Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Goral Run 2019
Goralský minimaratón - Výsledky
Pretekaj.sk
Goralský minimaratón
Výsledky
Goral Run 2019
Preteky:
Goralský minimaratón
Goralský polmaratón
Goralská desiatka
Goralská desiatka - Nordic Walking
Goralský minimaratón
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
FMM - Ženy mini
FJMM - Juniorky mini
FDMM - Dievčatá
MMM - Muži mini
MJMM - Juniori mini
MDMM - Chlapci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
MMM
(1.)
414
JURČO Michal
1989
Pretekarys
16:55,30
00:00,00
2
MMM
(2.)
415
STANEK Frantisek
1976
Pretekarys
17:20,68
00:25,38
3
MMM
(3.)
443
ŠTOFANÍK Šimon
1999
Spineak
17:46,40
00:51,10
4
MMM
(4.)
439
NEBUS Ján
1989
PretekaRYS
17:53,10
00:57,80
5
MMM
(5.)
475
Ružička Ján
1992
18:16,33
01:21,03
6
MDMM
(1.)
477
Smoleňák Hugo
2004
18:18,29
01:22,99
7
MDMM
(2.)
478
Stolárik Samuel
2004
Poprad
18:29,17
01:33,87
8
MMM
(6.)
206
HAJDUK Peter
1985
Active life
19:23,63
02:28,33
9
MDMM
(3.)
457
ŠTOFANÍK Adam
2002
Ovčie
19:31,66
02:36,36
10
FMM
(1.)
479
Mlynarczyková Simona
1996
19:34,80
02:39,50
11
MMM
(7.)
440
ČONGVA Ján
1994
SJ team
19:47,06
02:51,76
12
MDMM
(4.)
469
ŠAGÚL Patrik
2005
Cumeľ Gym Hnúšťa
20:30,13
03:34,83
13
MMM
(8.)
424
VESELSKÝ Jozef
1976
Sleduj toto!
20:37,16
03:41,86
14
FDMM
(1.)
476
Čongvová Jela
2009
20:39,49
03:44,19
15
MMM
(9.)
447
AUGUSTIŇÁK Jozef
1979
Spišská Nová Ves
20:46,49
03:51,19
16
FMM
(2.)
430
ČORBOVÁ Tatiana
1996
Kežmarok
20:47,48
03:52,18
17
FDMM
(2.)
464
JORDÁNOVÁ Viktória
2004
AO Svit
20:49,85
03:54,55
18
FMM
(3.)
431
KUBANČÍKOVÁ Valéria
1973
Kežmarok
20:51,83
03:56,53
19
FMM
(4.)
466
KRAVČÁKOVÁ Lucia
1977
Vyšné Hágy
20:56,55
04:01,25
20
MDMM
(5.)
426
JELENČÍK Dávid
2008
Turon's Ružbachy
21:10,81
04:15,51
21
MMM
(10.)
422
ŠIDLOVSKÝ Ján
1951
Turon's Ružbachy
21:16,31
04:21,01
22
MDMM
(6.)
401
KRIVONAK Kamil
2010
Stará Ľubovňa
21:25,10
04:29,80
23
FDMM
(3.)
452
ŠIDLOVSKÁ Laura
2005
Stará Ľubovňa
21:39,87
04:44,57
24
FMM
(5.)
413
Novobilská Lucia
1980
21:41,50
04:46,20
24
FMM
(5.)
261
Vargová Lenka
1991
21:41,50
04:46,20
26
MDMM
(7.)
453
ŠIDLOVSKÝ Šimon
2009
Stará Ľubovňa
22:06,58
05:11,28
27
FMM
(7.)
465
CHÁBOVÁ Barbora
1998
Poprad
22:06,59
05:11,29
28
FMM
(8.)
449
VÁCLAVOVÁ Paula
1985
PretekaRys
22:23,16
05:27,86
29
MMM
(11.)
448
KRUPEĽÁK Marián
1974
Košice okolie
22:36,13
05:40,83
30
FMM
(9.)
450
TRNKOVÁ Lucia
1990
PretekaRYS
22:45,99
05:50,69
31
MMM
(12.)
435
VANEČKO Martin
1991
Baník Hôrka/PretekaRYS
22:46,08
05:50,78
32
FMM
(10.)
412
STAŇOVÁ Monika
1976
Kežmarok
23:03,46
06:08,16
33
MMM
(13.)
470
VRANA Milan
1967
Smižany
23:06,44
06:11,14
34
FMM
(11.)
458
SEBESTOVA Eva
1978
Smizany
23:25,62
06:30,32
35
FMM
(12.)
444
HALČINOVÁ Natália
1989
Polygym team
23:39,84
06:44,54
36
FMM
(13.)
445
VEŠTÚROVÁ Albína
1976
Kežmarok
23:42,87
06:47,57
37
MDMM
(8.)
402
KRIVOŇAK Kristián
2005
Stará Ľubovňa
24:07,78
07:12,48
38
MDMM
(9.)
420
VASILÍK Viliam Jozef
2006
Turon's Ružbachy
24:09,46
07:14,16
39
FMM
(14.)
454
ŠIDLOVSKÁ Katarína
1984
Stará Ľubovňa
24:14,38
07:19,08
40
FMM
(15.)
441
SZEKELYOVÁ Simona Kamila
1998
SJ team
24:19,30
07:24,00
41
FMM
(16.)
460
GRICHOVA Silvia
1974
Kežmarok
24:36,82
07:41,52
42
MDMM
(10.)
419
KRATOCHVÍL Dominik
2000
Ústí nad Labem
25:09,79
08:14,49
43
MMM
(14.)
423
Drugač Daniel
1955
MSÚ Spišská Belá
25:14,61
08:19,31
44
MMM
(15.)
437
ŠIMKO Radoslav
1983
MARAS team
25:19,72
08:24,42
45
FMM
(17.)
480
Seredová Patrícia
1997
25:27,12
08:31,82
46
FMM
(18.)
407
HAJKOVA Petra
1990
Poprad
25:27,39
08:32,09
47
FMM
(19.)
481
Girgová Kamila
1994
Lendak
25:27,76
08:32,46
48
FMM
(20.)
411
SZENTIVANYIOVÁ Tamara
1995
Ľubica
25:48,05
08:52,75
49
MDMM
(11.)
421
VASILÍK Daniel
2010
Turon's Ružbachy
26:28,68
09:33,38
50
FDMM
(4.)
427
JELENČÍKOVÁ Viktória
2006
Turon's Ružbachy
26:32,31
09:37,01
51
FMM
(21.)
474
ANTAŠOVA Dana
1980
Runners Roses
26:35,39
09:40,09
52
FMM
(22.)
425
JELENČÍKOVÁ Ľubomíra
1976
Turon's Ružbachy
26:36,67
09:41,37
53
FDMM
(5.)
428
ŠIDLOVSKÁ Terezka
2008
Turon's Ružbachy
26:36,88
09:41,58
54
FDMM
(6.)
418
BAČOVÁ Jana
2000
Poprad
26:41,66
09:46,36
55
FMM
(23.)
408
DOVJAKOVA Anna
1978
Ľubica
26:47,05
09:51,75
56
FDMM
(7.)
446
BYRTUSOVÁ Katka
2009
Košice
26:57,95
10:02,65
57
MMM
(16.)
433
BENIAČ Oto
1962
Žilina
27:24,77
10:29,47
58
MMM
(17.)
463
BRETZ Patrik
1990
Svit
27:58,12
11:02,82
59
FMM
(24.)
451
KRAMARČÍK Nikol
1985
Spišská Nová Ves
28:06,22
11:10,92
60
FMM
(25.)
436
VALLUŠOVÁ Žaneta
1973
Poprad
28:11,17
11:15,87
61
FMM
(26.)
409
RELOVSKÁ Zlatica
1976
Ľubica
28:24,21
11:28,91
62
MMM
(18.)
406
BARTKO Ľubomír
1979
Poprad
28:50,87
11:55,57
63
FMM
(27.)
467
ŠAGÚLOVÁ Liana
1982
Cumeľ Gym Hnúšťa
29:41,63
12:46,33
64
MMM
(19.)
468
ŠAGÚL Milan
1973
Cumeľ Gym Hnúšťa
29:41,94
12:46,64
65
FMM
(28.)
461
ALEXIOVÁ Alexandra
1998
Fričovce
30:47,41
13:52,11
66
MMM
(20.)
471
GIRAŠEK Peter
1990
MARAS team
30:51,48
13:56,18
67
MMM
(21.)
462
BAČA Ján
1962
Poprad
31:31,03
14:35,73
68
FMM
(29.)
432
DOJČÁROVÁ Gabriela
1982
Lubeník
32:16,42
15:21,12
69
FMM
(30.)
472
KOSINSKA Anna
1978
SGS
32:39,00
15:43,70