Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Detská Východ MTB liga 2022
Celkové poradie Detskej Východ MTB ligy - Výsledky
Pretekaj.sk
Celkové poradie Detskej Východ MTB ligy
Výsledky
Detská Východ MTB liga 2022
Preteky:
Celkové poradie Detskej Východ MTB ligy
1. kolo Detskej Východ MTB ligy
3. kolo Detskej Východ MTB ligy
4. kolo Detskej Východ MTB ligy
5. kolo Detskej Východ MTB ligy
6. kolo Detskej Východ MTB ligy
2. kolo Detskej Východ MTB ligy
7. kolo Detskej Východ MTB ligy
8. kolo Detskej Východ MTB ligy
9. kolo Detskej Východ MTB ligy
10. kolo Detskej Východ MTB ligy
11. kolo Detskej Východ MTB ligy
12. kolo Detskej Východ MTB ligy
Celkové poradie Detskej Východ MTB ligy
Kategórie:
BCH - BABY Chlapci
BD - BABY Dievčatá
MIKCH - MIKRO Chlapci
MIKD - MIKRO Dievčatá
MILICH - MILI Chlapci
MILID - MILI Dievčatá
MINICH - MINI Chlapci
MINID - MINI Dievčatá
MLZ - Mladší žiaci
MLD - Mladšie žiačky
STZ - Starší žiaci
STD - Staršie žiačky
BABY Dievčatá
Por.
BIB
Meno
23.04.22
1. kolo
Veľká Ida
21.05.22
3. kolo
Kežmarok Zlatná
11.06.22
4. kolo
Hrhov
25.06.22
5. kolo
Podolínec
16.07.22
6. kolo
Moldava nad Bodvou
24.07.22
2. kolo
Prešov - Delňa
30.07.22
7. kolo
Čečejovce
14.08.22
8. kolo
Svit
20.08.22
9. kolo
Brezovica nad Torysou
03.09.22
10. kolo
Jahodná
04.09.22
11. kolo
Spišský Hrhov
24.09.22
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
28
HORVATHOVA Diana
ŠK KOMPAS
1
1
MIKRO Chlapci
Por.
BIB
Meno
23.04.22
1. kolo
Veľká Ida
21.05.22
3. kolo
Kežmarok Zlatná
11.06.22
4. kolo
Hrhov
25.06.22
5. kolo
Podolínec
16.07.22
6. kolo
Moldava nad Bodvou
24.07.22
2. kolo
Prešov - Delňa
30.07.22
7. kolo
Čečejovce
14.08.22
8. kolo
Svit
20.08.22
9. kolo
Brezovica nad Torysou
03.09.22
10. kolo
Jahodná
04.09.22
11. kolo
Spišský Hrhov
24.09.22
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
1
KOVÁČ Matias
SB Seňa Bikers
12
15
12
20
14
13
15
15
12
12
20
20
180
2.
2
MULAČ Patrik
ŠK KOMPAS
1
8
1
13
6
6
9
9
6
5
12
12
88
3.
3
ŠARNIK Jakub
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
5
7
6
14
8
7
8
4
4
13
11
87
4.
4
KOŇÁK Matej
9
12
7
7
8
5
6
14
13
81
5.
5
ZAMIŠKA David
2
11
5
5
4
7
3
10
10
57
MIKRO Dievčatá
Por.
BIB
Meno
23.04.22
1. kolo
Veľká Ida
21.05.22
3. kolo
Kežmarok Zlatná
11.06.22
4. kolo
Hrhov
25.06.22
5. kolo
Podolínec
16.07.22
6. kolo
Moldava nad Bodvou
24.07.22
2. kolo
Prešov - Delňa
30.07.22
7. kolo
Čečejovce
14.08.22
8. kolo
Svit
20.08.22
9. kolo
Brezovica nad Torysou
03.09.22
10. kolo
Jahodná
04.09.22
11. kolo
Spišský Hrhov
24.09.22
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
21
JÓNY Millie Sophie
Superior Racing Team
13
18
15
11
10
9
13
12
15
11
127
2.
29
CIRJÁKOVÁ Lujza
12
10
9
4
4
3
7
6
5
9
69
3.
26
PČOLOVÁ Gréta
PRO Efekt Košice
3
7
3
7
2
6
5
11
8
52
4.
7
TALPAŠOVÁ Lea
5
6
8
5
3
1
3
3
6
40
5.
22
STRAKOVÁ Hana
ŠK KOMPAS
7
11
3
2
4
4
5
36
MILI Chlapci
Por.
BIB
Meno
23.04.22
1. kolo
Veľká Ida
21.05.22
3. kolo
Kežmarok Zlatná
11.06.22
4. kolo
Hrhov
25.06.22
5. kolo
Podolínec
16.07.22
6. kolo
Moldava nad Bodvou
24.07.22
2. kolo
Prešov - Delňa
30.07.22
7. kolo
Čečejovce
14.08.22
8. kolo
Svit
20.08.22
9. kolo
Brezovica nad Torysou
03.09.22
10. kolo
Jahodná
04.09.22
11. kolo
Spišský Hrhov
24.09.22
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
41
ROŠTÁR Jakub
PRO Efekt Košice
14
18
12
11
15
14
20
20
124
2.
17
ŠARNIK Michal
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
8
11
6
10
9
11
5
14
8
12
14
108
3.
33
PČOLA Richard
PRO Efekt Košice
7
12
5
16
5
9
20
7
13
94
4.
19
SOSNA Jakub
Liptovský Mikuláš
6
10
3
7
13
6
11
11
67
5.
30
SAKMÁR Tobias
CYKLO SPIŠ Levoča
1
5
4
4
10
10
10
44
MILI Dievčatá
Por.
BIB
Meno
23.04.22
1. kolo
Veľká Ida
21.05.22
3. kolo
Kežmarok Zlatná
11.06.22
4. kolo
Hrhov
25.06.22
5. kolo
Podolínec
16.07.22
6. kolo
Moldava nad Bodvou
24.07.22
2. kolo
Prešov - Delňa
30.07.22
7. kolo
Čečejovce
14.08.22
8. kolo
Svit
20.08.22
9. kolo
Brezovica nad Torysou
03.09.22
10. kolo
Jahodná
04.09.22
11. kolo
Spišský Hrhov
24.09.22
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
12
JANNOVÁ Zuzana
CKM Poprad
7
5
10
10
8
10
11
9
17
13
100
2.
44
VANDLIKOVA Tereza
PRO Efekt Košice
10
11
3
4
4
5
3
11
4
55
3.
36
RUŽBASKÁ Ninka
3
6
2
2
2
3
3
4
2
10
2
39
4.
40
HORVATHOVA Sofia
ŠK KOMPAS
4
5
4
2
9
1
1
7
33
5.
6
TALPAŠOVÁ Ema
1
1
1
3
2
1
3
9
21
MINI Chlapci
Por.
BIB
Meno
23.04.22
1. kolo
Veľká Ida
21.05.22
3. kolo
Kežmarok Zlatná
11.06.22
4. kolo
Hrhov
25.06.22
5. kolo
Podolínec
16.07.22
6. kolo
Moldava nad Bodvou
24.07.22
2. kolo
Prešov - Delňa
30.07.22
7. kolo
Čečejovce
14.08.22
8. kolo
Svit
20.08.22
9. kolo
Brezovica nad Torysou
03.09.22
10. kolo
Jahodná
04.09.22
11. kolo
Spišský Hrhov
24.09.22
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
2
Scherfel Fabián
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
11
13
10
14
15
13
15
20
20
9
20
20
180
2.
32
JÓNY Maximilian
Superior Racing Team
18
20
20
9
19
9
13
14
14
12
148
3.
10
PROKOPOVIČ Michal
CK Energia Svit
10
10
2
13
8
12
8
14
13
11
13
114
4.
10
ČORBA Aleš
Cyklo Čajka Racing
8
4
12
5
11
7
11
8
11
13
90
5.
23
SMOLKA Simon
PRO Efekt Košice
5
7
1
7
7
7
4
9
8
5
8
7
75
MINI Dievčatá
Por.
BIB
Meno
23.04.22
1. kolo
Veľká Ida
21.05.22
3. kolo
Kežmarok Zlatná
11.06.22
4. kolo
Hrhov
25.06.22
5. kolo
Podolínec
16.07.22
6. kolo
Moldava nad Bodvou
24.07.22
2. kolo
Prešov - Delňa
30.07.22
7. kolo
Čečejovce
14.08.22
8. kolo
Svit
20.08.22
9. kolo
Brezovica nad Torysou
03.09.22
10. kolo
Jahodná
04.09.22
11. kolo
Spišský Hrhov
24.09.22
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
22
DOMITEROVÁ Sarah
PRO Efekt Košice
11
7
4
5
3
6
9
8
13
6
9
8
89
1.
32
PČOLOVÁ Patrícia
PRO Efekt Košice
3
10
11
7
14
7
7
15
15
89
3.
8
ADAMČÍK Sofia
Cyklistická Tour/ZŠ Drábova
5
14
3
4
9
13
5
5
13
7
7
85
4.
27
LADÁNYIOVÁ Eliška
PRO Efekt Košice
2
6
2
6
6
5
8
9
44
5.
2
ŠOLCOVÁ Paulínka
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
4
8
2
1
4
3
4
4
5
35
Mladší žiaci
Por.
BIB
Meno
23.04.22
1. kolo
Veľká Ida
21.05.22
3. kolo
Kežmarok Zlatná
11.06.22
4. kolo
Hrhov
25.06.22
5. kolo
Podolínec
16.07.22
6. kolo
Moldava nad Bodvou
24.07.22
2. kolo
Prešov - Delňa
30.07.22
7. kolo
Čečejovce
14.08.22
8. kolo
Svit
20.08.22
9. kolo
Brezovica nad Torysou
03.09.22
10. kolo
Jahodná
04.09.22
11. kolo
Spišský Hrhov
24.09.22
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
41
MOKRÝ Milan
PRO Efekt Košice
17
10
8
14
10
7
11
13
11
8
9
118
2.
26
HOZA Maxim
Cyklo Čajka Racing
4
14
20
16
11
18
15
10
108
3.
29
SAKMÁR Denis
CYKLO SPIŠ Levoča
9
9
9
13
14
7
16
77
4.
3
SCHERFEL Vratko
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
10
7
10
3
5
6
3
8
6
5
5
68
5.
70
HUMEŇANSKÝ Felix
CYKLO SPIŠ Levoča
8
12
20
9
9
8
66
Mladšie žiačky
Por.
BIB
Meno
23.04.22
1. kolo
Veľká Ida
21.05.22
3. kolo
Kežmarok Zlatná
11.06.22
4. kolo
Hrhov
25.06.22
5. kolo
Podolínec
16.07.22
6. kolo
Moldava nad Bodvou
24.07.22
2. kolo
Prešov - Delňa
30.07.22
7. kolo
Čečejovce
14.08.22
8. kolo
Svit
20.08.22
9. kolo
Brezovica nad Torysou
03.09.22
10. kolo
Jahodná
04.09.22
11. kolo
Spišský Hrhov
24.09.22
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
9
KRISTIÁN Dominika Michel
PRO Efekt Košice
12
8
10
3
8
9
12
10
7
7
86
2.
28
LADÁNYIOVÁ Miška
PRO Efekt Košice
6
3
2
9
3
6
4
6
6
45
3.
14
SLIVKOVÁ Adela
Petist Bike Humenné
5
2
4
2
6
2
3
5
29
4.
146
RAFFAJOVÁ Nina
CK MŠK Kežmarok
9
13
22
5.
34
VAGNEROVÁ Júlia
CYKLO SPIŠ Levoča
3
3
5
2
2
15
Starší žiaci
Por.
BIB
Meno
23.04.22
1. kolo
Veľká Ida
21.05.22
3. kolo
Kežmarok Zlatná
11.06.22
4. kolo
Hrhov
25.06.22
5. kolo
Podolínec
16.07.22
6. kolo
Moldava nad Bodvou
24.07.22
2. kolo
Prešov - Delňa
30.07.22
7. kolo
Čečejovce
14.08.22
8. kolo
Svit
20.08.22
9. kolo
Brezovica nad Torysou
03.09.22
10. kolo
Jahodná
04.09.22
11. kolo
Spišský Hrhov
24.09.22
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
43
ROŠTÁR Marko
PRO Efekt Košice
10
6
10
3
11
5
6
9
60
2.
15
CHRITZ Martin
CK MŠK Kežmarok
11
7
3
3
11
11
5
8
59
3.
10
MOZDEN Richard
CK MŠK Kežmarok
17
8
9
4
7
45
4.
25
KNAPÍK Drahoslav
Cyklo Čajka Racing
7
4
3
4
4
6
28
4.
35
BUJŇÁK Adam
CYKLO SPIŠ Levoča
6
5
4
2
2
4
5
28
Staršie žiačky
Por.
BIB
Meno
23.04.22
1. kolo
Veľká Ida
21.05.22
3. kolo
Kežmarok Zlatná
11.06.22
4. kolo
Hrhov
25.06.22
5. kolo
Podolínec
16.07.22
6. kolo
Moldava nad Bodvou
24.07.22
2. kolo
Prešov - Delňa
30.07.22
7. kolo
Čečejovce
14.08.22
8. kolo
Svit
20.08.22
9. kolo
Brezovica nad Torysou
03.09.22
10. kolo
Jahodná
04.09.22
11. kolo
Spišský Hrhov
24.09.22
12. kolo
Východné Slovensko
Spolu
1.
53
GERŐ Natália
CK CykloGlajza Banská Bystrica
8
7
7
9
8
8
9
56
2.
9
Iľková Nina
Cyklo Čajka Racing
1
6
3
2
2
3
10
27
3.
162
KOŠÁROVÁ Viktoria
1
7
2
2
2
14
4.
148
ČERMÁKOVÁ Šarlota
Vysoké Tatry
1
1
1
1
3
7
5.
169
Bekešová Nina
LK Tatranská Lomnica
4
4