Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1BM (1.)170RAJNIAK Michal1989 Elite Team OCRA Slovakia01:08:01,0000:00,00
2BM40 (1.)828FARON Robert1974 Salco Garmin Team01:10:15,5002:14,50
3BM (2.)184SVOČÁK Martin1991 BehamSrdcom.sk01:10:27,5002:26,50
4BM40 (2.)122KAMAS Tomáš1976 TJ Tatran Spišská Nová Ves01:10:55,1002:54,10
5BM40 (3.)173DOBÁK Slavomír1973 ŠK Copy - servis Liptovský Mikuláš01:11:42,4003:41,40
6BM (3.)149MAJERČÁK Vladimír1989 JOGI tím01:12:30,9004:29,90
7BM (4.)120ŠELLENG Marek1983 Labaš Košice01:13:04,8005:03,80
8BM (5.)90BÁLINT Martin1986 behamsrdcom.sk01:13:28,0005:27,00
9BM (6.)125VYCHOVALÝ Pavol1983 ŠK KOMPAS01:15:12,7007:11,70
10BM (7.)131ŠČURKA Samuel1998 ALFA Poprad01:17:21,9009:20,90
10BM50 (1.)172PORUBIAK Vladimír1964 ŠK Copy - servis Liptovský Mikuláš01:17:21,9009:20,90
12BM40 (4.)38KAŇA František1975 MSK 1895 Kežmarok01:18:03,9010:02,90
13BF (1.)832HORTOBÁGYOVÁ Eszter1994 Elite Team OCRA Slovakia01:18:28,1010:27,10
14BM (8.)119KOLESÁR Tomáš1981 01:20:02,4012:01,40
15BM50 (2.)168AMBRÓZ Jozef1967 Bežecký klub Poprad01:20:04,4012:03,40
16BM50 (3.)181KOŠŤÁL Karol1963 Vysoké Tatry01:20:17,0012:16,00
17BM (9.)30RUS Roman1990 Svetielko Nádeje01:21:28,6013:27,60
18BF (2.)144MIHOKOVÁ Tímea1997 Bežecký klub Poprad01:23:43,0015:42,00
19BM50 (4.)77ŽUGEC Ján1968 Bežecký klub Poprad01:23:43,9015:42,90
20BM40 (5.)171MIHOK Jan1970 Bežecký klub Poprad01:24:36,8016:35,80
21BM60 (1.)829WITOLD Filas1958 01:26:11,3018:10,30
22BM40 (6.)102ŠOLTÝS Milan1972 Bežecký klub Poprad01:26:42,8018:41,80
23BM50 (5.)34ŽELASKO Ondrej1966 TDM klub Krompachy01:27:19,6019:18,60
24BM (10.)112RATAJ Adam1979 Kežmarok01:27:24,0019:23,00
25BM40 (7.)137JENDREJČÁK Radoslav1974 01:28:12,6020:11,60
26BM (11.)78KOŠČÁK Tomáš1991 Bežecký klub Poprad01:28:59,6020:58,60
27BM (12.)825MIKOLAJ Juraj1982 01:29:19,2021:18,20
28BM (13.)176OLEJNÍK Peter1982 01:29:28,9021:27,90
29BM50 (6.)827POMPURA Ivan1964 01:29:48,1021:47,10
30BM (14.)69MURGÁČ František1986 MURGI team01:29:53,5021:52,50
31BM40 (8.)192ZATROCH Matej1978 Tatranky01:30:36,0022:35,00
32BF40 (1.)177MLYNČEKOVÁ Slávka1975 ŠK Copyservis L. Mikuláš01:31:35,3023:34,30
33BM (15.)64HURŇÁK Jan1995 01:32:04,8024:03,80
34BM (16.)62DUPĽÁK Stanislav1990 01:32:45,7024:44,70
35BM (17.)53HUSÁR Filip1993 AKUZE GARAT01:34:09,4026:08,40
36BF (3.)146MAJERČÁKOVÁ Katarína1990 JOGI tím01:35:00,7026:59,70
37BF50 (1.)103BOŽOVÁ Danica1963 Bežecký klub Poprad / Svit01:35:58,0027:57,00
38BF40 (2.)165GRENDOVÁ Andrea1972 BIKE&SKI FANS Revúca01:36:12,5028:11,50
39BF (4.)39ZELINOVA Andrea1983 MŠK Kezmarok01:36:23,0028:22,00
40BM50 (7.)63ŠVEJKOVSKÝ Jaroslav1961 Revúca01:36:33,4028:32,40
41BM50 (8.)55BRAJER Bohuš1964 spišska Nova Ves01:37:17,2029:16,20
42BM40 (9.)83PADO Rudolf1969 Liptovský Mikuláš01:37:53,8029:52,80
43BF50 (2.)160KARTUSKOVÁ Zuzana1968 SNV01:37:54,1029:53,10
44BM (18.)824GAJOWSKI Dariusz1981 01:38:59,1030:58,10
45BF50 (3.)145POPRACOVÁ Drahomíra1958 Kežmarok01:40:17,3032:16,30
46BM60 (2.)161TEKELY Jaroslav1949 Spisske Tomasovce01:40:17,4032:16,40
47BM40 (10.)10SVOBODA Martin1969 Spišská Teplica01:40:50,9032:49,90
48BM40 (11.)157KAČMÁR František1971 BK Hunsdorf01:41:06,4033:05,40
49BM50 (9.)99TELEPOVSKÝ Miroslav1962 eMTe Trebišov01:42:07,1034:06,10
50BM60 (3.)82PALKO Milan1949 Maras team01:43:14,8035:13,80
51BF (5.)85DUNČKOVÁ Pavlína1979 ŠK Arching01:44:25,4036:24,40
52BF40 (3.)93ZEKUCIOVÁ Elena1976 01:45:41,3037:40,30
53BF (6.)84RIABYSHKINA Anna1993 Estonian Trail Running Club01:46:38,7038:37,70
54BF (7.)167GRENDOVÁ Valentína1997 BIKE&SKI FANS Revúca01:46:59,8038:58,80
55BF (8.)31BOZSIKOVÁ Zuzana1989 01:50:33,3042:32,30
56BM40 (12.)95POLOVKA Miroslav1971 TOL Poprad01:51:21,9043:20,90
57BM50 (10.)100ŽUGEC Štefan1960 Bežecký klub Poprad01:52:23,7044:22,70
58BM (19.)136VONDERČÍK Michal1982 THE ART OF SPARTANS RUNNERS01:52:51,7044:50,70
59BM60 (4.)58ŠEDIVÝ Jaroslav1956 TJ Baník Hôrka01:53:07,6045:06,60
60BM40 (13.)187ŠALATA Martin1969 Bežecký klub Stará Ľubovňa01:54:40,5046:39,50
61BM (20.)59PRONER Martin1985 BK Hunsdorf01:54:49,4046:48,40
62BM (21.)79KULCSÁR Štefan1982 01:56:48,8048:47,80
63BM (22.)150WIKARSKI Milan2000 01:56:54,1048:53,10
64BM40 (14.)129ŠČURKA Jaroslav1970 ALFA Poprad01:57:24,9049:23,90
65BF (9.)156BOBÍKOVÁ Katarína1989 MARAS team01:57:25,5049:24,50
66BM (23.)155PAZERA Jozef1989 MARAS TEAM01:57:25,7049:24,70
67BM (24.)81CHMEĽ Erik1994 Humenné01:58:53,5050:52,50
68BM40 (15.)4ULIČNÝ Pavol1976 MARAS team02:01:53,5053:52,50
69BM50 (11.)72RABADA Ján1967 Mestský plavecký klub D. Kubín02:02:08,4054:07,40
70BM50 (12.)106KUBO Martin1964 Poprad02:03:00,7054:59,70
71BM (25.)143RICHVALSKY Matej1986 02:11:23,0001:03:22,00
72BM60 (5.)164TOMEČKO Jozef1953 NW-Running Prešov02:11:56,7001:03:55,70