajka Racing
31:16,30
05:55,21
18
Zobraziť kompletné výsledky (8)
Staršie žiačky
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
STD
(1.)
162
GERŐ Natália
2009
CK CykloGlajza Banská Bystrica
22:54,78
00:00,00
30
2
STD
(2.)
163
IĽKOVÁ Nina
2009
PROefekt team
23:48,65
00:53,87
25
3
STD
(3.)
161
IŠTVAN Sarah
2010
Petist Bike Humenné
27:27,96
04:33,18
22