Preteky | Dátum | Por. | Kategória | BIB | Meno | | Klub | Čas |
---|
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 55 | MLZ (8.) | 40 | KAMENICKÝ Filip | M 2010 | Cyklo Čajka Racing | 16:07,90 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 45 | MLZ (1.) | 41 | MOKRÝ Milan | M 2010 | PRO Efekt Košice | 14:05,60 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 6 | MILICH (1.) | 42 | ROŠTÁR Jakub | M 2015 | PRO Efekt Košice | 07:35,90 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 64 | STZ (3.) | 43 | ROŠTÁR Marko | M 2009 | PRO Efekt Košice | 20:05,50 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 10 | MILICH (3.) | 44 | PČOLA Richard | M 2014 | PRO Efekt Košice | 08:18,20 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 15 | MIKD (6.) | 45 | PČOLOVÁ Gréta | F 2016 | PRO Efekt Košice | 09:10,50 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 36 | MINID (4.) | 46 | PČOLOVÁ Patrícia | F 2012 | PRO Efekt Košice | 11:56,50 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 7 | MILICH (2.) | 47 | ŠARNIK Michal | M 2014 | ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov | 07:54,40 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 4 | MIKCH (3.) | 48 | ŠARNIK Jakub | M 2017 | ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov | 07:19,00 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 24 | MINICH (2.) | 49 | ŠIMO René | M 2012 | PRO Efekt Košice | 10:12,20 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 9 | MIKD (3.) | 50 | ŠIMOVÁ Soňa | F 2017 | PRO Efekt Košice | 08:05,10 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 23 | BD (1.) | 51 | HORVATHOVA Diana | F 2018 | ŠK KOMPAS | 10:09,80 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 28 | MILID (2.) | 52 | HORVATHOVA Sofia | F 2015 | ŠK KOMPAS | 10:49,30 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 69 | STZ (7.) | 53 | BUJŇÁK Adam | M 2008 | CYKLO SPIŠ Levoča | 21:15,90 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 51 | MLD (2.) | 54 | LADÁNYIOVÁ Miška | F 2010 | PRO Efekt Košice | 15:16,20 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 42 | MINID (5.) | 55 | LADÁNYIOVÁ Eliška | F 2013 | PRO Efekt Košice | 12:44,80 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 31 | MINID (1.) | 56 | DOMITEROVÁ Sarah | F 2013 | PRO Efekt Košice | 11:18,90 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 60 | MLZ (10.) | 57 | ČUMRÍK Oliver | M 2010 | PRO Efekt Košice | 17:49,70 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 43 | MINICH (9.) | 58 | SMOLKA Simon | M 2013 | PRO Efekt Košice | 12:49,10 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 65 | STZ (4.) | 59 | KOVÁČ Jakub | M 2009 | BMX Košický Šarkaň | 20:16,80 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 17 | MILICH (5.) | 60 | BUBENKO Atila | M 2015 | Materská škôlka Košice | 09:15,70 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 26 | MIKCH (7.) | 61 | MULAČ Patrik | M 2016 | ŠK KOMPAS | 10:14,70 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 30 | MILID (3.) | 62 | RUŽBASKÁ Ninka | F 2015 | | 11:14,20 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 41 | MINICH (8.) | 63 | NOVOTNÝ Filip | M 2013 | CK MŠK Kežmarok | 12:15,90 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 8 | MIKD (2.) | 64 | STRAKOVÁ Hana | F 2016 | ŠK KOMPAS | 08:03,10 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 61 | MLZ (11.) | 65 | ŽIAK Šimon | M 2011 | PRO Efekt Košice | 18:36,10 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 18 | MILID (1.) | 66 | VANDLIKOVA Tereza | F 2014 | PRO Efekt Košice | 09:21,50 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 66 | STZ (5.) | 67 | VANDLIK Filip | M 2009 | PRO Efekt Košice | 20:56,50 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 13 | MIKCH (5.) | 68 | BLICHA Ivan | M 2017 | ŠK KOMPAS | 08:30,70 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 44 | MINICH (10.) | 69 | FARKAŠ Adrián | M 2013 | ZŠ Belehradská,Košice | 14:05,10 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 48 | MLZ (4.) | 70 | HUMEŇANSKÝ Felix | M 2011 | CYKLO SPIŠ Levoča | 14:43,60 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 35 | MINICH (5.) | 71 | HUMEŇANSĶÝ Patrik | M 2012 | CYKLO SPIŠ Levoča | 11:50,60 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 29 | MILICH (9.) | 72 | SAKMÁR Tobias | M 2015 | CYKLO SPIŠ Levoča | 10:56,10 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 48 | MLZ (4.) | 73 | SAKMÁR Denis | M 2011 | CYKLO SPIŠ Levoča | 14:43,60 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 52 | MLZ (6.) | 74 | KLINDA Rastislav | M 2010 | PRO Efekt Košice | 15:36,70 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 3 | MIKCH (2.) | 75 | DANKO Daniel | M 2016 | (Gelnica) | 07:14,60 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 40 | MINICH (7.) | 76 | ČIŽMÁRIK Šimon | M 2013 | Schwabik cycling CEA | 12:05,10 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 12 | MIKD (5.) | 77 | ČIŽMÁRIKOVÁ Kamila | F 2017 | ZŠ s MŠ Olcnava | 08:29,90 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 25 | MILICH (8.) | 90 | MILAN Wiktor | M 2015 | MTB MOSiR Dukla | 10:13,90 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 72 | STZ (9.) | 91 | DUFACA Dávid | M 2009 | CK MŠK Kežmarok | 23:22,00 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 46 | MLZ (2.) | 92 | CIBULA Roman | M 2010 | PRO Efekt Košice | 14:09,90 |
1. kolo Detskej Východ MTB ligy | 23.04.2022 | 54 | MLZ (7.) | 200 | KRIŽÁK Andrej | M 2011 | Trebišovská 10 | 15:58,90 |
1. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2023 | 20.05.2023 | 1 | CPi (1.) | 200 | BEŤKO Rudolf Jozef | M 2018 | BEZ KLUBU | 00:19,2 |
1. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2023 | 20.05.2023 | 8 | CPi (6.) | 201 | PALGUTA Šimon | M 2019 | ŠK SKI Ružomberok | 00:24,8 |
1. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2023 | 20.05.2023 | 3 | CPi (2.) | 202 | PALIDER Ján | M 2018 | BEZ KLUBU | 00:21,1 |
1. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2023 | 20.05.2023 | 9 | CPi (7.) | 203 | PALIDER Tomáš | M 2020 | BEZ KLUBU | 00:27,1 |
1. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2023 | 20.05.2023 | 6 | CPi (5.) | 204 | SČIBRAN Max | M 2018 | Klub biatlonu Predajná | 00:23,5 |
1. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2023 | 20.05.2023 | 5 | CPi (4.) | 205 | SLÁDEK Viliam | M 2019 | Klub biatlonu Predajná | 00:23,0 |
1. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2023 | 20.05.2023 | 4 | CPi (3.) | 206 | ŠIDA Ondrej | M 2019 | ŠK SKI Ružomberok | 00:21,7 |
1. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2023 | 20.05.2023 | 7 | DPy (2.) | 207 | MUCHANIČOVÁ Eliška | F 2019 | ŠK SKI Ružomberok | 00:24,2 |