Ml. žiaci 2012+ Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M_MZ12 (1.)237KARKOŠIAK Emil2012 TJ Vysoké Tatry03:45,7000:00,00100
2M_MZ12 (2.)239JANKO Teodor2012 ŠK Biathlon Mania03:46,4000:00,7080
3M_MZ12 (3.)233PAJER Mateo2013 ŠK Biathlon Mania03:52,8000:07,1060
4M_MZ12 (4.)225ČONTOFALSKY Peter2012 LK SKI TEAM JASE LÁTKY03:56,4000:10,7050
5M_MZ12 (5.)236DARABOŠ Teodor2012 BK Opalisko Z.Poruba04:07,5000:21,8045

Ml. žiaci 2011 Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M_MZ11 (1.)252MICHALKO Adrián2011 ŠK Kriváň Važec03:30,3000:00,00100
2M_MZ11 (2.)251TKÁČ Tadeáš2011 ŠKP Banská Bystrica03:33,6000:03,3080
3M_MZ11 (3.)250PALGUTA Dávid2011 ŠK SKI Ružomberok03:41,9000:11,6060
4M_MZ11 (4.)247GAJDOŠOVCI Andrej2011 ŠK Biathlon Mania03:49,8000:19,5050
5M_MZ11 (5.)244KAZÁR Jerguš2011 KB Predajná03:52,2000:21,9045

Ml. žiačky 2012+ Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1L_MZ12 (1.)181KLEBERCOVÁ Gréta2012 ŠKP Bratislava03:21,0000:00,00100
2L_MZ12 (2.)180JEŠÍKOVÁ Viktória2012 ŠKP Martin03:43,9000:22,9080
3L_MZ12 (3.)199KOUDELOVÁ Aneta2012 Fan klub biatlonu03:50,9000:29,9060
4L_MZ12 (4.)177ZEMKOVÁ Gabriela2012 ŠKP Bratislava03:54,4000:33,4050
5L_MZ12 (5.)196VAJSOVÁ Ela2012 ŠK Biathlon Mania03:58,7000:37,7045

Ml. žiačky 2011 Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1L_MZ11 (1.)218SITÁRIKOVÁ Klaudia2011 KBL Jasná Lipt. Mikuláš03:27,5000:00,00100
2L_MZ11 (2.)222MATIESKOVÁ Sofia2011 Klub lyžiarov Nováky03:28,6000:01,1080
3L_MZ11 (3.)217MITTEROVÁ Emma2011 ŠK Biathlon Mania03:29,7000:02,2060
4L_MZ11 (4.)220JANČOVÁ Zuzana2011 KB Predajná03:32,2000:04,7050
5L_MZ11 (5.)211GUTTENOVÁ Zina2011 ŠKP Banská Bystrica03:34,8000:07,3045

St. žiaci 2010 Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M_SZ10 (1.)53DARABOŠ Samuel2010 BK Opalisko Z.Poruba12:23,0000:00,00100
2M_SZ10 (2.)52TATÁR Richard2010 MKL Kremnica12:32,3000:09,3080
3M_SZ10 (3.)51DONCS Filip2010 ŠK Biathlon Mania13:05,9000:42,9060
4M_SZ10 (4.)46LESŇÁK Martin2010 ŠKP Levoča13:48,8001:25,8050
5M_SZ10 (5.)47KRET Peter2010 LK SKI TEAM JASE LÁTKY13:55,2001:32,2045

St. žiaci 2009 Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M_SZ09 (1.)64KOVÁČ Ján2009 KB Predajná10:45,2000:00,00100
2M_SZ09 (2.)63LEŠO Peter2009 ŠKP Banská Bystrica11:12,2000:27,0080
3M_SZ09 (3.)65ŠUHAJDA Tomáš2009 KB Predajná11:14,0000:28,8060
4M_SZ09 (4.)54ZLEVSKÝ Filip2009 ŠK Biathlon Mania11:24,0000:38,8050
5M_SZ09 (5.)61FALTÝNEK Adam2009 MKL Kremnica12:03,6001:18,4045

St. žiaci 2008 Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M_SZ08 (1.)76ADAMOV Ján2008 TJ Tatran Hybe09:54,3000:00,00100
2M_SZ08 (2.)68GAJDOŠOVCI Oliver2008 ŠK Biathlon Mania10:56,6001:02,3080
3M_SZ08 (3.)75TURAN Šimon2008 MKL Kremnica11:26,5001:32,2060
4M_SZ08 (4.)73JUHÁS Matej2008 ŠK Kriváň Važec11:32,6001:38,3050
5M_SZ08 (5.)74KOSTELNÍK Kristián Milan2008 KB Predajná11:44,3001:50,0045

St. žiačky 2010 Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1L_SZ10 (1.)18HÚSENICOVÁ Natália2010 KBL Jasná Lipt. Mikuláš06:34,3000:00,00100
2L_SZ10 (2.)14NECHALOVÁ Sára2010 Klub lyžiarov Nováky06:39,0000:04,7080
3L_SZ10 (3.)17JUHÁSOVÁ Dáša2010 ŠK Kriváň Važec06:54,7000:20,4060
4L_SZ10 (4.)16ZÁHORSKÁ Zara2010 KBL Jasná Lipt. Mikuláš06:56,6000:22,3050
5L_SZ10 (5.)15ŠMIDOVÁ Mia2010 BK Opalisko Z.Poruba06:57,7000:23,4045

St. žiačky 2009 Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1L_SZ09 (1.)33JACKOVÁ Nina2009 ŠK Kriváň Važec06:22,4000:00,00100
2L_SZ09 (2.)32CIMERMANOVÁ Vivien2009 ŠKP Banská Bystrica06:41,2000:18,8080
3L_SZ09 (3.)22JEŠÍKOVÁ Nikola2009 ŠKP Martin06:54,8000:32,4060
4L_SZ09 (4.)26CIENIKOVÁ Radoslava2009 ŠKP Martin06:55,2000:32,8050
5L_SZ09 (5.)24FERENČÍKOVÁ Eliška2009 ŠKP Bratislava06:59,2000:36,8045

St. žiačky 2008 Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1L_SZ08 (1.)42MIRANOVÁ Tina2008 MKL Kremnica12:29,1000:00,00100
2L_SZ08 (2.)43PROCHÁZKOVÁ Žofie2008 MKL Kremnica12:36,0000:06,9080
3L_SZ08 (3.)41HODRUŠSKÁ Kiara2008 MKL Kremnica12:58,9000:29,8060
4L_SZ08 (4.)40BERAXOVÁ Ema2008 KB Predajná13:11,7000:42,6050
5L_SZ08 (5.)39MYDLIAROVÁ Natália2008 TJ Tatran Hybe13:41,8001:12,7045

Mladší dorastenci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M_MD (1.)83KUZMIN Elisey2007 ŠKP Banská Bystrica18:50,8000:00,00100
2M_MD (2.)84BORSÍK Martin2007 KBL Jasná Lipt. Mikuláš19:46,1000:55,3080
M_MD81LESŇÁK Michal2007 ŠKP LevočaDNS
M_MD82PANČÍK Ján2007 Klub biatlonu Čierny BalogDNS

Mladšie dorastenky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1L_MD (1.)80BUKASOVÁ Tereza2007 BK Opalisko Z.Poruba21:59,2000:00,00100
2L_MD (2.)79RENDOVÁ Emília2007 Združenie ŠK JASNÁ22:13,1000:13,9080
3L_MD (3.)78GREGUŠKOVÁ Alena2007 ŠK Štrba40:31,3018:32,1060
L_MD77STRAKOVÁ Michaela2007 ŠKP Banská BystricaDNF

Starší dorastenci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M_SD (1.)100DUNAJSKÝ Martin2006 TJ Tatran Hybe33:23,1000:00,00100
2M_SD (2.)98MARCINEK Adam2006 LK SKI TEAM JASE LÁTKY38:33,9005:10,8080
M_SD99FERENČÍK Jakub2006 ŠKP BratislavaDNS

Staršie dorastenky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1L_SD (1.)87MICHALOVIČOVÁ Alexandra2006 KBL Jasná Lipt. Mikuláš23:02,1000:00,00100
2L_SD (2.)86MAZALOVÁ Adela2006 ŠKP Banská Bystrica23:55,4000:53,3080
3L_SD (3.)85SIMOVÁ Veronika2006 ŠK Štrba28:05,0005:02,9060

Muži, juniori Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M_SE (1.)101TILESCH Denis2002 MKL Kremnica30:22,8000:00,00100
2M_SE (2.)104ADAMOV Šimon2004 TJ Tatran Hybe31:57,8001:35,0080
3M_SE (3.)105HAVRAN Marko2003 BK Opalisko Z.Poruba34:38,6004:15,8060
4M_SE (4.)103KOSTELNÍK Viliam1999 KB Predajná35:22,7004:59,9050
5M_SE (5.)102SEMANČÍK Libor1990 BEZ KLUBU37:26,5007:03,7045

Ženy, juniorky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1L_SE (1.)111KLEMENTOVÁ Barbora1994 Klub lyžiarov Nováky35:22,7000:00,00100
2L_SE (2.)107DANIELOVÁ Mária2001 ŠKP Levoča37:53,0002:30,3080
3L_SE (3.)108PIATKOVÁ Emma2004 BK Opalisko Z.Poruba41:53,8006:31,1060
4L_SE (4.)109SOKOLOVÁ Natália2004 Združenie ŠK JASNÁ43:09,3007:46,6050
5L_SE (5.)106SULEKOVÁ Sarah2003 LK SKI TEAM JASE LÁTKY43:26,8008:04,1045

Veteráni A Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M_VTA (1.)112PLACHÝ Oliver1992 Klub lyžiarov Nováky35:14,7000:00,00100
2M_VTA (2.)113OLEJÁR Lukáš1987 ŠK SKI Ružomberok36:24,8001:10,1080
M_VTA114KUBIŠ Mário1989 LK SKI TEAM JASE LÁTKYDNS

Veteráni B Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M_VTB (1.)119HOLIGA Ján1977 ŠKP Martin33:15,6000:00,00100
2M_VTB (2.)115ŠIMOČKO Dušan1983 ŠK Biathlon Mania38:27,8005:12,2080
3M_VTB (3.)128ŠUŠKA Miroslav1982 BK Opalisko Z. Poruba39:05,5005:49,9060
4M_VTB (4.)118PALGUTA Ľuboslav1978 ŠK SKI Ružomberok40:19,0007:03,4050
5M_VTB (5.)127KUČERA Cyprián1981 BEZ KLUBU40:34,8007:19,2045

Veteráni C Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M_VTC (1.)123JURČO Michal1972 ŠKP Vysoké Tatry34:39,5000:00,00100
2M_VTC (2.)122KLEMENT František1973 Klub lyžiarov Nováky36:41,0002:01,5080
3M_VTC (3.)126AUGUSTIŇÁK Dušan1964 Združenie veteránov slovenska37:39,5003:00,0060
4M_VTC (4.)121SITÁRIK Peter1968 KB Breza40:05,7005:26,2050
5M_VTC (5.)125GERNÁTH Ľubomír1972 BEZ KLUBU40:26,0005:46,5045

Veteráni D Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M_VTD (1.)94BRŰNN Jozef1962 MKL Kremnica31:34,2000:00,00100
M_VTD96BERČÍK Ján1962 Klub biatlonu Čierny BalogDNS
M_VTD95BARTKO Daniel1956 Združenie veteránov slovenskaDSQ

Veteráni E Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M_VTE (1.)129MATEJKA Miroslav1949 KBL Jasná L. Mikuláš31:27,7000:00,00100
2M_VTE (2.)97ORAVEC Štefan1953 Združenie veteránov slovenska34:12,5002:44,8080

Veteránky A Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1L_VTA (1.)88ŠUHAJDOVÁ Eva1988 KB Predajná30:21,0000:00,00100

Veteránky B Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1L_VTB (1.)91LEHOTSKÁ Eva1983 ŠKP Martin23:58,3000:00,00100
2L_VTB (2.)90ŠUCHTÁROVÁ Andrea1983 TJ Tatran Hybe26:47,7002:49,4080
3L_VTB (3.)93KELLOVÁ Lenka1981 KBL Jasná Lipt. Mikuláš27:11,2003:12,9060
4L_VTB (4.)92KLEINOVÁ Martina1974 ŠK Kriváň Važec29:10,5005:12,2050
L_VTB89ZUZÍKOVÁ Miroslava1977 ŠKP MartinDNS