Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Malý štrbský maratón - 17. ročník
MŠM - 31 km - Výsledky
Pretekaj.sk
MŠM - 31 km
Výsledky
Malý štrbský maratón - 17. ročník
MŠM - 31 km
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
F - Ženy do 34 rokov
F40 - Ženy od 35 do 49 rokov
M - Muži do 39 rokov
M40 - Muži od 40 do 49 rokov
M50 - Muži od 50 do 59 rokov
M60 - Muži od 60 do 69 rokov
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
M
(1.)
42
Cingálek Radek
0
Technika Brno
01:45:33,9
00:00,00
2
M
(2.)
55
Cesnek Ľuboš
1965
Maratón Rajec
01:46:10,4
00:36,50
3
M
(3.)
8
Jakob Peter
0
Rožnov
01:46:50,2
01:16,30
4
M
(4.)
33
Heleš Igor
0
NH Karviná
01:53:25,3
07:51,40
5
M
(5.)
40
Polák Jozef
1960
TJ Lokomotíva Šurany
01:53:31,7
07:57,80
6
M
(6.)
1
Buček Igor
0
UMB Banská Bystrica
01:54:12,1
08:38,20
7
M
(7.)
39
Kriško Miroslav
0
Bojnice
01:54:52,0
09:18,10
8
M
(8.)
38
Findl Ladislav
1962
BEZ Bratislava
01:56:22,2
10:48,30
9
M
(9.)
11
Fajmon Pavol
0
VSŠ Košice
01:56:30,7
10:56,80
10
M
(10.)
43
Jurčo Michal
0
ŠKP Štrbské Pleso
01:57:05,8
11:31,90
11
M
(11.)
57
Hrušovský Milan
1957
TJ Tatran Spišská Nová Ves
01:57:42,9
12:09,00
12
M
(12.)
53
Faško Pavol
1963
Podbrezová
01:58:11,7
12:37,80
13
M
(13.)
58
Janovič Peter
1962
VSŽ Košice
01:58:26,5
12:52,60
14
M
(14.)
24
Bajzik Ivan
0
Maratón Rajec
01:59:10,3
13:36,40
15
M
(15.)
37
Krkoška Ignác
1962
TJ Čadca
02:00:14,6
14:40,70
16
M
(16.)
35
Krella Ján
0
ZOO Čadca
02:00:41,8
15:07,90
17
M
(17.)
19
Galovič Bartolomej
1957
Maratón Rajec
02:00:58,3
15:24,40
18
M
(18.)
28
Istok Jozef
0
Baník Prievidza
02:01:43,9
16:10,00
19
M
(19.)
30
Mezsáros Ján
0
Baník Prievidza
02:02:37,6
17:03,70
20
M
(20.)
13
Beňo Ján
0
L. Poruba
02:04:30,5
18:56,60
21
M
(21.)
6
Kišák Jozef
0
Spišské Vlachy
02:04:54,7
19:20,80
21
M
(21.)
56
Marčičiak Vladimír
0
L. Vrútky
02:04:54,7
19:20,80
23
M
(23.)
16
Neupauer František
1960
KRB Prešov
02:05:52,9
20:19,00
24
M
(24.)
25
Šavol Jaroslav
0
Baník Prievidza
02:06:08,5
20:34,60
25
M
(25.)
26
Murarik Ján
0
Baník Prievidza
02:07:09,9
21:36,00
26
M
(26.)
59
Maras Ladislav
0
ŠKP Štrbské Pleso
02:07:23,6
21:49,70
27
M
(27.)
15
Zumrik Ján
0
Družstevník Jabloňov
02:09:50,4
24:16,50
28
M
(28.)
14
Szunyog Juraj
0
VTJ Liptovský Mikuláš
02:10:38,3
25:04,40
29
M
(29.)
27
Šurkala Pavol
0
Baník Prievidza
02:11:09,1
25:35,20
30
M
(30.)
41
Stupňan Jozef
1962
Maratón Rajec
02:12:44,1
27:10,20
31
M
(31.)
23
Rybár Vladimír
1970
Maratón Rajec
02:13:05,9
27:32,00
32
M
(32.)
29
Cagáň Peter
0
S. Bojnice
02:14:13,0
28:39,10
33
M
(33.)
51
Hlavňa Boris
0
MGT Repák Košice
02:14:41,9
29:08,00
34
M
(34.)
4
Holečko Imrich
0
SEZ Krompachy
02:14:54,5
29:20,60
35
M
(35.)
10
Cisár Jaroslav
0
BEZ Bratislava
02:15:13,0
29:39,10
36
M
(36.)
18
Uhlárik Pavol
1959
Maratón Rajec
02:15:27,4
29:53,50
37
M
(37.)
21
Pekara Ľubomír
0
Maratón Rajec
02:16:33,1
30:59,20
38
M
(38.)
48
Bradáč Štefan
0
VSŽ Košice
02:16:45,9
31:12,00
39
M
(39.)
209
Pekiac Ján
0
Lokomotíva Zvolen
02:16:52,8
31:18,90
40
M
(40.)
5
Bandžuch Emil
0
Maratón Prakovce
02:17:10,1
31:36,20
41
M
(41.)
45
Kollárovič Ján
0
TJ Mladosť Galanta
02:19:53,6
34:19,70
42
M
(42.)
12
Miško Luboš
0
Gemor Prešov
02:20:19,6
34:45,70
43
M
(43.)
49
Kamenský Ján
1965
TJ Liptovský Peter
02:20:53,4
35:19,50
44
M
(44.)
34
Hlava Michal
0
ZOO Čadca
02:21:42,9
36:09,00
45
M
(45.)
7
Matoš Peter
0
SK Žiar Do
02:21:51,2
36:17,30
46
M
(46.)
9
Činder Ladislav
0
VSŠ Košice
02:22:53,5
37:19,60
47
M
(47.)
2
Vrždiak Rastislav
0
EQ Poprad
02:26:27,6
40:53,70
48
M
(48.)
36
Cisárik Emil
1960
Podvysoká
02:26:45,0
41:11,10
49
M
(49.)
50
Belko Zdenek
0
Dopravný podnik Košice
02:26:55,5
41:21,60
50
M
(50.)
46
Ujházy Peter
0
Elán Rožňava
02:32:23,1
46:49,20
51
M
(51.)
20
Uhlárik Ján
1963
Maratón Rajec
02:33:47,0
48:13,10
52
M
(52.)
22
Lednický Milan
0
Maratón Rajec
02:41:13,1
55:39,20
53
M
(53.)
3
Košár Marcel
0
L. S. Poprad
02:41:59,2
56:25,30
54
M
(54.)
17
Šedivý Jaroslav
0
R Team Poprad
02:44:22,5
58:48,60
55
M
(55.)
206
Straka Jozef
0
Šumperk
02:45:07,7
59:33,80
56
M
(56.)
31
Roskopf Milan
1959
BAZ Bratislava
02:54:57,4
01:09:23,50