Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Východ Road Liga amatérov a veteránov
VRL - Celkové poradie - Výsledky
Pretekaj.sk
VRL - Celkové poradie
Výsledky
Východ Road Liga amatérov a veteránov
Preteky:
VRL - Celkové poradie
VRL - 1. kolo Karpatský kuriér
VRL - 2. kolo Prešovské dni cyklistiky - kritérium
VRL - 2. kolo Prešovské dni cyklistiky - časovka
VRL - 2. kolo Prešovské dni cyklistiky - etapa
VRL - 3. kolo Časovka Svinia - zrušené
VRL - 4. kolo O pohár primátora mesta Sabinov
VRL - 5. kolo Svidník
VRL - 6. kolo Memoriál Adriána Babiča - Majstrovstvá VRL
VRL - 7. kolo Kežmarsko - Tatranský cyklomaratón
VRL - 8. kolo Rudnou cestou Jelšava
VRL - 9. kolo Bardejov
VRL - 10. kolo Spišský Hrhov
VRL - 11. kolo Údolím Kaňapty - Čečejovce
VRL - 12. kolo Mlynčeky
VRL - Celkové poradie
Prílohy
Program/Propozície
12. kolo - Propozície (301,1kB)
Kategórie:
MK - Kadet 15 - 17 rokov
MVRLE - Muži VRL Elite 18-29 rokov
MA - Muži A 30-39 rokov
MB - Muži B 40-49 rokov
MC - Muži C 50-59 rokov
MD - Muži D 60-64 rokov
ME - Muži E 65 a viac rokov
ZA - Ženy A 15-39 rokov
ZB - Ženy B
Kadet 15 - 17 rokov
Por.
BIB
Meno
01.05.23
1. kolo
Stará Lubovňa
06.05.23
2. kolo
Prešov
07.05.23
2. kolo
Prešov
08.05.23
2. kolo
Prešov
13.05.23
3. kolo
Východné Slovensko
14.05.23
4. kolo
Sabinov
21.05.23
5. kolo
Svidník
28.05.23
6. kolo
Poprad - Sp. Sobota
04.06.23
7. kolo
Kežmarok
11.06.23
8. kolo
Jelšava
18.06.23
9. kolo
Východné Slovensko
29.08.23
10. kolo
Východné Slovensko
16.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
23.09.23
12. kolo
Mlynčeky
Bonifikácia
Spolu
1.
5
DEBNÁR Marek
Cyklo Čajka Racing
30
30
30
30
25
25
8
25
10
213
2.
3
MACKANIČ Alex
Cycling Academy Trenčín
30
25
40
20
22
30
10
177
3.
6
LEŠKOVSKÝ Oliver
Cys Peter Sagan Academy
25
30
30
28
20
10
143
4.
14
Múdry Kamil
Cyklo Čajka Racing
22
18
22
18
22
102
5.
8
ŽELEZNÍK Viliam
Cyklo Čajka Racing
20
25
22
25
92
Muži VRL Elite 18-29 rokov
Por.
BIB
Meno
01.05.23
1. kolo
Stará Lubovňa
06.05.23
2. kolo
Prešov
07.05.23
2. kolo
Prešov
08.05.23
2. kolo
Prešov
13.05.23
3. kolo
Východné Slovensko
14.05.23
4. kolo
Sabinov
21.05.23
5. kolo
Svidník
28.05.23
6. kolo
Poprad - Sp. Sobota
04.06.23
7. kolo
Kežmarok
11.06.23
8. kolo
Jelšava
18.06.23
9. kolo
Východné Slovensko
29.08.23
10. kolo
Východné Slovensko
16.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
23.09.23
12. kolo
Mlynčeky
Bonifikácia
Spolu
1.
210
LACUŠ Miroslav
RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol
25
20
30
22
25
25
22
25
30
25
20
30
20
319
2.
203
KRIAK Matúš
RRK GROUP PIERRE BAGUETTE BENZINOL
22
30
22
18
22
28
30
30
22
22
22
20
288
3.
213
Grešš Filip
CK Spišský Štvrtok
20
25
20
20
18
22
22
22
18
18
25
20
250
4.
231
KOTULSKI Przemyslaw
Team Novo Nordisk Development
25
25
30
50
30
5
165
5.
244
KOPECKÝ Kristián
Velocation Cycling team
18
40
25
16
99
Muži A 30-39 rokov
Por.
BIB
Meno
01.05.23
1. kolo
Stará Lubovňa
06.05.23
2. kolo
Prešov
07.05.23
2. kolo
Prešov
08.05.23
2. kolo
Prešov
13.05.23
3. kolo
Východné Slovensko
14.05.23
4. kolo
Sabinov
21.05.23
5. kolo
Svidník
28.05.23
6. kolo
Poprad - Sp. Sobota
04.06.23
7. kolo
Kežmarok
11.06.23
8. kolo
Jelšava
18.06.23
9. kolo
Východné Slovensko
29.08.23
10. kolo
Východné Slovensko
16.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
23.09.23
12. kolo
Mlynčeky
Bonifikácia
Spolu
1.
301
STAŠIK Jozef
Swietelsky SLOVAKIA CYCLING team
30
30
30
22
25
25
24
30
30
25
30
25
30
20
376
2.
302
GOGA Matúš
Swietelsky SLOVAKIA CYCLING team
20
25
25
30
22
20
50
22
30
25
30
20
319
3.
324
IHNAT Igor
ProSport Team Košice
18
18
16
8
16
16
18
10
18
10
12
14
20
194
4.
303
ZÁVODNÝ Radoslav
pro-body sport team
22
20
14
18
26
20
20
20
8
10
178
5.
314
Ondik Radoslav
TJ Družstevník Kladzany
8
16
16
14
8
16
14
20
112
Muži B 40-49 rokov
Por.
BIB
Meno
01.05.23
1. kolo
Stará Lubovňa
06.05.23
2. kolo
Prešov
07.05.23
2. kolo
Prešov
08.05.23
2. kolo
Prešov
13.05.23
3. kolo
Východné Slovensko
14.05.23
4. kolo
Sabinov
21.05.23
5. kolo
Svidník
28.05.23
6. kolo
Poprad - Sp. Sobota
04.06.23
7. kolo
Kežmarok
11.06.23
8. kolo
Jelšava
18.06.23
9. kolo
Východné Slovensko
29.08.23
10. kolo
Východné Slovensko
16.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
23.09.23
12. kolo
Mlynčeky
Bonifikácia
Spolu
1.
412
HALŽA Pavol
pro-body sport team
18
30
20
30
30
20
22
25
22
20
25
10
272
2.
403
KRÁĽOVSKÝ Peter
Doriss Photo
25
30
22
20
25
25
30
30
15
222
3.
413
HRONEC Kamil
PKP
8
22
14
18
12
22
18
16
16
16
18
20
20
220
4.
414
KOČERGIN Juraj
ProSport Team Košice
30
16
25
14
28
14
20
22
20
189
5.
417
Paumer Patrik
PROefekt team
10
25
22
20
18
20
6
14
22
20
177
Muži C 50-59 rokov
Por.
BIB
Meno
01.05.23
1. kolo
Stará Lubovňa
06.05.23
2. kolo
Prešov
07.05.23
2. kolo
Prešov
08.05.23
2. kolo
Prešov
13.05.23
3. kolo
Východné Slovensko
14.05.23
4. kolo
Sabinov
21.05.23
5. kolo
Svidník
28.05.23
6. kolo
Poprad - Sp. Sobota
04.06.23
7. kolo
Kežmarok
11.06.23
8. kolo
Jelšava
18.06.23
9. kolo
Východné Slovensko
29.08.23
10. kolo
Východné Slovensko
16.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
23.09.23
12. kolo
Mlynčeky
Bonifikácia
Spolu
1.
513
PJATÁK Stanislav
CK Energia Svit
16
25
25
25
18
22
16
18
14
25
12
20
22
20
278
2.
516
Gilak Maroš
K_Corp
14
30
22
22
10
16
18
10
12
22
10
18
16
20
240
3.
522
BENKO Peter
CK Energia Svit
30
30
40
30
30
30
10
200
4.
503
JESENSKÝ Martin
VRL o. z.
10
22
20
20
14
5
14
8
3
16
5
12
10
20
179
5.
507
DEMJANČÍK Štefan
CK Banská Bystrica
30
30
25
25
30
5
145
Muži D 60-64 rokov
Por.
BIB
Meno
01.05.23
1. kolo
Stará Lubovňa
06.05.23
2. kolo
Prešov
07.05.23
2. kolo
Prešov
08.05.23
2. kolo
Prešov
13.05.23
3. kolo
Východné Slovensko
14.05.23
4. kolo
Sabinov
21.05.23
5. kolo
Svidník
28.05.23
6. kolo
Poprad - Sp. Sobota
04.06.23
7. kolo
Kežmarok
11.06.23
8. kolo
Jelšava
18.06.23
9. kolo
Východné Slovensko
29.08.23
10. kolo
Východné Slovensko
16.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
23.09.23
12. kolo
Mlynčeky
Bonifikácia
Spolu
1.
601
ASCHMANN Rastislav
ISAKO Šport Košice
16
30
25
25
22
20
40
18
20
22
22
30
20
20
330
2.
611
BOBÁK Juraj
12
22
22
22
20
12
24
14
12
16
18
22
16
20
252
3.
602
HABERA Ján
PROefekt teamkosice
25
30
25
30
22
30
30
30
10
232
4.
609
GERBOC Zdenko
Snina
18
25
18
28
22
25
25
18
10
189
5.
605
ŠAFFO Ladislav
KNAC Ružomberok
25
30
30
30
20
10
145
Muži E 65 a viac rokov
Por.
BIB
Meno
01.05.23
1. kolo
Stará Lubovňa
06.05.23
2. kolo
Prešov
07.05.23
2. kolo
Prešov
08.05.23
2. kolo
Prešov
13.05.23
3. kolo
Východné Slovensko
14.05.23
4. kolo
Sabinov
21.05.23
5. kolo
Svidník
28.05.23
6. kolo
Poprad - Sp. Sobota
04.06.23
7. kolo
Kežmarok
11.06.23
8. kolo
Jelšava
18.06.23
9. kolo
Východné Slovensko
29.08.23
10. kolo
Východné Slovensko
16.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
23.09.23
12. kolo
Mlynčeky
Bonifikácia
Spolu
1.
660
POTOK Jozef
CK Cyklošport Kežmarok
25
30
30
30
25
20
40
20
22
22
20
22
18
20
344
2.
651
KALNA Pavol
VRL o.z.
18
25
25
25
22
18
30
18
18
25
25
25
22
20
316
3.
652
VAVREK Rudolf
20
22
22
22
20
16
26
16
16
22
20
25
20
267
4.
656
BOLFA Jozef
VELOSVET Prievidza
22
30
25
50
22
20
30
10
209
5.
661
ILLÍK Vlastimil
ŠK CK Nitra
30
30
25
25
30
140
Ženy A 15-39 rokov
Por.
BIB
Meno
01.05.23
1. kolo
Stará Lubovňa
06.05.23
2. kolo
Prešov
07.05.23
2. kolo
Prešov
08.05.23
2. kolo
Prešov
13.05.23
3. kolo
Východné Slovensko
14.05.23
4. kolo
Sabinov
21.05.23
5. kolo
Svidník
28.05.23
6. kolo
Poprad - Sp. Sobota
04.06.23
7. kolo
Kežmarok
11.06.23
8. kolo
Jelšava
18.06.23
9. kolo
Východné Slovensko
29.08.23
10. kolo
Východné Slovensko
16.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
23.09.23
12. kolo
Mlynčeky
Bonifikácia
Spolu
1.
108
KMECOVÁ Renáta
Bike Haus
25
16
22
22
22
30
30
22
30
25
20
264
2.
105
JASEKOVÁ Tatiana
ŠK CYKLO-TOUR SEREĎ
30
30
30
30
10
130
3.
117
JENČUŠOVÁ Nora
BePink
50
30
30
110
4.
112
MIHÁLIKOVÁ Simona
30
25
55
5.
109
KLEMBAROVÁ Jana
Bike klub Lipa
25
25
5
55
Ženy B
Por.
BIB
Meno
01.05.23
1. kolo
Stará Lubovňa
06.05.23
2. kolo
Prešov
07.05.23
2. kolo
Prešov
08.05.23
2. kolo
Prešov
13.05.23
3. kolo
Východné Slovensko
14.05.23
4. kolo
Sabinov
21.05.23
5. kolo
Svidník
28.05.23
6. kolo
Poprad - Sp. Sobota
04.06.23
7. kolo
Kežmarok
11.06.23
8. kolo
Jelšava
18.06.23
9. kolo
Východné Slovensko
29.08.23
10. kolo
Východné Slovensko
16.09.23
11. kolo
Východné Slovensko
23.09.23
12. kolo
Mlynčeky
Bonifikácia
Spolu
1.
132
MOLČÁNYIOVÁ Lenka
SCK Humenné
30
30
30
30
30
40
30
30
30
30
30
10
350
2.
131
VÍZNEROVÁ Janka
CK Cyklošport Kežmarok
25
25
30
25
25
30
25
25
25
20
255
3.
133
Cabanová Oľga
Osmos Cycling Team Bratislava
50
30
80