Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Horský kros Gerlach - XXII. ročník
Horský kros Gerlach - XXIII. ročník - Výsledky
Pretekaj.sk
Horský kros Gerlach - XXIII. ročník
Výsledky
Horský kros Gerlach - XXII. ročník
Preteky:
Horský kros Gerlach - XXIII. ročník
Horský kros Gerlach - XXIII. ročník
Horský kros Gerlach 2016 - Nordic Walking
Horský kros Gerlach 2016 - 3650 metrov
Horský kros Gerlach 2016 - 2250 metrov
Prílohy
Všeobecné prílohy
Pokyny pre pretekárov (371,4kB)
Výsledky - žiaci a dorast (534,7kB)
Výsledky
výsledky absolútne poradie (205,2kB)
výsledky kategórie (203,8kB)
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
MA - Muži A
MB - Muži B
MC - Muži C
MD - Muži D
FE - Ženy E
FF - Ženy F
FG - Ženy G
FH - Ženy H
MJ - Juniori
FJ - Juniorky
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
MA
(1.)
86
KIMAIYO Hillary Kiptum Maiyo
1994
Benedek-Team
39:51,00
00:00,00
2
MA
(2.)
145
MLYNÁR Peter
1988
ŠKP VYSOKÉ TATRY
45:51,70
06:00,70
3
MA
(3.)
96
HLAVČO Jozef
1985
DYNAFIT
46:17,80
06:26,80
4
MA
(4.)
83
ĎURMEK Ján
1978
Valaská Belá
48:34,40
08:43,40
5
MA
(5.)
48
PETROVIČ Matej
1995
LK Opalisko Závažná
48:35,70
08:44,70
6
MA
(6.)
16
VAVREK Adrián
1980
Dulova Ves
49:37,30
09:46,30
7
MA
(7.)
102
DVOŘÁK Pavel
1982
Biatlon Prostějov
50:10,10
10:19,10
8
MA
(8.)
84
MUŠINSKÝ Tomáš
1993
OB ATU Košice
50:14,80
10:23,80
9
MA
(9.)
158
KORISTEK Ján
1996
LKHL HUTA-LÁTKY
50:26,80
10:35,80
10
MA
(10.)
95
HRAŠKO Miroslav
1990
VŠC Dukla BB
50:47,00
10:56,00
11
MA
(11.)
124
OROLIN Pavol
1995
KSt Spišské Bystré
52:13,30
12:22,30
12
MA
(12.)
2
NEMČÍK Lukáš
1993
LK Metropol Košice
52:30,10
12:39,10
13
MA
(13.)
4
SVOČÁK Martin
1991
Svit
54:15,00
14:24,00
14
MA
(14.)
139
LAMI František
1993
KOB AUT KOŠICE
54:37,20
14:46,20
15
MA
(15.)
152
ŽALUDEK Přemysl
1977
CYKLOGAT ZLÍN
54:37,30
14:46,30
16
MA
(16.)
81
RAJNIAK Michal
1989
Extreme Obstacle Run
54:59,10
15:08,10
17
MA
(17.)
108
MILATA Patrik
1988
Extreme Obstacle Run
55:38,90
15:47,90
18
MA
(18.)
130
ŘÍHA Pavel
1977
Frýdlant nad Ostravi
55:53,00
16:02,00
19
MA
(19.)
9
TELEPUN Martin
1982
BK Steel Košice
57:01,30
17:10,30
20
MA
(20.)
80
JANKURA Adam
1989
TJ Tatranska Lomnica
57:43,40
17:52,40
21
MA
(21.)
168
CAPEK Martin
1984
CK TURZOVKA
58:49,80
18:58,80
22
MA
(22.)
153
BÁLINT Martin
1986
POPRAD
59:43,20
19:52,20
23
MA
(23.)
17
MICHALKO Jaroslav
1984
AO-TATRY
01:00:08,60
20:17,60
24
MA
(24.)
123
JAMBRICH Vladimír
1987
Kralova hola
01:00:10,60
20:19,60
25
MA
(25.)
55
BACHRATÝ Štefan
1986
Davorin.sk
01:00:37,90
20:46,90
26
MA
(26.)
116
DOMBROVSKÝ Lukáš
1993
Košice
01:00:39,50
20:48,50
27
MA
(27.)
185
NOVOMESTSKÝ Martin
1981
KROS GERLACH
01:01:41,10
21:50,10
28
MA
(28.)
59
PROCHÁZKA Peter
1987
Poprad
01:01:54,60
22:03,60
29
MA
(29.)
141
FÁBRY Jozef
1983
SNWA
01:03:13,40
23:22,40
30
MA
(30.)
172
KOCÚREK Tomáš
1981
TATR. ŠTRBA
01:03:17,80
23:26,80
31
MA
(31.)
8
ZAJĄC Leszek
1983
-
01:03:48,30
23:57,30
32
MA
(32.)
24
LIŠTJAK Martin
1981
Bernohy.sk
01:04:51,20
25:00,20
33
MA
(33.)
51
ŘEHÁK Jiří
1994
Hatatitla
01:05:27,60
25:36,60
34
MA
(34.)
148
HOHMANN Christian
1985
POTSDAN
01:05:55,40
26:04,40
35
MA
(35.)
99
HUDÁK Ľuboš
1994
Bežecký klub Stará Ľ
01:06:27,00
26:36,00
36
MA
(36.)
53
JURCIK Martin
1995
Liptovská Teplička
01:07:21,60
27:30,60
37
MA
(37.)
47
ZATROCH Matej
1978
Tatranky
01:08:14,70
28:23,70
38
MA
(38.)
112
ŇACHAJ Tomáš
1995
Prešov
01:09:02,70
29:11,70
39
MA
(39.)
183
BIELČÍK Juraj
1980
MYJAVA
01:09:37,70
29:46,70
40
MA
(40.)
75
RADZIK Maciej
1986
Brygada Beskidów
01:09:52,80
30:01,80
41
MA
(41.)
50
ORLOVSKÝ Michal
1977
olen orloj
01:09:58,50
30:07,50
42
MA
(42.)
7
KIČIN Viliam
1988
Gerlachov
01:10:18,20
30:27,20
43
MA
(43.)
109
JANIČ Marek
1978
TJ Slávia PU Prešov
01:10:28,90
30:37,90
44
MA
(44.)
82
PETERKA Tomáš
1985
Extreme obstacle run
01:11:11,60
31:20,60
44
MA
(44.)
38
KAŽIMÍR Martin
1986
Žiadny
01:11:11,60
31:20,60
46
MA
(46.)
45
BARÁTH Marek
1977
Obec Tajná
01:11:12,80
31:21,80
47
MA
(47.)
54
HAVRILA Roman
1980
Nova Lesna
01:11:57,30
32:06,30
48
MA
(48.)
1
BROSZ Juraj
1978
Stupava
01:14:29,80
34:38,80
49
MA
(49.)
33
ŠKULTÉTY Milan
1992
STU FCHPT
01:14:34,10
34:43,10
50
MA
(50.)
163
WEINCILER Michal
1986
SVIT
01:16:06,50
36:15,50
51
MA
(51.)
37
KRPELÁN Michal
1982
žiadny
01:16:55,10
37:04,10
52
MA
(52.)
3
KRIŠTÓF Róbert
1986
ŠKP Rožňava
01:18:13,20
38:22,20
53
MA
(53.)
176
SLANIČAN František
1993
NÁMESTOVO
01:18:15,90
38:24,90
54
MA
(54.)
114
SPIŠÁK Marek
1989
Technická univerzita
01:19:58,10
40:07,10
55
MA
(55.)
184
IVANKO Štefan
1986
ATU KOŠICE
01:21:06,80
41:15,80
56
MA
(56.)
104
VOKÁL Vratko
1977
Obišovskí chrti
01:21:12,80
41:21,80
57
MA
(57.)
6
VADOVICKÝ Filip
1978
-
01:22:13,30
42:22,30
58
MA
(58.)
13
VONDERČÍK Michal
1982
Maras Team
01:22:47,80
42:56,80
59
MA
(59.)
121
ZAJÍC Petr
1978
Frýdlant nad Ostravi
01:23:28,20
43:37,20
60
MA
(60.)
113
ŠOLTÝS Róbert
1984
Technická univerzita
01:24:36,00
44:45,00
61
MA
(61.)
28
OSUSKY Augustin
1981
Lamy
01:25:48,90
45:57,90
62
MA
(62.)
46
ŠTENDA Jozef
1987
Košice
01:39:15,10
59:24,10
63
MA
(63.)
138
ZELENÁK Kamil
1980
PANDA team
01:53:37,70
01:13:46,70
MA
29
MICHALIK Martin
1986
canada
DNF
MA
22
GRAJKOWSKI Tomasz
1981
-
DNF
MA
69
FOLTÍN Andrej
1983
AK Veteran Bratislav
DNF